Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (1 μέλη και 4 επισκέπτες)

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
Συγχαρητήρια στους συντρόφους Pipinomaniac και Kostasbmw για τις πληροφορίες τους.  :cool2:
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
Δεν θελω να παω με γραφειο,εχω ακουσει πως σε καλυβακια στις παραλιες μενεις με 5 ευρω την μερα!!!!και εγω ετσι θελω να ξηγηθω.
Σύντροφε , στη φωτογραφία απεικονίζεται καλυβάκι στην παραλία των 3?/ημέρα και το εσωτερικό του.
Εξακολουθείς να θέλεις να ξηγηθείς έτσι? Αν ναι με χαρά μου να σε ενημερώσω σχετικά.  :sunglasses:
 

kostasbmw

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
801
Like
6
Πόντοι
6
κουνουπιερα εχει παντως γιατι το προβλημα σε μερικες παραλιες ειναι τα τσιμπηματα και γω δεν τα αντεχω
 

04fantomas05

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.242
Like
32
Πόντοι
16
Φιλε δε χρειαζεται να κλεισεις τιποτα. Τα βρισκεις ολα επιτοπου και σε καλυτερες τιμες. Στα τουριστικα μερη υπαρχουν απειρα bungalows και διαλεγεις οτι γουσταρεις. Καλυτερα ετσι απο το να σε τσουβαλιαζουν τα πρακτορεια εκει που παιρνουν τα περισσοτερα commissions. Οσες φορες εχω ταξιδεψει εντος της χωρας ποτε δεν εχω κλεισει απο πριν για πουθενα. Ποτε δεν ειχα προβλημα ακομα και Πρωτοχρονια.
Φιλε vonmakoulis καλα κανεις και ρωτησες αν θελει ο φιλος να ξηγηθει ετσι. Εδω που τα λεμε δεν την ψαχνουν ολοι για φασεις Ροβινσονας Κρουσος και ετσι (ετσι αισθανομουν εγω σε κατι τετοια μερη) ποσω μαλλον οταν σερνει και πισω του  και καμια αιθερια υπαρξη.
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
εγω δε θα παρω καλυβακι... τα τριαστερα ειναι τοσο φθηνα, βεβαια γουστα ειναι αυτα, αλλα ειναι ακραιο να μεινει κανεις εκει. επικινδυνο δεν θα ειναι, γιατι θα το ανεφεραν οι γνωστες. αλλα πως γαμας εκει?  μακη εχεις μεινει σε τετοιο?
 

kostasbmw

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
801
Like
6
Πόντοι
6
κωστα με εκανες και γελασα
θα ερθουν ολοι οι γυρω για ακουστηρι  χαχαχα
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.503
Κριτικές
1
Like
35.684
Πόντοι
6.256
την καλησπερα μου σε ολους.Ποιος-οι θα ενημερωσουν αναλυτικα για ΠΟΥΚΕΤ?
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
κοντολαγνε εχουν γραφτει πολλα για πουκετ, κανε τον κοπο και διαβα σε τα μη τεμπελιαζεις
 

panagis

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2007
Μηνύματα
219
Like
0
Πόντοι
1
κοντολαγνε τι κουκλι ειναι αυτο στο αβαταρ σου?
made in thailand?
 

duros

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
172
Like
42
Πόντοι
1
Για οποιον ενδιαφερεται πραγματικα να παει στο Λαντα,  υπαρχει Ελληνας, γαμω τα παιδια, που μενει μονιμα εκει. Το μειλ του ειναι διαθεσιμο. Το Λαντα ειναι νησι 40 μιλια απ το Πουκετ που κατ εμε αξιζει να παει κανεις ν αραξει για 4-5 μερες.  Scuba και ρηλαξ. Απο γκομενες, 3-4 κολομπαρα (απο μετρια εως μαπα), ενω παιζουν επισης πολλα μουνακια απο Σκανδιναβια, Γερμανια, Αυστραλια κλπ.
 

kailas

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
42
Like
0
Πόντοι
0
Σύντροφε , στη φωτογραφία απεικονίζεται καλυβάκι στην παραλία των 3?/ημέρα και το εσωτερικό του.
Εξακολουθείς να θέλεις να ξηγηθείς έτσι? Αν ναι με χαρά μου να σε ενημερώσω σχετικά.  :sunglasses:

Φίλε πηστεύω δεν υπάρχει τίποτα καλίτερο απο το να γαμάς κινεζούλες σε τέτοιο μερος.
Respect
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
εγω δε θα παρω καλυβακι... τα τριαστερα ειναι τοσο φθηνα, βεβαια γουστα ειναι αυτα, αλλα ειναι ακραιο να μεινει κανεις εκει. επικινδυνο δεν θα ειναι, γιατι θα το ανεφεραν οι γνωστες. αλλα πως γαμας εκει?   μακη εχεις μεινει σε τετοιο?
Συντροφε, το να μένω σε καλυβάκι δεν είναι θέμα οικονομίας, αλλά φιλοσοφίας. Όσο για κινδύνους no problem, αλλά καλό είναι νάχεις μαζί σου και την ατομική σου κουνουπιέρα για επιπλέον προστασία. Φυσικά και έχω μείνει σε τέτοια (μάλλον μόνο σε τέτοια μένω στα νησάκια) και όπως θα παρατήρησες το κρεβάττι είναι τεράστιο και δεν μ΄αρέσει να κοιμάμαι μόνος.  :dancing:
Sa wat dee-khrap  :sunglasses:
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
μακη δεν εννοουσα κατι λεγοντας "τα τριαστερα ειναι τοσο φθηνα" δεν πιστευω να με παρεξηγησες, απλα εγω δεν θα μπορουσα να μεινω ποτε εκει,  ο τουριστας χρειαζεται τις ανεσεις του, αυτα εχουν νερο?  μπανιο?
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
Σύντροφε Κώστα τι λες τώρα. Γιατί να σε παρεξηγήσω. Φυσικά και αντιλαμβάνομαι ότι αυτός ο τρόπος ζωής δεν ενδιαφέρει τους περισσότερους γι' αυτό και έβαλα τις φωτό. Νερό και μπάνιο κοινόχρηστα και υπάιθρια. Εξάλλου υπάρχουν νησία που δεν έχουν άλλα καταλύμματα πάρά μόνο τέτοια.
 

Male37

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
31
Like
3
Πόντοι
0
Φιλοι fantomas kai vonmakoulis σας ευχαριστώ πολύ για τισ πληροφορίες. Μάλλον με βλέπω να κλείνω αεροπορικά για Μπαγκόγκ, ξενοδοχείο για δύο ημέρες και αν μου αρέσει το παρατείνω, τσιμπάω γκομενάκι και πάω σε κανένα νησί για scuba diving και relax.
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
male37 μη σου βγει και σενα η μονογαμικοτητα στην ταυλανδη, τι θα πει  ¨τσιμπαω γκομενακι και παω σε κανενα νησι" στην μπαγκοκ θα εχεις αλλη στο νησι θα βρεις αλλη κοκ. ετσι ειναι το σωστο. μην κανεις οπως ενας φιλος που για 7 μερες ειχε την ιδια, η σαν τον zaichik 12 μερες την ιδια. αληθεια που ειναι αυτος, μηπως τον πηρε απο κατω και τρελλαθηκε?  νομιζω χρωσταει πολλες ενημερωσεις, εγω δηλαδη γιατι ελιωσα το πληκτρολογιο.., αντε zaichik, "προσγειωσου" και ξεκινα τις περιγραφες.
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
Σύντροφε,
          δεν είναι όλα τα μέρη στην Ταϋλάνδη Μπανκονκ ή Παττάγια. Εξαρτάται σε ποιό νησί πηγαίνει. Στα περισσότερα φυσικά και δεν θα βρεί. Έχετε υπόψη σας ότι η Ταϋλανδέζικη κοινωνία, όσο παράξενο και να σας φαίνεται, είναι μια συντηρητική κοινωνία, στα δε νότο, όπου και τα περισσότερα νησάκια υπάρχουν και μουσουλμάνοι. Γι' αυτό φροντίζουμε για νάχουμε.
 

kostasbmw

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
801
Like
6
Πόντοι
6
σωστα αλλα οταν πας να γυμναστεις ο τουρισμος ερχετε σε δευτερη μοιρα

και μια διευκρινηση μιας και ακουω για skyba diving
το ιδανικο μερος γιαυτο το χομπυ που ειναι και κοντα ειναι η ερυθρα θαλασσα μετα βορεια αυστραλια και καραιβικη
ο κωστας εχει δικιο οσον αφορα να εχεις μια γυναικα για πανω απο 2 μερες και κυριως οταν πας πρωτη φορα ειναι αδικο
βεβαια μην περιμενετε να τσιμπησετε καμμια χαικλασσατη για διαμονη σε καλυβα θελουν και αυτες κατι το διαφορετικο.Καλυτερα να βρεις ενοικιαζομενο δωματιο παρα καλυβα στη παραλια τουλαχιστον να τηρει καποιος τους στοιχιωδεις κανονες υγιεινης
βον μακουλης δικιο εχεις αλλα μεχρι να φτασει κανεις στα πολυ νοτια και στο πρωτο ταξιδι λιγο δυσκολο
 

04fantomas05

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.242
Like
32
Πόντοι
16
Μαγκες στα περισσοτερα νησια εκτος Πουκετ και Σαμουι δε θα βρει τοσο ευκολα. Ακομα και αν βρει θα χρειαστει να ψαξει λιγο.
Περα απο αυτο εξαρταται απο τα γουστα και τα ενδιαφεροντα του καθενα. Πολλοι οπως και εγω αρχικα, ηρθαν με σκοπο να τα συνδιασουν ολα στο μετρο του δυνατου. Εγω δεν κατακρινω αυτους που κρατησαν μια κοπελλα για αρκετες μερες. Μερικοι θελουν να εχουν το κεφαλι τους ησυχο και αν η κοπελλα τους δινει αυτα που θελουν γιατι οχι. Προσοχη βεβαια στα αισθηματα που πιθανον υπαρξουν απο το πολυημερο gfe γιατι αμετρητοι (συνηθως μεγαλυτερης ηλικιας) την πατανε ακριβως ετσι-οπως μαρτυρανε δεκαδες ιστοριες που υπαρχουν στο σαιτ που σας εδωσα.
Αυτη ακριβως ειναι μια απο τις αλλες οψεις του "παραδεισου" η οποια δε γινεται αμεσως αντιληπτη.
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
φαντομα πολυ καλο το σαιτ , το τσεκαρω καθε μερα, και το φορουμ, το pattaya secrets, τι λεει?  γραφτηκα, αλλα νομιζω εχει μονο αντρες, δεν το εψαξα καλα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom