Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
εγω ειδα στην ιριδα του ματιου του ροκου, οτι πρεπει να παει πρωτα στην πατταγια, το πουκετ δεν θα τον "καλυψει". χρειαζεται αμεση κιτρινοθεραπεια...
ετσι τον εκοψα  εγω, βεβαια μουρμουραγε οτι θελει να δει φυσικες ομορφιες να κανει διακοπες κτλ.  παπαρια φιλε, μολις φτασεις στο σουβαναρμπουμι και παρεις βαλιτσα, κατεβα στο κατω επιπεδο που ειναι τα ταξι, μπες μεσα και κανε υπομονη ως που να φτασεις πατταγια, βρες ξενοδοχειο χαλαρωσε κανε μπανιο δες ταυλανδεζικη σαπουνοπερα για προθερμανση, και κατα τις 9 το βραδακι φυγε για τον πεζοδρομο και μπες σφαιρα στο dollhouse a go go. εκει εχει τα πιο κοντα και τα πιο αδυνατα πιπινακια, (ο κοντολαγνος ας το επιβεβαιωσει). πιες μια μπυρα singha χαλαρωσε και δες τα μωρακια προσεκτικα, επελεξε ενα , κερασε το, και κατα τις 11 φυγε με το μωρο, πες γεια στον ιδιοκτητη τον paul, και πηγαινε στο lucifer, χαζεψε την τραγουδιστρια, πιες μιση μπυρα και μην δωσεις σημασια στα κουκλακια που θα περιφερονται μεσα, φευγοντας μην κοιταξεις στις γυναικειες τουαλετες γιατι θα μπερδευτεις, τις επομενες μερες θα τα δεις ολα με την ησυχια σου.
πριν πας στο ξενοδ. παρε απο καροτσακι ανανα, δυο σακουλακια, ενα πριν και ενα μετα το πηδημα.
αυτος ειναι ο οδηγος επιβιωσης για πρωταρη στη χωρα.
δοκιμασε ετσι για αρχη,και θα με θυμηθεις.
 

04fantomas05

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.242
Like
32
Πόντοι
16
Φιλε Rey σε καλοσοριζω και εγω στο σαιτ με τη σειρα μου.
Δε μας ειπες αν εχεις ερθει στην Ταυλανδη ηδη η αν ετοιμαζεσαι για την παρθενικη σου εμφανιση το Φλεβαρη. Θα μας επισκεφτεις σε καλη περιοδο παντως.
Εχουμε πολυ καιρο ακομη μεχρι το Φλεβαρη αλλα οταν με το καλο ερθεις ολο και κατι θα κανονισουμε να σαι σιγουρος. Οπως εχω ηδη επισημανει, εγω δεν μπορω να παρευρεθω στα meetings που κανετε αλλα μπορω να συναντηθω με οποιους το επιθυμουν εδω, δηλαδη στον "τοπο του εγκληματος"  :grin:
Ο καιρος τις τελευταιες μερες δροσισε καπως γιατι εριξε μερικες δυνατες βροχες την εβδομαδα που μας περασε. Βεβαια χθες που κατεβηκα στο κεντρο, γυρνωντας σπιτι κολλουσα παντου αλλα εχω συνηθισει τωρα! Τι να κανουμε στο τελος το παιρνεις αποφαση και γινεται τροπος ζωης. Γενικα ο καιρος ειναι πολυ ευμεταβλητος αυτην την περιοδο. Εκει που ειναι σκετο καμινι μπορει να ριξει μια ξαφνικη απογευματινη η νυχτερινη βροχη και να δροσισει αποτομα αλλα δυστυχως η δροσια κραταει πολυ λιγο (μεχρι να ξαναβγει ο ηλιος). Μετα απο 5 χρονια στην Ταυλανδη καταλαβα γιατι οι Ταυλανδοι μισουνε τοσο πολυ τον ηλιο.
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
Και μια ερωτηση σχετικα με τα "ολοφρεσκα" μανγκοστιν και λιτσι. Με ολο το σεβασμο αλλα ας με πληροφορησε ι καποιος που εφαγε στο Ταυλανδικο προχθες. Εχουν αρχισει να φυτρωνουν και στην Ελλαδα γιατι εγω πραγματικα νομιζα οτι μονο τα τροπικα κλιματα τα σηκωνουν?
Κονσερβα
Λάθος. Φρέσκα ειδική εισαγωγή από Ταϋ, κάθε τρείς μέρες.
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Συναγωνιστες,κανονιστε τον τοπο και την ωρα συναντησης για τη Τριτη...
Αν ειναι να παμε να φαμε στο Ταυλανδεζικο,και στο μενου δεν εχει κανενα "mai pet" πιατο,παρακαλω ειδοποιηστε με να φερω κανενα ταπερ με φαγητο...!!
Απεχθανομαι τα καυτερα οπως ο διαολος το λιβανι..
Φανταστειτε οτι εστω και ΜΙΑ κοκκινη πιπερια να βρισκεται μεσα σε 10-λιτρο καζανι με φαγητο,εγω θα δακρισω..!!!
(Τρομαρα μου..θελω να παω και Ταυλανδη..!!)
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
και εγω τα καυτερα τα αποφευγω ειμαι στομαχικος, εκει στη νοταρα ειναι πολυ χωμενα, και οι καρεκλες καθολου αναπαυτικες, την τριτη θα προτεινα μια χαλαρη καφετερια στην παραλιακη, πχ. την οστρια στο καλαμακι, την τριτη δεν θα εχει κοσμο εχει πολλα τραπεζια κτλ. ας πουμε στις 20.00. ακουω γνωμες.
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
και η terra ειναι απο την αγαπημενη μας χωρα.
 

Συνημμένα

  • tera_06.JPG
    tera_06.JPG
    53,9 KB · Εμφανίσεις: 26
  • tera_11.JPG
    tera_11.JPG
    70 KB · Εμφανίσεις: 31
  • tera_12.JPG
    tera_12.JPG
    55,8 KB · Εμφανίσεις: 24
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
File Fantoma, htes eimoun Bangkok me autokinito erhomenos apo notia (Phuket, Ko Samui, Surat Thani, Chumpon, Chua Hin), kai epatha mehri na wro ton dromo gia Pattaya. Thelo poly na se gnoriso. An thelis, stile to tilefono sou me pm. Tha eimai akomi 10 meres stin Taylandi, kai feugo apo Bakgkok.
ακομη ενας ανταποκριτης, παει στην πατταγια, ζηλευουμε ?  ζηλευουμε ζηλευουμε!!!!!
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
Φιλοι συναγωνιστες παρακολουθω εδω και ενα μηνα περιπου το φορουμ σχετικα με ταιλανδη.Μπορω να πω οτι με πεισατε κι εγω με τη σειρα μου επεισα τη γυναικα να με αφησει να κανω το ταξιδι αυτο ;)  η πιθανη ημερομηνια ειναι 12-13 ιουλιου για 10 μερες περιπου.ρωτησα τον πρακτορα μου και μου προτεινε μπανγκογκ 3-4 μερες 2=3 μερες ενα νησι (πουκε)και 3 μερες σινγκαπουρη. δεν ειμαι ομος σιγουρος οτι μονος μου θα περασω καλα.
welcome to the club σύντροφε. Κόψε τη (ξενέρωτη) Σιγκαπούρη και θα περάσεις υπέροχα. :sunglasses:

 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
εγω ειδα στην ιριδα του ματιου του ροκου, οτι πρεπει να παει πρωτα στην πατταγια, το πουκετ δεν θα τον "καλυψει". χρειαζεται αμεση κιτρινοθεραπεια...
ετσι τον εκοψα  εγω, βεβαια μουρμουραγε οτι θελει να δει φυσικες ομορφιες να κανει διακοπες κτλ.  παπαρια φιλε, μολις φτασεις στο σουβαναρμπουμι και παρεις βαλιτσα, κατεβα στο κατω επιπεδο που ειναι τα ταξι, μπες μεσα και κανε υπομονη ως που να φτασεις πατταγια, βρες ξενοδοχειο χαλαρωσε κανε μπανιο δες ταυλανδεζικη σαπουνοπερα για προθερμανση, και κατα τις 9 το βραδακι φυγε για τον πεζοδρομο και μπες σφαιρα στο dollhouse a go go. εκει εχει τα πιο κοντα και τα πιο αδυνατα πιπινακια, (ο κοντολαγνος ας το επιβεβαιωσει). πιες μια μπυρα singha χαλαρωσε και δες τα μωρακια προσεκτικα, επελεξε ενα , κερασε το, και κατα τις 11 φυγε με το μωρο, πες γεια στον ιδιοκτητη τον paul, και πηγαινε στο lucifer, χαζεψε την τραγουδιστρια, πιες μιση μπυρα και μην δωσεις σημασια στα κουκλακια που θα περιφερονται μεσα, φευγοντας μην κοιταξεις στις γυναικειες τουαλετες γιατι θα μπερδευτεις, τις επομενες μερες θα τα δεις ολα με την ησυχια σου.
πριν πας στο ξενοδ. παρε απο καροτσακι ανανα, δυο σακουλακια, ενα πριν και ενα μετα το πηδημα.
αυτος ειναι ο οδηγος επιβιωσης για πρωταρη στη χωρα.
δοκιμασε ετσι για αρχη,και θα με θυμηθεις.

ρε για κοιτα κατι πραγματα, πες πες πας να με πεισεις.. για να δουμε..  :think:

καλησπεριζω ολους τους φιλους του thread..
 

kostasbmw

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
801
Like
6
Πόντοι
6
ok και απο μενα για οστρια

αν ειναι ομως να παμε καπου για τσιμπημα σφυρατε να φερω κρασι

φαντομα  εγω επειδη μου αρεσει το κρασι θα προτιμησω πανε γαριδες

τα κρασια αν μου λες 7 ευρω εχουν βελτιωθει οι τιμες αλλα ειπες καβα που σημαινει οτι στα ξενοδοχεια θα παραμενουν ακριβα
θα δουμε τον οκτωβρη που θα κατεβω αν με αφησουν και φερω ενα 5λιτρο παραγωγης μου(λες να μου τα σπασουν στο τελωνειο?)  για μαθε
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.489
Κριτικές
1
Like
35.658
Πόντοι
6.256
τριτη και γω μεσα αλλα πιο αργα μην πειξουμε στην κινηση  :headbang: :police:
 

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.664
Like
72
Πόντοι
16
Παιδια
Επειδη θα κατεβω απο ΒΠ πεστε μου που ειναι η ΟΣΤΡΙΑ, διευθυνση εαν ειναι ευκολο και εαν εχει παρκιν, λογω μεγαλου αυτοκινητου αλλιως παιρνω ταξι.
Οσο για το εστιατοριο θελω διευθυνση να παω με τη γυναικα μου καποια αλλη στιγμη.
Νομιζω 8 ειναι καλα και οποιος αργησει δεν υπαρχει προβλημα καθιστοι θα ειμαστε.
 

kostasbmw

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
801
Like
6
Πόντοι
6
το οστρια ειναι στη παραλιακη ακριβως απεναντι απο την καλαμακιου και εχει μεγαλο παρκινγκ(δεν πιστευω να εχεις τρακτορα)
αν ερθεις απο συγγρου και μπεις παραλιακη προς γλυφαδα ειναι στο δεξι σου χερι
ταπα καλα?
σου ριχνω ενα πμ με τηλεφωνο
 

kostasbmw

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
801
Like
6
Πόντοι
6
κωστα κανε μια αναπαντητη να εχω ενα τηλεφωνο σου
 

panagis

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2007
Μηνύματα
219
Like
0
Πόντοι
1
αν μπορει καποιος φιλος να δωσει την διευθυνση του ταυλανδεζικου στον πειραια.
αν δεν επιτρεπεται για λογους αρχων του site ενα πμ ειναι ευπροσδεκτο.
λεω να το επισκεφτω με την οικογενεια.(λατρης της ταυλανδεζικης κουζινας και των καυτερων επισης)(ενα αλλο που ειχα επισκευτει στην κηφησια δεν με ενθουσιασε)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom