Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

kostasbmw

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
801
Like
6
Πόντοι
6
κωστα
δεν εχουμε πει να μην παρασυρεσε

μπανκονγκ θα μεινεις ο κοσμος να χαλασει αλλωστε στο ειχα πει απο την αρχη και μετα θα πας στις αγαπητηκιες σου στην παταγια (παρεπιπτοντως καινουργια μαγαζια ανοιγουν μερα παρα μερα)

θα σου ελεγα follow your heart αλλα τωρα πρεπει να σου πω

follow your dick
 

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.664
Like
72
Πόντοι
16
KostasF16.
Εαν δεν ειμουν καλος ανθρωπος θα σου εκανα παραπομπη τις δηλωσεις σου για Μπανκοκ και δεν θα σου απανταγα. ΑΛΛΑ :grin:
Επειδη μου θυμιζεις εμενα πριν 2 δεκαετιες, το ιδιο και χειροτερο κολλημα, θα σου απαντησω για οτι θελεις σχετικα με τη Μπανκοκ ΜΟΝΟ ομως στη συναντηση που θα γινει.
Να ενας λογος να κανονιστει συναντηση :dancing:
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66

κουφαλες με πεισατε!!και εγω θα παω....

κουφαλες με πεισατε!!και εγω θα παω....
αν ηταν ετσι τα μουνια εκει θα πηγαιναμε και σε αλλες χωρες, δε θα κολαγαμε ετσι, ειναι μακραν καλυτερα, και πολυ μακραν φθηνοτερα.
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
sabaidekap σημειωση οτι οποιος παει μια φορα θα παει και δευτερη στα σιγουρα. εχω ενα tip να σας δωσω απο προσωπικη εμπειρια ποτε μην παιρνετε γυναικα που προσπαθει να κανονισει την τιμη πριν ερθει μαζι σας. παντα τις πληρωνετε το πρωι διακριτικα. και οχι παραπανω απο 1000 με 1500 baht. αν σας αρεσει καποια που δουλευει σε καποιο bar ή go-go bar τοτε προτεινεται της μετα τις 2:00 να ερθει να σας βρει σε καποια discotheque ετσι θα γλυτωσετε το bar fine. συντομα θα επανελθω και με αλλα μικρα κολπακια που μπορουν να παιξουν σημαντικο ρολο στην διαμονη σας εκει.
Υ.Γ. ειναι πολυ ωραια εκει κατω αλλα πιστεψτε με δεν ειναι και ο παραδεισος. αμα πατε αρκετες φορες θα το καταλαβετε.
 

zatara

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2006
Μηνύματα
39
Like
0
Πόντοι
0
εχω να καταθεσω κ εγω μια ερωτηση(μπορει να σας φανει μεγαλη μαλακια). τα ladyboys ξεχωριζουν ευκολα απο τις κανονικες γκομενες?

ps.γαματο τοπικ!!!εχετε πεισει πολυ κοσμο να παει thai
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
πολυ ευκολα, διαβασε προηγουμενα ποστ.
 

04fantomas05

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.242
Like
32
Πόντοι
16
Υ.Γ. ειναι πολυ ωραια εκει κατω αλλα πιστεψτε με δεν ειναι και ο παραδεισος. αμα πατε αρκετες φορες θα το καταλαβετε.
Φιλε σ'ευχαριστω που λες κατι που διακριτικα προσπαθω να πω στο φορουμ ειδικα στους νεοτερους και αυτους που θελουν να δουνε περα απο την ομορφη βιτρινα. Συμφωνω απολυτως μαζι σου οτι παραδεισος δεν ειναι (για μερικους μαλιστα ο αρχικος παραδεισος εγινε κολαση) αλλα για να το καταλαβει κανεις αυτο πρεπει να βγαλει τα γυαλια του τουριστα. Επισης οπως λεει και ο φιλος δεν αρκουν 10 μερες 2 φορες το χρονο για να δει κανεις τις αλλες οψεις του παραδεισου που δεν αναφερονται καθολου μα καθολου σε αυτο το θρεντ παρολο που αισιως εχει κλεισει τα 1000 ποστς και 69 (χχμμμ τυχερος αριθμος...) σελιδες.
 

kosats

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2007
Μηνύματα
289
Like
0
Πόντοι
1
04fantomas05 να ξερεις πως εγω θελω να παω και να φοραω τα γυαλια του τουριστα.με μαθατε πως ειναι φτωχος λαος αλλα πολυ φιλοξενος.θελω να καταθεσω τα λιγα λεφτα μου εκει παρα εδω γιατι πιστευω οτι θα βοηθηθουν μερικες οικογενειες που το εχουν αναγκη.επισης ξερω οτι δεν θα εκμεταλλευτω καταστασεις περιεργες και ουτε θα κανω ακροτητες.δεν θα βλεπω τις κοπελες σαν κομματια κρεας αλλα σαν επαγγελματιες και ολα αυτα απο τις δικες σας ιστοριες που εχετε πει εδω και σας τιμα αφανταστα.τα γυαλια του τουριστα ομως θα συνεχισω να τα φοραω γιατι παω διακοπες και αφηνω τα δικα μου προβληματα πισω.ειναι λιγο ωμο αλλα ετσι νιωθω,η δικη σας συμβολη στο να δημιουργηθει μια εικονα διαφορετικη απ'οτι ειχα ειναι καθοριστικη.
 

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.664
Like
72
Πόντοι
16
Φιλοι μου
Το εχω γραψει απειρες φορες. Καλο ειναι να φορατε τα γυαλια του τουριστα, αλλα μερικες φορες να τα βγαζετε κιολας.
Επισης εαν καποιος θελει στη πραγματικοτητα να γνωρισει τη χωρα ωφειλει να τη γυρισει και οχι μονο να κολλαει στη Πατταγια ή στη Μπανκοκ στις πουτανες λεγοντας ποσο τελεια ειναι μια χωρα επειδη εχει "μουνακια" ή ποσο ευγενικοι ειναι οι ανθρωποι που ανακατεβονται με τη τουριστικη, καθε ειδους, βιομηχανια.
Πιστεψτε με εαν δειτε και την αλλη Ταυλανδη ή τους αλλους Ταυλανδους ισως εν μερει αλλαξετε γνωμη.
Αυτα και δεν θελω να επεκταθω γιατι ισως θεωρηθω προκατειλλημενος.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Θα συμφωνήσω με τους φίλους που προηγήθηκαν.Είναι σαν να λέγαμε εμείς οι Έλληνες,ότι οι ξένοι μας βλέπουν μόνο ως τους παρασκευαστές τζατζικιού,μουσακά & σουβλακίου.Δεν θα ήταν άδικο προς εμάς αυτό;
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
φυσικα ως τουριστες παμε, και αυτα που ειδαμε μας αρεσαν πολυ, ο φαντομας που ειναι μονιμος κατοικος θα εχει γνωρισει και την  αλλη πλευρα σιγουρα.
 

04fantomas05

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.242
Like
32
Πόντοι
16
φυσικα ως τουριστες παμε, και αυτα που ειδαμε μας αρεσαν πολυ, ο φαντομας που ειναι μονιμος κατοικος θα εχει γνωρισει και την  αλλη πλευρα σιγουρα.
Αυτο ακριβως θελω να πω Κωστα, χαιρομαι που το λες απο μονος σου. Φιλε kosats το σχολιο σου σε τιμαει ιδιως στο σημειο που ειπες οτι δε βλεπεις τις κοπελλες σαν ενα κομματι κρεας. Επισης φιλε και να ηθελες να τα βγαλεις τα γυαλια του τουριστα ειναι καπως δυσκολο να το καταφερεις μεσα σε 10-15 μερες το χρονο και ακομη δυσκολοτερο οταν ολο το ταξιδι αναλωνεται στα σεξομαγαζα (για να μην παρεξηγηθω δε μιλαω ειδικα για σενα αλλα γενικα).
Απλα φιλοι θεωρω οτι καλο ειναι να υπαρχει μια πιο ισορροπημενη αντιληψη περι Ταυλανδης γιατι διαπιστωνω οτι τα ατομα που διαβαζουν το παρον θρεντ αυξανονται καθημερινα με γεωμετρικη προοδο και σιγουρα επηρρεαζονται απο το τι γραφεται απο ολους μας.
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Πρωτον..Τι θα γινει με εκεινη τη συναντηση που λεγαμε για μετα τα 1000 ποστ?..Αντε σιγα-σιγα να οργανωθουμε..
Δευτερον..Στις τιμες του πηδηματος και 24ωρης συνοδειας,ισχυει ο Νομος της προσφορας και ζητησης..
Υπαρχουν περιοδοι με χαμηλη τουριστικη κινηση,που οι γκομενες,για να μη "ξεμεινουν",ριχνουν τις τιμες.
Στη hi season που αυξανονται τα "moving ΑΤΜs" και υπαρχει πληθωρα ζητησης,η πλειοψηφία των γυναικων ειναι ευχαριστημενες με 1000-2000 μπατ.
ΜΗΝ το θεωρείται ομως ΔΕΔΟΜΕΝΟ αυτο.
Αν θελετε κατι το ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟ..πρεπει να πληρωσετε από 3000 και πανω..Ειδα σε φωτο ενα τετοιο μωρο και πιστεψτε με..ΑΞΙΖΕ τα λεφτα του..Κατάλευκο δερμα(πραγμα ΠΟΛΥ σπανιο γιατι οι ταυλανδες που κανουν αυτή τη δουλειά ειναι "φυμε") και χαρακτηριστικά περισσοτεροσα σα κινεζα..ΑΓΓΕΛΟΣ σωστος..Αλλα και τα λεφτα,αρκετα..
 

kosats

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2007
Μηνύματα
289
Like
0
Πόντοι
1
απ'οτι εχω διαβασει σε ξενα αντιστοιχα φορουμς τα 1000-2000 μπατ ειναι στην χαμηλη περιοδο και γενικα μια τιμη γυρω στα 1500 μπατ στην κοπελα και 500 μπατ για μπαρ φαιν ειναι ενας μεσος ορος.επαναλαμβανω απ'οτι εχω διαβασει δεν εχω παει.επισης με το ξενοδοχειο θα πρεπει να εχεις ξεκαθαρισει αν σου χρεωνουν την νυχτα για την κοπελα που θα κατσει.500 μπατ=11 ευρω περιπου.επισης κοιταμε να εχει παντα ταυτοτητα η μικρα μαζι της για να τσεκαρουμε την ηλικια της και για να την κρατησει το ξενοδοχειο (τα στοιχεια) σε περιπτωση που παει κατι στραβα (βλ. πιο πανω πχ υπνωτικο στην ρωγα).
 

mathima solfez

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2007
Μηνύματα
581
Like
39
Πόντοι
6
επισης κοιταμε να εχει παντα ταυτοτητα η μικρα μαζι της για να τσεκαρουμε την ηλικια της και για να την κρατησει το ξενοδοχειο (τα στοιχεια) σε περιπτωση που παει κατι στραβα

Kai auto file mou einai ligo diskolo...  ego ime me enan epigeio aggelo 25 eton se taxidi me autokinito... Eho pathi tin plaka mou apo ta gamisia... Otan thelisa na tsekaro tin tautotita tis, eida oti einai genimeni to 2525. Autoi edo metrane ta hronia ohi apo ti gennisi tou Hristou, alla apo ti gennisi (i to thanato den xero akriwos) tou megalou WOUDA. Mpori kapios na mou grapsi pio etos m.X. einai auto?  Analutiko reportaz apo ta theika gamisia otan gyriso me ellinikous haraktires wewaia... Molis telioso se ligo edo me to Internet pao pali na me xeskisei...
 

04fantomas05

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.242
Like
32
Πόντοι
16
Φιλε δε σου ειπε ψεμματα η τυπισσα. Ειναι οντως 25 ετων. Το 2007 το δικο μας αντιστοιχει στο 2050 το δικο τους. Δηλαδη συμφωνα με το Βουδιστικο ημερολογιο τωρα βρισκομαστε ακριβως στο 2050 δηλαδη η φιλη σου ως γεννημενη το 2025 ειναι ακριβως 25 ετων. Επισης τελειως πληροφοριακα το Βουδιστικο ημερολογιο ξεκιναει απο την ημερομηνια θανατου του μεγαλου Βουδα. Πολυ ευγενικο εκ μερους σου που μας θυμασαι οταν κανεις διαλειμμα απο τα bedroom olympics  :grin:
 

kostasbmw

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
801
Like
6
Πόντοι
6
τι να κανει ερεψε και ειπε να στειλει ενα μυνημα να μοιραστει το πονο του
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom