Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

kostasbmw

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
801
Like
6
Πόντοι
6
ειπε ο φαντομας οτι εχουν τη καλυτερη κουζινα και γω ψηφιζω ναι οντως εχουν και υγιεινη διατροφη και τα παντα
τι αλλο να πει
εγω οταν ειμαι εκει καθε μερα θαλασσινα, πρασινο, φρουτα και παντα καλο πρωινο
προτιμω λιγο καυτερες σαλτσες γιατι μετα ειμαι ποιο δροσερος
μην δημιουργουμε εσφαλμενες εντυπωσεις γιατι κρεατα χαλασμενα εχουμε εδω τοννους
κονσερβες μπορεις να παρεις αλλα μπορει αυτο να σου στοιχισει καθυστερηση μεγαλη στο τελωνειο του αεροδρομιου και πιστεψε με ειναι σπαστικο
μονο το αντικουνοπικο που μπαινει στη πριζα η φιδακι που φτιαχνει  κεφαλι και καμμια fenistil (προσοχη δεν κανει για λιπαντικο)

 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Πάντως μάγκες με έχετε πείσει.Λέω να το κάνω το ταξιδάκι κατά Φλεβάρη μεριά.Μόνο μια απορία.Σε ποιο μέρος από όλα μου προτείνετε στην Ταϋλάνδη να πάω ως το καλύτερο για sex-tourism;
Ευχαριστώ.
 

kostasbmw

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
801
Like
6
Πόντοι
6
μπανκονγκ παταγια σαν συνδυασμος για να ερθεις λιωμα
την εποχη που πας εχει και φθηνα εισητηρια
καλυτερη για μενα εποχη μεσα οκτωβρη και μετα μεχρι το πασχα
 

kosats

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2007
Μηνύματα
289
Like
0
Πόντοι
1
αν δεις οτι δεν σε πιανει τιποτα τοτε καπνισε το φιδακι! :rockon: :rockon: :rockon:
:tickedoff: :jerking:
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Επειδή ρε παιδιά θέλω να το συνδυάσω κ με τουρισμό τύπου κλασσικό(τοπία,φυσικά κάλη κ.λ.π) η Πατάγια είναι πιο προτεινόμενη ως συνδυασμός κ των 2(sex tourism-φυσικά τοπία);
ευχαριστώ κ πάλι για τα φώτα σας.
 

kosats

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2007
Μηνύματα
289
Like
0
Πόντοι
1
να βαλει το σαιτ πτήση τσαρτερ για τα μέλη εδω και τώρα :dancing:
admins ,mods και τιμιμένοι στην πρώτη θεση....
μαλαμα και ειδήμονες businnes class
και οι υπόλοιποι στρατιώτες του έρωτα πίσω μαζι με την ντενίζ για ασκήσεις πριν τη μάχη
το αεροπλάνο επίσης θα ειναι βαμένο με την Ελληνική σημαία και τα χρώματα και το logo του bourdela.com :dancing:
να μην ξεχνιομαστε!
 

flynow

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Απρ 2007
Μηνύματα
817
Κριτικές
37
Like
1.566
Πόντοι
8.165
Παντως οποιος θελει να ζησει την απολυτη σεξουαλικη εμπειρια στη Μπανκοκ και μπορει να δωσει εως 4,000 Baht παντα πρεπει να επισκεφτει το EDEN.
Εκει παιρνεις παντα 2 γυναικες και μπορεις να ζητησεις για 1 ωρα ΟΤΙ θελεις ή οποια σεξουαλικη φαντασιωση εχεις να τη ζησεις.
Υπάρχει και στην Πατάγια το αντίστοιχο με το EDEN club, το όνομα του είναι ΗΕLL club. Προσφέρει τα ιδια προγράμματα.
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
νταρκ σαιντ,  ασε τον κλασσικο τουρισμο και πηγαινε στην πατταγια, εκει ειναι οι "φυσικες ομορφιες" της χωρας, και μετα απο μερικα ταξιδακια πας και στην ενδοχωρα.
οσο για τα φαγητα, αν τρως σε τουριστικα μαγαζια δεν υπαρχει προβλημα, υπαρχουν και εστιατορια αρκετα χυμα που ειναι επιφοβα, εγω στην πατταγια προτεινω το "nam sing" κινεζικο με θαλασινα που ετρωγα συχνα, για να παρουμε δυναμεις που και που στο "ΕL ΤΟRΟ STEAK HOUSE"
PIZZA HUT,
εγω προτεινω μεγαλη προσοχη στην θερμοκρασια του a/c  στο δωματιο, οχι χαμηλα, και στον υπνο να σηκωθουμε μια δυο φορες για τσεκαρισμα. πολλοι την πατανε, τον φλεβαρη δυο φιλοι ηταν 4 μερες με πυρετο κτλ.ΠΡΟΣΟΧΗ.
αυτο το "HELL CLUB" που ειναι? υπαρχει κανα λινκ? ενδιαφερον ακουγεται
 

flynow

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Απρ 2007
Μηνύματα
817
Κριτικές
37
Like
1.566
Πόντοι
8.165
νταρκ σαιντ,  ασε τον κλασσικο τουρισμο και πηγαινε στην πατταγια, εκει ειναι οι "φυσικες ομορφιες" της χωρας, και μετα απο μερικα ταξιδακια πας και στην ενδοχωρα.
οσο για τα φαγητα, αν τρως σε τουριστικα μαγαζια δεν υπαρχει προβλημα, υπαρχουν και εστιατορια αρκετα χυμα που ειναι επιφοβα, εγω στην πατταγια προτεινω το "nam sing" κινεζικο με θαλασινα που ετρωγα συχνα, για να παρουμε δυναμεις που και που στο "ΕL ΤΟRΟ STEAK HOUSE"
PIZZA HUT,
εγω προτεινω μεγαλη προσοχη στην θερμοκρασια του a/c  στο δωματιο, οχι χαμηλα, και στον υπνο να σηκωθουμε μια δυο φορες για τσεκαρισμα. πολλοι την πατανε, τον φλεβαρη δυο φιλοι ηταν 4 μερες με πυρετο κτλ.ΠΡΟΣΟΧΗ.
αυτο το "HELL CLUB" που ειναι? υπαρχει κανα λινκ? ενδιαφερον ακουγεται
Συνάδελφε KOSTASF16, το λίνκ είναι Eγώ το βρήκα από το διαβάζοντας για το EDEN club(αδελφό club).
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
τι γινεται στα κλαμπ αυτα? νομιζω δεν εχει γραφτει κατι,
flynow  αν μπορεις πες κατι.
αν και κατα τη νωμη μου η καλυτερη φαση ειναι οι free,  στο δωματιο και βολτιτσα κτλ.
βεβαια παντα υπαρχει κατι πιο καλο απο το καλυτερο, γι αυτο ειμαστε εδω να το ανακαλυπτουμε.
και κατι αλλο, αληθευει οτι αν παρεις κοπελα απο α γκο γκο και πληρωσεις πχ, 600 να την παρεις, πρεπει να ξαναπληρωσεις το μαγαζι αν τη θες και αλλη μερα? επειδη μου ετυχε ρωταω αν ειναι κανονας.
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
μου κανει εντυπωση οτι σε ταυλανδεζικους χαρτες στο νετ, δεν βρισκω κλιμακα, εψαχνα ως συνηθως την πατονγκ στο πουκετ, για ξενοδοχεια ,  και ολα τα mao location δεν ειχαν κλιμακα να υπολογισω την αποσταση, απο οτι καταλαβα ολη η παραλια ειναι 3 χιλιομετρα , αρα ειναι ολα κοντα μεταξυ τους, εγω θελω καρακεντρο, αν μου βαζανε κανα ντιβανακι στο tiger καλα θα ηταν... οποιος ξερει κανα λινκ με κλιμακα χαρτη ας "φωτισει"
 

kostasbmw

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
801
Like
6
Πόντοι
6
νταρκ
ασε τα φυσικα καλη αν πας πρωτη φορα και προσηλωσου στο θεμα  λολ
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Για το θέμα μας θα πάω,μην ανησυχείς.Απάντα μου όμως αν το Πατόνγκ είναι στο Πουκέτ.
 

duros

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
172
Like
42
Πόντοι
1
Ναι, η Πατονγκ ειναι η πλεον τουριστικη πολη στο Πουκετ. Μην την συγχεουμε με την Πατπονγκ, η οποια ειναι συνοικια στην Μπανγκοκ
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Επειδή ρε παιδιά θέλω να το συνδυάσω κ με τουρισμό τύπου κλασσικό(τοπία,φυσικά κάλη κ.λ.π) η Πατάγια είναι πιο προτεινόμενη ως συνδυασμός κ των 2(sex tourism-φυσικά τοπία);
ευχαριστώ κ πάλι για τα φώτα σας.

Ε, ρε που  "καταντάει" ο άνθρωπος όταν μένει χωρίς γκόμενα... :rockon: :)
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Ναι, η Πατονγκ ειναι η πλεον τουριστικη πολη στο Πουκετ. Μην την συγχεουμε με την Πατπονγκ, η οποια ειναι συνοικια στην Μπανγκοκ


Η Πατόνγκ στο Πουκέτ ενδείκνυται για sex-tourism ή μαζεύει τουρίστες που κάνουν τον κλασσικό τουρισμό;
 

kostasbmw

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
801
Like
6
Πόντοι
6
κωστα δεν προκειται να κοιμηθεις στο κεντρο γιατι κουνιονται ολα αλλα σταματανε στις 2 με το νομο Παπαθεμελη λολ
για μενα πηγαινε στη ακρη της patong beach νοτια κατα προτιμηση

νταρκ το πατονγκ ειναι παραλια του πουκετ το down town που λεμε
 

04fantomas05

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.242
Like
32
Πόντοι
16
τι γινεται στα κλαμπ αυτα? νομιζω δεν εχει γραφτει κατι,
και κατι αλλο, αληθευει οτι αν παρεις κοπελα απο α γκο γκο και πληρωσεις πχ, 600 να την παρεις, πρεπει να ξαναπληρωσεις το μαγαζι αν τη θες και αλλη μερα? επειδη μου ετυχε ρωταω αν ειναι κανονας.
Στα κλαμπς αυτα γινονται Σοδομα και Γομορα κατι ερωτησεις που κανεις ρε Κωστα! Το Εντεν κλαμπ στην Μπανγκοκ ειναι ενα απο τα πιο ονομαστα και ιστορικα κλαμπακια για ατακτα παιδια. Το αδερφο κλαμπακι στην Παταγια ανοιξε προσφατα μετα τη μεγαλη επιτυχια που ειχε σημειωσει το οριτζιναλ στην Μπανγκοκ. Τα εχει ενας Γαλλος (Μαρκ τον λενε) πολυ μερακλης ο οποιος πολλες φορες σε υποδεχεται στην εισοδο. Ειναι τοσο σιγουρος για το σερβις που προσφερει που σου δινει τα λεφτα πισω αν δε μεινεις ικανοποιημενος. Κατι που φυσικα δε συμβαινει ποτε γιατι οι πελατες παντα επιστρεφουν για περισσοτερα κολπα. Νομιζω οι πολλες λεπτομερεις περιττευουν, καλο ειναι καποιος να εχει και την αισθηση της εκπληξης οταν πηγαινει καπου. Παντως αξιζει...
Φυσικα και πρεπει να πληρωσεις τα 600 Μπαχτ barfine για καθε μερα που θα βγαζεις την κοπελλα εξω. Ο σκοπος που υπαρχει το barfine το οποιο παει εξ'ολοκληρου στο μαγαζι ειναι για να αποζημιωθει το μαγαζι για τη "χασουρα" που εχει οταν βγαζεις μια κοπελλα εξω. Οταν τα μαγαζι χανει μια κοπελλα, αυτοματως χανει και ολα τα εξτρας που θα εβγαζε αν η κοπελλα εμενε στο μαγαζι (ποτα κτλ).
Παρεπιπτοντος οι 10 εντολες που δημοσιευσε ο kosats (απο ξενο σαιτ φανταζομαι) θα πρεπει να διαβαστει απο οποιονδηποτε ερχεται για πρωτη φορα και οχι μονο. 
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom