Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

kosats

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2007
Μηνύματα
289
Like
0
Πόντοι
1
ειχαν συμβει και παρουσιαστει απο τον ξενο τυπο κρουσματα στη Πατταγια οπου γκομενες αλειφαν τις ρωγες τους με καποιο ναρκωτικο ωστε να κοιμιζουν τον πελατη και να τον ξαφριζουν με αποτελεσμα μερικους θανατους.
:boobies:ε να παω απο ρωγα στον αλλο κοσμο!!!χαχαχαχα γαματο!!!! :boobies: :2funny:
 

kostasbmw

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
801
Like
6
Πόντοι
6
βασιλια
ποσες μερες και ποια περιοδο θελεις να πας?
αν θελεις βεβαια να σε βοηθησω
εχουμε ηδη πει οτι τα αεροπορικα εχουν διακυμανσεις και ο ιουλιος αυγουστος ειναι καυτος
απο τον οκτωβριο μεχρι το απριλιο σχεδον εχουν πτωσεις
μονο ψαχτε το λιγο και μην βιαζεστε
 

VASILIAS

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2005
Μηνύματα
1.544
Like
4
Πόντοι
16
σκεφτομαι για 20 μερες τον Αυγουστο.
 

kostiiis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2007
Μηνύματα
117
Κριτικές
6
Like
410
Πόντοι
281
επειδη πιστευω πως επιθυμια καθενος κανει ενα τετοιο ταξιδι δεν ειναι μονο το φτηνο σεξ (αλλωστε με συνολικο κοστος ταξιδιου 1300-1600 ευρω μεσο ορο,μονο φτηνο δεν ειναι τελικα το σεξ) αλλα να περασει καλα σε ενα μερος εξωτικο και να γυρισει με ασφαλεια και υγιεις καλο θα ηταν οι συμβουλες που δινουν ορισμενοι που εχουν παει να ειναι πιο υπευθυνες...πανω απο ολα να επιστρεψουμε και να εχουμε αυτο το χαμογελο που αναφερθηκε στις αρχες του ποστ...σαβουρογαμισια φτηνα και επικυνδινα ριχνουμε και στην Αθηνα...εκει μιλαμε για κατι διαφορετικο που πρεπει να μεινει αξεχαστο...μπραβο στους πιο εμπειρους που εστιαζουν σε θεματα ασφαλειας για εμας τους αμυητους...
 

john666

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2007
Μηνύματα
770
Like
2
Πόντοι
6
αν τη βαλουμε να κανει μπανιο με σαπουνι κτλ αν εχει βαλει ναρκοτικο
στις ρογες φευγει αραγε ?
 

04fantomas05

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.242
Like
32
Πόντοι
16
Δεν ξερω να σου απαντησω σε αυτο αλλα τις περισσοτερες φορες δε χρειαζεται να τη "βαλλεις" να κανει μπανιο. Αν δεν μπει στο μπανιο απο μονη της με το που θα μπειτε στο δωματιο τοτε σιγουρα εχεις κανει λαθος επιλογη και κοιττα πως θα την ξεφορτωθεις μια ωρα αρχυτερα ;).
 

kostasbmw

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
801
Like
6
Πόντοι
6
βασιλιας
επειδη μαλλον δεν εχεις παει παλι σου συνιστω να τη κανεις με πρακτορειο αν εισαι με αλλον μαζι τελεια αν οχι ζητα μονοκλινο
δινω το λινκ του πρακτορειου γιατι οι τιμες ισχυουν μεχρι 30-6-2007
οποτε παρε τηλεφωνο
διαφημηση εν κανω αλλα ειναι μια καλη ευκαιρια αν δεν ειναι ακριβοτερα πολυ τον αυγουστο παρε τους τηλεφωνο
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
αναφερω οτι τον ιουλιο υπαρχουν εισιτηρια με 750 ευρο τοταλ. με ται,  απο πρακτπρειο
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
ασχετα με τις ρωγες και το γλυψιμο πρεπει να ειμαστε προσεκτικοι οπουδηποτε, ακομα και στην ελλαδα. το ξενοδοχειο που κραταει το id της κοπελας ειναι καλη φαση.
επισης δεν νιωθω ξερολας παρολο που ανηκω στην κατηγορια που αναφερει ο lordjim (πηγα δυο φορες),  ανεφερα περιγραφικα τις εμπειριες μου και ανεφερα οτι καταλαβα και οτι ειδα, δηλαδη οτι υπαρχουν σεκιουριτι παντου οτι δεν ειδα φασαριες η πολυ μεθυσμενους τουριστες, και η ατμοσφαιρα γενικως ειναι ασφαλης, τουλαχιστον στα τουριστικα μερη.
παντως ρωγες θα γλυφουμε, και ειδικα οι ταυλανδεζικες που ειναι πανω σε μικρα στητα βυζακια ειναι το κατι αλλο, φουσκωνουν και κοκινιζουν με το πρωτο αγγιγμα της γλωσας .
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.499
Κριτικές
1
Like
35.677
Πόντοι
6.256
O ΦΙΛΟΣ  Κοστας f16 θα παει Ταυλανδη χωρις εμενα αυτη τη φορα
Ατιμη δουλεια :headbang: :headbang: :headbang: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :rockon: :rockon: :rockon:
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
κοντολαγνε δε βρισκεις μια καλη δικαιολογια? κανε την παπια και ελα, θα  κερασω και δυο παρτουζες, μασαζακια, αρχοντα θα σε εχω...
επειδη με καρφωσε ο συναγωνηστης να πω οτι εκλεισα για αρχες ιουλιου, δεν αγορασα ακομα, αν ολα πανε καλα ως τοτε...
ειχα σκοπο να σας πω οτι θα παω για προσκυνημα στους αγιους τοπους, αλλα με καρφωσε ο ατιμος,
και αυτη τη φορα κοντολαγνε εχω σκοπο να γαμησω τις γυναικες που γαμησες εσυ. ταν μο  , ντια. και τις αλλες που δε θυμαμαι ονοματα αλλα θυμαμαι φατσες
 

kostiiis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2007
Μηνύματα
117
Κριτικές
6
Like
410
Πόντοι
281
Δέν Περιλαμβάνονται:
? Φόροι αεροδρομίων,το τέλος καυσίμων  & οι τοπικοί φόροι αεροδρομίων,οι οποίοι καταβάλονται επι τόπου...
δηλαδη ποσο να υπολογιζουμε και για αυτα?
 

kostasbmw

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
801
Like
6
Πόντοι
6
ενα τρυκ για να δουμε αν ειναι κατι καλο σαν προσφορα
διαιρουμε τις συνολικες μερες της εκδρομης με το ποσο
ητοι προσφορα 7  μερες  5 διανυκτερευσεις 700 ευρω με φορους τα παντα
700 / 7 = 100 ητοι 34000 χιλ την ημερα το λεω σε δρχ γιατι το τελειο ειναι γυρω στις 30000 ημερησιως με αεροπορικο φορους διαμονη πρωινο μεταφορες
ετσι οταν κανετε προσπαθεια για ανευρεση  ξεχωριστα εισητηριου ξενοδοχειου και λοιπων εξοδων καντε εναν προυπολογισμο να δειτε ποσο ειναι το ημερησιο
θα μου πει κανεις τι ψαχνεις ψυλλους στα αχυρα αλλα για μενα οπως εχω παλι πει προτιμω να τα φαω με γυναικες παρα να μου τα φανε αλλοι
αποτι βλεπω το συγκεκριμενο εχει και διανυκτερευση ντουμπαι η μπαχρειν οποτε οποιος δεν εχει παει ειναι ευκαιρια να δει απο κοντα και κατι αλλο γιατι ετσι και αλλιως ειναι τζαμπα στο μπαχρειν και κανα 50 στο ντουμπαι(εμπειρια μεγαλη αυτη η πολη)
αλλα οπως ειπαμε θελει ερευνα
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
kostabmw  οσα και να φας σε γυναικες παλι δε θα ειναι πολλα, εμεις καθε μερα και αλλη και 10 μερες και κερασματα ηταν σχεδον 200 ευρο, και μιλαμε την επαιρνα ετσι για να μη κοιμηθω μονος, δεν ειχα σκοπο να μαμησω, γιατι μετα απο 5 μερες εντονης δρασης χανει το νοημα του. ασχετα αν εγω τρελαινομουν και πηδαγα παντα, αυτες προσβαλονται αν δεν ασχοληθεις μαζι τους,
το ντουμπαι δεν ξερω αλλα το μπαχρειν δεν αξιζει τιποτα, απο τα μουνακια στην ταυλανδη να δεις τους μουσουλμανους? ειναι ανωμαλη προσγειωση.
 

kostasbmw

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
801
Like
6
Πόντοι
6
dubai ειναι κατι το τρελλο εκει κατω
το μπαχρειν δε λεει πολλα αλλα κατι καινουργιο ειναι ευπροσδεκτο
kostabmw  οσα και να φας σε γυναικες παλι δε θα ειναι πολλα, εμεις καθε μερα και αλλη και 10 μερες και κερασματα ηταν σχεδον 200 ευρο, και μιλαμε την επαιρνα ετσι για να μη κοιμηθω μονος, δεν ειχα σκοπο να μαμησω, γιατι μετα απο 5 μερες εντονης δρασης χανει το νοημα του. ασχετα αν εγω τρελαινομουν και πηδαγα παντα, αυτες προσβαλονται αν δεν ασχοληθεις μαζι τους,
σε καταλαβαινω και εχει πλακα που πολλες φορες αναρωτιομουνα που βρισκω την ορεξη.τελικα ειναι καυλοπιπινια και θυμαμαι καποιες φασεις που ελεγε στις φιλες της κατι για μενα και ερχοταν να μου βαλουν χερι και γελαγα.οταν τη ρωτουσα τι τους ειπε δε μου ελεγε γελουσε.ρωταω μια και μου λεει οτι τους ελεγε αν ημουνα καλος ποιες στασεις μου αρεσουν για το παπαρι μου και λοιπα.το εχουν στο αιμα τους εχουν και την αναγκη απο χρημα και το συνδυαζουν τελεια χωρις να φαινετε οτι ειναι ζητιανεια.
απλα τωρα μετα την επισημη ανακοινωση οτι πας πρωτος ζηλευω αλλα δεν πειραζει θα παω τελευταιος να μαζεψω τα απομειναρια
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
ρε κωστα ειναι τρελλα καυλοπιπινα, δεν φταιμε εμεις, οντως παω πρωτος, αν δεν αλλαξει κατι βεβαια, και δε λεω σε κανεναν οτι παω παλι εκει, λεω οτι παω σε ελληνικο νησι, εγω ομως επειδη δεν ειμαι κανας πλουσιος θα παω thai. ασε τα ελληνικα νησια για τους φραγκατους, εμεις θα βολευτουμε οπως οπως στο πουκετ, οπου μπορει ο καθενας.
 

kostasbmw

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
801
Like
6
Πόντοι
6
οταν καποτε ελεγα στους φιλους μου οτι παω κατω με 120000 χιλιαρικα για μια εβδομαδα αυτοι γελαγαν και πηγαιναν στα νησια και χαλουσαν 
τα διπλασια και τριπλασια γιατι εμπρεπε να κανουν και εφφε στις γκομενες.
τωρα με ρωτανε  για τιμες και τι παιζει γιατι σφιξανε οι κωλοι

οπως ειπες εμεις θα βολευτουμε οπως μπορουμε
τουλαχιστον θα εχουμε κατι να λεμε το χειμωνα
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
με τοσους φιλους της ταυλανδης που δημιουργησε το θρεντ, θα μιλαμε συνεχεια
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Και με τις εμπειριες,που προκειται να αποκτησουμε εμεις οι νεοι...Προβλεπω να παρει φωτια το θεμα!
Εγω παντως θα προσπαθησω,Όταν παω με το καλο,να βρισκομαι σε ανοιχτη γραμμη με το θρεντ..
Στο μετρο του δυνατου,θα ηΘελα να μοιραστω Και καθημερινα ισως,τις εμπειριες μου μαζι σας!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom