Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

kostasbmw

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
801
Like
6
Πόντοι
6
ειναι σαν ενα παιδακι του δημοτικου που παει πρωτη φορα σχολειο
και γνωριζει καθε μερα καινουργια πραγματα και μετα παει στο σπιτι και λεει στους δικους του τις εντυπωσεις του γιατι του φαινονται ολα εξωπραγματικα
ειπαμε καθε φορα ανακαλυπτουμε κατι καινουργιο και ας πηγαινουμε συνεχεια στο ιδιο μερος και μετα θα καθομαστε εδω να λεμε διαφορα για να κραταμε το ηθικο μας ακμαιο μεχρι την επομενη εξοδο.
εγω τα ξεχναω μολις βγαινω απο το αεροδρομιο και μπαινω στο  καμινι  :2funny:
ειναι η ποιο ευχαριστη στιγμη παντα πολις κατεβαινω .
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
μην μου τσικλατε τον kostaf16 γιατι ειναι αγριο αγορι και τον βλεπω να φευγει για πουκετ μονιμα... :badair:
θα γινει και αυτο, να εισει σιγουρος, θα εχω μονιμη κατοικια στην πατταγια, και εξοχικο στο πουκετ,  το πασχα θα πεταγομαι στην μπανγκοκ να σουβλιζουμε αρνι με τον φαντομα...    καλο
 

xaris21

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
69
Like
0
Πόντοι
0
Καλα εχω μπερδευτει!!!Δεν μπορω ουτε να γραψω....Μια γνωμη Πουκετ Μπανγκονγκ η Πατταγια??
 

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.664
Like
72
Πόντοι
16
καλυτερα να αφησουμε τα λεφτα και τις μερες των διακοπων μας στην Ταυλανδη παρα στους εδω ξενοδοχο-ταβερνο-μπαρο-κλεφτες και τις ξινισμενς ελληνιδες ψιλομυτες!χο-χοι..κακος ακουγομαι αλλα οταν βλεπω σ/κ στην σαντορινη να κοστιζει οσο ενα 7ημερο στην πατονγκ ε τοτε θα κοιταξω το συμφερον μου!

+1,000,000 Τοσα χρονια τολεγα βρε ΤΩΡΑ Ο ΑΓΩΝΑΣ ΔΙΚΑΙΩΝΕΤΑΙ!!
 

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.664
Like
72
Πόντοι
16
Ρε παιδια τωρα που εχουμε γνωριστει  να σας πω τι επαθα πριν χρονια στη Γερμανια. :headbang:
Ειμαι στο αεροδρομιο στη ΦΡανκφουρτη και περιμενω την ανταποκριση της πτησης μου καπνιζοντας, οπου ανακοινωνουν απο τα μεγαφωνα την αναχωρηση της THAI για Μπανκοκ και εκει που καθομαι περνανε απο μπροστα μου οι πιλοτοι με τις αεροσυνοδους.
Θα πιστεψετε τι εκανα ασυναισθητα ο ΜΑΛΑΚΑΣ; :jerking:
Τους ακολουθησα μεχρι την εισοδο, εαν ειχα εισητηριο θα πηγαινα μαζι τους, αφηνοντας τη γυναικα μου στην Ελλαδα να με περιμενει!!
ΔΕΝ ΠΑΩ ΚΑΛΑΑΑΑ.
 

kostasbmw

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
801
Like
6
Πόντοι
6
βρηκα εναν χαρτη που ειχα σημειωσει μερικα σημεια ενδιαφεροντος στο μπανκονγκ
ειναι μερικα στεκια οπου αραζουν τα ελευθερας βοσκης αλλα ειπαμε προσοχη
The German beer garden στο Sukhumvit soi 7,  απογευμα μεχρι μεσανυχτα

Thermae, στο Ruamchit Hotel διπλα στην Sukhumvit soi 15, απο 22.00 εως 01.00
Angels disco στο Nana Hotel, Sukhumvit soi 4, και εκει 22.00 μεχρι 2 το πρωι
Hard Rock Cafe  στο ισογειο εχει μπολικες  απο τις 19.00 εως 2  το πρωι
Vibrations disco  εδω ανακατωμενος ο ερχομενος κατω απο το Novotel Siam Square,  και εκει απο 22.00 εως 2 το πρωι
Spasso, κατω απο το Erawan Hotel,εχει "hi-class" freelancers  (ΑΠΟ ΚΕΙ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΤΙΣ ΚΟΡΥΦΑΙΕΣ ΕΛΕΥΘΕΡΑΣ ΒΟΣΚΗΣ)

King's Lounge discotheque στο Patpong,  23.00 με 2 το πρωι

Country Road,  στο τελος της Soi Cowboy  στη πλευρα της  soi 21 απο τις 21.00 εως 2 το πρωι
Grace Hotel, soi 3,  και εδω το ιδιο ωραριο
μια παρατηρηση να κανω οτι επειδη σχολανε και η εργαζομενες στα βαρ κατα τις 2 το πρωι αποφευγουμε εκεινη την ωρα ητοι προτιμαμε να εχουμε καθαρισει κατα τις 1 και να εχουν ID
μερικα ξενοδοχεια της περιοχης που δεχονται για γρηγορα πηδηματα
Playboy (PB) Hotel  κοντα στην soi 3
Penthouse Hotel  κοντα στην soi 3
εξω απο το Soi Cowboy στην soi 21 διπλα
στο παρκινγκ του Clinton Plaza εχει ενα μικρο δεν θυμαμαι ονομα

γενικα οποιος παραμεινει στην μπακονγκ εναν χαρτη απο τη ρεσεψιον και μελετη λιγο της περιοχης και σημειωνουμε τα points of interest και θαστε αρχηγοι
το σαββατοκυριακο που θα παω στο μαντρι μου να κατσω να βρω και αλλα στοιχεια γιατι πρεπει να ξεσκονισουμε τις γνωσεις μας
 

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.664
Like
72
Πόντοι
16
Παντως οποιος θελει να ζησει την απολυτη σεξουαλικη εμπειρια στη Μπανκοκ και μπορει να δωσει εως 4,000 Baht παντα πρεπει να επισκεφτει το EDEN.
Εκει παιρνεις παντα 2 γυναικες και μπορεις να ζητησεις για 1 ωρα ΟΤΙ θελεις ή οποια σεξουαλικη φαντασιωση εχεις να τη ζησεις.
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Παρτε και μερικα ΤΗΑΙ μοντελακια...
Αχ Αχ...63 και σημερα...
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
Καλησπεριζω τους λατρεις των σχιστοματικων μπιμπελο.  :cheesy: :cheesy:
μολις διαβασα τα 4 posts του φιλου mgreek για τα Sauna Clubs.  :o
η χαριστικη βολη, να δουμε τι αλλο θα διαβασουμε γι? αυτη τη χωρα..  :crazy:
 

xaris21

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
69
Like
0
Πόντοι
0
Aπο θεμα καποιας αρρωστιας επειδη δεν ειναι και πολυ καθαρη πολη τι υπαρχει?Κανενα εμβολιο?
 

kostasbmw

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
801
Like
6
Πόντοι
6
εμβολιο δεν εχω κανει ποτε και δοξα τον θεο κανενα προβλημα
το μονο που με ενοχλησε τις πρωτες φορες που πηγα ειναι ο κλιματισμος και κυριως στα ταξι οπου ειναι ψυγεια κρεατος και μολις εβγαινες ηταν καμινι και ειχα προβλημα με το στομαχι αλλα ενας φαρμακοποιος με εφτιαξε .
εσυ θα ασχοληθεις με τα προφυλακτικα σου και με τα λιπαντικα σου και τιποτα αλλο
 

xaris21

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
69
Like
0
Πόντοι
0
O Θεος η μαλλον ο Βουδας μαζι μου!!!!Πουκετ Η πατταγια?
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
Καλα εχω μπερδευτει!!!Δεν μπορω ουτε να γραψω....Μια γνωμη Πουκετ Μπανγκονγκ η Πατταγια??
αυτο θα το κρινεις μονος σου οταν πας και στα τρια μερη, ολα ειναι υπεροχα, το ενα συμπληρωνει το αλλο,
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
Παρτε και μερικα ΤΗΑΙ μοντελακια...
Αχ Αχ...63 και σημερα...
Παρτε και μερικα ΤΗΑΙ μοντελακια...
Αχ Αχ...63 και σημερα...
απιστευτα, αν μας πει ο φαντομας που και πως μπορουμε να γαμησουμε τετοια μωρα, υποσχομαι οτι 10 μερες θα μεινω στην μπανγκοκ, και δεν θα ξαναπατησω ποτε στην παταγια.
βλεπω πολλες καλες πληροφοριες για την  μπανγκοκ και δεν θελω, θα προτιμουσα να μην αξιζε , ετσι για να μην το εχω στο μυαλο μου, ματαια ομως , δεν υπαρχει μερος σε αυτη τη χωρα που να μην αξιζει.
 

04fantomas05

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.242
Like
32
Πόντοι
16
Aπο θεμα καποιας αρρωστιας επειδη δεν ειναι και πολυ καθαρη πολη τι υπαρχει?Κανενα εμβολιο?

Λοιπον ο φιλος θιγει ενα αλλο θεμα το οποιο ναι μεν ασχετο με το σεξ πλυν ομως πολυ σημαντικο για την υγεια μας. Φιλε εμβολια ιδιαιτερα δε χρειαζονται.  Αν θελεις σωνει και καλα να κανεις κατι οι αρρωστιες οι οποιες χτυπανε πιο συχνα εδω ειναι η μαλαρια, dengue fever (δεν ξερω πως το λενε στα ελληνικα)οι οποιες κολλιουνται απο τα κουνουπια και οι δυο και η γριππη των πουλερικων (που εχει καιρο να φανει). Βεβαια υπαρχει και μπολικο AIDS αλλα δεν εχει εμβολια γιαυτο. Αλλα και παλι επαναλαμβανω δε χρειαζεται τιποτα το ιδιαιτερο αλλα απλη κοινη λογικη. Μην καθεσαι να σε τσιμπανε τα κουνουπια χωρις λογο εξαλλου ακομη και οι παραγκες εχουν κουνουπιερες. Η πιο επικινδυνη εποχη βεβαια για τετοιες αρρωστιες ειναι η εποχη των μουσωνων και κυριως Ιουλιο-Σεπτεβριο. Τα κουνουπια μεταδιδουν τις πολλες αρρωστιες τοτε.
Αυτο που θελω να τονισω εγω ειναι να μην τρωτε απο πλανοδιους πωλητες. Τρωτε μονο φρουτα που και χαλασμενα να ειναι το πολυ-πολυ να ενοχλησει το στομαχι λιγο. Μην ακουμπατε ιδιως κρεατα απο πωλητες στο δρομο. Αν δειτε τις συνθηκες υγιεινης, καθαρισμα με τις πρασσινες μυγες απο πανω δεν προκειται να τα αγγιξετε. Εκτος αυτου τα κρεατα τα αφηνουν για πολλες ωρες φατσα-καρτα χωρις να τα σκεπαζουν και ενας θεος ξερει τι βακτηριδια αναπτυσσονται.
Εγω στην αρχη που δεν ηξερα, ετρωγα απο πλανοδιους μεχρι μια μερα που επαθα μια γερη τροφικη δηλητηριαση απο κοτοπουλο και ειδα το Χαρο με τα ματια μου. Μαγκες δεν υπερβαλλω νομιζα πως θα τα κακαριζα ανα πασα στιγμη. Τοτε εβαλλα μυαλο. Δωστε κατι παραπανω και φατε σε κανα μαγαζακι της προκοπης. Νερο παντα εμφιαλωμενο νομιζω αυτο εχει εμπεδωθει μεχρι τωρα.
Επισης με μεγαλη μου εκπληξη βλεπω οτι ο περισσοτερος κοσμος ερχεται εδω τον Αυγουστο δηλαδη τη χειροτερη περιοδο που θα μπορουσε να επισκεφτει κανεις τη χωρα. Αντιλαμβανομαι οτι τοτε παιρνουν οι περισσοτεροι αδεια αλλα ευχομαι να μην πεσετε πανω σε περιοδο που βρεχει πολυ γιατι τοτε πλυμμηριζει το συμπαν.  Βεβαια αν ο μονος σκοπος του ταξιδιου ειναι σεξο-τουρισμος στην Παταγια τοτε λιγη σημασια εχει το ποτε. Το λεω γιαυτους που ψαχνονται παραπανω. 
Κωστα για το αρνι ειμαι μεσα φιλε!
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Υποθέτω ότι ο πυρετός που λες είναι ο κίτρινος.όσο για τα κρέατα ρε παιδιά λίγο λογική.Εδώ είμαστε επιφυλακτικοί με τα δικά μας κρέατα κ κρεοπωλεία,στου Σιάμ δεν θα είμαστε;
Πάντως για την διατροφή εγώ προτείνω το εξής:κονσέρβες από εδώ να παίρνετε κ να έχετε το κεφαλάκι σας ήσυχο.Θα κάνετε έναν προγραμματισμό με βάση τις ημέρες που θα μείνετε ,πόσες κονσέρβες χρειάζεστε,κ θα κάνετε έναν προγραμματισμό με βάση κ τις διατροφικές σας ανάγκες.Εντάξει δεν διαφωνώ ότι δεν είναι ότι πιο γευστικό οι κονσέρβες,αλλά το τελευταίο πράγμα που θα σας ενδιέφερε θα ήταν η διατροφή κ επιπλέον ελαχιστοποιείτε τους κινδύνους να δηλητηριαστείτε κ να πάνε οι διακοπές σας στράφι.
Δεν ξέρω βέβαια κ θέλω να μου πείτε,αν επιτρέπετε να πάρετε κονσέρβες από εδώ κ να τις εισάγετε στο Σιάμ,έστω κ για προσωπική σας κατανάλωση.
 

04fantomas05

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.242
Like
32
Πόντοι
16
Φιλε με ολο το σεβασμο αλλα ειναι ιεροσυλια να ερθεις στη χωρα με μια απο τις καλυτερες κουζινες παγκοσμιως και να τρως κονσερβες. Κονσερβες βρισκεις και εδω δε χρειαζεται να της κουβαλλας απο Ελλαδα! Δωστε 20-30 Μπαχτ παραπανω και φατε σε πιο περιποημενα μαγαζακια.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Αν νομίζεις ότι δεν θα έχουμε πρόβλημα δηλητηριασμού να αντιμετωπίσουμε,τότε πάω πάσο.Εγώ αν είναι έτσι,θα συμφωνήσω μαζί σου.Για τους περίεργους κ για τους φοβιτσιάρηδες πάντως ανααφέρομαι.
 

kosats

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2007
Μηνύματα
289
Like
0
Πόντοι
1
οποτε λοιπον φροντιζουμε να εχουμε κανει ολα τα εμβολια για την ηπατητιδα,ολων των κλιμακων και παιρνουμε επισης χαπια ελονοσιας και πολλα αντικουνουπικα (φιδακια σπρει κλτ).προφυλακτικα στανταρ εξοπλισμος!εσω ετοιμος!η καλυτερα γαιδουροδενε παρα γαιδουρογυρευε.


υ.γ. με τοσα που εχω διαβασει και εχω δει εδω νομιζω οτι εχω παει!
 

kosats

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2007
Μηνύματα
289
Like
0
Πόντοι
1
αντιγραφω και παραθετω..κοινως κλοπι-πειστ

THE BARGIRL'S TEN COMMANDMENTS

1. Between December and March many farang walking ATM machines will come to your bar. Choose carefully! Everyone have money, but some have more than others. If his skin is very white, check that he is not dead. If not so, this is your lucky day since he must be a Japanese. Every bar girl know they will give you heaven and earth just for a kiss. 

2. No matter how young and handsome he is, no matter how fun he is, make sure he understand you only go for money. Don't sit close to him before he has paid the bar fine. As soon he has paid the bar fine, you can let go and run your hands over his body, arousing him. Maybe he will not pay you, but your boss will not complain. Have fun this night for tomorrow only man you will get is a fat, ugly and smelly man.

3. Start collecting email addresses from all of your boyfriends. Since it will be your family's source to a life in luxury. Once you have a good collection of addresses, a visit to your local internet cafe is in order. All of those email addresses should be sent an email. Tell them that you want out of the bar scene and will wait for them to come back to Thailand on their annual four weeks holiday. But you will need financial support since you don't work in the bar anymore. It will not take long time before all of your five boyfriends will transfer money to your bank account every month. And if you should party too much and need some more money, just tell them you have been sick and have to pay hospital 5.000 baht. If that doesn't help never use the story about you being pregnant and the baby is his as it will soon or later backfire on you.

4. Practice crying on queue. Whenever something sad or bad happens - or even something that you just don't like, it is essential that you can produce tears immediately. This will have the effect of helping the walking ATM machine to see things your way! 

5. When you get a customer for more than a week, make sure he takes you shopping at the nearest gold shop. Tell him that all your friends have so much gold but you have nothing. Make sure he buy enough gold so your friends will envy you. Later when one of your boyfriends forget to send the monthly money, a pawn shop is never far away. 

6. To keep our trade secrets for ourselves do not speak Thai with your friends when locally based farangs are inside the bars. But rather use Lao, Khmer or any other local dialects that you may know. It's bad enough that some of them can speak, and God forbid, some can even read Thai too, but Laos and Khmer should be kept as sacrosanct. Under no circumstances should the farang be taught our regional dialects. 

7. Always see him off at the airport. Thai baht cannot be used in his country, so it is highly likely that he will give you all of his leftover as he leaves and says good-bye. Say no to the money, tell him you like him very much and don't need it. And if you have a few baht in your pockets give it to him so he understand you love him and not because of the big money he send you every month.

8. Search for Norwegian customers. They understand that we like to gamble as they do too. And since they have bad conscience for not taking care of their parents, they will always pay when your mother call the restaurant where you work, for you to send her more money. Your mother knows that since you work in Phuket you always have money.

9. Remember, when you get paid, you must always ask for money to Tuk-Tuk and give him the excuse that Tuk-Tuk drivers cannot give change on big notes. Do not let him know that you live only a few hundred meters from his hotel, instead tell him that you live in Karon. That should earn you another 200 baht. If Tuk-Tuk money isn't forthcoming, see rule #4. 

10. If you are no longer making money in Bangkok, move down to Phuket where you will be able to start making money again. There are many elderly men in Phuket who will appreciate your long experience with men. Even if you are approaching 50, it is no problem as the elderly walking ATM machines appreciate inner beauty and more experienced women
[flash=200,200][/flash]
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom