Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

mathima solfez

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2007
Μηνύματα
581
Like
39
Πόντοι
6
Φιλε Φαντομα, αυριο φευγω για Μπανγκκοκ. Βρηκα φτηνο εισητηριο απο Φρανκφουρτη/Γερμανια. Αν το ψαξει κανεις, αξιζει τον κοπο, γιατι φευγω μετ επιστροφης με 499 ευρω με 4αωρη σταση στο Κολομπο/Σρι Λανκα. Λεω να μεινω 2/3 μερες στην Μπανγκκοκ και μετα βλεπουμε. Το ξενοδοχειο Ασια εινει ενταξει; Και οι απαιχτες γυναικες που βρισκονται;
 

kostasbmw

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
801
Like
6
Πόντοι
6
οταν πας στο ASIA και δεις τι γινετε θα ψιλοπαθεις
το ξενοδοχειο ειναι κοντα στις περισσοτερες μουνοπιατσες
παρε απο τη ρεσεψιον το THIS WEEK IN BANKONG ειναι περιοδικο τζαμπα στο δωματιο κανε το μπανιο σου γιατι το αεροπλανο φτανει πρωι κατα τις 10 βρες ενα μαγαζι για μασαζ και αφου χαλαρωσεις οταν σουρουπωνει θα κατεβεις να δεις τι γινετε στο καφε και το κλαμπ του ξενοδοχειου.
διαβασε η τυπωσε το θεμα εδω για να εχεις στο αεροπλανο να διαβασεις και μην ξεχνας απεναντι απο την εισοδο του ξενοδοχειου εχει καλους ραφτες αν θελεις καποιο κουστουμι
φιλικα  καλη διασκεδαση
 

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.664
Like
72
Πόντοι
16
Παιδες
Αν και ειναι νωρις το αναφερω για οποιον ενδιαφερεται.
Σκεφτομαι γυρω στις 15 Σεπτεβρη και μετα να παω το γυρο της Ινδονησιας με αυτοκινητο, να ξεπεσω Μπαλι για καμμια βδομαδα και μετα 4-5 μερουλες Σιγκαπουρη για ψωνια.
Διευκρινιζω οτι θα στοιχισει αρκετα γυρω στα 2,000 απο οτι υπολογιζω αεροπορικα καιξενοδοχεια.
Εαν καποιος ενδιαφερεται και μπορει να ανταπεξερθει οικονομικα και δεν εχει προβλημα αυτες τις μερες ας μου στειλει PM.
Και μετα να δουμε τι θα λετε στον ΚΩΣΤΑ για τις Ταυλανδες :dancing:
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
lordjim με προκαλεις.... μη με βαζεις να τρεχω μεγαλο ανθρωπο και στην ινδονησια, ασε με στην πατταγια μου, πειραξα κανεναν?  χα χα.
ετσι μου ρχεται να σας πω ψεματα οτι πηγα στο πουκετ... και να παω σφαιρα στην πατταγια, και να αρχισω το κυνηγι της γαλοπουλας...
ελπιζω οσοι πηγαινουν στην ταυλ. να ενημερωνουν πληρως οπως εγω, και οχι μουγκα σαν τον κοντολαγνο.
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
Φιλε Φαντομα, αυριο φευγω για Μπανγκκοκ. Βρηκα φτηνο εισητηριο απο Φρανκφουρτη/Γερμανια. Αν το ψαξει κανεις, αξιζει τον κοπο, γιατι φευγω μετ επιστροφης με 499 ευρω με 4αωρη σταση στο Κολομπο/Σρι Λανκα. Λεω να μεινω 2/3 μερες στην Μπανγκκοκ και μετα βλεπουμε. Το ξενοδοχειο Ασια εινει ενταξει; Και οι απαιχτες γυναικες που βρισκονται;
τωρα να γλυτωσω 200 ευρο και να παω μεσω φρανγκφουρτης και κολομπο λιγο αστειο μου φαινεται, συγνωμη κιολας, αν θελω να γλυτωσω και εχω χρονο θα παω με gulf air,αλλα οχι το γυρο του κοσμου και πολλες ωρες πτησης.
 

Touloumbas

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2006
Μηνύματα
47
Like
2
Πόντοι
0
Ελατε ρε παιδια που θα τρεχουμε τωρα στην Ταϋλανδη και την Ινδονησια κλπ. Μια χαρα ειναι η Μαυριτανια,το Μαροκο κλπ και μιλαμε για τα Γαλλοβρεταννικα θεομουνα,αψογα,ευρωλιροφορτωμενα,ανετα και προπαντος με τα σπιτια τους για χειμωνα στο Παρισι,Λονδινο κλπ..Ανωτερα πραματα οχι γαμισια φιλανθρωπικου χαρακτηρα στο Τσιανγκ Ραϊ κλπ
 

04fantomas05

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.242
Like
32
Πόντοι
16
Φιλε Φαντομα, αυριο φευγω για Μπανγκκοκ. Βρηκα φτηνο εισητηριο απο Φρανκφουρτη/Γερμανια. Αν το ψαξει κανεις, αξιζει τον κοπο, γιατι φευγω μετ επιστροφης με 499 ευρω με 4αωρη σταση στο Κολομπο/Σρι Λανκα. Λεω να μεινω 2/3 μερες στην Μπανγκκοκ και μετα βλεπουμε. Το ξενοδοχειο Ασια εινει ενταξει; Και οι απαιχτες γυναικες που βρισκονται;
Φιλε solfez με το καλο να ερθεις και πιστευω θα περασεις και θα "φας" καλα!!
Απο ξενοδοχεια της Μπανγκοκ δεν εχω πολλες εμπειριες απο πρωτο χερι γιατι εχω δικο μου μερος αλλα το Ασια ειναι πολυ καλο. Το εχω δει απεξω και εχω μπει και μεσα. Αρκετα κυριλε και αρκετα κοντα στις διαφορες πιατσες. Θα χρειαστει να χρησιμοποιησεις το υπεργειο τρενο (skytrain το λενε εδω). Αν ειναι η πρωτη σου φορα Μπανγκοκ ξεκινα με Nana plaza και Soi Cowboy οσων αφορα πιατσες (θα τα βρεις και τα 2 στο χαρτη και εχουν και τα δυο στασεις τρενου απεξω). Πατ-πονγκ πηγαινε μονο για χαζι, απο μπαρς ειναι μαπα ασε που σου πιανουν και τον κωλο. Το εισιτηριο σου ειναι πολυ φτηνο αλλα το τιμημα ειναι η εξτρα σταση και αναμονη κατι που προσωπικα το αποφευγω σαν το διαολο και ας πληρωσω παραπανω. Εγω ταξιδευω παντα με Thai. Γερμανια μενεις?
 

countVronsky

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2006
Μηνύματα
653
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
6
Ελατε ρε παιδια που θα τρεχουμε τωρα στην Ταϋλανδη και την Ινδονησια κλπ. Μια χαρα ειναι η Μαυριτανια,το Μαροκο κλπ και μιλαμε για τα Γαλλοβρεταννικα θεομουνα,αψογα,ευρωλιροφορτωμενα,ανετα και προπαντος με τα σπιτια τους για χειμωνα στο Παρισι,Λονδινο κλπ..Ανωτερα πραματα οχι γαμισια φιλανθρωπικου χαρακτηρα στο Τσιανγκ Ραϊ κλπ
Mπραβο φιλε κρατα ψηλα το Greek Kamaki... γιατι εμεις εχουμε γινει λιγο ΟΗΕ... αληθεια οταν πας Παρισι και Λονδινο το χειμωνα σου κανουν και τα εισητηρια οι Γαλλοβρετανιδες???
 

kostasbmw

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
801
Like
6
Πόντοι
6
toyloympas
ειμαι γνωστης των περιοχων και δε διαφωνω αλλα στενες τρυπουλες και κωλαρκια τετοια δεν υπαρχουν οσο και να ψαχνεις.πιστευω οτι και οι λοιποι φιλοι που εχουν εμπειριες απο διαφορετικα μερη θα συμφωνησουν.

αυτα μετα απο 70 περιπου διαφορετικες βιζες στα διαβατηρια μου.
μπορει να ειμαι και επιρεασμενος και καποιας ηλικιας αλλα ας μιλησουν και αλλοι
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
toyloympas
ειμαι γνωστης των περιοχων και δε διαφωνω αλλα στενες τρυπουλες και κωλαρκια τετοια δεν υπαρχουν οσο και να ψαχνεις.πιστευω οτι και οι λοιποι φιλοι που εχουν εμπειριες απο διαφορετικα μερη θα συμφωνησουν.

αυτα μετα απο 70 περιπου διαφορετικες βιζες στα διαβατηρια μου.
μπορει να ειμαι και επιρεασμενος και καποιας ηλικιας αλλα ας μιλησουν και αλλοι
οχι κωστα καλα τα λες, κι εγω εχω δει διαφορες χωρες αλλα τα κορμακια που ειδα στην ταυλανδη με τις "στενες" τρυπουλες νομιζω δεν υαπαρχουν πουθενα.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Mπραβο φιλε κρατα ψηλα το Greek Kamaki... γιατι εμεις εχουμε γινει λιγο ΟΗΕ... αληθεια οταν πας Παρισι και Λονδινο το χειμωνα σου κανουν και τα εισητηρια οι Γαλλοβρετανιδες???

το θλιβερο παληκαρι, ειναι οτι αυτα, τα λενε τα ''μελη'' του λεγομενου G700, με φορτωμενες τις πιστωτικες μεχρι τον ουρανο, που για να μπορουν να συνεχιζουν να γαμανε, εχουν αρχισει και τα θεληματα..  ;) ;)
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.495
Κριτικές
1
Like
35.677
Πόντοι
6.256
lordjim με προκαλεις.... μη με βαζεις να τρεχω μεγαλο ανθρωπο και στην ινδονησια, ασε με στην πατταγια μου, πειραξα κανεναν?   χα χα.
ετσι μου ρχεται να σας πω ψεματα οτι πηγα στο πουκετ... και να παω σφαιρα στην πατταγια, και να αρχισω το κυνηγι της γαλοπουλας...
ελπιζω οσοι πηγαινουν στην ταυλ. να ενημερωνουν πληρως οπως εγω, και οχι μουγκα σαν τον κοντολαγνο.
Αγαπητε Κostaf16 και προς ολους τους συναγωνιστες επειδη με
προκαλει ο συναγωνιστης να αναφερω με τη σειρα μου οτι επισκεφτηκαμε
μαζι τη THAI για 10 μερες και πιστευω σας εχει καλυψει με πλουσιο
φωτογραφικο υλικο.Εγω το μονο που εχω να πω ενα μεγαλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ στον
Kostaf16 που μα ξεναγησε στην ομορφη Παταγια και λυπαμαι που λογω δουλειας δεν θα μπορεσω να τον συνοδεψω στο αγνωστο για μενα Πουκετ... :smitten:
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
Παιδιά σας βλέπω και σας χαίρομαι

58 σελίδες μετά και είστε αδελφωμένοι

Αυτό οφείλεται φυσικά στα παιδιά που γράφουν με ειδική μνεία σε vonmakoulis, kostasf16, kostasbmw και konotlagnos

Μπράβο σας αδέρφια
 

kosats

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2007
Μηνύματα
289
Like
0
Πόντοι
1
Μα δεν εχουμε να χωρισουμε και τιποτα!Εξ'αλλου το LOS εχει για ολους :p
 

kostasbmw

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
801
Like
6
Πόντοι
6
καλα πιστευω οποιος παει κατω φετος θα επιστρεψει με του κοσμου τα βιντεο και φωτογραφιες
οποτε βλεπω να γινετε και σχετικος διαγωνισμος φωτο και βιντεο για να επιλεξουμε τα πιπινια της χρονιας για να βρισκομαστε και σε δουλεια

γιαυτο θελω αριστες επιλογες απο τα παιδια που θα κατεβουν

ps.παντα  υπαρχει ενα μωρο καλυτερο απο το προηγουμενο που πηραμε.
  Αυτο ειναι κανονας για μενα για να εχει ενδιαφερον το ψαξιμο για το επομενο

 
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.495
Κριτικές
1
Like
35.677
Πόντοι
6.256
καλα πιστευω οποιος παει κατω φετος θα επιστρεψει με του κοσμου τα βιντεο και φωτογραφιες
οποτε βλεπω να γινετε και σχετικος διαγωνισμος φωτο και βιντεο για να επιλεξουμε τα πιπινια της χρονιας για να βρισκομαστε και σε δουλεια

γιαυτο θελω αριστες επιλογες απο τα παιδια που θα κατεβουν

ps.παντα  υπαρχει ενα μωρο καλυτερο απο το προηγουμενο που πηραμε.
   Αυτο ειναι κανονας για μενα για να εχει ενδιαφερον το ψαξιμο για το επομενο

 
πολυ σωστα τα λεει ο kostasbmw και επισης να αναφερω με τη σειρα μου οτι υπηρχαν φορες που μετανιωσα για την επιλογη που ειχα
κανει στο gfe γιατι οδευοντας προς το ξενοδοχειο για :knockinb:εβλεπα οτι υπηρχαν πολυ
καλυτερα gfe διαθεσιμα  :headbang: :jerking:
 

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.664
Like
72
Πόντοι
16
ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΚΟΥΩ ΣΧΟΛΙΑ ΓΙΑ ΗΛΙΚΙΕΣ. ;)
Ουτε τουλουμπίες  :jerking:
Τα κεφαλαια ειναι επιτηδες.
 

kostiiis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2007
Μηνύματα
117
Κριτικές
6
Like
410
Πόντοι
281
καλα ε...απο τις 13¨46 κανενα νεο στο post...μαλλον οι ταυλανδεζοι βγηκαν τσαρκα... :2funny:
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
να ρωτησω ποσο κανουν τα εισιτηρια για πουκετ? απο μπανγκοκ.

δεν θελω να τα κλεισω απο εδω γιατι στην πορεια ισως μετανιωσω. νομιζω 160 ευρο.
 

mathima solfez

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2007
Μηνύματα
581
Like
39
Πόντοι
6
Φιλε solfez με το καλο να ερθεις και πιστευω θα περασεις και θα "φας" καλα!!
Απο ξενοδοχεια της Μπανγκοκ δεν εχω πολλες εμπειριες απο πρωτο χερι γιατι εχω δικο μου μερος αλλα το Ασια ειναι πολυ καλο. Το εχω δει απεξω και εχω μπει και μεσα. Αρκετα κυριλε και αρκετα κοντα στις διαφορες πιατσες. Θα χρειαστει να χρησιμοποιησεις το υπεργειο τρενο (skytrain το λενε εδω). Αν ειναι η πρωτη σου φορα Μπανγκοκ ξεκινα με Nana plaza και Soi Cowboy οσων αφορα πιατσες (θα τα βρεις και τα 2 στο χαρτη και εχουν και τα δυο στασεις τρενου απεξω). Πατ-πονγκ πηγαινε μονο για χαζι, απο μπαρς ειναι μαπα ασε που σου πιανουν και τον κωλο. Το εισιτηριο σου ειναι πολυ φτηνο αλλα το τιμημα ειναι η εξτρα σταση και αναμονη κατι που προσωπικα το αποφευγω σαν το διαολο και ας πληρωσω παραπανω. Εγω ταξιδευω παντα με Thai. Γερμανια μενεις?


Ohi meno Ellada, alla pigenoerhomai. Tora ime sto Asia kai efigaaaaaaaaaaaa..
Sorry gia ta xena grammata stous mods, den ehi ellinikous haraktires.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom