Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
παιδια...δεν νομιζω να γινω κουραστικος...αλλα οι πληροφοριες ειναι απιστευτες....χιλια thanks!!! εχω αλλη μια απορια που δεν συζητηθηκε καθολου σ'ολα τα ποστ! Με 2 γυναικες κατα τη διαρκεια πρεπει να αλλαζεις προφυλακτικο οπως γινεται εδω ελλαδα???
τι ρωτας τωρα, αγριεμενος θα πας... νομιζω ομως οτι λογικα πρεπει να αλλαζεις,  στο θεμα "προφυλακτικο" οι ταυλ. ειναι σχολαστικες
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
καλη ειναι και η μπανγκοκ, αρκει να μην "πανικοβληθει" οπως εγω..
 

Funky_A

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
58
Like
62
Πόντοι
0
οχι αγριεμενος ρε συ κωστα...ισως αγριευτηκα με ολα αυτα που διαβασα εδω και μερικες ωρες!! καλο ειναι που ειναι σχολαστικες! και χαιρομαι ακομα περισσοτερο για ολα τα καλα που γραφεται για των χαρακτηρων των γυναικων εκει! ειναι ισως το πιο σημαντικο!!
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
funky, ποια ημερομηνια πετας τον αυγουστο?
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
μακη ,εγω ολες τις φωτογραφιζω με η χωρις εμενα, και καμια δεν αρνηθηκε ουτε ζητησε λεφτα, αυτο ελειπε, πολλες με φωτογραφιζουν και εμενα, ασχετο αν τη σβυνουν μετα, "σκληρες" φωτο εβγαλα στο πρωτο ταξιδι, με την πρωτη ταυλανδεζα, επειδη ομως στραβωσε, ελαχιστα, δεν το ξανακανα, με τετοιο gfe που βγαζουν δε σου παει για τετοια πραγματα.
φανκυ με ποια εταιρια εκλεισες? και ποσο?
η ζεστη στην μπανγκοκ ειναι πανικος
 

nas0s

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2007
Μηνύματα
179
Like
0
Πόντοι
1
Σε ζηλεύω ρε fanky... δυστυχώς φέτος δεν έχω την δυνατότητα για ταξίδι. Όταν πάς Pattaya  μην ξεχάσεις να πας στο Sabai dee...
 

Funky_A

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
58
Like
62
Πόντοι
0
μακη ,εγω ολες τις φωτογραφιζω με η χωρις εμενα, και καμια δεν αρνηθηκε ουτε ζητησε λεφτα, αυτο ελειπε, πολλες με φωτογραφιζουν και εμενα, ασχετο αν τη σβυνουν μετα, "σκληρες" φωτο εβγαλα στο πρωτο ταξιδι, με την πρωτη ταυλανδεζα, επειδη ομως στραβωσε, ελαχιστα, δεν το ξανακανα, με τετοιο gfe που βγαζουν δε σου παει για τετοια πραγματα.
φανκυ με ποια εταιρια εκλεισες? και ποσο?
η ζεστη στην μπανγκοκ ειναι πανικος

απευθειας με thai κωστα...δεν γουσταρω στασεις και διαμονη σε αλλες χωρες...το ολο πακετο σε 5στερα ξενοδοχειο μαζι με αεροπορικα....μεσω γνωστου πρακτορειου και φιλου που δουλευει εκει πηγε ενα χιλιαρικο!!
 

Funky_A

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
58
Like
62
Πόντοι
0
Σε ζηλεύω ρε fanky... δυστυχώς φέτος δεν έχω την δυνατότητα για ταξίδι. Όταν πάς Pattaya  μην ξεχάσεις να πας στο Sabai dee...

thanks nas!! εχω κρατησει ολα τα ονοματα μαγαζιων που εχετε γραψει!!!
 

Funky_A

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
58
Like
62
Πόντοι
0
επισης να αναφερω οτι παιζει για τη thai μια επιπλεον χρεωση παραπανω τον αυγουστο λογω ζητησης γυρω στα 150 ευρω παραπανω...οποτε σουμα 1150!
 

nas0s

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2007
Μηνύματα
179
Like
0
Πόντοι
1
Στο sabai dee θα καταλάβεις τι θα πει να σου κάνουν μασαζ με ξυρισμένο μουνάκι...
 

Funky_A

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
58
Like
62
Πόντοι
0
Στο sabai dee θα καταλάβεις τι θα πει να σου κάνουν μασαζ με ξυρισμένο μουνάκι...

μου γαινεται πολλα δεν θα καταλαβω τι θα πουν στο ολο ταξιδι φιλε μου...μ'αυτα που εχω διαβασει!!! παντως το sabai dee θα το τιμησω!!!
 

nas0s

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2007
Μηνύματα
179
Like
0
Πόντοι
1
Απλά για να καταλάβεις την πρώτη φορά που πήγα Pattaya ήταν καλοκάιρι του 2001 και η δεύτερη.... 3 μήνες μετά, δηλαδή τα Χριστούγεννα...
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
θα ελεγα πολυ καλη τιμη για αυγουστο, ποιο ξενοδοχειο ειναι?

και κατι αλλο, το καλυτερο ασιατικο μουνακι δεν ειναι ξυρισμενο... εκει ειναι το μυστικο, συμφωνει και ο μακης νομιζω
 

Funky_A

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
58
Like
62
Πόντοι
0
θα ελεγα πολυ καλη τιμη για αυγουστο, ποιο ξενοδοχειο ειναι?

και κατι αλλο, το καλυτερο ασιατικο μουνακι δεν ειναι ξυρισμενο... εκει ειναι το μυστικο, συμφωνει και ο μακης νομιζω

δεν εχω προβλημα στο θεμα ξυρισμενο....στο siam bayview εχω κλεισει...ειναι κεντρικο και στην μπανγκοκ στο radisson
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
ειναι κολλημα τρελλο, εγω σε δυο μηνες δυο φορες, φλεβαρη απριλη. και επεται συνεχεια
 

Funky_A

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
58
Like
62
Πόντοι
0
καταλαβα...να ετοιμαζω δηλαδη πλανα και για χριστουγεννα!! αφου ειναι ετσι οπως τα λετε...!!
 

Funky_A

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
58
Like
62
Πόντοι
0
thanks για τις πληροφοριες παιδες!! πρεπει να την κανω τωρα...αλλα μεχρι τον αυγουστο υπαρχει καιρος και θα τα ξαναπουμε στανταρ!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom