Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

john666

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2007
Μηνύματα
770
Like
2
Πόντοι
6
γιατι εχω την εντυπωση παιδια οτι μερικες ταυλανδεζες που το κανουν ειναι περιπου 16 χρονες?

πως ειστε σιγουροι οτι δεν γαματε ανηλικες μη βρειτε μπελα?

πως να προσεξουμε ωστε να μην την πατησουμε και γαμισουμε ανηλικες
και μασ χωσουν μεσα? που συχναζουν ανηλικες 16-17 ετων ? πως τις ξεχωριζετε? απο εμφανιση ρε γμτ βλεπω τις φωτο δεν βγαζω ακρη!
 

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
Ναι ρε...έχω ακούσει κι εγώ οτι μπορεί να κάνουν ντου οι μπάτσοι και να διαρκέσει λίγο περισσότερο η παραμονή σου στην Ταυλάνδη απ'ότι περίμενες...!Έχει αναφερθεί καθόλου αυτό το θέμα εδώ?

ΥΓ Την κοπέλα με τη φούστα την λένε Φακμί η είναι αυτό που νομίζω..?
 

kosats

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2007
Μηνύματα
289
Like
0
Πόντοι
1
απ'οσο εχω διαβασει μεχρι τωρα και εχω καταλαβει μπορεις να ζητησεις ταυτοτητα και να δεις.
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
αν ειναιανηλικη απλα δρν την βαζουν στο ξενοδοχειο, δεν τη βαζουν στα κλαμπ, εμενα που μαρεσουν οι μικροσκοπικες λετε να μην ειχα παρει τα μετρα μου? ασε που τσεκαρω μονος μου το id.  vonmakoulis
γιατι σε εστειλα με τα durex? ξερεις οτι αυτες κανουν σα τρελλες αν δε δουν προφ. στο κομοδινο, οχι σαν τις ελληνιδες...
 

ZAICHIK

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2007
Μηνύματα
254
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπέρα από το αεροδρόμιο της Bangkok αναμένοντας την πτήση για επιστροφη στην Αθήνα . Θα αναφερθώ εν καιρώ στην σεξουαλικές μου εμπειρίες που δεν είναι και πολλές. Πηγαίνοντας την 1η ημέρα στην walking street, σταμάτησα δεξιά, 30μέτρα πριν, σε ένα bar όπου είχε Thai Boxing να δω, πριν ξεκινήσω την περιπλάνηση μου. Η 1η κοπέλα που μου χαμογέλασε, κάθεται, πάλι χαμογελώντας, δίπλα μου, ήρθε μαζί μου στο αεροδρόμιο να με αποχαιρετήσει. Πως πέρασα μαζί της κάποια άλλη φορά ίσως τα πω, πάντως από τότε δεν χωρίσαμε ούτε για να πάμε ο καθένας ξεχωριστά στην τουαλέτα. Θέλω μόνο να πω όμως τώρα ότι έχασα άδικα τόσα χρόνια από την ζωή μου περιμένοντας κάποια ανδροπαρέα να έρθω εδώ, διότι φοβόμουνα να έρθω μόνος, για να γνωρίσω αυτήν την υπέροχη χώρα με τους θαυμάσιους χαμογελαστούς ανθρώπους. Πέρασα τις καλύτερες διακοπές της ζωής μου. Δεν καταλάβαινα ποτέ γιατί τόσοι είχανε κώλυμα και ερχόντουσαν εδώ. Τους νόμιζα ανώμαλους, ότι ίσως κυνηγάγανε αγοράκια και κοριτσάκια. Τώρα κατάλαβα. Όλοι μα όλοι, κάνουνε ένα γενικό reset στην ζωή τους εδώ. Πίσω στην Ταϊλάνδη αφήνουνε τα προβλήματα τους που κουβάλησαν μαζί από την χώρα τους, διασκέδασαν σαν μικρά παιδιά, κολύμπησαν σε φανταστικές παραλίες, γνώρισαν υπέροχες γυναίκες, ερωτεύτηκαν ξανά την ζωή. Και εμένα με είχε πάρει από κάτω, από μια μαλακισμένη καψούρα, τόσα χρόνια εάν είχα έρθει εδώ, πολλά θα είχα κάνει διαφορετικά στην ζωή μου. Προς νέους συνοδοιπόρους: μην βλέπετε το ταξίδι εδώ σαν ένα ατέλειωτο γαμήσι. Δεν είναι έτσι, και θα το δείτε αμέσως μόλις έρθετε. Δείτε το σαν ένα πάτημα του reset στην ζωή σας. Και θα με θυμηθείτε όταν έρθετε και αναχωρήσετε από εδώ, πόσα θα έχουν αλλάξει. Δεν μπορώ το περιγράψω δυστυχώς με λόγια.
 

Barone

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
403
Like
6
Πόντοι
1
Ο ανταποκριτής φιλος Zaichik επιστρέφει. καλή επιστροφή φίλε σε περιμενουμε για τις εμπειριες σου. Εχουμε ήδη πειστεί οτι προκειται για ταξιδι ζωής και οχι πηδηματος μην ανυσηχείς έχετε φροντισει οι απεσταλμένοι γιαυτο!!!!!!
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
zaichik , καλο ταξιδι, εχω να πω και εγω πολλα με αφορμη το τελευταιο σου ποστ απο εκει , για την ωρα ομως θα σταθω σε μια λεξη.
R E S E T
 

kosats

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2007
Μηνύματα
289
Like
0
Πόντοι
1
zaichik καλο ταξιδι φιλε και σε περιμενουμε με ανυπομονησια!πολυ ωραια πραγματα εγραψες στο τελευταιο σου ποστ!!!δυςλυσες και την πιο μικρη αμφιβολια μου για να παω μονος κατω!
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
Προς νέους συνοδοιπόρους: μην βλέπετε το ταξίδι εδώ σαν ένα ατέλειωτο γαμήσι. Δεν είναι έτσι, και θα το δείτε αμέσως μόλις έρθετε. Δείτε το σαν ένα πάτημα του reset στην ζωή σας. Και θα με θυμηθείτε όταν έρθετε και αναχωρήσετε από εδώ, πόσα θα έχουν αλλάξει. Δεν μπορώ το περιγράψω δυστυχώς με λόγια.
Μπράβο σύντροφε. Έπιασες το νόημα με την πρώτη. Καλώς να΄ρθεις.
sa wat dee-kap  :sunglasses:
 

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.664
Like
72
Πόντοι
16
Καλησπέρα από το αεροδρόμιο της Bangkok αναμένοντας την πτήση για επιστροφη στην Αθήνα . Θα αναφερθώ εν καιρώ στην σεξουαλικές μου εμπειρίες που δεν είναι και πολλές. Πηγαίνοντας την 1η ημέρα στην walking street, σταμάτησα δεξιά, 30μέτρα πριν, σε ένα bar όπου είχε Thai Boxing να δω, πριν ξεκινήσω την περιπλάνηση μου. Η 1η κοπέλα που μου χαμογέλασε, κάθεται, πάλι χαμογελώντας, δίπλα μου, ήρθε μαζί μου στο αεροδρόμιο να με αποχαιρετήσει. Πως πέρασα μαζί της κάποια άλλη φορά ίσως τα πω, πάντως από τότε δεν χωρίσαμε ούτε για να πάμε ο καθένας ξεχωριστά στην τουαλέτα. Θέλω μόνο να πω όμως τώρα ότι έχασα άδικα τόσα χρόνια από την ζωή μου περιμένοντας κάποια ανδροπαρέα να έρθω εδώ, διότι φοβόμουνα να έρθω μόνος, για να γνωρίσω αυτήν την υπέροχη χώρα με τους θαυμάσιους χαμογελαστούς ανθρώπους. Πέρασα τις καλύτερες διακοπές της ζωής μου. Δεν καταλάβαινα ποτέ γιατί τόσοι είχανε κώλυμα και ερχόντουσαν εδώ. Τους νόμιζα ανώμαλους, ότι ίσως κυνηγάγανε αγοράκια και κοριτσάκια. Τώρα κατάλαβα. Όλοι μα όλοι, κάνουνε ένα γενικό reset στην ζωή τους εδώ. Πίσω στην Ταϊλάνδη αφήνουνε τα προβλήματα τους που κουβάλησαν μαζί από την χώρα τους, διασκέδασαν σαν μικρά παιδιά, κολύμπησαν σε φανταστικές παραλίες, γνώρισαν υπέροχες γυναίκες, ερωτεύτηκαν ξανά την ζωή. Και εμένα με είχε πάρει από κάτω, από μια μαλακισμένη καψούρα, τόσα χρόνια εάν είχα έρθει εδώ, πολλά θα είχα κάνει διαφορετικά στην ζωή μου. Προς νέους συνοδοιπόρους: μην βλέπετε το ταξίδι εδώ σαν ένα ατέλειωτο γαμήσι. Δεν είναι έτσι, και θα το δείτε αμέσως μόλις έρθετε. Δείτε το σαν ένα πάτημα του reset στην ζωή σας. Και θα με θυμηθείτε όταν έρθετε και αναχωρήσετε από εδώ, πόσα θα έχουν αλλάξει. Δεν μπορώ το περιγράψω δυστυχώς με λόγια.
Επρεπε να περιμανω 15 χρονια για να γραψει καποιος τα ιδια συναισθηματα που νοιωθω καθε φορα και εγω, για να μη νομιζω οτι ειμαι ενα ΑΣΙΟΦΡΙΚΙΟ.
Φιλε σε ευχαριστω.
Τωρα ξερω οτι δεν ειμαι μονος μου.
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
Καλησπέρα από το αεροδρόμιο της Bangkok αναμένοντας την πτήση για επιστροφη στην Αθήνα . Θα αναφερθώ εν καιρώ στην σεξουαλικές μου εμπειρίες που δεν είναι και πολλές. Πηγαίνοντας την 1η ημέρα στην walking street, σταμάτησα δεξιά, 30μέτρα πριν, σε ένα bar όπου είχε Thai Boxing να δω, πριν ξεκινήσω την περιπλάνηση μου. Η 1η κοπέλα που μου χαμογέλασε, κάθεται, πάλι χαμογελώντας, δίπλα μου, ήρθε μαζί μου στο αεροδρόμιο να με αποχαιρετήσει. Πως πέρασα μαζί της κάποια άλλη φορά ίσως τα πω, πάντως από τότε δεν χωρίσαμε ούτε για να πάμε ο καθένας ξεχωριστά στην τουαλέτα. Θέλω μόνο να πω όμως τώρα ότι έχασα άδικα τόσα χρόνια από την ζωή μου περιμένοντας κάποια ανδροπαρέα να έρθω εδώ, διότι φοβόμουνα να έρθω μόνος, για να γνωρίσω αυτήν την υπέροχη χώρα με τους θαυμάσιους χαμογελαστούς ανθρώπους. Πέρασα τις καλύτερες διακοπές της ζωής μου. Δεν καταλάβαινα ποτέ γιατί τόσοι είχανε κώλυμα και ερχόντουσαν εδώ. Τους νόμιζα ανώμαλους, ότι ίσως κυνηγάγανε αγοράκια και κοριτσάκια. Τώρα κατάλαβα. Όλοι μα όλοι, κάνουνε ένα γενικό reset στην ζωή τους εδώ. Πίσω στην Ταϊλάνδη αφήνουνε τα προβλήματα τους που κουβάλησαν μαζί από την χώρα τους, διασκέδασαν σαν μικρά παιδιά, κολύμπησαν σε φανταστικές παραλίες, γνώρισαν υπέροχες γυναίκες, ερωτεύτηκαν ξανά την ζωή. Και εμένα με είχε πάρει από κάτω, από μια μαλακισμένη καψούρα, τόσα χρόνια εάν είχα έρθει εδώ, πολλά θα είχα κάνει διαφορετικά στην ζωή μου. Προς νέους συνοδοιπόρους: μην βλέπετε το ταξίδι εδώ σαν ένα ατέλειωτο γαμήσι. Δεν είναι έτσι, και θα το δείτε αμέσως μόλις έρθετε. Δείτε το σαν ένα πάτημα του reset στην ζωή σας. Και θα με θυμηθείτε όταν έρθετε και αναχωρήσετε από εδώ, πόσα θα έχουν αλλάξει. Δεν μπορώ το περιγράψω δυστυχώς με λόγια.

δεν εχω να πω τιποτα, τα γραπτα σου μιλανε απο μονα τους.
καλη επιστροφη..


 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
το μπαρ με thai boxing που λεει ο zaichik  ειναι μπροστα απο το dollhouse a gogo , κατω απο το μαριν, διπλα απο το pepepermint agogo, εχει μια σκαλα με τριαντα σκαλοπατια περιπου, ειναι χωρισμενη στα δυο. σε καθε ενα απο τα δυο μερη σε δυο σειρες σε καθε σκαλοπατι εχει απο ενα μωρακι, ετσι ανεβαινεις και νομιζεις πως πας στα συννεφα... δεξια αριστερα σου χαμογελανε και σου λενε welcome, εγω καθε βραδυ περναγα απο εκει, σιγα μην εχανα τετοια φαση... μια φορα ειχα αποπειραθει να ψωνισω μια, αλλα ηταν νωρις και δεν ηρθε. τι ωραια που ειναι, δεν περιγραφεται και αυτο οπως και πολλα αλλα.
να πω και εγω οτι το ιδιο ενιωθα φευγοντας και τις δυο φορες, οπως ο zaichik, και εγω νομιζα οτι ενα ταξιδι σαν αυτο χρειαζεται παρεα,  εκει ξεχνας τα παντα, μαλλον τα βλεπεις με αλλο ματι, το ποτηρι μισογεματο δηλαδη, ακομα ομως υπαρχει πολυς κοσμος που εχει την εντυπωση οτι η ταυλ. ειναι για παιδεραστες. δυστηχως.
και φυσικα εκει παραξενευτηκα συλλαμβανοντας τον εαυτο μου να χαμογελαει.  το εχουμε ξεχασει εδω, και το να βλεπεις κουκλακια να χαμογελανε ειναι απιστευτη εμπειρια.
οι κουκλες μας εδω ειναι κερινες, μανταμ τισω.
το συμπερασμα  ειναι οτι βρηκα ενα μερος που ειναι διεξοδος για μενα. να πατε , μη χασετε τετοια φαση.
 




 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
Επρεπε να περιμανω 15 χρονια για να γραψει καποιος τα ιδια συναισθηματα που νοιωθω καθε φορα και εγω, για να μη νομιζω οτι ειμαι ενα ΑΣΙAΦΡΙΚΙΟ.Τωρα ξερω οτι δεν ειμαι μονος μου.
Όχι και μόνος σύντροφε, όχι και μόνος.
 

kosats

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2007
Μηνύματα
289
Like
0
Πόντοι
1
ζω και αναπνεω για το παρθενικο ταξιδι!!αλλα δεν πρεπει να ξεχναμε πως σημασια εχει το "ταξιδι" και οχι ο προορισμος,πας χωρις μεγαλες προσδοκιες,οσο και να το οργανωσεις απο δω αλλιως θα σου βγει εκει,πρεπει να εισαι openmind και τελος πως θα δεις οτι πραγματικα θες να δεις...(τον πραγματικο εαυτο σου ισως)
 

04fantomas05

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.242
Like
32
Πόντοι
16
Επεσα τελείως κατά τύχη στο forum και βλέποντας το παρακάτω δεν κρατήθηκα, Η αλήθεια είναι ότι κάπως έτσι είχα πρωτοέρθει και εγώ πριν από 5 χρόνια. Στην αρχή με φόβο γιατι ήμουν μόνος αλλά τέλικά τα ξεπέρασα όλα και πέρασα υπέροχα. Βέβαια η περιπτώση μου ειναι μάλλον διαφορετική από τους περισσότερους εδώ μέσα γιατί από τότε κατέληξα να είμαι μόνιμος κάτοικος Ταυλάνδης!Κατοικώ μόνιμα στην Bangkok εδώ και 5 χρόνια. Πολλοί θα βιαστούν να με πουν τυχερό αλλά για να μην παρεξηγηθώ θα τους πω οτι πια δεν ασχολούμαι με το ¨αθλημα" εδώ και αρκετο καιρο αν και είμαι δίπλα τους. Κάποια στιγμή τα βαριέσαι όλα, ναι ακόμη και στην εξωτική Ταυλάνδη. Καταλήγεις (τουλάχιστον οι περισσότεροι) να  βρεις μια καλή κοπέλλα που να μη σου τα πρήζει και τελικά κάνεις χωριό μαζί της. Εγώ μάγκες τη βρήκα ήδη αλλά έπρεπε να έρθω στην αλλή άκρη για να τα καταφέρω.
Τώρα εγώ ήθελα να ρωτήσω το εξής. Μιας και οι Ελληνες μόνιμοι κάτοικοι στην Ταυλάνδη είναι ελάχιστοι μπας και υπάρχει κανένας που να έχει κάπως πιο στενούς δεσμούς με τη χώρα πέρα από ενα ταξίδι 10 ημερών το χρόνο? Ψάχνω να γνωρίσω Ελληνες για να μην ξεχνάμε και τις ρίζες μας.

Καλησπέρα από το αεροδρόμιο της Bangkok αναμένοντας την πτήση για επιστροφη στην Αθήνα . Θα αναφερθώ εν καιρώ στην σεξουαλικές μου εμπειρίες που δεν είναι και πολλές. Πηγαίνοντας την 1η ημέρα στην walking street, σταμάτησα δεξιά, 30μέτρα πριν, σε ένα bar όπου είχε Thai Boxing να δω, πριν ξεκινήσω την περιπλάνηση μου. Η 1η κοπέλα που μου χαμογέλασε, κάθεται, πάλι χαμογελώντας, δίπλα μου, ήρθε μαζί μου στο αεροδρόμιο να με αποχαιρετήσει. Πως πέρασα μαζί της κάποια άλλη φορά ίσως τα πω, πάντως από τότε δεν χωρίσαμε ούτε για να πάμε ο καθένας ξεχωριστά στην τουαλέτα. Θέλω μόνο να πω όμως τώρα ότι έχασα άδικα τόσα χρόνια από την ζωή μου περιμένοντας κάποια ανδροπαρέα να έρθω εδώ, διότι φοβόμουνα να έρθω μόνος, για να γνωρίσω αυτήν την υπέροχη χώρα με τους θαυμάσιους χαμογελαστούς ανθρώπους. Πέρασα τις καλύτερες διακοπές της ζωής μου. Δεν καταλάβαινα ποτέ γιατί τόσοι είχανε κώλυμα και ερχόντουσαν εδώ. Τους νόμιζα ανώμαλους, ότι ίσως κυνηγάγανε αγοράκια και κοριτσάκια. Τώρα κατάλαβα. Όλοι μα όλοι, κάνουνε ένα γενικό reset στην ζωή τους εδώ. Πίσω στην Ταϊλάνδη αφήνουνε τα προβλήματα τους που κουβάλησαν μαζί από την χώρα τους, διασκέδασαν σαν μικρά παιδιά, κολύμπησαν σε φανταστικές παραλίες, γνώρισαν υπέροχες γυναίκες, ερωτεύτηκαν ξανά την ζωή. Και εμένα με είχε πάρει από κάτω, από μια μαλακισμένη καψούρα, τόσα χρόνια εάν είχα έρθει εδώ, πολλά θα είχα κάνει διαφορετικά στην ζωή μου. Προς νέους συνοδοιπόρους: μην βλέπετε το ταξίδι εδώ σαν ένα ατέλειωτο γαμήσι. Δεν είναι έτσι, και θα το δείτε αμέσως μόλις έρθετε. Δείτε το σαν ένα πάτημα του reset στην ζωή σας. Και θα με θυμηθείτε όταν έρθετε και αναχωρήσετε από εδώ, πόσα θα έχουν αλλάξει. Δεν μπορώ το περιγράψω δυστυχώς με λόγια.
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
φαντομα, καλως ηρθες, οπως βλεπεις εχουμε τρελλο κολημα με τη χωρα και τις γυναικες της, πιστευω να εισαι πλουσια πηγη πληροφοριων για το "προβλημα" μας. μην γινεις "φαντομας" και δεν σε βρισκουμε στις συζητησεις μας...  καλως ηλθες και παλι.
 

04fantomas05

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.242
Like
32
Πόντοι
16
Ευχαριστώ φίλε KOSTASF16,
Για το "αθλημα" σας δεν ξέρω αν θα είμαι πλούσια πηγή μιας και όπως είπα έχω αποσυρθεί από όλα αυτά. Θα με σκοτώσει και η δικιά μου κιόλας δε λέει. Παρόλα τα καλά τους οι Ταυλανδές ειναι αθεράπευτα ζηλιάρες μέχρι θανάτου. Αν θέλετε καλές πληροφορίες και ενα καλο insight για τη χώρα γενικά σας συνιστώ να πατε στο . Εγώ με αυτό το σαιτ γαλουχήθηκα (χαχα). Ακόμη το διαβάζω αραιά και που. Απευθύνεται σε μόνιμους κάτοικους και μη. Πηγαίνετε στο λινκ readers'submissions και αρχίστε το διάβασμα! Εχει μπολικο υλικό για μήνες αλλά θα μάθετε πόλλα αν σας ενδιαφέρει. Οι ιστορίες που έχει ειναι απίστευτές. Το σαιτ δεν είναι τοσό καλό όπως παλιά αλλά παραμένει ενδιαφέρον ειδικά για newbies.
 

taz1975

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
587
Like
4
Πόντοι
6
με εχετε βαλει στο τρυπακι να παω ταυλανδη.αληθεια αυτην την εποχη βολευει η οχι.και ποσο θα μου κοστισει τα αεροπορικα.α και να μπορεσω να παω και σε καποια εξωτικη παραλια εκτοσ απο το σεξ.θελω να συνδυασω σεξ και τουρισμο[μπανακια το πρωι και σεξ το βραδυ]εσεις οι ποιο εμπειρη τη προτεινετε.ευχαριστω προκαταβολικα.
 

pattayas

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2007
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
φιλε φαντομα το σκεφτομαι σοβαρα για μονιμη εγκατασταση στη πατταγια η στο πουκετ.δεν με κραταει κατι στην Ελλαδα δεν εχω υποχρεωσεις.ποιες ειναι οι δυσκολιες?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom