Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
καλο ταξιδι ρε συ τασο, στην επιστροφη τα λεμε..
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
roko υποκλινομαι στην ασιατιμη ομορφια..

κωστα και ροκκο να ξερετε οτι ειστε απο τα πιο ρισπεκτ μελη και απο τις μεγαλυτερες συμπαθειες μου αλλα και πολλων αλλων!απλα ετσι ποσταρω επειδη χαρηκα που βρεθηκατε να ενωσετε τις εμπειριες,τις γνωσεις,τα πολυπαθα κορμια σας(απο τα ται-μασαζ εννοω....) και σιγουρα μια τετοια γνωριμια θα σας ενωσει πολυ περισσοτερο....με συγκινησατε...μου θυμισατε την πρωτη γνωριμια μου απο το σαιτ και συγκινηθηκα!TOTAL RESPECT!
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
κωστα και ροκκο να ξερετε οτι ειστε απο τα πιο ρισπεκτ μελη και απο τις μεγαλυτερες συμπαθειες μου αλλα και πολλων αλλων!απλα ετσι ποσταρω επειδη χαρηκα που βρεθηκατε να ενωσετε τις εμπειριες,τις γνωσεις,τα πολυπαθα κορμια σας(απο τα ται-μασαζ εννοω....) και σιγουρα μια τετοια γνωριμια θα σας ενωσει πολυ περισσοτερο....με συγκινησατε...μου θυμισατε την πρωτη γνωριμια μου απο το σαιτ και συγκινηθηκα!TOTAL RESPECT!

τον αυγουστο που θα κατεβω κατω, θα ξηγηθω ενα μασαζακι με 2 ταυλανδα μωρα για παρτη σου.. εισαι ωραιος..  ;)
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
τον αυγουστο που θα κατεβω κατω, θα ξηγηθω ενα μασαζακι με 2 ταυλανδα μωρα για παρτη σου.. εισαι ωραιος..  ;)

take me with you!μην με αφηνετε εδω με τους στριπολαγνους.....παρτε με πακετο ταυλανδη και πεταξτε με σε ενα μασατζιδικο απο τα κυριλε που εχουν εκει....και ελατε παρτε με μετα απο κανα χρονο!τουλαχιστον να ξεφυγω απο τα στριπ λιγακι!
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
take me with you!μην με αφηνετε εδω με τους στριπολαγνους.....παρτε με πακετο ταυλανδη και πεταξτε με σε ενα μασατζιδικο απο τα κυριλε που εχουν εκει....και ελατε παρτε με μετα απο κανα χρονο!τουλαχιστον να ξεφυγω απο τα στριπ λιγακι!

αντε, βρες 1,5 χιλιαρικακι και ελα μαζι τον αυγουστο.. και αν θες να μεινεις, πολυ ευχαριστως να μεινω κι εγω, οχι για κανενα αλλο λογο, να μη σε αφησουμε και μονο σου στην απονη την ξενιτια!!..  :cheesy:
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
Μακη
Εαν μπορουν να φτιαξουν και TOM YUM KUNG μηπως σου περναει απο το μυαλο που θα παμε τη Τριτη; ;)
My Lord, φτάχνει μια πραγματκά υπέροχη Τομ Γιαμ με γαρίδες. Αλλά το που θα πάμε την Τρίτη καθόρισέ το εσύ.
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
lucy thai, εγγυηση απο καμποτζη-ταυλανδη..
φαντομα , βιετναμεζα η κατσουμι το ξερω, την εχω σπουδασει..
βασο σε ευχαριστουμε για τα καλα σου λογια, ελα σε καποια συναντηση, και οποιος θελει βεβαια, αλλα να ξερεις παιζει μεγαλο κολλημα γι αυτες τις γυναικες και τη χωρα, η σε κολλησουμε.
θα το επαναλαβω, μη χασετε τετοια φαση σαν αυτη  που γινεται εκει κατω.
 

Συνημμένα

  • 1023_small.jpg
    1023_small.jpg
    5 KB · Εμφανίσεις: 31
  • 1028.jpg
    1028.jpg
    54,2 KB · Εμφανίσεις: 33
  • lucy_thai-109.jpg
    lucy_thai-109.jpg
    50,2 KB · Εμφανίσεις: 31

manos33

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2007
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Φιλοι συναγωνιστες

παρακολουθω εδω και ενα μηνα περιπου το φορουμ σχετικα με ταιλανδη.Μπορω να πω οτι με πεισατε κι εγω με τη σειρα μου επεισα τη γυναικα να με αφησει να κανω το ταξιδι αυτο ;)  η πιθανη ημερομηνια ειναι 12-13 ιουλιου για 10 μερες περιπου.ρωτησα τον πρακτορα μου και μου προτεινε μπανγκογκ 3-4 μερες 2=3 μερες ενα νησι (πουκε)και 3 μερες σινγκαπουρη. δεν ειμαι ομος σιγουρος οτι μονος μου θα περασω καλα.Μηπως υπαρχει καποιος αλλος που ενδιαφερετε για ταυλανδη τις ημερομηνιες αυτες?μου φενετε οτι αν κανονισω με το πρακτορειο μου απο εδω δεν θα εχω ευελιξια και θα μου ερθει πιο ακριβο (εισιτηρια και ξενοδοχειο πανω απο 1000 ευρω).Θα μπορω να φερνω τις κοπελες στο δωματιο ξενοδοχειου αν δεν ειναι κανονισμενο?εχει κανεις καποιο ειδικευμενο πρακτορειο?Αν Μπορεσω θα ερθω την τριτη στο ταιλανδεζικο που κανονιζετε για να παρω πληροφορειες για ενα τετοιο ταξιδισας ευχαριστω για οσες πληροφορειες εχετε δωσει και θα δωσετε στο μελλον και ελπιζω να κανονισουμε να παμε και με αλλους μαζι  :)
 

04fantomas05

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.242
Like
32
Πόντοι
16
Μπορω να πω οτι με πεισατε κι εγω με τη σειρα μου επεισα τη γυναικα να με αφησει να κανω το ταξιδι αυτο ;) 
Αλλος ενας που σκανδαλιστηκε απο τις αποκαλυπτικες περιγραφες μετα εικονας του Κωστα! Με το καλο να ερθεις φιλε, καλα κανεις και ερχεσαι μονος. Για τα ξενοδοχεια που ρωτησες κανε μια ερευνα στις προηγουμενες σελιδες και θα βρεις αρκετα. Αν βαριεσαι, να σου πω απλως οτι αν μεινεις σε ξενοδοχεια σχετικα κοντα στις πιατσες δε θα εχεις προβλημα. Στη χειροτερη περιπτωση ισως σε βαλλουν να πληρωσεις κατι εξτρα. Αν εχεις αμφιβολιες μπορεις να ρωτησεις χυμα τη ρεσεψιον. Αν ντρεπεσαι, παρτους τηλεφωνο και ρωτησε. Μπορεις να τους παρεις και απο Ελλαδα, μονο σιγουρεψου οτι η γυναικα σου δεν εχει παγιδεψει το τηλεφωνο  :grin:
Αυτο που μου κανει τωρα εμενα μεγαλη εντυπωση ειναι το πως σας αφηνουν οι γυναικες σας να ερθετε (και ειδικα στην Ταυλάνδη) και τι τους λετε?! Οτι ερχεστε να κανετε γιογκα σε κεντρο διαλογισμου η οτι ερχεστε για προσκυνημα στους Βουδιστικους ναους?! Τελικα απο οτι καταλαβα γιατι ειμαι αρκετα εκτος του ελληνικου κλιματος, οι Ελληνιδες δεν ειναι καθολου μα καθολου ζηλιαρες η δεν πονηρευονται. Καμια σχεση με τις Ταυλανδες που ειναι φωτια και λαβρα σε θεματα ζηλειας.
Τελικα να μου το θυμηθειτε εδω ειμαστε και να σημειωσετε τα λογια μου. Το παρον θρεντ θα γινει η αιτια πολλων διαζυγιων (φιλε δε μιλαω για σενα μην το παρεξηγησεις και προς θεου δε στο ευχομαι απλα επειδη το εχω δει το εργο σε πολλες επαναληψεις). ααα ρε Κωστα φωτια που εβαλλες σε μερικους, τι ηθελες και το ανοιξες το θεμα...
Και μια ερωτηση σχετικα με τα "ολοφρεσκα" μανγκοστιν και λιτσι. Με ολο το σεβασμο αλλα ας με πληροφορησει καποιος που εφαγε στο Ταυλανδικο προχθες. Εχουν αρχισει να φυτρωνουν και στην Ελλαδα γιατι εγω πραγματικα νομιζα οτι μονο τα τροπικα κλιματα τα σηκωνουν? Πολλα απο τα λαχανικα/φρουτα/μυρωδικα που δε αντεχουν/βρισκονται στην Ελλαδα ερχονται πακετο απο ΝΑ Ασια.
 

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.664
Like
72
Πόντοι
16
Και μια ερωτηση σχετικα με τα "ολοφρεσκα" μανγκοστιν και λιτσι. Με ολο το σεβασμο αλλα ας με πληροφορησε ι καποιος που εφαγε στο Ταυλανδικο προχθες. Εχουν αρχισει να φυτρωνουν και στην Ελλαδα γιατι εγω πραγματικα νομιζα οτι μονο τα τροπικα κλιματα τα σηκωνουν? Πολλα απο τα λαχανικα/φρουτα/μυρωδικα που δε αντεχουν/βρισκονται στην Ελλαδα ερχονται πακετο απο ΝΑ Ασια.

Κονσερβα
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
φαντομα οταν ανοιγα το θεμα απλα ηθελα να συλλεξω εξτρα πληροφοριες, υπηρχε και στο παλιο φορουμ σχετικο θεμα, αλλα με ελαχιστα στοιχεια, παλια το σαιτ ομως δεν ειχε τοση φημη οπως τωρα.
κυριως ομως οταν γυρισα απο το πρωτο ταξιδι ηθελα με τις περιγραφες μου να μοιραστω την χαρα μου απο το πιλιτισμικο σοκ που επαθα, τις γυναικες κλπ. επρεπε νσ μεταδωσω τον ενθουσιασμο  μου απο την "ανακαλυψη".
 

kostasbmw

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
801
Like
6
Πόντοι
6
Τη Τριτη θα εχω μαζι μου ενα 5λιτρο παραγωγης μου κοκκινο για να το συνδυασω με οτι τσιμπησω και οποιος θελει ας με συντροφευσει.

Στη Ταυλανδη ομως μακρυα απο κρασια εμφιαλωμενα γιατι ειναι λιγο ακριβα

Αληθεια προχτες  Θαλασσινα εφαγε κανεις με καμμια συνταγη παραδοσιακη ? Γιατι δηλωνω φανατικος των συνταγων τους με οτιδηποτε θαλασσινο
 

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.664
Like
72
Πόντοι
16
Τη Τριτη θα εχω μαζι μου ενα 5λιτρο παραγωγης μου κοκκινο για να το συνδυασω με οτι τσιμπησω και οποιος θελει ας με συντροφευσει.

Στη Ταυλανδη ομως μακρυα απο κρασια εμφιαλωμενα γιατι ειναι λιγο ακριβα

Αληθεια προχτες  Θαλασσινα εφαγε κανεις με καμμια συνταγη παραδοσιακη ? Γιατι δηλωνω φανατικος των συνταγων τους με οτιδηποτε θαλασσινο

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ Αγριεμενους μας κοβω.
Παντως εγω με τα καυτερα γουσταρω τη μπυρα γιατι μετα με το ρεψιμο σου ερχονται δακρυα :uglystupid:
 

04fantomas05

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.242
Like
32
Πόντοι
16
Η αληθεια ειναι οτι η μπυρα συνηθιζεται πολυ περισσοτερο με τα Ταυλανδικα φαγητα. Ο βασικοτερος λογος ειναι ο εξης: Οι δυνατες και καυτερες γευσεις που χαρακτηριζουν την Ταυλανδικη κουζινα δε σου επιτρεπουν να εκτιμησεις την οπως και να το κανουμε πιο εκλεπτυσμενη γευση του κρασιου σε συγκριση με την μπυρα. Αντιθετως η μπυρα "φρεσκαρει" απο τα καυτερα και ταιριαζει καλυτερα με το ζεστο κλιμα. Με λιγα λογια το τσιλι υπερκαλυπτει το κρασι και καπου ειναι και αμαρτια να σκοτωνεις τη γευση ενος καλου κρασιου με μια σουπα Tom Yam Kung στην οποια κολυμπανε τα τσιλις. Αυτο βεβαια ισχυει κυριως για αυτους που ειναι ασυνηθιστοι στα καυτερα. Οι πιο παλιοι των οποιων οι αισθητηριοι αδενες στη γλωσσα εχουν αποκτησει αντοχη (οπως των ντοπιων) τα συνδιαζουν πιο ευκολα.
Η παραγωγη κρασιου στην Ταυλανδη ειναι πολυ περιορισμενη και πριν μερικα χρονια ηταν ανυπαρκτη. Το κρασι δεν ειναι ιδιαιτερα δημοφιλες στους Ταυλανδους, πολλοι μαλιστα το αγνοουν τελειως. Επισης οπως ειπε και ο Κωστας τα κρασια στα εστιατορια ειναι ακριβα γιατι ειναι ολα εισαγομενα και τα κοπανανε στη φορολογια. Παντως Κωστα εχω βρει καβες στην Μπανγκοκ με κρασια των οποιων οι τιμες ξεκινανε απο τα 7 ευρο το μπουκαλι (δεν ξερω αν ειναι ακριβα σε σχεση με Ελλαδα παντως εγω τα αγοραζω). Μιλαω για καλα κρασια απο Γαλλια, Ιταλια, Καλιφορνια/Αυστραλια, Χιλη, Αργεντινη ακομη και Βουλγαρια. Δυστυχως δεν εχω δει ουτε ενα ελληνικο (ειναι αυτο που σας ελεγα οτι στο μαρκετινγκ σκιζουμε).
Παντως τα τελευταια χρονια το κρασι εχει κερδισει εδαφος ακομη και στους Ταυλανδους και πλεον δεν ειναι σπανιο να δειτε Ταυλανδικα κρασια να φιγουραρουν στα καλα σουπερμαρκετς. Αλλα δεν ειναι κρασια απο σταφυλια γιατι δεν υπαρχουν αμπελια εδω. Τα φτιαχνουν συνηθως απο φρουτα οπως rambutan, mangosteen κτλ. Αρκετα καλα θα ελεγα.
 

flynow

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Απρ 2007
Μηνύματα
816
Κριτικές
37
Like
1.564
Πόντοι
8.165
Που το ξετρυπωσες φιλαρακο αυτο το βιβλιαρακι? Μιλαμε δακρυα συγκινησης κυλανε απο τα ματια μου. Το Private Dancer του Stephen Leather ειναι ενα απο τα πιο ιστορικα και αποκαλυπτικα βιβλια που κυκλοφορησαν ποτε σχετικα με τις γυναικες της νυχτας. Περιττο να πω οτι δεν νοηται να υπαρξει φαν της Ταυλανδης by night καποιος ο οποιος δεν το εχει διαβασει τουλαχιστον μια φορα. Ειδικα για newbies ειναι υποχρεωτικο και κανονικα θα επρεπε να απαγορευουν την εισοδο στη χωρα σε αυτους που δεν το εχουν διαβασει, καταλαβει, αφομοιωσει κτλ.
Κατα τα αλλα το κλαμπ Ταυλανδης ελαβε το βαπτισμα του πυρος, και εις ανωτερα μαγκες, ελπιζω να εχετε τις σαμπανιες ετοιμες. Εγω οπως φαινεται θα σας συναντω εναν-εναν...
Κωστα αν και εχω ψιλοκανει κεφαλι τωρα απο μερικες Ταυλανδικες μπυρες παραπανω που εχω κατεβασει πρεπει να σου πω οτι η Κατσουμι ειναι Βιετναμεζα γεννημενη στο Παρισι. Πριν εγραψα Γιαπωνεζα (με ξεγελασε το ονομα της) αλλα μολις διαβασα το βιογραφικο της! Αν και ξερω οτι δεν εχει τοση σημασια για σενα γιατι οτιδηποτε σχιστοματικο σου γυαλιζει και δε λεω ωραιο μ..ι η τυπισσα θεωρησα χρεος μου να το διευκρινησω. Οποιος θελει να εκτιμησει Ταυλανδη σε πορνογραφικη εκδοση ας νοικιασει μερικες ταινιες της Τερα Πατρικ (μιση Ταυλανδεζα-μιση κατι αλλο που δε θυμαμαι τωρα, οταν ξεμεθυσω θα σας πω αλλα λιγη σημασια εχει το αλλο). Βεβαια τα βυζια της ειναι παραφουσκωμενα μετα την εγχειρηση που εκανε  αλλα το προσωπο φωναζει Ταυλανδη.
Καλα εεεε απορω πως καταφερα και τα εγραψα ολα αυτα... :o
Αγαπητέ φαντομά, το βιβλιαράκι το βρήκα από το , το είχαν συστήσει κάτι μέλη του σάιτ Είναι καλό αν και έχω διαβάσει μόνο 50 σελίδες ως τώρα.
Φαντομά θα ¨ηθελα να τα πούμε απο κοντα στην Μπανγκόκ, έρχομαι 3 Νοεμβρίου και θα μείνω 2-3 μέρες.
 

flynow

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Απρ 2007
Μηνύματα
816
Κριτικές
37
Like
1.564
Πόντοι
8.165
μηπωσ μπορειτε να μας πειτε αγαπητε κυριε απο ΠΟΥ μπορουμε να το βρουμε και εμεις αυτο το βιβλιαρακι???Ευχαριστω εκ των πρωτερων. :helpplea: :helpplea: :helpplea:
Κοντολαγνε όλα αυτά πού είπα μπορείς να τα βρείς στο σάιτ . Πήγαινε αριστερά και διάλεξε books-Pattaya. Επισης στο για το Private Dancer. Την Τρίτη θα τα έχω μαζί μου στην συνάντηση.
 

04fantomas05

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.242
Like
32
Πόντοι
16
Φαντομά θα ¨ηθελα να τα πούμε απο κοντα στην Μπανγκόκ, έρχομαι 3 Νοεμβρίου και θα μείνω 2-3 μέρες.
Οποτε θελεις φιλε flynow. Εγω εδω ειμαι. Τον Οκτωβριο θα πεταχτω καπου να ξεσκασω αλλα μεχρι το Νοεμβρη θα ειμαι σιγουρα στη βαση μου. Λιγο πριν ερθεις στειλε μου πμ για τα περαιτερω.  ;)
 

rey(1)

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2007
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Γεια και χαρα σου αγαπητε φιλε fandomas
τι νεα απο εκει?
πως ειναι ο καιρος?
σκεπτομαι να κατεβω τον μηνα φεβρουαριο(δεν εχω καταληξει πιο 15νθημερο ακριβως)παιζει καθολου η πιθανοτητα να σε δω να τα πουμε?
οσο για το σχολιο σου (για το αν οι ελληνιδες ζηλευουν)πιστευω ζηλευουν και παρα ζηλευουν,
αλλα αυτοι οι απιστευτοι τυποι εδω μεσα μου δινουν την εντυπωση (ετσει φτιαγμενοι που ειναι)οτι δεν κολωνουν πουθενα....χαχαχα
Προσωπικη μου παντως αποψη ειναι(το ειπα και στην συναντηση)κανενας να μην κρυψει τον τοπο προορισμου...(ποτε δεν ξερεις τι μπορει να συμβει)το εκανε φιλος και παραλιγο να το πληρωση ακριβα..χαχαχα..δηλωνε θεσσαλονικη και συνεληφθη μαδριτη...απιστευτοι ελληνες.
Να περνας καλα φιλε fandomas..ελπιζω να τα πουμε και απο κοντα.
Φιλικα Rey
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom