Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (3 μέλη και 15 επισκέπτες)

FUKARAS

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2005
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
φιλοι μου γειασας.εχω διαβασει ολο το θεμα και θελω να πω οτι
ειναι απαιχτο.επειδη θελω να παω στο πουκετ για πρωτη φορα στη ταυλανδη μηπως ξερει κανεις ποσο θα μου στοιχεισει η μερα
[κοπελα-φαγητο-ποτα]οχι εισητηριο και ξενοδοχειο και με τα τιπς για την κοπελα ποσο περιπου ειναι ενα καλο τιπς για τις
κοπελες
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
426
Πόντοι
3.595
Δηλωση-Απαντηση,προς συναγωνιστες,που θελουν τη γυναικα,απευθειας-απογονο των αγελαδων,ΔΗΛΑΔΗ:
α)μεγαλα βυζια σα πεπονια,(φυσικα η "μεσω παρεμβατικης ιατρικης",γεμισμενα με σιλικονη),ενιοτε και πεσμενα,αφου υποκεινται στο νομο της βαρυτητας
β)Κωλαρες και περιφερειες στυλ Jennifer Lopez
γ)Γυναικα χιλιομετρο,κατεβα να φιλησω-ανεβα να γαμησω
Η Ταιλανδη η αλλιως LOS (Land Of Smiles) ΔΕΝ ειναι για εσας..
Εκει οι γυναικες ως επι τω πλειστων ειναι:
α)με μικρα βυζακια,φουσκωτες ρογιτσες,στητα και "κοιταζουν τον ουρανο" :boobies:
β)τορνευτα μικρα κωλαρακια  :booty:
γ)κοντουλικα-μικροκαμωμενα  :rockon:
Και στις "υπηρεσιες" προσθεστε το μοναδικο και ανεπαναληπτο GFE.. :dancing:
(Ε ρε τι "θυμησα" στους βετερανους του φορουμ..!!Σας εφτιαξα μεσημεριατικα ε?!!) :jerking:

εγώ είπα μια γνώμη και κάποιοι έκαναν λες και τους θίξαμε το μαγαζί.....πολύ φανατισμός,ανεξήγητος θα έλεγα...δες το ποστ του fantoma πιο πάνω που με δικαιώνει όσον αφορά το στυλ των κοριτσιών....για να μην πούμε για τα ανήλικα που υπάρχουν,για κοριτσάκια που έχουν πουληθεί από τους ίδιους τους γονείς τους σε μαστρωπούς για να εξασφαλίσουν τα προς το ζην...Βέβαια και Αν Ευρώπη το ίδιο συμβαίνει,έτσι είναι,αλλά εκεί Ταυλάνδη,Ινδονησία,Καμπότζη κλπ τα πράγματα είναι πιο δραματικά,κυρίως με τα ανήλικα...αλλά και από ποιότητα μέτρια,να πάω μέχρι εκεί για να γαμήσω τέτοια κομμάτια...
 

Συνημμένα

  • llk.jpg
    llk.jpg
    21,1 KB · Εμφανίσεις: 32
  • [.jpg
    [.jpg
    19,7 KB · Εμφανίσεις: 36

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.664
Like
72
Πόντοι
16
Φιλε WOBASOR
Καλα τα λες και πολυ σωστα λες τη γνωμη σου, δεκτη και σεβαστη.
Απλως να εξηγησω οτι η Ταυλανδη ή η Ασια γενικοτερα ειναι αλκολικι, ή θα πας και θα τη μισησεις ή θα θελεις να πηγαινεις συνεχεια.
Και για να διευκρινισουμε και κατι που δεν εχει ειπωθει τοσο καιρο εδω μεσα.
Η πλειοψειφια των ανθρωπων που πανε Ασια πανε γιατι ειναι ερωτευμενοι με τις γυναικες αλλα και με τη περιοχη, (εαν δεν εχεις παει δυσκολο να το καταλαβεις)βαλτα σε οποια σειρα θελεις.
Βεβαια υπαρχει και μια μεριδα ανθρωπων που πανε μονο για τις γυναικες, και οχι μονο Ελληνες.
Αυτοι οι ανθρωποι, και μιλαω ΜΟΝΟ για οσους γνωριζω προσωπικα, αποτελουν μια θλιβερη μεριδα γιατι στη χωρα καταγωγης τους για διαφορους λογους δεν εχουν ή δεν μπορουν να κανουν δεσμο ή σχεση ή γενικα ειναι ατομα μονα τους. Πανε λοιπον εκει οχι για να αγορασουν σεξ, αφου πολλες φορες ειναι φτηνοτερα στη χωρα τους αλλα για να ζησουν εστω και για λιγο εστω και πληρωνοντας τη ψευδαισθηση του να ειναι με καποια μαζι.
Για αυτο το λογο ειδικα η Πατταγια εχει γινει τοπος οπου αποτραβιουνται να ζησουν οι συνταξιουχοι ειδικα απο δυτικοευρωπαικες χωρες, κατι σαν τη Φλοριντα στις ΗΠΑ, μονο που εδω υπαρχει το σεξ σε αφθονια.
Τελειωνοντας για μενα την Πατταγια την εχει σημαδεψει και τη περιγραφει η φραση φιλου που ειχαμε παει καποτε
"Εδω περα οι πιο πολλοι πελατες ειναι γεροι και οι πιο πολλες πουτανες γριες"
 

kostasbmw

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
801
Like
6
Πόντοι
6

wobasor
μη τα παιρννεις ολα μετρητοις
απλα μια συζητηση γινετε και σου λεω και παλι οτι δεν εχω καμμια προθεση να πεισω κανεναν να επισκεφτει το μερος γιατι δεν βγαζω προμηθειες ουτε οι φιλοι εδω βγαζουν
ο λογος που ξεκινησε το θεμα ηταν η χωρα και τα περι αυτης
καποιοι απο μας εχουν παει αρκετες φορες και αλλοι μενουν μονιμα εκει και αλλοι ειναι παντρεμενοι εκει η εδω με Ταυλανδες
ολους εμας και αυτους κατι τους τραβηξε
και αφου υπαρχουν παιδια που ενδιαφερονται να πανε γιαυτο και εχει παρει τετοια εκταση το θεμα
φιλικα

καλα να μη λεμε τα ιδια και τα ιδια
ηλικιες εκει πρεπει νασαι τσακαλος για να βρεις
 

kostiiis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2007
Μηνύματα
117
Κριτικές
6
Like
410
Πόντοι
281
εχει ομως και τετοια...
 

Συνημμένα

  • 40871_003.jpg
    40871_003.jpg
    51,6 KB · Εμφανίσεις: 57
  • girl20.jpg
    girl20.jpg
    8,2 KB · Εμφανίσεις: 38
  • normal_Ou2.jpg
    normal_Ou2.jpg
    20,2 KB · Εμφανίσεις: 32

ZAICHIK

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2007
Μηνύματα
254
Like
0
Πόντοι
1
καλα να μη λεμε τα ιδια και τα ιδια
ηλικιες εκει πρεπει νασαι τσακαλος για να βρεις

[/quote]

Εισαι και εσυ παθών αδελφέ? Την περνουσες για 20αρα και βγηκε 40αρα... Wellcome to the Club
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Απα-πα..Ρε συ kostiiis,τι πατσαβουρια ειναι αυτά που εβαλες?!
Του wobasor ηταν....καλυτερα!!
Αχαχαχαχαχα!!
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
πειτε οτι θελετε, εγω πλεον μονο ασια θα πηγαινω, και για τις γυναικες και για το gfe τους, και ας ειναι ψευτικο,αφου παντου ψευτικο ειναι, και για τη χωρα, αλλα κυριως για τις υπεροχες κοντες γυναικες.  αχ βαχ τι υψος τελειο ειναι αυτο που εχουν..
 

llllllllll

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2007
Μηνύματα
74
Like
0
Πόντοι
0
Τα ψέματα που λένε είναι απολαυστικά.  Έχει περισσότερη πλάκα να κάνεις πως τα πιστεύεις.  Με κορυφαίο το: I want to go with you to the airport. χαχαχα (οι παλιοί ξέρουν).
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
το παμε, εχει ορχιδεες παντου
 

Συνημμένα

  • chelsea_yung.jpg
    chelsea_yung.jpg
    85,5 KB · Εμφανίσεις: 52
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
οπως εχουμε πει η συμπεριφορα των κοριτσιων ειναι τελεια, καποιες φορες ηθελα να τσεκαρω πως φερονται οταν σε γνωρισουν καλυτερα οταν σε μαθουν περισοτερο κτλ.  ματαια , φερονται το ιδιο καλα παντα, απο το πρωτο λεπτο εως ενα μηνα πχ.
χθες βλεποντας φωτο απο ταυλανδεζες φιλων μου απο παλιοτερα ταξιδια στο πουκετ διαπιστωσα οτι εκει ειναι πολυ σκουρα τα κορμακια τους, ισως γιατι σερνονται συνεχεια στις παραλιες που εκει ειναι πολλες και ολοι πανε, οχι σαν την πατταγια.
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
θα παω για υπνο, οι φιλοι της ταυλανδης τωρα ονειρευονται τα πουκετ και τα πι πι,
εγω θα ονειρευτω την πατταγια
 

Συνημμένα

  • th_chyu03.jpg
    th_chyu03.jpg
    10,2 KB · Εμφανίσεις: 86
  • Mameaw_Mae.jpg
    Mameaw_Mae.jpg
    85,7 KB · Εμφανίσεις: 80
  • Ae_Yoko.jpg
    Ae_Yoko.jpg
    87,2 KB · Εμφανίσεις: 41

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Παντως πλακα-πλακα,ειναι στα γουστα του καθενος...
Εμενα μου αρεσουν οι γυναικες να ειναι μικροκαμωμενες...
Και επισης ξενερωνω οταν βλεπω γυναικα,με σιλικονη η πεσμενα βυζια..
Καλυτερα να ειναι αβυζη,παρα με το που θα βγαλει το σουτιεν,να πεσει το μασταρι κατω...
Αλλοι ειναι βυζο-λατρεις..κι ας φτανει μεχρι τον αφαλο..
Ακομα και απο τις φωτογραφιες του Wobasor,πολυ πιο ευκολα θα τον "εδινα",στο μωρο της δευτερης φωτο,παρα στη Βανα Μπαρμπα...
 

04fantomas05

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.242
Like
32
Πόντοι
16
Τα ψέματα που λένε είναι απολαυστικά.  Έχει περισσότερη πλάκα να κάνεις πως τα πιστεύεις.  Με κορυφαίο το: I want to go with you to the airport. χαχαχα (οι παλιοί ξέρουν).
Ναι οντος τα ψεμματα ειναι ολα τα λεφτα. Ετσι μου ερχεται να γραψω ενα εγχειριδιο με ολα τα ψεμματακια που εχω ακουσει. Ειμαι σιγουρος οτι θα πουλησει...οπως πουλησε και το βιβλιαρακι με ολα τα SMS μυνηματα απο κοπελλες σε ερωτοχτυπημενους. Παντως ο καλυτερος τροπος για να αντιμετωπισεις κοπελλα που αποδεδειγμενα σου λεει ψεμματα χωρις ιχνος τσιπας πανω της ειναι να παιξεις το παιχνιδι της και να της απαντας με ψεμματα. Παραδειγμα:
Αυτη: I Love you.
Εσυ: I never loved anyone more than you baby
Αυτη: Can you send me some money because my mother is in the hospital/the buffalo died (οι παλιοι ξερουν τι εννοοω)/if you do not I will go back to the bar? και παει λεγοντας
Εσυ: Sure baby. How much do you need? Check your account next week. (και αμα τα δει σφυρα μου κλεφτικα).
Βεβαια αυτα μονο με τις τυπισσες που εχουν κανει το ψεμμα επιστημη (με λιγη εμπειρια τις παιρνεις χαμπαρι γρηγορα) οχι με κοπελιτσες που περιμενουν πως και πως να ερθει ο ιπποτης πανω στο ασπρο αλογο που θα τις βοηθησει να ξεφυγουν απο το φαυλο κυκλο του επαγγελματος.
 

kosats

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2007
Μηνύματα
289
Like
0
Πόντοι
1
μ'αυτα και μ'αυτα παμε να φτασουμε τα 1000 μηνυματα!και εγω ακομα περιμενω προσφορα απο γραφειο....ασχετο
 

kostasbmw

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
801
Like
6
Πόντοι
6
εγω για να ησυχασω αν μου γινοταν καμμια τσιμπουρι οταν ημουν εκει της εδινα λιγα χρηματα να παει να ψωνισει και εφευγα πηγαινα για μασαζ και γυριζα το βραδυ
δε θελει και πολυ κολλημα αλλα μπορεις να κανεις φοβερη παρεα οταν εχει φιλες που μπορει να μην δουλευουν να τις βγαλεις για φαγητο τρελλαινονται.
θυμαμαι σε ενα ταξιδι στο μπανκογκ ημουνα καθε μεσημερι με 4 πιπινια.
θα μου πειτε που ειχα την ορεξη αλλα εχει και το χαβαλε του κυριως αν βρεις παρεα να μιλαει αγγλικα.
ετσι εμαθα και τα καλα εστιατορια στο μπανκογκ
α κατι που ισως να μην ξερουν οι νεοι κυριως που πανω κατω ειναι να μην παραγγειλετε κρασι εμφιαλωμενο γιατι πεφτουν κεφαλια.Μπυρα που ειναι και ελαφρια

zaichik οταν πρωτοπηγαινα τις εβλεπα ολες μικρες αλλα ουτε με απασχολουσε καν το θεμα της ηλικιας αρκει να μην ηταν ανηλικο γιατι δεν το εχω κανει ποτε.
προτιμω τις ανω των 25  εμπειρια βλεπεις
κωσταφ16 για λευκανση προτιμησε το μπανκογκ γιατι λογω του ξενου κοσμου που εχει ΜΟΝΙΜΑ υπαρχει καλυτερο σερβις στη παταγια κανε τα υπολοιπα
 

kosats

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2007
Μηνύματα
289
Like
0
Πόντοι
1
και ενα βιντεο απο πατονγκ που δειχνει τι καιρο εχει ιουλιο,δραστηριοτητες,πιπινια και νυχτερινη ζωη!καλη ορεξη!
Patong
19 min - Jul 14, 2006 Patong

η παραλια της πατονγκ με τουκ τουκ σε 3 λεπτα!
PATONG BEACH in PHUKET THAILAND

Tiger bar με τα πιπινια (και κατι πιπινους!) να χορευουν στην μπαρα

το αγαπημενο μου βιντεο απο Soi Bangla in Patong με ενα φοβερο τραγουδι!

το πεσιμο απο τις γκομενες οταν περπατας στην Bangla!

χορος για παρτη μας!

και αν ολα πανε καλα γυρνας σπιτι και κανεις κατι τετοια!
...χωρις τον πουστη!

..και οταν με το καλο γυρισεις Ελλαδα...χωρις σχολια!




...αντε τωρα μετα απο λιγα τετοια βιντεο να με πεισεις να μην κατεβω στο LOS!!!
...περαστικα μας...
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
κοσατς τελεια τα βιντεο, αν σου πω οτι με επεισαν να παω πουκετ, θα το πιστεψεις?
 

kostasbmw

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
801
Like
6
Πόντοι
6
δεν κρατιεσαι με τιποτα

καλα αφησε και κανενα κοκκαλακι για μας που θα παμε σεμπτεβρη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom