Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kostasbmw

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
801
Like
6
Πόντοι
6
αντε να δωσω και τιμες απο γνωστα μου ξενοδοχεια
asia hotel sth piatsa
first hotel
και αυτο κεντρικα αλλα ησυχο
στη πιατσα της νανας
το ειχα εγκαινιασει
και αυτο  οικονομικο
αλλα οποιος εχει ορεξη ολα του μπανκογκ εδω ανα δρομο
και τιμες διπλα ναοιχτε ομως τη σελιδα του ξενοδοχειου και κοιταξτε κατω τα ψιλα γραμματα για προσφορες
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
κωστα τα ξενοδοχεια με κλαμπ και κοπελες ειναι ακριβα? ξερεις κανενα στην πατταγια, εχεις παει εσυ σε τετοιο.
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Η ιστορια του συγχρονου Ελληνα 40αρη "πουτανιαρη",εθισμενου στο "αιδοιον"...
Ολα ξεκινησαν γυρω στην εφηβεια..
Τα πρωτα ερωτικα σκιρτηματα...η "ανακαλυψη" της αυτοικανοποιησης...
Οι πρωτες επισκεψεις στα τσοντοσινεμα..(Το βιντεο ηρθε μετα)..
Οι "τσαρκες" στη Φυλης...και "ρεφενε" για να πηδηξει ο τυχερος της παρεας,αν δεν υπηρχαν φραγκα..
Μετα το "παραμυθι" στα πιπινια της εποχης για κανα ξεπαρθενιασμα...
Το καμακι στις Ντισκο...Οι σχεσεις με τις γκομενες..οι ξεπετες...Τα ακαποτα πηδηματα...(Γαμω το AIDS γαμω..)
Καποια στιγμη,η εποχες αυτες της ανεμελιας,για μερικους πηραν τελος...Παντρευτηκαν..Εκαναν οικογενεια...
Και γι αυτους ομως (οπως και για τους αμετανοητους Εργενηδες)..ηρθαν στη ζωη τους τα Κωλομπαρα...
Το παραμυθι και το ξενυχτι εκει,για να "φορτωσεις" καμμια Ελληνιδα 30αρα..χωρισμενη με παιδι..για καμμια ξεπετα..
Κι υστερα ανοιξανε τα συνορα...ηρθε "φρεσκο πραμα"...εξωτικο...
Η Φυλης πηρε τ' απανω της...Μαζευτηκαν "τα καλλιστεια" του πρωην Ανατολικου μπλοκ...Χαρας Ευαγγελια για το πουλι του...
Ξεφυτρωσαν και τα Στριπτιτζαδικα παντου (οι ιδιοκτητες ντισκο του 80,φωναξαν τον υδραυλικο να περασει 2-3 χοντροσωληνες καθετα απο το ταβανι πηραν "την αφροκρεμα" της εισαγωμενης "Λευκης Σαρκος" και τις εβαλαν να χωρευουν τσιτσιδες χαιδευοντας τη σωληνα..και "εκοβαν χρημα")
Μετα αρχισαν "οι προσωπικοι χοροι" για αυξηση του τζιρου και προς τερψιν των αχορταγων σεξουαλικα θαμωνων (Οτι βλεπει ματι,πρεπει πιανει χερι)..Επειτα "τα πριβε" για καμμια "φραπεδια"...
Γι αυτους που ηθελαν να το χωσουν και καπου,και δε γουσταραν να πηδηξουν στη Φυλης..στα σεντονια που εχουν ξαπλωσει και καμμια 50αρια Πακιστανοι-Αλβανοι και ολες οι φυλες των Ιουδαιων..Υπηρχε και το Delivery-κατ'οικον η κατ'ξενοδοχειον των call-girls...
Μετα ηρθε και η μοδα των city-tours...(Πληρωνεις κατι παραπανω,αλλα πιτσιλιζεις "μοντελα")
Ωσπου καποια στιγμη ΤΑ ΒΑΡΕΘΗΚΕ ολα αυτα...ΤΑ ΧΟΡΤΑΣΕ...
Και εψαξε κατι διαφορετικο...Κατι που θα του αναθερμανε το ενδιαφερον για ΤΟ ΑΙΔΟΙΟΝ...Ειχε ακουσει για κατι φιλους που συχνα-πυκνα εκαναν κατι περιεργα ταξιδακια "αναζωογονησης" σε εξωτικους και μη προορισμους...
ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΗΚΕ:"Ρε συ..γιατι να μη παω κι εγω "στη πηγη"?!!Να "ζησω" κατι διαφορετικο ρε γαμωτο!!!
Και αρχισαν να "φορτωνονται" τα θρεντ του bourdela.com με πληροφοριες απο ανθρωπους.."Συγχρονους Κολομβους" που το εχουν εξερευνησει..το εχουν ζησει το πραγμα απο κοντα..
Και εγενετο,ο προγραμματισμος του ταξιδιου..η κρατησις των εισιτηριων..και αρχισε η αντιστροφη μετρηση της αναχωρησης "προς τον ερωτικο παραδεισο"...
(Τυχον ομοιοτητες της ιστοριας με προσωπα και καταστασεις ειναι συμπτωματικη..)
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
να το φερω αυτο το ταυλανδεζακι μαζι ?
 

Συνημμένα

  • 065-joon-001.jpg
    065-joon-001.jpg
    42 KB · Εμφανίσεις: 42

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Α πα πα...Πατσαβουρι ειναι..!!! :2funny: :headbang: :dancing:
Μη βαλεις καμμια πιο αποκαλυπτικη φωτο..γιατι.. :jerking:
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
pipinomaniac καλο το flash back, αλλα εξηγησε μου, αυτα τα μουνακια που θα τα γαμαγαμε αλλου?  συγκρινονται με τις ρωσιδες με την ξυνισμενη μουρη? ασε τις ελληνιδες, φτυνεις αιμα για να γαμησεις την χοντρη που νομιζει πως ειναι σκλεναρικοβα, αμαν πια, μωρε στην ακρη του κοσμου θα παω.
 

Συνημμένα

  • 040-jun-001.jpg
    040-jun-001.jpg
    34,7 KB · Εμφανίσεις: 45
  • 043-em-001.jpg
    043-em-001.jpg
    49,6 KB · Εμφανίσεις: 39
  • 050-janee-001.jpg
    050-janee-001.jpg
    44,5 KB · Εμφανίσεις: 40

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Κοιτα...οταν πρωτοηρθαν οι Ρωσσιδες στην Ελλαδα και δεν ειχαν παρει χαμπαρι το συστημα πως λειτουργει..ηταν μεσα στη γλυκα...
Τις εβγαζες εξω για κανα καφε (με την αδεια του Νταβατζη τοτε-Τωρα δεν εχουν,δουλευουν για τη παρτη τους) και απο ευγνωμοσυνη κολλαγαν πανω σου σα στρειδι...Και αν τις πηδουσες και καλα..δε ξεκωλαγανε με τιποτα..
Μετα απο μερικους μηνες η κανα χρονο το πολυ,που ειδαν ποσο μουνοδουλοι ειμαστε και το ποσα κοροιδα υπαρχουν για να ρουφηξουν χρημα...αρχισε να ξινιζει η μουρη τους και για να τις πηδηξεις,επρεπε να σκασεις πολλα λεφτα για παρτη τους...
Ασε που τωρα "οι παλιες" στην Ελλαδα,εχουν κανει και κοιλουμπες...κυταριτιδες...Λιγδωσε το αντερακι τους και παει το σουβλακι συννεφο...
Υ.Γ.  Το μεσαιο μωρο ΤΟ ΘΕΛΩ...
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
εγω τα θελω ολα τα μωρα, το μεσαιο δειχνει ψηλο και μου τη σπαει, το πρωτο δεν εχει ωραιο σκουρο δερμα?  αν και δε μαρεσει το πολυ σκουρο, νομιζω την επομενη φορα θα δοκιμασω και αυτη την αποχρωση, ρε συ τι κορμακια ειναι αυτα?  και ετσι ειναι οι 8 στις 10. τι να πω..
 

kostasbmw

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
801
Like
6
Πόντοι
6
κωστα
ασε να ανακατεψω λιγο τα χαρτια
στη παταγια δεν εχουν ολα τα ξενοδοχεια κλαμπ αλλα εδω εχω μεινει και γινετε της ποπης εχει και εισοδο απευθειας στο ασανσερ και ανεβαινεις με το νινι απευθειας στο δωματιο και εδω
ομως στη παταγια εχω να παω 3 χρονια για να εχω ιδια αποψη τωρα τι παιζει
ομως ενα νινι ενα βραδυ με πηγε σε ενα κλαμπ με ζωντανη μουσικη ροκ και επαθα πλακα βεβαια εκει ειχε νεολαια αλλα απο καποιο επιπεδο και πανω αλλα περασα φανταστικα αφου εφυγα την αλλη μερα στισ 10 οταν εκλεισαν οχι εγω μονο αλλα ολοι.ειχε μπορω να πω τις  ποιο χαι κλασσατες γυναικες που ειχα δει αλλα δεν μπορουσα να κουνηθω απο τη κινεζοταιλανδεζα
φιλικα
 

kostasbmw

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
801
Like
6
Πόντοι
6
κωστα ξεχασα να σου πω οτι παντα οταν παω κατω  αγοραζω στο μπανκογκ στα μαγαζια για ξενους κανενα καλο ρουχο γιατι χρειαζετε για τη κυκλοφορια  και οι γκομενες οι καλες τους αρεσει το καλο ντυσιμο γιατι μπορει να θελεις να τη πας σε κανενα καλο μαγαζι για φαγητο οποτε καταλαβαινεις
στο asia hotel στο μπανκογκ διπλα ειναι 2 απο τους καλυτερους ραφτες για να φτιαξεις οτιδηποτε ειδαλως ετοιμο επωνυμο στο πλαζα
 

04fantomas05

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.242
Like
32
Πόντοι
16
και οι καλυτερες ειναι ελευθερας βοσκης, καρατσεκαρισμενο. και δεν νιωθεις εντονα οτι πας με τανα, ασε που με to gfe τους δεν καταλαβαινεις τιποτα.
φαντομα νομιζω οτι σε ενα ποστ ειπες οτι ειναι ερημια στην πατταγια, αληθευει?

Κωστα θιγεις ενα θεμα το οποιο δεν εχει αναλυθει επαρκως. Επετρεψε μου να διαφωνησω σε αυτο που λες τουλαχιστον εν μερει.
Λες η ελευθερας βοσκης ειναι καλυτερες? Ως προς τι? Στο πορτοφολι σιγουρα ναι αφου γλιτωνεις το barfine και αντε ισως και το gfe να ειναι καλυτερο (αν και αυτο παιζεται γιατι υπαρχουν freelancers που εχουν σκληρυνει περισσοτερο και απο τις επαγγελματιες).
Εχεις σκεφτει ποτε σου γιατι αρκετες κοπελλες δε δουλευουν σε go-go? Πολλες τις εχουν διωξει. Φυσικα οχι ολες αλλα υπαρχουν αρκετες περιπτωσεις. Πολλες δε βρισκουν δουλεια σε go-go για πολλους λογους: κουβαλαν αρρωστιες, δε φερνουν χρημα στο μαγαζι κτλ. Εχετε υποψη σας οτι οι κοπελλες που δουλευουν σε go-go περνανε απο εναν υποτυπωδη ελεγχο (σε μερικα καλυτερα μαγαζια ελεγχονται περισσοτερο). Πρεπει αναγκαστικα να περνανε ενα μηνιαιο τσεκ-απ αν και τις περισσοτερες φορες ο γιατρος τους το δινει χωρις καν να τις εξετασει. Εν πασει περιπτωσει υπαρχει ενας στοιχειωδης ελεγχος ενω αυτες του δρομου ειναι τελειως ανεξελεγκτες. Επισης κατι πολυ σημαντικο. Αν παει κατι στραβα με την κοπελλα στο δωματιο η πουθενα αλλου (σε κλεψει για παραδειγμα) ξερεις ακριβως που να πας να τη βρεις αν την εχεις τσιμπησει απο μπαρ. Πολλες το ξερουν αυτο και γιαυτο δεν κανουν λαλακιες γιατι αλλιως θα χασουν τη δουλεια τους ασε που εχεις και τα στοιχεια τους. Αυτες του δρομου ομως τρεχα γυρευε. Εξαφανιζονται και αντε να τις βρεις αν κατι στραβωσει. Πολλοι την εχουν πατησει ετσι. Εχει συμβει να παει καποιος με freelancer, να τον ποτισει σε ανυποπτη στιγμη με υπνωτικο και ξυπνα ο τυπος το πρωι και λειπουν πορτοφολια, διαβατηρια, κινητα, laptops κτλ. Μερικοι πολυ ατυχοι μαλιστα ξυπναν στον αλλον κοσμο. Μια απο μπαρ το πιθανοτερο ειναι να μην εκανε κατι τετοιο για τους λογους που ανεφερα. Επισης να επιδιωκετε να δινει το ID της στη ρεσεψιον. Ειναι πανω απο ολα για τη δικη σας ασφαλεια. Αν γινει κατι, θα εχουν τα στοιχεια της. Μην προσπαθειτε να την περασετε στα μουλωχτα, αν γινει κατι θα ειναι εις βαρος σας. 
Για την Παταγια ετσι μου ειπε ενας φιλος που πηγε το προηγουμενο σαββατοκυριακο. Δε με εκπλησσει, πριν μερικες βδομαδες ημουν στο Τσιανγκ Μαι και παντου βαρουσαν μυγες.
 

kostasbmw

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
801
Like
6
Πόντοι
6
συμφωνω φαντομα
τα καλα μαγαζια διωχνουν αυτες που δεν ειναι επαγγελματιες
γιαυτο και προτιμω τα ξενοδοχεια που εχουν δικα τους κλαμπ και εχουν δικες τους γυναικες που δουλευουν θα ελεγα ποιο μονιμα χωρις αυτο να σημαινει οτι δεν παω σε μπαρ η σε μασαζ
μερικα απο τα καλυτερα καμακια τα εχω κανει ψωνιζοντας σε καλα μαγαζια σε υπαλληλους
 

kostasbmw

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
801
Like
6
Πόντοι
6
για ριξτε μια καλη ματια εδω οσοι ψαχνετε για φτηνο εισητηριο
δεν θα με πειραζε να παω με lufthansa απο μοναχο και ειδα τιμες διαφορες
στο κατω κατω γιατι να μην κερδισουμε και 200 ευρω
εχει και μεσω καταρ και βλεπω οτι οι ωρες αφιξης ειναι νορμαλ
μια γρηγορη που εριξα για σεμπτεβρη
για οργανωθειτε
 

Funky_A

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
58
Like
62
Πόντοι
0
μεσω πρακτορειου δεν μπορεις να κλεισεις δικλινο για ενα ατομο...η μπορεις?χωρις να σου φερουν καποιον ασχετο!?

Οτι θες κλεινεις με πρακτορειο! Δεν χρειαζεται να δωσεις λογαριασμο!!!
 

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.664
Like
72
Πόντοι
16
Επειδη πριν μερικες μερες ειχα μια εκρηξη εδω μεσα οταν διαβασα για γαμους και μαλακιες, και μετα ειπα προσοχη!! υπαρχουν κινδυνοι αλλα δεν θελω να αναφερθω σε συγκεκριμενες περιπτωσεις το μονο που μου μενει να κανω ειναι να συστησω στους φιλους που εχουν παει 2-3 φορες να μην κανουν οτι τα ξερουν ολα και να διαβαζουν τους πιο παλιους καθως το ιδιο να κανουν και οι πρωταρηδες.
Και για να συμπληρωσω τον Φαντομα ειχαν συμβει και παρουσιαστει απο τον ξενο τυπο κρουσματα στη Πατταγια οπου γκομενες αλειφαν τις ρωγες τους με καποιο ναρκωτικο ωστε να κοιμιζουν τον πελατη και να τον ξαφριζουν με αποτελεσμα μερικους θανατους.
Για αυτο Προσεχτε, πατε εκει για τη χωρα την αλλαγη και φυσικοτατα για τις γυναικες αλλα ΠΡΟΣΟΧΗ.
Και εγω συστηνω ανεπιφυλακτα τη λυση των κοριτσιων απο μπαρ και την αποφυγη των ελευθερας βοσκης.
Μια στο εκατομμυριο να χασετε το διαβατηριο να δω ποσα απιδια παιρνει ο σακκος.
Παντα 2-3 Φωτοτυπιες.
Και ΟΛΑ λεφτα εισητηρια διαβατηρια στο χρηματοκιβωτιο του ξενοδοχειου ΠΑΝΤΑ.
 

04fantomas05

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.242
Like
32
Πόντοι
16
Φιλε lordjim χαιρομαι που επαληθευεις και εσυ αυτο μου μολις τονισα. Να πουμε επισης οτι αρκετες τετοιες ιστοριες δεν περνανε καν τα συνορα του τοπικου τυπου. Ασε που πολλες παρουσιαζονται και ως "ατυχηματα" ή αυτοκτονιες.
 

kostasbmw

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
801
Like
6
Πόντοι
6
καταρχας διαβατηριο δεν χρειαζετε να το εχουμε μαζι μας οπου και να παμε στις τοπικες βολτες
μετρητα ελαχιστα οσο χρειαζετε μονο και μονο για κυκλοφορια αλωστε ειναι γεματος ο τοπος ΑΤΜ
πιστωτικη καρτα κρεμασμενη επανω μας συνεχεια και κινητο ενα σαραβαλακι και να εχουμε κανει back up της sim pc εδω πριν φυγουμε
εγω δεν εχω χασει τιποτα ποτε ουτε μου εχει τυχει τιποτα περιεργο εκει
αλλα τα κυρωτερα πραγματα τα αφηνα σε μινι χρηματοκιβωτιο στο δωματιο

 

kailas

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
42
Like
0
Πόντοι
0
Παίδες σύμφονα με ότι έχω διαβάσει , και απο εδώ και σε άλλα site με guides κτλ. το πιο επικύνδινο μέρος στη ταυλάνδη θεορίτε η Pataya με διαφορά , απο απλές κλεψιές τσαμπουκάδες μέχρι εμπόριο οργάνων..
 

VASILIAS

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2005
Μηνύματα
1.544
Like
4
Πόντοι
16
δεν ξερω τι γινεται αλλα οπου και αν ψαχνω τιμες εισιτηριων online οι προσφορες ειναι 2000-3000 ευρω !!!!!!!!!!
Υπαρχουν αραγε φτηνα εισιτηρια???
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.499
Κριτικές
1
Like
35.679
Πόντοι
6.256
δεν ξερω τι γινεται αλλα οπου και αν ψαχνω τιμες εισιτηριων online οι προσφορες ειναι 2000-3000 ευρω !!!!!!!!!!
Υπαρχουν αραγε φτηνα εισιτηρια???
καλυτερες τιμες υπαρχουν αν ασχοληθεις με πρακτορεια και οχι οn-line. Βεβαια οι τιμες ειναι πιο ακριβες Ιουλιο αυγουστο.ΨΑΧΤΩ λιγο και μην απογοητευεσαι.Για συγκεκριμενες πληροφορειες στειλε pm :bounce: :bounce:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom