Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

kostasbmw

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
801
Like
6
Πόντοι
6
καλα θα μας τρελλανεις  εσυ
φτιαξε και λιγο τη φυσικη σου κατασταση γιατι βλεπω αλματα τρεξιμο και αλλα συναφη αγωνισματα
και οταν μας κατσει καποια ομαδικη εξορμηση προς τα κει βλεπω μεγαλα πραγματα
εχω μια αδυναμια στην οργανωση happening αλλα θα πρεπει να νοικιασουμε βιλλα με πισινα
εγω κωστα βλεπω το ιδιο ονειρο συνεχεια
οτι παιζω κυνηγητο με τα μωρα σε βιλλα με πισινα
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Για Τριτη μεσα κι εγω..Σε οποιο μερος γουσταρετε..
Αμ το αλλο που συμβαινει τις τελευταιες μερες το παρατηρησατε?
Βαζω ALPHA..τσουπ ο Δουσης στις Εικονες δειχνει Ταυλανδη...
Στο MEGA 1-2 μερες μετα,Μαμαλακης,παλι για Ταυλανδη..
Και το τελειωτικο χτυπημα..γυρναω στον ΑΝΤ1 και τσουπ..The beach με Ντι Καπριο!
ΤΑΥΛΑΝΔΟ-ΜΑΝΙΑ!!
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
κωστα εγω πηδαω οταν ειμαι εκει μιαμιση φορα τη μερα, απο φυσικη κατασταση ειμαι αρκετα χαλια, δεν καπνιζω ομως δεν ειμαι χοντρος, ειμαι ομως πιπινομανιακος.τωρα βιλλα με πισινα, καλο ακουγεται, αλλα οπου και να τα μαμαω τα κοντα δεν με χαλαει.
αντε κανεις για 5 με 16 ιουλιου ?  αν ειναι να ερθει να του δωσω το ταυλανδεζικο μου νουμερο.
θα το στειλω με πμ και στο φαντομα, δε λεει να μην του μιλησω οσο θα ειμαι κατω.
 

04fantomas05

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.242
Like
32
Πόντοι
16
Στο MEGA 1-2 μερες μετα,Μαμαλακης,παλι για Ταυλανδη..
Και το τελειωτικο χτυπημα..γυρναω στον ΑΝΤ1 και τσουπ..The beach με Ντι Καπριο!
O Μαμαλακης πραγματικα εχει λυσσαξει με την Ταυλανδη, μπραβο του. Ρε μπας και παρακολουθει το θρεντ? :grin: Τουλαχιστον αυτος δινει βαση σε πραγματα που διαφημιζουν τη χωρα αντι να τη δυσφημιζουν. Τωρα κατεβαζω τις εκπομπες του απο τορρεντς.
Οσον αφορα την ταινια The beach ειναι η ευχη και η καταρα αυτης της χωρας. Ευχη γιατι οταν βγηκε εδωσε τεραστια ωθηση στον τουρισμο και καταρα γιατι εγινε η αιτια που "καταστραφηκε" ενας απο τους λιγοστους εναπομειναντες τοπικους παραδεισους (μιλαω για τη συγκεκριμενη παραλια). Ενα μερος που το απολαμβαναν μεχρι πριν απο λιγα χρονια οι λιγοι και οι εκλεκτοι "ψαγμενοι" εμπορευματοποιηθηκε μεχρι αηδιας λογω ακριβως αυτης της ταινιας. Κατι παρομοιο εγινε και με την ταινια του Τζειμς Μποντ ¨Ο ανθρωπος με το χρυσο πιστολι¨ αν θυμαμαι καλα που εχει γυριστει εν μερει στην Ταυλανδη. Εγινε η αιτια να εμπορευματοποιηθει ενα αλλο ομορφο μερος το οποιο τωρα εχει κατακλυστει απο τουριστες.
ααα παρεπιπτοντος το ξετερε οτι η τελευταια ταινια του Σταλλονε (Ραμπο 4) γυριζεται τωρα επισης στη Ταυλανδη (κοντα στην Τσιανγκ Μαι)? Μου φαινεται οι φωστηρες του Χολυγουντ εχουν βαλθει να καταστρεψουν οτι καλο εχει απομεινει...
 

kostasbmw

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
801
Like
6
Πόντοι
6
φαντομα
η διαφημηση εχει τα καλα εχει και τα κακα
ολοι θελουν να κανουν μπανιο σε ερημικες τοποθεσιες τροπικες αλλα για μενα δεν πρεπει ναναι προνομιο των λιγων
εχει πολλα μερη ομως να παει καποιος και να απολαυσει τη χωρα δεν ειναι μονο τα phi phi πχ.
ειλικρινα οσο με ενυπωσιασε το κατσαναμπουρι οταν πρωτοπηγα και εμεινα με τη καλυβα μου διπλα στο ποταμι η ησυχια μονος με τους θορυβους της ζουγκλας.μετα οταν με πηγαν βορεια επαθα πλακα.
Τελος παντων ας ελπισουμε οτι δεν θα ισοπεδωθουν ολα
 

04fantomas05

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.242
Like
32
Πόντοι
16
ολοι θελουν να κανουν μπανιο σε ερημικες τοποθεσιες τροπικες αλλα για μενα δεν πρεπει ναναι προνομιο των λιγων
Τελος παντων ας ελπισουμε οτι δεν θα ισοπεδωθουν ολα
Φιλε Κωστα δεν ειναι προνομιο κατι στο οποιο εχει προσβαση ολος ο κοσμος. Τα νησακια ποτε δεν ηταν ιδιωτικα ο οποιοσδηποτε μπορουσε παντα να παει. Υπο την προυποθεση βεβαια οτι θα ειχε καπως ανοιχτο μυαλο και περιεργεια να δει κατι παραπανω. Το μονο που καταφερε η ταινια περα απο το να χαλασει το μερος ηταν να δωσει μασημενη τροφη σε αρκετους ασχετους που θελησαν να το παιξουν Ντι Καπριο. Το ξερεις οτι ο βυθος της συγκεκριμενης παραλιας εχει παθει μεγαλη ζημια απο τα συνεχη αγκυροβοληματα απο τα δεκαδες καραβακια? Παρα τα ολα κακα που εκανε, το τσουναμι ισοπεδωσε και μερικους καρναβαλους που ειχαν χτιστει τελειως ανεξελεκτα απο τον καθε λογης εργολαβο. Αν και απο οτι μαθαινω τα ξαναχτιζουν σε χρονο ρεκορ...
 

kostasbmw

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
801
Like
6
Πόντοι
6
συμφωνω αλλα αντε εσυ να τους πεισεις
πιστευω οτι εχουν ακομα καιρο να προστατευσουν λιγο τα υπολοιπα
στη βορεια αυστραλια στους κοραλογενεις υφαλους δεν μπορεις να πας μονος σου παρα μονο με οδηγο φυλακα
μπορουσαν να κανουν προστατευομενα τα μερη και μην καταντησουν ετσι τις παραλιες αυτες στη ταυλανδη αλλα το χρημα και αλλοι παραγοντες εχουν αλλη αποψη
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.489
Κριτικές
1
Like
35.659
Πόντοι
6.256
για τριτη αν κανονιστει η συναντηση εγω ειμαι μεσα :dancing: :dancing: :dancing:
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
μεταφερω αυτολεξι το sms που μου εστειλε μολις η ταυλανδεζα.

" kostas, am verry happy &excide dat to got sms, its good news, i ll waitting 8 jul. u come back to me. take care, miss u.- kiss "

τα μυνηματα ειναι απο βιβλιαρακι τα περισσοτερα. δηλαδη τα κοριτσια δουλευουν με φασον. τζαμπα λεφτα να στελνεις μηνυματα στις καλες σου.
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
μιμικο τα ξερω, ενα sms καθε 3 μερες καλα ειναι, εδω εχω στειλει χιλιαδες σε ελληνιδες και ουτε καν τους ακουμπησα το χερι, τουλαχιστον αυτη θα την πηδηξω 3 με 4 φορες..
ασε που τα στελνω μεσω skype και ειναι φθηνοτερα.
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
Φιλε Κωστα δεν ειναι προνομιο κατι στο οποιο εχει προσβαση ολος ο κοσμος. Τα νησακια ποτε δεν ηταν ιδιωτικα ο οποιοσδηποτε μπορουσε παντα να παει. Υπο την προυποθεση βεβαια οτι θα ειχε καπως ανοιχτο μυαλο και περιεργεια να δει κατι παραπανω. Το μονο που καταφερε η ταινια περα απο το να χαλασει το μερος ηταν να δωσει μασημενη τροφη σε αρκετους ασχετους που θελησαν να το παιξουν Ντι Καπριο. Το ξερεις οτι ο βυθος της συγκεκριμενης παραλιας εχει παθει μεγαλη ζημια απο τα συνεχη αγκυροβοληματα απο τα δεκαδες καραβακια? Παρα τα ολα κακα που εκανε, το τσουναμι ισοπεδωσε και μερικους καρναβαλους που ειχαν χτιστει τελειως ανεξελεκτα απο τον καθε λογης εργολαβο. Αν και απο οτι μαθαινω τα ξαναχτιζουν σε χρονο ρεκορ...
Σύντροφοι, συμφωνώ απόλυτα με τις απόψεις του σ.Φαντομά. Οι μικροί αυτοί παράδεισοι ουδέποτε ήταν αποκλεισμένοι από το πλήθος. Απλά και μόνο επειδή δεν είχαν διαφημιστεί, δεν είχαν τις κακώς νοούμενες "τουριστικές υποδομές", ήτοι εστιατόρια, πολυτελή ξενοδοχεία, τουριστικά γραφεία κλπ. Μάζευαν ταξιδιώτες-εξερευνητές που ταλαιπωρούνταν αρκετά μέχρι να φτάσουν στον προορισμό τους, μένοντας σε στοιχειώδη καταλύμματα αλλά με το μεγάλο κέρδος να μπορούν να απολαύσουν και να νοιώσουν το μεγαλείο της φύσης. Μετά τις ταινές (βασικά αναφέρομαι στη "Παραλία" και στα Ko-Phi Phi), η φύση των νησιών αυτών βιάζεται καθημερινά. Δεκάδες δρομολόγια καθημερινά για τα νησάκια, δεκάδες τα εστιατόρια, μπαρ, αναμνηστικάδικα και δεν συμμαζεύεται, γιατί ? Για να έρθει ο μαλάκας ο Αμερικάνος με το πούρο και τη μπύρα του, να κάτσει στην παραλία (που δεν πάει με τα πόδια, βάρκα τον πηγαίνει, βάρκα τον φέρνει), να φαντασιωθεί ότι είναι και καλά ο Λεονάρντο και μετά από μισή ώρα παραμονής να ξεκουμπιστεί να φύγει αφήνοντας τις άδειες μπουκάλες και τα αποτσίγαρά του στην παραλία.
Οι ντόποιοι φυσικά, με την ανοχή των ιθυνόντων (μην ξεχνάμε ότι ο τ. πρωθυπουργός της Ταϋλάνδης ο Ταξίμ είναι μεγαλόεργολάβος -καθόλου άσχετο-) οσμίστηκαν χρήμα και ενήργησαν όπως κάποτε οι έλληνες νησιώτες. 'Αρχισαν να κτίζουν και να εμπορεύονται τα πάντα.
Προσωπικά θεωρώ τον εαυτό μου τυχερό που δεν αντίκρυσα αυτά τα φαινόμενα. Τα γνωρίζω όμως πολύ καλά από αφηγήσεις φίλων μου (ντόπιων και ελλήνων). Εξάλλου κάθε φορά που πάω Κράμπι αντιλαμβάνομαι τι παίζεται.Πήγα στα νησιά αυτά το 1983 όταν ήταν κυριολεκτικά παρθένα και μετά από την ταινία δεν τόλμησα να ξαναπάω. Και δεν νομίζω να ξαναπάω. Προτιμώ να διατηρώ αναλοίωτη την τότε εικόνα τους στη μνήμη μου. Ουφ συγχίστηκα. >:(
 

kostasbmw

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
801
Like
6
Πόντοι
6
vonmakoulis
αν πας penang (μαλαισια) λιγο ποιο κατω ειναι πχ θα δεις οτι σε ενα νησι με περιμετρο 70χιλ δεν εχουν γινει τετοια τρελλα πραγματα και το νησι διατηρει τη ταυτοτητα του τα τελευταια 20 χρονια που περναω απο κει
αλλα και στη καραιβικη να πας  και εκει τα ιδια προβληματα
πες ενα νησι που εχει μεινει οπως ηταν
εγω ξερω ενα αλλα και αυτο σε μια δεκατια θα το σκισουν
Μ Α Δ Α Γ Α Σ Κ Α Ρ Η  τα υπολοιπα στη συναντηση

 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
Κώσταbmw, δεν είναι μόνο ένα νησάκι. Είναι πολλά περισσότερα που είτε δεν έχουν θιγεί από τον τουρισμό, είτε έχουν χαρακτηρισθεί ως Εθνικά Πάρκα ιδιαίτερου φυσικού κάλους και προστατεύονται ανάλογα, και στην Ταϋλάνδη και στην Μαλαισία και στην Ινδονησία και αλλού(μόνο στην Ελλάδα σφυρίζουν αδιάφορα οι αρμόδιοι για τα τέρατα που ξεφυτρώνουν πλαϊ στο κύμα και για τις ομπρέλλες σε ΄προστατευόμενες περιοχές).
Ξέρω νησάκια που διατηρούν το χρώμα τους αναλοίωτο επί 20 και πλέον έτη που τα επισκέπτομαι και άλλα που χρόνο με το χρόνο θυμίζουν όλο και περισσότερο ...Παττάγια (sorry KostasF16).
Τέλως πάντων επειδή το θέμα είναι μάλλον βαρύ για τη θεματολογία του thread, συμφωνώ και εγώ για περισσότερα κατ΄ιδίαν στη συνάντηση.
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
Sa wat dee-khrap Σύντροφοι.
          Σήμερα και ώρα 20.00 εγώ και ο σ. ΚώσταςΦ16 σας περιμένουμε μπροστά από το Δημοτικό Θέατρο του Πειραιά προκειμένου να αναλύσουμε, απολαμβάνοντας ενα γνήσιο Ταϋλανδέζικο γεύμα, θέματα του παρόντος thread. Σας περιμένουμε.
Ο Κώστας είναι ψηλός και θα φοράει μπλουζάκι "Πατταγια" (τι άλλο) και εγώ κοντός και θα φοράω μαύρο μπλουζάκι "Thailand".
Περισσότερα από κοντά.
vonmakoulis  :cool2:
 

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.664
Like
72
Πόντοι
16
Λοιπον Κυριοι
Αφου μιλησω με τον ΚοσταF16 τη δευτερα θα ανακοινωσω το μεσημερι ή απογευμα εδω το μερος που θα συναντηθουμε τη Τριτη, κοντα σε σταθμο του ηλεκτρικου, ισως παλι Πειραια.
Απαραιτητη προυποθεση ο Κωστας να μη λερωσει το μπλουζακι του για να το φοραει και τη Τριτη. :grin:
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.489
Κριτικές
1
Like
35.659
Πόντοι
6.256
εχει πολλα μπλουζακια ο κοσταςf16...του τα χουν κανει δωρο οι γυναικες
του στην ΤΗΑΙ..... :bounce:
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Ενα t-shirt δωρακι απο τη καθε μια...Εφτιαξε γκαρνταρομπα..!!
Ασε τα κυλοτακια..!!Θα σου λεγα να ανοιξουμε εσωρουχαδικο,αλλα ειναι το λιγοτερο ?ιεροσυλια?,αυτα κυλοτακια που φορουσαν τα μπιμπελο με τα βελουδινα κωλαρακια,να τα βαλει καμμια χοντροκωλα ελληνιδα..
(Ασε που δε χωρανε με ΤΙΠΟΤΑ!)
Υ.Γ. Κωστα,προσωπικη παρακληση,μην αναλωθειτε στη σημερινη συναντηση,κρατηστε δυναμεις και για τη Τριτη που οπως φαινεται θα ειμαστε περισσοτεροι!
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
Λοιπον Κυριοι
Αφου μιλησω με τον ΚοσταF16 τη δευτερα θα ανακοινωσω το μεσημερι ή απογευμα εδω το μερος που θα συναντηθουμε τη Τριτη, κοντα σε σταθμο του ηλεκτρικου, ισως παλι Πειραια. :grin:
Που θα ΞΑΝΑσυναντηθούμε ορθότερα, αφού ισχύει και το σημερινό ραντεβού.
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.489
Κριτικές
1
Like
35.659
Πόντοι
6.256
αν συμφωνουν και οι υπολοιποι εμενα προσωπικα μ`εξυπηρετει ο Πειραιας `η καπου στην παραλιακη... :thumbsup:
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.489
Κριτικές
1
Like
35.659
Πόντοι
6.256
Ενα t-shirt δωρακι απο τη καθε μια...Εφτιαξε γκαρνταρομπα..!!
Ασε τα κυλοτακια..!!Θα σου λεγα να ανοιξουμε εσωρουχαδικο,αλλα ειναι το λιγοτερο ?ιεροσυλια?,αυτα κυλοτακια που φορουσαν τα μπιμπελο με τα βελουδινα κωλαρακια,να τα βαλει καμμια χοντροκωλα ελληνιδα..
(Ασε που δε χωρανε με ΤΙΠΟΤΑ!)
Υ.Γ. Κωστα,προσωπικη παρακληση,μην αναλωθειτε στη σημερινη συναντηση,κρατηστε δυναμεις και για τη Τριτη που οπως φαινεται θα ειμαστε περισσοτεροι!
 
κιλοτακια δεν εχει στη συλλογη του γιατι απ το πολυ Παθος τα εσκιζε.. :humpleg:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom