Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (1 μέλη και 4 επισκέπτες)

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Τότε σταμάτα γιατί θα σου φέρω την χοντρή από το nude beach που ανέβασα.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
αυτο ειναι χτυπημα κατω απ τη ζωνη..
παραδινομαι..
 

kostasbmw

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
801
Like
6
Πόντοι
6
την επομενη Τεταρτη να οριστικοποιηθει η συναντηση αν γινετε

τελειωσαν τα ψεματα

 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Αφού το είπαμε ρε αδελφέ .Θα έρθεις μαζί μου.
 

kostasbmw

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
801
Like
6
Πόντοι
6
να ευχαριστησουμε και τους υπευθυνους του site που το εβαλαν sticky

και πανω πανω και τους υποσχομαι οτι η επισκεψιμοτητα θα ανεβει αρκετα

φιλικα
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
φαντομα πες λιγο τι γινεται εκει?  hell και eden.
θα παω βεβαια, καλη η εκπληξη, αλλα μια ιδεα ειναι οτι πρεπει, πιο ομορφες γυναικες? τις πηδας εκει? πες κατι ,αλλιως θα περιμενω τον vonmakoulis που ερχεται μεθαυριο απο τη μολδαβια, αυτος ειναι πιο ομιλητικος...
νομιζω ως που να φυγω δεν θα ανοιξω το σαιτ, γιατι ειναι τοσα πολλα που ανακαλυπτω , που νομιζω οτι πηγαινω πρωτη φορα.
 

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.664
Like
72
Πόντοι
16
Λοιπον.
1. Για τα κουνουπια, επειδη εχω γυρισει ολη την Ασια και σε ασχημες-μη τουριστικες περιοχες/ ζουγκλες το μονο που συστηνεται διεθνως απο γιατρους ειναι το γνωστο σε ολους μας AUTAN γιατι μονο αυτο και καποιο αλλο Ταυλανδεζικο πρασσινο / ασπρο χρωμα εχουν μια δραστικη ουσια που δεν αφηνει να σε πλησιασει τιποτε.
2. EDEN Club. Λεπτομερειες δεν θα δωσω απλως μπαινοντας αριστερα υπαρχει μια κιτρινη γραμμη και οσες κοπελλες καθονται πισω απο αυτη κανουν πρωκτικο. Συμβουλη: επειδη παντα θα παρετε 2 κοπελλες διαλεξτε τη 1 και αφηστε τη να διαλεξη αυτη τη 2η ωστε οταν ερθει η ωρα του λεσβιακου να τη ξερει και να τη γουσταρει.
Περισσοτερα οταν μπειτε μεσα.
Και κοστα F16 αμα μπεις ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑΒΓΕΙΣ!!!
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
Λοιπον.
1. Για τα κουνουπια, επειδη εχω γυρισει ολη την Ασια και σε ασχημες-μη τουριστικες περιοχες/ ζουγκλες το μονο που συστηνεται διεθνως απο γιατρους ειναι το γνωστο σε ολους μας AUTAN γιατι μονο αυτο και καποιο αλλο Ταυλανδεζικο πρασσινο / ασπρο χρωμα εχουν μια δραστικη ουσια που δεν αφηνει να σε πλησιασει τιποτε.
2. EDEN Club. Λεπτομερειες δεν θα δωσω απλως μπαινοντας αριστερα υπαρχει μια κιτρινη γραμμη και οσες κοπελλες καθονται πισω απο αυτη κανουν πρωκτικο. Συμβουλη: επειδη παντα θα παρετε 2 κοπελλες διαλεξτε τη 1 και αφηστε τη να διαλεξη αυτη τη 2η ωστε οταν ερθει η ωρα του λεσβιακου να τη ξερει και να τη γουσταρει.
Περισσοτερα οταν μπειτε μεσα.
Και κοστα F16 αμα μπεις ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑΒΓΕΙΣ!!!
ωραια !  βουρ για μπανγκοκ ? καλα κανω και δεν κλεινω ξενοδοχεια.. ε ρε μπλεξιμο, μου φαινεται θα παω εκει που ξερω και τελος, αλλιως κατευθειαν για κιτρινη γραμμη...
lordjim πες κατι παραπανω στο λαο σου... εστω και με πμ.
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Ε, ρε που  "καταντάει" ο άνθρωπος όταν μένει χωρίς γκόμενα... :rockon: :)
Ο Νταρκ σαιντ δε προκειται να μεινει ποτε χωρις γκομενα...
Εχει την ΑΕΚ σαν ?μεγαλη επισημη αγαπημενη? και οι αλλες ερχονται δευτερες...
 

flynow

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Απρ 2007
Μηνύματα
817
Κριτικές
37
Like
1.566
Πόντοι
8.165
φαντομα πες λιγο τι γινεται εκει?  hell και eden.
θα παω βεβαια, καλη η εκπληξη, αλλα μια ιδεα ειναι οτι πρεπει, πιο ομορφες γυναικες? τις πηδας εκει? πες κατι ,αλλιως θα περιμενω τον vonmakoulis που ερχεται μεθαυριο απο τη μολδαβια, αυτος ειναι πιο ομιλητικος...
νομιζω ως που να φυγω δεν θα ανοιξω το σαιτ, γιατι ειναι τοσα πολλα που ανακαλυπτω , που νομιζω οτι πηγαινω πρωτη φορα.
KOSTASF16, δεν έχω πάει ποτέ ταυλάνδη, τις πληροφορίες τις βρήκα σε διάφορα forums. Πετάω στις 3 Νοεμβρίου για Μπανγκόκ και Παττάγια, θα επισκεφτώ EDEN ή HELL club σίγουρα.
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
μ αυτα και μ αυτα πρεπει να ρωτησω τον οικονομικο μου συμβουλο τον κοντολαγνο,
γι αυτο ολοι επεμεναν για το εντεν στην μπανγκοκ, και εγω γι αυτο ηθελα να μεινω το βραδυ, να δω τι ειναι, ο κοντολαγνος επεμενε και φυγαμε, αν ηξερα περισοτερα στοιχεια θα αλλαζα γνωμη, τεσπα, next time
 

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
Χαιρετώ..

Πάρτε ένα βίντεο με τρία ασιατικά μουνάκια!Απ'ότι λέει ο τίτλος του βίντεο είναι ταυλανδέζικα μουνιά..αλλά θα ήθελα και τη γνώμη των ειδικών σε αυτό..!(το βρήκα σε net cafe)


Αυτή με το άσπρο ειδικά φαίνεται υπερβολικά μικρή....τόσο μικρές έχει εκεί πέρα?
 

04fantomas05

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.242
Like
32
Πόντοι
16
Φιλε μην ξεγελιεσαι μερικα κομματια απο μια γρηγορη ματια που εριξα ειναι καραμπινατες περιπτωσεις ladyboys.
Κωστα οτι και να σου πουμε εσυ ετσι κι αλλιως Παταγια θα καταληξεις οποτε τζαμπα χαλαμε ενεργεια! Κατα τα αλλα με καλυψε ο λορδος (και εγω για την αμαρτωλη γραμμη θα ελεγα).
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom