Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (1 μέλη και 12 επισκέπτες)

04fantomas05

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.242
Like
32
Πόντοι
16
Ολα αυτα τα ωραια που γραφτηκαν ηταν το κερασακι (η μηπως η κερασαρα?) στην τουρτα. Ακομη ο φιλος δεν ανεφερε που γινονται ολα αυτα και σιγουρα οι φανατικοι του σαιτ θα εχουν σκασει απο περιεργεια. Εγω υποπτευομαι οτι ολα αυτα γινονται σε κεντρα που βρισκονται μαλλον στην Κινα. Εχει και η Ταυλανδη κεντρα στα οποια συχναζουν μονο Ταυλανδοι/Κινεζοι (και ειναι ετη φωτος καλυτερα απο τα καταγωγια της Παταγιας) αλλα απο την περιγραφη το κοβω για Κινα. Ας αφησουμε το φιλο να συνεχισει μπας και δεσει επιτελους το γλυκο...
 

kostasbmw

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
801
Like
6
Πόντοι
6
κινα και ιαπωνια σιγουρα γιατι εχω παρει γευση οπως και Ταυλανδη στο μπανκογκ
απο σαββατοκυριακο θα ριξω μια ματια μηπως εντοπισω καποια προσπεκτους που εχω απο κει
νομιζω ενα ηταν κοντα στο kings castle
αλλα περιποιηση προσωπου και σωματος εχει παντου τωρα και στη παταγια στο κεντρικο δρομο αν θυμαμαι ειχε κεντρο ομορφιας και περιποιησης
Θα επανελθω μολις βρω υλικο εντυπο
 

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.664
Like
72
Πόντοι
16
Λοιπον
Επειδη αποδειχτηκε οτι οι πιο πολλοι εδω μεσα ειναι γενικα ψαχμενοι για οσους πανε Μπανκοκ και τους αρεσει το μασαζ και εννοω κανονικο μασαζ αξιζει μια επισκεψη στο WAT PHO (WAT =ναος).
Εκει εκτος απο το περιφημο αγαλμα του ξαπλωτου Βουδα υπαρχει και η περιφημη σχολη μασαζ της Ταυλανδης οπου φοιτουν οσοι οσες θελουν να μαθουν μασαζ. Μπορειτε να κανετε μασαζ με ενα συμβολικο ποσο 1/10 απο αυτο που θα σας χρεωσουν οπουδηποτε αλλου.
Να διευκρινισω οτι εδω το μασαζ γινεται φορωντας ολα τα ρουχα σας, οποτε ντυθειτε ελαφρια, μακο - σορτακι και επισης γινεται σε μια τεραστια αιθουσα μαζι με 100-200 αλλα ατομα σε μπαμπουδενια κρεβατια.Τουριστες εδω θα βρειτε ελαχιστους η πλειοψηφεια ντοπιοι.
Για οσους αγαπανε το μασαζ πρεπει να πανε και θα με θυμιθουνε.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Ένα μεζεδάκι για όσους πάνε Σιάμ.
 

Συνημμένα

  • hkg15.jpg
    hkg15.jpg
    52,5 KB · Εμφανίσεις: 37

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
pipinomaniac ευχαριστώ για το καλωσόρισμα

Η χαριστική βολή εδόθη

Τώρα πρέπει να ξεκινήσω για εισητήρια

το παρόν thread αποτελεί πρότυπο τοσο απο πλευράς περιεχομένου, όσο και πιότητας συμμετεχόντων

Αδέρφια σας ευχαριστώ για την πληροφορία που μοιράζεστε
 

mgreek

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2006
Μηνύματα
369
Like
0
Πόντοι
1
Για την Πατάγια, δεν έχω πληροφορίες γιατί είχα πάει πριν από αρκετά χρόνια και τότε δεν είχα ανακαλύψει τα Sauna Clubs.

Στην Μπανγκόκ υπάρχουν πολλά.

Κίνα, Σιγκαπούρη, Μπαλί, Ιάβα, Hong Kong, Ταϊβάν & Φιλιππίνες είναι γεμάτες!!!!
 

duros

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
172
Like
42
Πόντοι
1
Αι σιχτιρ πια πρωινιατικα. Απαιτω απ τους μοντερειτορς να κλειδωσουν αμεσως αυτο το θρεντ. Φτανει πια  !!!! Παιζετε με τον πονο μας ρε. Ξερετε τι εινι να σαι παλιουρας του Σιαμ, να ξερεις τι παιζει εκει κατω, να ΠΡΕΠΕΙ να εισαι στην κωλοαθηνα και να μπαινεις καθε πρωι στο σαιτ και να διαβαζεις αυτο το θρεντ !!!!!!! Σας καταγγελλω ολους !!!! Αληταραδς !!!!
Α ρε τι τραβαω και δεν το μαρτυραω
 

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.434
Like
19
Πόντοι
16
Φιλιπίνες έχει πάει κανένας σας?
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
mgreek τι ειναι αυτα που γραφεις και διαβαζω πρωι πρωι!!! να μας τρελλανεις πας πρωινιάτικα?? Δεν μας λυπασαι καθολου? ρε μπας το καλό σου.... Τριτιάτικα...
εισαι και σε φαση αναρωσης... μετα απο την πλακα που επαθες,
λοιπον το  jasmine ειναι αρκετα καλο, και πολυ κοντα σε αυτο που εμενα.θα το τσεκαρω πρωτο.
 

kostasbmw

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
801
Like
6
Πόντοι
6
σας παρακαλω αυτη τη χωρα να τη λεμε με το ονομα της  ΤΑΥΛΑΝΔΗ και οχι

σιαμ με ξενερωνει
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
σας παρακαλω αυτη τη χωρα να τη λεμε με το ονομα της  ΤΑΥΛΑΝΔΗ και οχι

σιαμ με ξενερωνει
αυτη τη χωρα να τη λεμε παραδεισο, και οι μοντς να αλλαξουν το "βουλγαρια ενας επιγειος παραδεισος"  με "ταυλανδη ενας.."
ωραια φαση με τα σαουνα κλαμπ, αλλα φανταστειτε εμενα τωρα που δεν εχω υπομονη ουτε στα  body  to body massage να περιμενω να τελειωσει η κοπελα για να την πηδηξω. εδω οταν φτανω στο αεροδρομιο , αν ηταν δυνατον να ειχε κανα a go go  για να παω, πρεπει να κανουν μερικα.
 

Funky_A

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
58
Like
62
Πόντοι
0
απλα ηθελα να καλησπερισω τους fun της ταυλανδης. εχω καιρο να γραψω...αλλα οπως ειπα και σε παλαιοτερο ποστ, το ριξα λιγο στη δουλεια...γιατι αν συνεχισω και σκεφτομαι τοσο εντονα το trip στην ταυλανδη τον αυγουστο...παει το bonus!!!!
 

kostasbmw

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
801
Like
6
Πόντοι
6
α αυτο ξεχασα

γιατι δεν ειναι sticky to θεμα Ταυλανδη ? 

ηδη εχει του κοσμου τις επισκεψεις και παει για ρεκορ ολων των εποχων
και μετα τα βιντεο και φωτο που θα ερθουν μεχρι τελος του χρονου θαναι μαλλον ο τελειος οδηγος για Ταυλανδη
 

kosats

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2007
Μηνύματα
289
Like
0
Πόντοι
1
καλυτερα να αφησουμε τα λεφτα και τις μερες των διακοπων μας στην Ταυλανδη παρα στους εδω ξενοδοχο-ταβερνο-μπαρο-κλεφτες και τις ξινισμενς ελληνιδες ψιλομυτες!χο-χοι..κακος ακουγομαι αλλα οταν βλεπω σ/κ στην σαντορινη να κοστιζει οσο ενα 7ημερο στην πατονγκ ε τοτε θα κοιταξω το συμφερον μου!
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
ρε κωστα τι αβαταρ ειναι αυτο? θελω κι εγω..
κανεις δεν πιστευει οτι ειναι πιο φθηνα, νομιζουν οτι τα 1500 ευρο πχ που χαλαω εγω ειναι εκτος των αεροπορικων.
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
Σύντροφοι σα wat dee-khrap.
     Τι έγινε, τρελαθήκατε τελείως με το thread. Έφυγα για Moldavia 29/5 και μέχρι σήμερα πλησιάζουμε τα 1000 post. Bravo. Ετοιμάζω ενά αφιέρωμα-οδηγό για την χωρα, που σκόπευα να δημοσιεύσω ep ευκαιρία των 1000 post αλλα από ότι φαίνεται θα αναβληθεί για τα 1500 ζωή νάχουμε.
Πάντως το ραντεβού για να βρεθούμε ισχύει.Μόλις επιστέψω (10/6) θα φροντίσω να κανονίσουμε συνάντηση.
Από το μακρινό Tiraspol τις Μολδαβίας (μιλάμε για τις απίστευτες γυναίκες , περισσότερα προσεχώς σε άλλο thread) τα συντροφικά χαιρετίσματα μου.
Фонмакулис  :sunglasses:

 

ding-dong

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2007
Μηνύματα
805
Like
0
Πόντοι
6
καλησπερα σε ολους..
ψαχνωντας πληροφοριες για ταυλανδη επεσα σε αυτο το φορουμ.ηδη εχω μαθει περισσοτερα και εχω να πω ενα μπραβο σε οσους μειραζονται τοσα πραγματα με τους υπολοιπους...το προβλημα μου ειναι οτι εχω φαει τον τοπο και δεν μπορω να βρω εισιτηρια για το 1ο δεκαπενθημερο του αυγουστου.αν καποιος εχει να μου συστησει καποιο ταξ.γραφειο ας το κανει με pm..επισης (αν ολα πανε καλα τελικα) θελω προτασεις για ομορφα νησακια και οχι πολυ τουριστικα, αρκει να ειναι ωραιο το μερος. γυναικα πιστευω για παρεα θα βρω στην pattaya(θα περασω κι απο ΄κει!) εκτος κιαν το μερος που θα παω τα συνδυαζει ολα..!
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
ακομα ενας για την ταυλανδη, τον αυγουστο ειναι δυσκολα, πηγαινε σε πρακτορειο.
τελικα ειναι ψυχοθεραπεια εκει, τα ξεχνας ολα, φαρμακο, σαν lexotanil ενα πραγμα, εγω αυτο παθαινω, δεν σκεφτομαι τιποτα ουτε ασχημα ονειρα ουτε φοβιες ουτε ανασφαλειες ουτε ψυχοπλακωματα , απορω γιατι τρεχουν σε ψυχολογους, μπαινεις σε ενα αεροπλανο και πας, σκωτια νορβηγια καναδα, οπου σου κατεβει και τα ξεχνας ολα, δεν ειναι καλυτερα ετσι?
εγω προτεινω την ασια για "θεραπειες" απο ερωτικες ασθενειες.
 

kosats

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2007
Μηνύματα
289
Like
0
Πόντοι
1
vonmakoulis wat dee-khrap(δεν ξερω τι σημαινει αλλα για να το λες...)
mind ετσι την "πατησα" και γω και βρεθηκα σ'αυτο το σαιτ.μιλαμε ολα τα παιδια ειναι ενας και ενας!
KOSTASF16 "μπαινεις σε ενα αεροπλανο και πας οπου σου κατεβει και τα ξεχνας ολα" ετσι ακριβως θελω να γινει για να ερθουμε λιγο στα ισια μας!
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.494
Κριτικές
1
Like
35.677
Πόντοι
6.256
μην μου τσικλατε τον kostaf16 γιατι ειναι αγριο αγορι και τον βλεπω να φευγει για πουκετ μονιμα... :badair:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom