Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

duros

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
172
Like
42
Πόντοι
1
Ωπα. Οταν κλεινεις ξενοδοχειο, αυτα τα θεματα τα προσυνεννοεισαι. Εγω που κλεινω συνηθως μεσω ιντερνετ, ζηταω να δεσμευτουν γραπτως οτι δεν θα μου ζητησουν λεφτα για να φερω γκομενα στο δωματιο. Συνηθως το δεχονται. Αν κλεισεις χωρις να εχεις συννενοηθει, οταν εμφανισεις τη γκομενα, συνηθως προσπαθουν να σε χρεωσουν.
Μη μασατε. Κανονιστε απο πριν
 

poutanakias1970

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
72
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
0
καλησπερα σας συναγωνιστες......εχω ενα προβλιματακι εδο και καιρο.μπορει να μου πει κανεις το αναλογο σιτε του youtube για τσοντοβιντεο?ευχαριστιες εκ των προτερων
 

kostasbmw

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
801
Like
6
Πόντοι
6
το ειπαμε αυτο
ερευνουμε να δουμε αν το ξενοδοχειο αφηνει τις γυναικες
βεβαια ολα ζητανε ταυτοτητα
γιαυτο και προτεινα μερικα οπου ξερω οτι δεν κανουν σχεδια
αν καποιο πακετο εχει μεσα το asia hotel το παιρνουμε και για εναν επι πλεον λογο οτι συχναζουν μεσα στο ξενοδοχειο τα τρελλα μωρα γιατι εχει και κλαμπ δικο του και επειδη ειναι στη πιατσα.τα ιδια ισχυουν για το menam hotel sandri la  bayoke και λοιπα.
οσα εχουν κλαμπ δικα τους εχουν και γυναικες και πιστεψτε με ειναι παρα πολυ καλες γιαυτο ριχτε καμμια ματια οταν πατε.
κυριως μην αγχωνεστε και προσπαθειστε να προσσαρμοστειτε γρηγορα με τη ζεστη το μποτιλιαρισμα και τις περιεργες μυρωδιες (ποσο τις εχω πεθυμησει και ας εχω να παω  1,5 χρονο
για τις τιμες ειπα ποιο πανω οτι το δικλινο και το μονοκλινιο εχουν την ιδια τιμη πιστευω αυτο να το καταλαβαινουμε.τωρα αν το μοιραστεις το δικλινο με αλλον ειναι αλλο καπελο γιατι συνηθως μερικοι θελουν να εχουν το δωματιο για παρτυ τους δεν μπορουν να πηδανε με αλλους.
γιαυτο οποιος θελει να μεινει μονος του σε ξενοδοχειο θα υπολογιζει 35 με 45 το μονοκλινο με πρωινο μπουφε σε 3αστερο τα 2 ατομα φυσικα στη μεση
 

Funky_A

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
58
Like
62
Πόντοι
0
ενημερωση: επειδη πριν κλεισω για ταυλανδη το παραπανω θεμα με την εξτρα χρεωση στο δωματιο με απασχολησε πολυ....επικοινωνησα με τα περισσοτερα ξενοδοχεια 3-4 αστερων για να δω τι παιζει! Λοιπον αν θελετε να συνδυασετε ενα καλο ξενοδοχειο...και χωρις εξτρα χρεωση...το καλυτερο που εχετε να κανετε ειναι να κλεισετε δικλινο δωματιο για ενα ατομο!! Την κοπελα που θα φερνετε δεν θα σας την χρεωνουν αφου εχετε κλεισει δικλινο! η συγκριηση στην τιμη μονοκλινο και να πληρωμετε την κοπελα και δικλινο χωρις επιπλεον πληρωμη κοπελας...συμφερει το δευτερο!!
(αν θελετε να φερνετε 2 κοπελες...παλι το δευτερο συμφερει αν το σκεφτειτε)
 

Funky_A

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
58
Like
62
Πόντοι
0
και το παραπανω το εγραψα εχοντας ηδη μελετησει ολα τα ποστ αλλων με μπολικη εμπειρια στο θεμα ταυλανδη!!
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.499
Κριτικές
1
Like
35.680
Πόντοι
6.256
Αγαπητοι συναγωνιστες καποιος απο δω μεσα παει Πουκετ τον ιουλιο να :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb:
 

kosats

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2007
Μηνύματα
289
Like
0
Πόντοι
1
μεσω πρακτορειου δεν μπορεις να κλεισεις δικλινο για ενα ατομο...η μπορεις?χωρις να σου φερουν καποιον ασχετο!?
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Εγω Πουκετ δευτερο δεκαημερο Αυγουστου...Οσοι πιστοι προσελθετε..
 

kostasbmw

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
801
Like
6
Πόντοι
6
και ποιος θα μεινει εδω το καλοκαιρι αν φυγετε ολοι βρε??

 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
ναι αλλα απο ενα γρηγορο τσεκ που εκανα τα ξενοδοχεια απο τα πρακτορεια δεν αφηνουν να παρεις την κοπελα μεσα αλλα και αν σ'αφησουν σε χρεωνουν.οποτε εχουμε και λεμε 500 μπατ απο το μπαρ για την κοπελα,500 (περιπου) μπατ για το ξενοδοχειο και αλλα 1000 με 2000 μπατ στην κοπελα και το ποσο για ενα βραδυ τιναζει την μπανκα στον αερα!500 μπατ=11.25042 ευρω
φιλε τα εχουμε πει πολλες φορες, κοπελα "ψωνιζεις" απο κλαμπ ελευθερα. πληρωνουν οσοι δεν εχουν διαβασει το θρεντ....  αφου ειναι παντου, δε χρειζεται να πας σε α a go go .
και οι καλυτερες ειναι ελευθερας βοσκης, καρατσεκαρισμενο. και δεν νιωθεις εντονα οτι πας με τανα, ασε που με to gfe τους δεν καταλαβαινεις τιποτα.
φαντομα νομιζω οτι σε ενα ποστ ειπες οτι ειναι ερημια στην πατταγια, αληθευει?
 

trelos21

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
432
Like
12
Πόντοι
1
Αρχες Σεπτεμβρη θα την κανω και εγω. Εχω τρελαθει να διαβαζω φορουμς απο εξωτερικο, αλλα εσεις ειστε αυτοι που μου βαλατε το τριπακι
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
επιμενω οτι κλεινουμε μονο αεροπορικα με ται, τα κλεισμενα ξεν. ειναι πιο ακριβα, εμενα μου λεγανε 3αστερα 40 με 60 ευρο, ενω εχουν 25, βεβαια αν το εχεις προπληρωσει και σου ζητησουν 500 μπατ για την κοπελα τι κανεις?, παντα ελευθερα λοιπον. ασε που συνηθως ειναι "κοντα " στο κεντρο, δηλαδη ταξι,  οκ ειναι παμφθηνα και παντου, αλλα γιατι.
παει η εποχη που δεν εβρισκες οπως στην ελλαδα καποτε, τωρα εχει τα παντα. οι γνωστες αν δεν κανω λαθος ειναι κατα του πακετου.
λοιπον στα 1000 ποστ εχει συναντηση φιλων του θρεντ σε ται εστιατοριο, ο φιλος vonmkoulis θα το κανονισει, επισης του ευχομαι καλο βολι εκει που παει.
 

kostasbmw

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
801
Like
6
Πόντοι
6
καλη η συνατηση αλλα να εχουμε και μωρα απο ταυλανδη θαταν τελεια

να παρω κανενα τηλεφωνο να φερουμε κανενα γκρουπ εδω

γιατι να πηγαινουμε εκει κατω και να καιγομαστε

εδω πουναι και ποιο δροσερα
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
κωστα ειπαμε οτι εκει δεν παμε μονο για τα μωρα, και καλα , παμε και για αλλα, για το gfe, αν τα φερουμε εδω θα χασουνε τη γοητεια τους, θα ανεβει η μυτη ψηλα θα παχυνουν ασε που θα κολλησουν χαμηλκωλιαση...
δεν ειδες τις ρωσιδες υφος και κυταριτιδα που εχουν τον τελευταιο καιρο, ασε τα ταυλανδακια εκει να τρωνε τους γρυλους τους.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom