Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (1 μέλη και 4 επισκέπτες)

kostasbmw

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
801
Like
6
Πόντοι
6
body to body ειναι το μισο κωστα
εγω προτιμω το σαντουιτσ με 2 bodies για να μη χανετε πολυτιμο εδαφος
ο καλυτερος χαρτης ειναι ο χαρτης που εχουν ολα τα περιοδικα στη ρεσεψιον των ξενοδοχειων με ολα τα καλα μαγαζια και οτι καινοιυργιο παιζει
προς θεου μην πατε σε σεξ show γιατι ειναι αηδια να βλεπεις μια πουτανα να εξεσφεντονιζει μια  μπανανα με το μουνι της η να βαζει μεσα ξυραφακια
παντως σε 2 μερες το θεμα πηρε φωτια αλλα για  δεν προκειται κανεις και το εγγυωμαι αυτο να προλαβει να γνωρισει τα παντα με το πρωτο ταξιδι εκτος και αν μεινει 2 μηνες εκει αλλα και παλι δυσκολο.
κατι που δεν εχει αναφερθει και γω θεωρω πολυ σημαντικο ειναι να μην κρατας πολλα μετρητα μαζι.
γιαυτο και εχω μονο τη καρτα μαζι μου τη πιστωτικη visa κατα προτιμηση γιατι η μαστερ δεν εχει πολυ περαση τις ανοιγω μια τρυπα οχι απο τη πλαυρα του barcode και την εχω κρεμασμενη συνεχεια πανω μου.Ο τοπος ειναι γεματος ατμ απο το 1983 οποτε μην ανυσηχειτε.Αν ειναι να παει καποιος σε απομακρυσμενο μερος ας παρει λιγα παραπανω.
επαναλαμβανω και παλι τα 3αστερα ειναι πολυ καλα αλλα προσεχετε γιατι μερικα δεν αφηνουν πουτανες να μπαινουν η θα χρειαστει να πληρωσετε δεν βλαπτει ποτε να ρωτας στη ρεσεψιον η το πρακτορειο .γιατι φανταστειτε να πατε με το μωρο να μπειτε και να σου πει απαγορευεται.
προτιμηστε αυτα που ειναι στο κεντρο της πολης
οσοι καινουργιοι διαβαζετε το θεμα αυτο να πηγαινετε και λιγο ποιο πισω γιατι εχει αρκετο υλικο για διαβασμα απο ολους τους φιλους συναγωνιστες και φαν της ταυλανδης εκτυπωστε το δε χανετε
φιλικα
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
kostabmw εννοω το body to body, και φυσικα το πηδημα που επακολουθει..
εγω προτιμω μια και οσο γινεται κοντη, θελησα να δοκιμασω με δυο, στο δωματιο, αλλα εγκατελειψα την ιδεα, οχι σε μασατζιδικο, καποια στιγμη ισως γινει και αυτο.
αν γινει θα ακολουθησω τη συμβουλη του μακη, διαλεγω τη μια εγω και την αλλη αυτη.. τα ποστ και τα πμ του μακη τα εχω μαθει απεξω.
να ρωτησω  και κατι, τους γνωστες και τους μη γνωστες, υστερα απο τις 51 σελιδες και τα 754 ποστ μεσα σε 3 μηνες, για ποιο λογο νομιζετε οτι ολοι γυριζουν "μαγεμενοι" απο αυτο το μερος? ειναι μονο το σεξ?  τι ειναι? 
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
να ρωτησω  και κατι, τους γνωστες και τους μη γνωστες, υστερα απο τις 51 σελιδες και τα 754 ποστ μεσα σε 3 μηνες, για ποιο λογο νομιζετε οτι ολοι γυριζουν "μαγεμενοι" απο αυτο το μερος? ειναι μονο το σεξ?  τι ειναι? 
Σύντροφε να σου πω την αλήθεια νομίζω ότι είναι μόνο το σεξ. Εξάλλου μην ξεχνάμε ότι αυτό είναι και το κύριο θέμα του σαϊτ. Στην πορεία όμως θα δείτε, όσοι αποτολμήσετε το ταξίδι αυτό και αφού ξεπεράσετε το πολιτισμικό σοκ που θα υποστείτε για 2-3 μέρες, ότι η χώρα αυτή θα σας μαγέψει , θα σας κατακτήσει και θα θέλετε να πηγαίνετε ΄...ακόμα και αν δεν είχε σεξ σκηνή (αλλά αφού έχει , να μην την αφήσουμε ανεκμετάλευτη , έτσι δεν είναι)΄ :dancing:.
Παρεπιπτόντως σύντροφε το thread που άνοιξες έχεις σπάσει τα κοντέρ  :thumbsup:. Όταν πιάσουμε τα 1000 πόστ θα κανονίσω συνάντηση των "Ταϋλανδών" συντρόφων σε ένα original Ταϋλανδέζικο οικογενειακό εστιατόριο που ξέρω.
Μέχρι τότε Sa wat dee-khrap  :sunglasses:
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
μακη, δεσμευομαστε τωρα για τη συναντηση μετα απο τα 1000 ποστ. ολοι οι φιλοι του θρεντ.
να πω και εγω οτι ακομα και σεξ να μην υπηρχε σε αυτη τη χωρα, θα με ειχε παλι κατακτησει, αφου ομως υπαρχει, με εχει κατακτησει ολοκληρωτικα. συζητωντας με φιλους που ειχαν ηδη παει, πριν παω εγω , το κινητρο ηταν απλα μια εξωτικη χωρα και η προκληση, ελαχιστα ειχα στο μυαλο μου το σεξ, ειχα ακουσει βεβαια τι γινεται αλλα πως να το φανταστεις αν δεν το δεις μονος σου.
ετσι κι αλλιως τα αναφερω ολα στα πολυαριθμα ποστ μου, ειδικα απο εμενα δεν εχετε παραπονο, τα εχω αναφερει ολα λεπτομερως, ακομα και με φωτος, με κινδυνο παντα ακομα και να εκτεθω..
 

neoklis79

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.837
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
To κερατό μου τόσους μήνες παλεύω να βάλω χρήματα στη τράπεζα κ δεν έχω αξιωθεί ακόμα, με κόβω να παίρνω διακοποδάνειο μπας κ αξιωθώ να πάω Ταυλάνδη τελικά.  :headbang:
 

kostiiis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2007
Μηνύματα
117
Κριτικές
6
Like
410
Πόντοι
281
ΚΩΛΟΠΑΙΔΑ...μου καταστρεψατε την ζωη...αν δεν παω συντομα θα τρελλαθω...θα πεθανω απο περιεργεια... :helpplea:
 

kostiiis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2007
Μηνύματα
117
Κριτικές
6
Like
410
Πόντοι
281
ενας γνωστος που πηγε με την γυναικα του τις αποκαλεσε τις κουκλιτσες βρωμιαρες...αφου πηγε καλαματα με το λαδι του λογικο ηταν να ξενερωσει...και για απντηση του εστειλα αυτο το βιντεακι 
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
αυτες στο βιντεακι για γιαπωνεζες τις κοβω,  τεσπα, οι ταυλανδεζες μονο βρωμιαρες δεν ειναι, σιγουρα. ισως ο φιλος που τις ειπε ετσι να μη βλεπει καλα, ισως το σκουροκιτρινο βελουδινο δερματακι τους να του φανηκε για σκονισμενο...  μαλλον ομως για να μη ζηλευει η γυναικα του τις αποκαλεσε ετσι. ειμαι σιγουρος οτι του τρεχαν τα σαλια, και οτι με την πρωτη ευκαιρια θα τρεξει εκει για τεσταρισμα.
 

kostiiis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2007
Μηνύματα
117
Κριτικές
6
Like
410
Πόντοι
281
γιατι γιαπωνεζες?
 

llllllllll

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2007
Μηνύματα
74
Like
0
Πόντοι
0
Σας χαιρετώ όλους. Είμαι ευτυχής που το πρώτο μου μήνυμα αφορά την αγαπημένη μου Ταϋλάνδη. Πήγα για πρώτη φορά πέρυσι και το πρώτο πράγμα που σκέφτηκα ήταν να σηκωθώ να φύγω. Φέτος θα ξαναπάω όπως και του χρόνου. Όπως είπε και κάποιος φίλος παραπάνω αν πάτε για πρώτη φορά, θα πρέπει να κάνετε υπομονή 3-4 μέρες, μετά θα κολλήσετε. Θα είμαι εκεί τέλος Ιουλίου - αρχές Αυγούστου για 20 μέρες περίπου, αν και το κλίμα αυτή τη περίοδο είναι πολύ άσχημο (υγρασία 90% !). Αν δεν έχετε παρέα, πηγαίνετε μόνοι σας, θα βρείτε εκεί, ντόπιους ή ξένους.  Αν θέλετε πληροφορίες για Πατάγια, μπορώ να σας πω, αν και με κάλυψαν οι προηγούμενοι. Προσωπικά λατρεύω τις Ταϊλανδέζες και το κλίμα χαλάρωσης και ξεγνοιασιάς που επικρατεί. Πάντως αν έχετε κάποια σοβαρή σχέση εδώ, μην πάτε, είναι καλύτερο πολλές φορές να ζει κανείς με ψευδαισθήσεις. Σκέφτομαι να μην φάω όλες τις μέρες στην Πατάγια, αλλά δεν ξέρω πώς να πάω Πουκέ ή Κράμπι. Ξέρει κανείς τι παίζει σε Χούα Χιν ή γνωρίζετε άλλες περιοχές κοντά στην Μπανγκόκ που αξίζει να επισκεφτεί κανείς;
 

04fantomas05

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.242
Like
32
Πόντοι
16
ενας γνωστος που πηγε με την γυναικα του τις αποκαλεσε τις κουκλιτσες βρωμιαρες...αφου πηγε καλαματα με το λαδι του λογικο ηταν να ξενερωσει...και για απντηση του εστειλα αυτο το βιντεακι 
Ποτε δεν κανεις το θανατηφορο λαθος να ερθεις εδω με γυναικα/γκομενα ή γενικα με γυναικεια παρουσια ακομη και φιλη. Εεεμμμ  τα ρωτανε αυτα πριν ερθουν!
Παντως δεν αρεσουν σε ολους οι Ταυλανδες ιδιως αυτες που ειναι στην Παταγια. Εδω που τα λεμε τις περισσοτερες κοπελλες της Παταγιας δε θα της πλησιαζε ουτε Ταυλανδος οχι γιατι δεν ειναι ομορφες αλλα γιατι τα στερεοτυπα ομορφιας εδω ειναι τελειως διαφορετικα. Εκτος αυτου ποτε Ταυλανδος δε θα αγγιζε κοπελλα που εχει παει ηδη με ξενο!
 

04fantomas05

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.242
Like
32
Πόντοι
16
να ρωτησω  και κατι, τους γνωστες και τους μη γνωστες, υστερα απο τις 51 σελιδες και τα 754 ποστ μεσα σε 3 μηνες, για ποιο λογο νομιζετε οτι ολοι γυριζουν "μαγεμενοι" απο αυτο το μερος? ειναι μονο το σεξ?  τι ειναι? 

Κωστα η απαντηση στο ερωτημα σου ειναι καλο θεμα για να γραψει κανεις εκθεση! Οπως ειπαν και οι προηγουμενοι ο κυριωτερος λογος ειναι βεβαια το σεξ αλλα σεξ μπορει να βρει κανεις και αλλου οποτε υπαρχει κατι πιο ιδιαιτερο. Εγω θα παω παραπερα και θα πω οτι ειναι μεν το σεξ αλλα το βασικοτερο ειναι το gfe που συνοδευει το σεξ. Που αλλου βρισκει κανεις τετοιο gfe? Αν επιπλεον βαλλεις και την φυσικη ομορφια, την πλουσια ιστορια και κουλτουρα, τα εξωτικα φαγητα, τη φιλικοτητα των ανθρωπων, το χαμηλο κοστος κτλ τοτε καταλαβαινεις καλυτερα για τι προιον μιλαμε...
 

04fantomas05

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.242
Like
32
Πόντοι
16
Ξέρει κανείς τι παίζει σε Χούα Χιν ή γνωρίζετε άλλες περιοχές κοντά στην Μπανγκόκ που αξίζει να επισκεφτεί κανείς;

Φιλε η Χουα Χιν ειναι παραθαλασσιο θερετρο πολυ κοντα στην Μπανγκοκ. Ειναι πολυ καλα να πας εκει αν βαριεσαι να τρεχεις μεχρι την Πουκετ. Η παραλια τρωγεται, εχει πολυ τουρισμο και εχει ακομα και κοριτσακια σε μπαρς. Τι σε ενδιαφερει να δεις?
Για τους κουλτουριαρηδες επιβαλλεται μια επισκεψη στην Αγιουθαγια σε αποσταση αναπνοης απο Μπανγκοκ που ηταν η παλια πρωτευουσα της χωρας. Για ζουγκλες/ποταμια/ραφτινγκ κοντα στην Μπανγκοκ υπαρχει το Καντσαναμπουρι. Μπορεις εκει να επισκεφτεις και τον ποταμο Κβαι με την ιστορικη γεφυρα αν και η σημερινη γεφυρα δεν εχει καμια σχεση με τη γεφυρα που χτιστηκε τοτε.

Φιλε Μακη αυτη ταβερνα που λες ειναι στη Αθηνα η εδω στην Ταυλανδη? Εχω φαγωθει να βρω τι παιζει απο Ταυλανδικα εστιατορια στην Αθηνα και δε βρισκω τιποτα. Μονο ενα κυριλλε στην Κιφισσια εχω δει. Κατα τα αλλα απο κινεζικα και Γιαπωνεζικα παμε καλα αλλα απο Ταυλανδικα δεν παιζει μια.

Μαγκες απο οτι μαθαινω απο τους απεσταλμενους μου στην Παταγια δεν υπαρχει ψυχη κατω. Βεβαια ειναι και το low season τωρα αλλα γενικα ειναι πεσμενα τα πραγματα.Με λιγα λογια χαρας ευαγγελια για τους λιγοστους που ειναι ακομα εκει...
 

australos

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2007
Μηνύματα
272
Like
16
Πόντοι
1
και το golden triangle είναι ενδιαφέρον όχι μόνο λόγω της ιστορίας του αλλά και γιατί μπορείς να επισκευτείς και Λάος, Βιρμανία που έχουν κοινά σύνορα με Thailand. Επίσης από πολιτιστικής άποψης είναι ενδιαφέροντα και το Chiang Mai και Chiang Rai παλιές προτεύουσες στα βόρεια της χώρας.
 

kostasbmw

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
801
Like
6
Πόντοι
6
laos kai birmania θελει λιγο προσοχη τα πραγματα δεν ειναι τοσο πολιτισμενα
αλλα το κατσαναμπουρι που εχω παει εχω και λινκ δωσει να μεινει κανεις σε καλυβες ειναι φανταστικα
κατι που εχω αναφερει αλλα δεν εχω δει πολλα ειναι η κουζινα τους
εγω ειμαι ο φανατικοτερος οπαδος της κουζινας τους οχι σε ολα βεβαια αλλα στο 80%
και σε οποιο μερος παω αυτο που μενει περα απο της γυναικες ειναι η κουζινα
βλεπω τελικα να οργανωνουμε αποστολη  για κει για πλιτιστικους λογους παντα και ανταλλαγη αποψεων
 

Funky_A

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
58
Like
62
Πόντοι
0
απο τοτε (3 μηνες περιπου) που μπηκα στο τριπακι της ταυλανδης...και στανταρ μεχρι να παω τον αυγουστο...υπολειτουργω επαγγελματικα!! δεν υπαρχει κανενας λογος γι αυτο το ποστ...απλα ηθελα να το γραψω!!
(κατα τη δακτυλογραφηση του ποστ...επεσε και ενας αναστεναγμος)!!
 

Funky_A

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
58
Like
62
Πόντοι
0
Ποιον μήνα αξίζει να πάς Ταϋλάνδη;

απο οτι λενε οι συντροφοι σε προηγουμενα ποστ (γιατι εγω δεν εχω παει ακομα) η καλυτερη περιοδος ειναι μεταξυ Οκτωβριου-Απριλιου!!
Εγω παλι τον Αυγουστο θα παω κι ας εχει βροχες!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom