Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
εχω αλλη μια απορια που δεν συζητηθηκε καθολου σ'ολα τα ποστ! Με 2 γυναικες κατα τη διαρκεια πρεπει να αλλαζεις προφυλακτικο οπως γινεται εδω ελλαδα???
Σύντροφε,
         έθιξες ένα εξαιρετικά ενδιαφέρον θέμα που μου είχε ξεφύγει. Λοιπόν αν πρόκειται να πάρεις δύο ή περισσότερες κοπέλες, όπως έχv αναφέρει σε άλλα μου πόστ, το καλύτερο είναι να διαλέξεις αυτή που σ΄αρέσει και να της πεις να διαλέξει ΑΥΤΗ μια άλλη κοπέλα. Aυτή θα διαλέξει κάποια συγγενή της (σε μια φωτό που έχω ποστάρει στη σελ. 5,  , οι κοπέλες είναι αδελφές) ή κάποια κολλητή της. Εκεί δεν τίθεται θέμα αλλαγής καπότας κάθε τρείς και λίγο. Αντίθετα αν διαλέξεις εσύ και τις δύο κοπέλες, εκεί ναι μπορεί οι κοπέλες να ζητούν αλλαγή καπότας κάθε φορά που αλλάζεις παρτεναίρ (λογικό πάντως) το οποίο όμως είναι εκνευριστικό και σπαστικό. Συμβουλή μου, προτίμησε την πρώτη εκδοχή γιατί οι κοπέλες γνωρίζονται και είναι πολύ πιό χαλαρές και... παιχνιδιάρες. Και άλλη μια συμβουλή. Πάρε μαζί σου προφυλακτικά (3-4 δωδεκάδες οπωσδήποτε) και άφηνε μερικά στις κοπέλες σαν δώρο  :o! δεν κάνω πλάκα. θα το εκτιμήσουν, ειδικά αν είναι αυτά με γεύσεις φρούτων !! (Επαναλαμβάνω δεν κάνω πλάκα).
Sa wat dee-khrap  :sunglasses:
 

04fantomas05

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.242
Like
32
Πόντοι
16
καταλαβα...να ετοιμαζω δηλαδη πλανα και για χριστουγεννα!! αφου ειναι ετσι οπως τα λετε...!!
Πολλοι προετοιμαζουν το επομενο ταξιδι πριν καν γυρισουν απο το προηγουμενο! Καλα ρε παιδια δεν παιζεστε ελλειψα μια μερα ακριβως με το ρολοι και γυρναω και βλεπω γεμισατε ηδη 3 σελιδες! Τι ειστε εσεις? Εχω δει καυλωμενους και καυλωμενους με το μερος αλλα εσεις σπατε τα κοντερ!!
Σχετικα με τις 2 γυναικες θα τονισω και εγω αυτο που ειπε ο φιλος ο vonmakoulis. Να τις αφηνετε να διαλεγουν αυτες. Ακομη και αν η δευτερη επιλογη ισως δεν συμπιπτει ακριβως με τη δικη σας, η ολικη εμπειρια θα ειναι πολυ καλυτερη. Αν την αφησετε να επιλεξει αυτη, θα διαλεξει αδερφη ή ξάδερφη ή κολλητη με την οποια ταιριαζει και το πιθανοτερο ειναι να το εχει ξανακανει.
Εγω θα ηθελα να θιξω κατι αλλο σχετικα με τις πληρωμες επειδη αναφερθηκε και αυτο καπου. Αν τελικα τσιμπατε κοριτσι για μερικες μερες καλο ειναι να πληρωνετε περα απο εξοδα της (ξενοδοχεια/φαγητα κτλ) ΚΑΙ για το "service" ακομη και αν η κοπελλα δειχνει να το γουσταρει ακομη και αν η κοπελλα δεν ζηταει εξτρα. Δε νομιζω οτι 500-1000 Μπαχτ την ημερα ειναι και τιποτα το σπουδαιο οταν μαλιστα συγκρινουμε με το τι ισχυει αλλου. 10-20 ευρω ειναι αστειο ποσο.
Υπαρχουν πολλοι λογοι γι'αυτο. Ο βασικοτερος ειναι οτι πληρωνοντας την για τις υπηρεσιες της δεν της στελνετε λαθος μυνηματα. Καταλαβαινει καλυτερα οτι η ολη φαση ηταν μια απλη συναλλαγη στην οποια ολοι περασαν καλα και τιποτα παραπανω. Το να πληρωνει κανεις μονο ξενοδοχειο/φαγητο απλα δεν ειναι αρκετο. Επαναλαμβανω δε χρειαζεται να ειναι μεγαλο το ποσο και οσο περισσοτερες μερες τοσο χαμηλοτερο μπορει να ειναι αλλα οχι κατω απο 500 Μπαχτ την ημερα. Επισης παιδια αντιθετως απο οτι οι κοπελλες δειχνουν προς τα εξω με το απιστευο gfe, η κινητηριος δυναμη της ολης βιομηχανιας ειναι καθαρα το χρημα. Οι περισσοτερες δεν τη βρισκουν με αυτο που κανουν. Υπαρχουν κατηγοριες και κατηγοριες αλλα ενα μεγαλο ποσοστο χρειαζονται λεφτα οχι τοσο για τις ιδιες αλλα για τις οικογενειες τους οι οποιες ζουν σε συνθηκες απολυτης φτωχειας. Αν περασετε μια βολτα απο τα χωρια του Ισααν απο τα οποια προερχονται οι περισσοτερες κοπελλες θα πεισθητε για του λογου το αληθες. Φυσικα δεν ειστε αυτοι που θα πληρωσετε για τις οικογενειες τους αλλα αυτοι που θα πληρωσετε για τις υπηρεσιες που προσφερουν κατι πολυ λογικο νομιζω. Δεν ειναι και λιγο αυτο που δινουν. Αν δειχνουν οτι το διασκεδαζουν δε σημαινει βεβαια οτι υποκρινονται αναγκαστικα. Πολλες το κανουν με κεφι. Αυτο εχει να κανει με τη γενικοτερη Ταυλανδικη κουλτουρα η οποια υπαγορευει οτι οτιδηποτε κανεις, καντο με κεφι. Το λεγομενο sanouk οπως το λενε εδω. Τα παντα πρεπει να γινονται με σανούκ ή με κεφι. Ειναι δυσκολο να μεταφραστει η λεξη σε αλλη γλωσσα, στα αγγλικα συνηθως μεταφραζεται ως fun. 
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
φαντομα εγω δηλωνω πολυ τρελαμενος,
και συμφωνω οτι δεν αρκει μονο το φαγητο και καποιο δωρο για τις κοπελες, πρεπει να πληρωνονται, απλα γιατι ετσι ειναι η φαση εκει, αυτο ισχυει, δεν εχουν αλλο εισοδημα, αυτες μπορουν να φανε και με 30 μπατ, σκοπος τους δεν ειναι να εξασφαλισουν το φαγητο.
 

Funky_A

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
58
Like
62
Πόντοι
0
Σύντροφε,
         έθιξες ένα εξαιρετικά ενδιαφέρον θέμα που μου είχε ξεφύγει. Λοιπόν αν πρόκειται να πάρεις δύο ή περισσότερες κοπέλες, όπως έχv αναφέρει σε άλλα μου πόστ, το καλύτερο είναι να διαλέξεις αυτή που σ΄αρέσει και να της πεις να διαλέξει ΑΥΤΗ μια άλλη κοπέλα. Aυτή θα διαλέξει κάποια συγγενή της (σε μια φωτό που έχω ποστάρει στη σελ. 5,  , οι κοπέλες είναι αδελφές) ή κάποια κολλητή της. Εκεί δεν τίθεται θέμα αλλαγής καπότας κάθε τρείς και λίγο. Αντίθετα αν διαλέξεις εσύ και τις δύο κοπέλες, εκεί ναι μπορεί οι κοπέλες να ζητούν αλλαγή καπότας κάθε φορά που αλλάζεις παρτεναίρ (λογικό πάντως) το οποίο όμως είναι εκνευριστικό και σπαστικό. Συμβουλή μου, προτίμησε την πρώτη εκδοχή γιατί οι κοπέλες γνωρίζονται και είναι πολύ πιό χαλαρές και... παιχνιδιάρες. Και άλλη μια συμβουλή. Πάρε μαζί σου προφυλακτικά (3-4 δωδεκάδες οπωσδήποτε) και άφηνε μερικά στις κοπέλες σαν δώρο  :o! δεν κάνω πλάκα. θα το εκτιμήσουν, ειδικά αν είναι αυτά με γεύσεις φρούτων !! (Επαναλαμβάνω δεν κάνω πλάκα).
Sa wat dee-khrap  :sunglasses:

thanks φιλε μάκη!! το χω διαβάσει το post σου γι αυτό το θέμα!! πολύ σημαντικές οι πληροφορίες σου για άλλη μια φορα!!
 

Funky_A

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
58
Like
62
Πόντοι
0
Που είναι αυτό. Δώσε διεύθυνση (περιοχή και οδό) να σου πω τι παίζει κοντά του.

από ότι βλέπω στο χαρτί του site του ξενοδοχείο you...είναι στη γωνια σόι saengcham & rama 9 road! λίγο πιο διπλα έχει ένα μεγάλο νοσοκομείο. ..rama 9 το λέει!!
 

Funky_A

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
58
Like
62
Πόντοι
0
Το λεγομενο sanouk οπως το λενε εδω. Τα παντα πρεπει να γινονται με σανούκ ή με κεφι. Ειναι δυσκολο να μεταφραστει η λεξη σε αλλη γλωσσα, στα αγγλικα συνηθως μεταφραζεται ως fun. 

μακάρι όλοι οι λαοί να λειτουργούσαν με sinouk!!!
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Μαγκες...Κατι ισως ασχετο...Εχει κανενας σας,χαρτες GPS για Ταυλανδη?
Για Destinator 6,το θεωρω χλωμο να υπαρχουν,αλλα μηπως καποιος απο εσας,ξερει καποιο αλλο προγραμμα που να υποστηριζει χαρτες για Ταυλανδη? :think:
Εννοουμε για POCKET PC βεβαια παντα...
 

countVronsky

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2006
Μηνύματα
653
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
6
ας κρατησουμε το υφος των εξερυνητων και του Ιndiana Jones στην ΝΑ Ασια... ειναι πιο στυλατο να απλωνεις το χαρτη στην παραλια του Κραμπι παρα να ψαχνεις μπριζα για το φορτιστη του GPS... εγω σε τετοια μερη ανοιγω και το κινητο μονο βραδυ στο ξενοδοχειο...
 

Funky_A

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
58
Like
62
Πόντοι
0
Μαγκες...Κατι ισως ασχετο...Εχει κανενας σας,χαρτες GPS για Ταυλανδη?
Για Destinator 6,το θεωρω χλωμο να υπαρχουν,αλλα μηπως καποιος απο εσας,ξερει καποιο αλλο προγραμμα που να υποστηριζει χαρτες για Ταυλανδη? :think:
Εννοουμε για POCKET PC βεβαια παντα...

και πρόγραμμα GPS να βάλεις....πάλι τι μπάλα θα χάσεις...οποτε τσάμπα τα λεφτά!! Εκεί αλλα πράγματα σε οδηγούν...όχι το GPS!!!
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
ας κρατησουμε το υφος των εξερυνητων και του Ιndiana Jones στην ΝΑ Ασια... ειναι πιο στυλατο να απλωνεις το χαρτη στην παραλια του Κραμπι παρα να ψαχνεις μπριζα για το φορτιστη του GPS... εγω σε τετοια μερη ανοιγω και το κινητο μονο βραδυ στο ξενοδοχειο...
Σωστός ο σύντροφος Κόμης.
 

australos

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2007
Μηνύματα
272
Like
16
Πόντοι
1
πάντως όποιος πάει να κάνει και λίγο αυθεντικό thai massage είναι όλα τα λεφτά, νοιώθεις άλλος άνθρωπος
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
εκει το GPS ειναι το πουλι σου,   εμενα δεν εχασε ποτε το δρομο,  χα χα.

παντως για το thai μασαζ, δεν μου αρεσε , δεν καταλαβα και πολλα . αξιζει  δε λεω, θα προτιμησω omvw body to body
 

Συνημμένα

  • 050-janee-003.jpg
    050-janee-003.jpg
    8,1 KB · Εμφανίσεις: 40

Funky_A

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
58
Like
62
Πόντοι
0
παντως για το thai μασαζ, δεν μου αρεσε , δεν καταλαβα και πολλα . αξιζει  δε λεω, θα προτιμησω omvw body to body

από αυτό το body το body ξεκίνησε η όλη φάση με την ταυλάνδη για μένα!! Από κουβέντα μαυτό το θέμα!!!
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.501
Κριτικές
1
Like
35.680
Πόντοι
6.256
εκει το GPS ειναι το πουλι σου,   εμενα δεν εχασε ποτε το δρομο,  χα χα.

παντως για το thai μασαζ, δεν μου αρεσε , δεν καταλαβα και πολλα . αξιζει  δε λεω, θα προτιμησω omvw body to body
εμενα ομως δεν με πηγες στου pi-pi
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
εσενα kontolagne την επομενη φορα θα σε παω για  πι πι. (κατουρημα) γιατι απο τα πολλα πηδηματα ξεχναγαμε να κα@@@@ουμε..
 

australos

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2007
Μηνύματα
272
Like
16
Πόντοι
1
θέλω να βάλω φώτο από Thailand αλλά δεν ξέρω πως
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom