Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

ZAICHIK

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2007
Μηνύματα
254
Like
0
Πόντοι
1
Φιλε ΚωσταΦ16 δεν θελω να γραφω για τις εμπειριες μου, προσπαθω ακομη να προσαρμοστω στην ελληνική πραγματικότητα, δουλειά, οικογένεια κλπ. Απλα καθε λίγο και λιγακι κοιταω τις φωτογραφιες απο το ταξίδι και "δακρύζω". Κοιταξα τιμές με Qatar Airways, για Οκτώβρη, βρήκα, ενδεικτικά, (Σάββατο 13.10 αναχώρηση από Αθηνα επιστροφή 26.10) με 632 Ευρώ και αναμονή στην Ντόχα 1 ώρα και στο πηγαινε και στο ελα. . Δυστυχώς συνεργάτες γραφείου ασχολούνται ενεργά με πολιτική, εκλογές έχουμε σίγουρα Οκτώβρη, αυτοι μαλακίζονται και εγώ θα πρέπει στηρίξω γραφείο, μην το κλεισουμε κιολας για το μουνί. Μόλις οριστικοποιηθεί τα των εκλογών, αναχώρησα, εύχομαι εντός αυτών ημερομηνιών που προανέφερα. Θα κλείσω 2 βδομαδες, ξεκινώντας απο Πατάγια, μετά Koh Chang για καταδύσεις και τέλος... όπου με βγαλει. Δεν θα μαλακιστώ με πολυημερες κρατησεις αυτην την φορά. Βεβαια σκεφτομαι και να παω για καταδυσεις Ερυθρα Θαλασσα, αλλα ισως το αφήσω για τέλος του 2007 αυτό. ΑΑΑ και την γκομενα την σουταρα... ξεκώλησα μετα 5 χρονια.. ανώμαλης σχέσης.. καυγαδων και οικονομικής αφαίμαξης. Το μεγάλο καλό της Ταυλανδης, το λεγομενο reset, που ξεκώλησα από το πουτανί. Με ειχε παρει και είδηση γυναίκα μου... πηγε να με χωρίσει πολλες φορές. καλύτερα να τσιλιμπουρδιζω μακρυά να μην εκθετω και τα παιδια....
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
τον οψτωβρη δε θα εχει τοση ζητηση για εισιτηρια, οποτε και η thai airways θα εχει νορμαλ τιμες, και με 100 ευρο παραπανω αξιζει να παει κανεις κατευθειαν.
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
o zaichik  ανεφερε, "ξεκινωντας απο Παταγια"  μου αρεσε αυτο, ακομα ενας πιστος της παταγια..
 

04fantomas05

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.242
Like
32
Πόντοι
16
Κωστα στο pattayasecrets αν και ειμαι μελος δεν το πολυκοιτταζω οποτε δεν ξερω τι παιζει. Εξαλλου νομιζω οι περισσοτεροι εδω μεσα εχουν καταλαβει ηδη οτι δεν ειμαι fan της Παταγιας. Παντως δεν ξερω γιατι σε εκπλησσει που ειναι γεματο αντρες. Τι περιμενες να βρεις δηλαδη?!
Μπορειτε επισης να κοιτταξετε και το . Ειναι λιγοτερο "σοβαρο" απο το αλλο αλλα σατιριζει αρκετες καταστασεις. Καλα οι τυποι πρεπει να μου κοψουν μισθο με τετοια διαφημιση που τους κανω!
Μαγκες εχει μια κωλοζεστη εδω περα δε φανταζεστε. Εβρεξε χθες και περιμενα να φτιαξει λιγο η κατασταση αλλα παπαρια μαλλον χειροτερεψε. Συνεχεια με τον ανεμιστηρα ειμαι και το βραδυ στανταρ αρκουδισιο...
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
Προσοχη βεβαια στα αισθηματα που πιθανον υπαρξουν απο το πολυημερο gfe γιατι αμετρητοι (συνηθως μεγαλυτερης ηλικιας) την πατανε ακριβως ετσι-οπως μαρτυρανε δεκαδες ιστοριες που υπαρχουν στο σαιτ που σας εδωσα.
Αυτη ακριβως ειναι μια απο τις αλλες οψεις του "παραδεισου" η οποια δε γινεται αμεσως αντιληπτη.

γιατι προσοχη στα αισθηματα φιλε φαντομα? ειναι τοσο κακο να καψουρευτεις ενα σχιστοματικο μωρο?
μιλας για αλλη οψη του παραδεισου, σα να ειναι κατι πολυ κακο.. μπορεις να το εξηγησεις σε παρακαλω?
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
ροκο θελει προσοχη αν εισαι παντρεμενος
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
ροκο θελει προσοχη αν εισαι παντρεμενος

οχι ρε κωστα, καραελευθερος του κερατα ειμαι και αμετανοητος (???) εργενης. απλα, μια τετεια γυναικα ισως μ? εβαζε σ? ενα δρομο.. ξερω γω...
 

04fantomas05

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.242
Like
32
Πόντοι
16
γιατι προσοχη στα αισθηματα φιλε φαντομα? ειναι τοσο κακο να καψουρευτεις ενα σχιστοματικο μωρο?
μιλας για αλλη οψη του παραδεισου, σα να ειναι κατι πολυ κακο.. μπορεις να το εξηγησεις σε παρακαλω?
Φιλε ροκο δεν ειχα σκοπο να επεκταθω αλλα αφου μου το ζητας δε σου χαλαω χατηρι. Καθολου κακο δεν ειναι να καψουρευτεις ενα ασιατικο μωρο. Εξαλλου εγω σαν παντρεμενος με ενα τετοιο πως θα μπορουσα να διαφωνησω. Αλλα μεχρι τωρα μιλαμε για κοπελες του "επαγγελματος". Νομιζω οτι οι 45 σελιδες του θρεντ δε γεμισανε με θεμα τις καλες Ταυλανδες απο καλη οικογενεια. Δε νομιζεις οτι αν ειναι να καψουρευτεις, θα ηταν καλυτερα να το κανεις με μια κοπελλα με λιγοτερη εμπειρια στο bar scene? Δοξα σοι ο θεος οπως ειπα και την αλλη φορα κοπελλες με κανονικες δουλειες υπαρχουν παντου και ψαρευονται σχετικα ανετα.
Κωστα δεν ειναι αναγκη να ειναι κανεις παντρεμενος για να χασει αυγα και πασχαλια (παρεπιπτοντος ξερεις ποσες οικογενειες εχουν διαλυθει απο ενα αθωο ταξιδι στον "παραδεισο"?). Αλλα και απο εργενηδες που χανουνε το μπουσουλα καλα παμε. Δοξα σοι ο θεος χορτασα να ακουω, να συναντω και να διαβαζω ιστοριες ανθρωπων που παθαινουν πολιτισμικο σοκ στην Ταυλανδη απο το gfe, δαγκωνουν λαμαρινες με κοπελλες του επαγγελματος, μετα το δακρυ χυνεται κορομηλο στο αεροδρομιο οταν ερθει η ωρα της επιστροφης στα πατρια εδαφη και οι λογαριασμοι τηλεφωνου χτυπανε κοκκινο.  Εν συνεχεια τα εμβασματα απο Αμερικες, Ευρωπες και Αυστραλιες ερχονται βροχη προς το κοριτσι με ανταλλαγμα αυτη να μη δουλευει στο μπαρ και να μην πηγαινει με πελατες ενω αυτη συνεχιζει το ιδιο βιολι και μαζευει και αλλα κοροιδα. Δε λεω πως ολες ειναι ετσι, υπαρχουν και "διαμαντια" στη βιομηχανια και επιτυχημενες ιστοριες αλλα ειναι μακραν η εξαιρεση. Ελπιζω να εγινα κατανοητος. ;)
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
Σύντροφοι,
          ο πρεσβευτής μας στην ταϋλάνδη εντιμότατος κ.Φαντομάς05 έχει απόλυτο δίκαιο. Όπως έχω αναφέρει σε άλλα πόστ η Ταύλανδέζικη κονωνία είναι κατά βάση μια συντηρητική και βαθειά θρησκευόμενη κοινωνία αυστηρά προσηλλωμένη στις παραδόσεις. Εμείς ως Ευρωπαίοι (όχι ως Έλληνες) είμαστε σαφώς πιό προσαρμοστικοί και προοδευτικοί από τους Ταϋλανδους, στους οποίους η κουλτούρα και η παράδοση διατηρούν τις παλαιές αξίες. Γι΄αυτό και πάρα πολύ δύσκολα στεριώνουν σοβαροί δεσμοί ανάμεσα σε Ευρωπαίους και Ταϋλανδέζες (η Ασιάτισσες γενικότερα). Κάποια στιγμή αυτές φρικάρουν και θέλουν να γυρίσουν σπίτια τους (αν μείνετε εκεί αλλάζει το πράγμα).  Γι' αυτό όταν και αν πάτε σ΄αυτά τα μέρη και διαλέξετε μια κοπέλα να σας συντοφεύσει στις διακοπές σας φρόντιστε η όποια σχέση σας να κινείται σε ημί-επαγγελματικό επίπεδο (όχι λεφτα για τις προσφερόμενες υπηρεσίες - ναι στα πάσης φύσεως έξοδά της) και μέχρι εκεί. Τώρα αν βρείτε μια κοπέλα ,εκτός κυκλώματος , ΟΚ αλλά να ξέρετε ότι θέλει μεγάλη υπομόνή και ανεκτικότητα και από τους δύο για να στεριώσει μια τέτοια σχέση.
 

countVronsky

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2006
Μηνύματα
653
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
6
φα
Εν συνεχεια τα εμβασματα απο Αμερικες, Ευρωπες και Αυστραλιες ερχονται βροχη προς το κοριτσι με ανταλλαγμα αυτη να μη δουλευει στο μπαρ και να μην πηγαινει με πελατες ενω αυτη συνεχιζει το ιδιο βιολι και μαζευει και αλλα κοροιδα. Δε λεω πως ολες ειναι ετσι, υπαρχουν και "διαμαντια" στη βιομηχανια και επιτυχημενες ιστοριες αλλα ειναι μακραν η εξαιρεση. Ελπιζω να εγινα κατανοητος. ;)
φιλε σωστός 100% οπως με τις Ρωσιδες ετσι και με τις Ταυλανδες ΠΟΥ Σ+ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΣΤΑ ΜΠΑΡ ισχυει αυτο που λες.
Αλλα οπως ειπαμε και σε αλλα ποστ και θρεντ ολοι οι αντρες κρυβουμε μεσα μας ενα ιπποτη που θελει να σωσει την κοπελλα που παραστρατησε! Παντως συμφωνω 100% οτι οι Ταυλανδες με κανονικες δουλειες ειναι αψογες συντροφοι και συζυγοι. Απ οτι ξερω οι Ταυλανδοι αντρες δεν ειναι και οτι το καλυτερο οποτε σιγουρα υπαρχουν πιθανοτητες. δωσε τα φωτα σου στον λαο του σαιτ και σκεψου σοβαρα να κανεις ενα dating+marriage club μια και ξερεις την χωρα και τους κατοικους της... Ενα σοβαρο κλαμπ βεβαια...
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
ροκο δεν ελεγα για σενα, γενικως εννοουσα
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
ο count εριξε καλη ιδεα, ενα γραφειο συνοικεσιων του σαιτ.

να πω και εγω οτι οι απλες πωλητριες μιλανε δραματικα λιγα αγγλικα, και χρειαζεται πολυς χρονος, και φυσικα δεν στελνουμε λεφτα, το βραδακυ θα περιγραψω δικια μου εμπειρια, και θελω τις γνωμες των ειδημωνων
 

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.664
Like
72
Πόντοι
16
Ρε παιδια
Συγνωμη αλλα το παραχεσατε το θεμα. Ξεκινησατε να γραφετε πως να πας στη Ταυλανδη και να πηδηξεις και τωρα συζητατε γαμο; ΗΜΑΡΤΟΝ
Τι θα παντρευτειτε; τη μπαροβια που γνωρισατε και εχει φαει 1.000.000 ψωλες και παιζει τα παιδακια ανεξαρτητως ηλικιας στα δαχτυλα;
Πατε εκει κατω να ξεχαρμανιασετε, να περασετε ωραια και αστε τα αλλα.
ΚΟΣΤΙΖΟΥΝ!!
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Ρε παιδια
Συγνωμη αλλα το παραχεσατε το θεμα. Ξεκινησατε να γραφετε πως να πας στη Ταυλανδη και να πηδηξεις και τωρα συζητατε γαμο; ΗΜΑΡΤΟΝ
Τι θα παντρευτειτε; τη μπαροβια που γνωρισατε και εχει φαει 1.000.000 ψωλες και παιζει τα παιδακια ανεξαρτητως ηλικιας στα δαχτυλα;
Πατε εκει κατω να ξεχαρμανιασετε, να περασετε ωραια και αστε τα αλλα.
ΚΟΣΤΙΖΟΥΝ!!
Σιγά....και τί είναι...1.000.000 ψωλές?
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Το κορίτσι είναι καλό....''Να το πάρεις το κορίτσι...να το πάρεις μην το παιδεύεις''.....πρέπει να αποκατασταθούν τα κορίτσια....είναι καλά.....
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
τις θελουμε "στρωμενες" τις γυναικες, να εχει ανοιξει το μοτερ. εγω θα της αλλαξω ολα τα λουρια ολα τα φιλτρα βαλβολινες, και το σεπτεμβρη με τα πρωτοβροχια βαζω και δυο λαστιχακια  (durex) μπροστα να μη γλυστραει...
ρε συ lordjim πως μας τη λες ετσι, στους burdela.com ανηκουμε, τανες θα παντρευτουμε, αλλιως παμε στην μονη χρυσοβαλαντου να "ψωνισουμε"
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
Ρε παιδια
Συγνωμη αλλα το παραχεσατε το θεμα. Ξεκινησατε να γραφετε πως να πας στη Ταυλανδη και να πηδηξεις και τωρα συζητατε γαμο; ΗΜΑΡΤΟΝ
Τι θα παντρευτειτε; τη μπαροβια που γνωρισατε και εχει φαει 1.000.000 ψωλες και παιζει τα παιδακια ανεξαρτητως ηλικιας στα δαχτυλα;
Πατε εκει κατω να ξεχαρμανιασετε, να περασετε ωραια και αστε τα αλλα.
ΚΟΣΤΙΖΟΥΝ!!

κοιταξε φιλαρακι, το να γινει μια κουβεντουλα για γυναικες περα απο τις προκομενες τις δικες μας, δε νομιζω πως ειναι κακο ωστε να δικαιολογει αυτη την εκρηξη σου. ετσι νομιζω τουλαχιστον..
 

atr7

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2007
Μηνύματα
222
Like
0
Πόντοι
1
ʼλλο η αγάπη άλλο το γαμήσι και εντελός διαφορετικό πράγμα να πας να κρεμαστείς.
Ποιος ελεύθερος θέλει να χάσει το πολυτιμότερο αγαθό του. Την ελευθερία του. Παλαβόσαμε τελείος μου φένετε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom