Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

kosats

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2007
Μηνύματα
289
Like
0
Πόντοι
1
ωραια ιδεα Barone και αν γινει κατι και για μεσα ιουλιου πουκετ-πατονγκ για κανα 10ημερο ακομα καλυτερα.θα ειμαι σιγουρα μεσα.οποιος ενδιαφερεται μεσω πμ για να μην φορτωνουμε το θρεντ.
 

markhsios

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
215
Like
0
Πόντοι
1
Ωραία ιδέα μια ομαδική εκδρομούλα....
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

Παιδιά. όντως τα ladyboys είναι πιο όμορφο από τις Ταυλανδές, αλλά ο πούτσος και τα αρχίδια εκεί...
 

Barone

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
403
Like
6
Πόντοι
1
μαρκησιε φιλε, εχω προτεινει Σεπτεμβριο-Οκτωβριο. Αν υπαρχουν πολλες συμετοχες νομιζω οτι πρεπει να αναλαβει ενας βετερανος της ΤΑΙ ωστε να μας οργανωσει. Οποτε το κυριοτερο ειναι να ψηφισουμε αρχηγο αποστολης. Αρα καποιος απο τους παλιους πρεπει πρωτα απο ολα να θεσει ευατον στη διαθεση του κοινου, ωστε με πμ και θρεντσ να γινει η οργανωση. Θα πρεπει αυτο το ατομο να διαθεσει και πρωσοπικο χρονο, αρα θα πρεπει να σκεφτουμε και την ανταμοιβη του, που προτεινω να εχει να κανει με καποιο δωρο (γυναικεια παρεα ισως) στην ΤΑΙ. Οποτε περιμενουμε συμμετοχες να δουμε αν υπαρχει κοσμος και ποσος και σιγουρα μια εθελοντικη αρχηγια!!!!
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
μαλλον ενα ομαδικο ταξιδι, αγχος και αναστατωση θα μας φορτωσει, λιγοι ειναι αυτοι που εχουν πολυ χρονο στη διαθεση τους, προτεινω οποιος παει να ενημερωνει το θρεντ και αν ταιριαζουν οι ημερομηνιες και ο προορισμος με καποιον αλλον οκ, και μην ξεχασετε, μολις φτασετε στο αεροδρομιο τους παρτε ταυλανδεζικο αριθμο με καρτα sim, 250 μπατ και το γεμιζετε με καρτα αγοραζοντας τη απο παντου.
 

kosats

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2007
Μηνύματα
289
Like
0
Πόντοι
1
ωραια ξεκιναω πρωτος λοιπον.μετα τις 15 ιουλιου για 10 νυχτες στο πουκετ.οποιαδηποτε αλλαγη δεκτη.
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
να και οι ρεσεψιονιστ του  royal twins palace
 

Συνημμένα

  • 100_1051.jpg
    100_1051.jpg
    45,7 KB · Εμφανίσεις: 47

kosats

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2007
Μηνύματα
289
Like
0
Πόντοι
1
ρε παιδες μια ερωτηση.αν κλεισεις απο πρακτορειο δικλινο θα πρεπει να το μοιραστεις με καποιον αλλο?ειμαι λιγο ασχετος.τα βλεπω πως ειναι πιο φθηνα και αναρωτιεμαι.
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
τι λες ρε συ, εχεις τις κρεβαταρες και τις μοιραζεσαι με τις γνωστες - αγνωστες μουνιτσες
 

kosats

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2007
Μηνύματα
289
Like
0
Πόντοι
1
συφωνος αλλα γιατι τα μονοκλινα ειναι πιο ακριβα?να κλεισω τρικλινο οποτε για να κανω οργια!ολοι καλεσμενοι!!!
 

Male37

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
31
Like
3
Πόντοι
0
Παιδιά έτσι από περιέργεια για εσάς που έχετε πάει και μας έχετε εξάψει την φαντασία: υπάρχουν Ταϋλανδέζες με μεγάλο στήθος έστω και ψεύττικο; Γιατί εμείς που αγαπάμε τα μεγάλα έχουμε προβλημα :)

(Μη μου στείλει τώρα κανένας καμμιά φώτο από τσοντοσελίδες, εννοώ αν υπάρχουν στα barakia και στις ντίσκο).

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
 

flynow

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Απρ 2007
Μηνύματα
817
Κριτικές
36
Like
1.566
Πόντοι
8.165
Ευχαριστώ σύντροφε vonmakoulis. Εκλεισα με Gulf Air, θα πάρω τραίνο από Πατάγια για Κοσαμούι μέσω Μπανγκόκ. Το surat thani έχει γυναίκες από μπαράκια για ταξιδάκι στο κοσαμούι?
 

kailas

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
42
Like
0
Πόντοι
0
Και εγώ έχω αδιναμία στα μοντέλα μόνο τέτια γαμάω θα έχω πρόβλιμα αν στα μπαράκια στη Ταυλάνδη δεν έχει μοντέλα. :idiot: :idiot: :headbang1: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :jerking:
 

flynow

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Απρ 2007
Μηνύματα
817
Κριτικές
36
Like
1.566
Πόντοι
8.165
Ευχαριστώ πολύ vonmakoulis για την βοήθεια. Εκλεισα με Gulf Air. Tι λέει το Surat thani από μπαράκια με γυναίκες? Λέω να πάρω από το surat thani γκομενίτσα για ko samui. Καμιά πληροφορία για urat thani?
 

Gambino

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
310
Like
318
Πόντοι
21
συφωνος αλλα γιατι τα μονοκλινα ειναι πιο ακριβα?να κλεισω τρικλινο οποτε για να κανω οργια!ολοι καλεσμενοι!!!
Στο μονοκλινο θα εισαι μονο εσυ και θα πληρωσεις την τιμη που λεει,αν θες να πας με εναν φιλο σου θα παρετε δικλινο και θα πληρωσετε και οι δυο την τιμη που λεει.


ΥΓ:Επειδη το εχω ψαξει αρκετα τον τελευταιο καιρο η καλυτερη και οικονομικοτερη  λυση ειναι να παρεις τ' αεροπορικα εισιτηρια απο πρακτορειο και ξενοδοχειο να κλεισεις απο το ιντερνετ..
 

kosats

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2007
Μηνύματα
289
Like
0
Πόντοι
1
αν εχεις καποιο πρακτορειο υπ'οψιν για εισιτηρια και κανα σαιτ για ξενοδοχειο (ισχυει η θα κλαιμε τα λεφτακια μας?) δεν τα κανεις ενα πμ-ακι?γιατι εγω με τοσα που εχω δει ολο γνωμες αλλαζω!
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Για οσους "ανησυχουν",οτι δε θα βρουν κατι το "αξιογαμητο" στη Ταιλανδη θελω να τους καθησυχασω,γιατι κι εγω ειχα την ιδια "αγωνια"..Μεχρι που ειδα τις φωτο ενος φιλου που πηγε..
Υπαρχουν και "σιλικονατες",αλλα και κατι "ντερεκια" του 1.65-1.70..Απλα ξεφευγουν απο το μεσο ορο που ειναι "αδυνατα-κοντοπουτανα-μικροβυζα" και θελουν λιγο παραπανω ψαξιμο..
Οι φωτογραφιες που ευγενικα παρεθεσε ο βετερανος συναγωνιστης ΚΟΣΤΑΣΦ16,προς τερψιν των οφθαλμων μας,αποτυπωνουν σε μεγαλο βαθμο "τη καθημερινοτητα"...Τις κοπελες της διπλανης πορτας..
Η αληθεια ειναι οτι οι κοπελες που ειδαμε στις φωτογραφιες του ΚΟΣΤΑΣΦ16,ΔΕΝ ειναι και οι ομορφοτερες που κυκλοφορουν,οσον αφορα τη φατσα...Γιατι απο σωμα,ολες πανω κατω,εχουν τον ιδιο σωματοτυπο..(Αλλωστε τη φατσα πηδας?)
ΑΥΤΕΣ ειναι της κατηγοριας 1000-2000 μπατ...
Ενας απο τους φιλους μου,που πηγε περυσι,βρηκε ενα μωρο ΤΕΛΕΙΟ..Με φατσουλα ΠΑΝΕΜΟΡΦΗ...Και αρκετα ΑΣΠΡΗ επιδερμιδα..
Ομως πρεπει να γνωριζετε τα εξης:Η συγκεκριμενη κοπελα ΔΕΝ πηγαινε με οποιον κι οποιον (οπως ολες δηλαδη..τις καμακωνεις και αν γουσταρουν ερχονται μαζι σου).
Ειχε υψηλα στανταρντ το μωρο,και το παρατηρουσε καμμια ωρα που του την ειχαν πεσει καμμια 10αρια και τους εδιωχνε ολους...Στο φιλο μου ειπε ΟΚ (ειναι και ομορφαντρας ο πουστης),και το παζαρι ξεκινησε απο τα 5000 και επεσε τελικα στα 4000 μπατ(περιπου 90 ευρω) για το overnight.Το πηδημα ηταν ΟΚ,αν και απο οτι μου ειπε,οι πιο ασχημες ηταν καλυτερες στο κραββατι..
Και εδω πρεπει να αναφερω καποιες πληροφοριες απο εναν Ταυλανδο που γνωρισα χτες-στελεχος της Siam Commercial Bank που ειναι για business στην Ευρωπη.
Στη Ταιλανδη,το χρωμα του δερματος των γυναικων,παιζει μεγαλο ρολο...Υπαρχει ενας ρατσισμος κατα καποιο τροπο.Οσο πιο μαυρη ειναι μια Ταιλανδη,τοσο πιο κατω βρισκεται στην εκτιμηση των αντρων και τοσο πιο δυσκολα βρισκει δουλεια.Αυτες συνηθως ασκουν το αρχαιοτερο επαγγελμα και πανε με τους τουριστες (Αυτο που λενε αι-γαμησου ν' ασπρισεις!!!.
Υπαρχει τετοια τρελλα για να ασπρισουν το δερμα τους,που κυκλοφορουν εκατονταδες κρεμες και καλλυντικα που υποσχονται το "ασπρισμα" του δερματος.Και στο μακιγιαζ ακομα βαζουν μπολικη πουδρα για να φαινονται πιο ασπρες...
Μυθος η πραγματικοτητα?
Παρακαλω οσοι γνωριζουν,να επαληθευσουν αν ειναι οντως αληθινες οι πληροφοριες..
 

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.664
Like
72
Πόντοι
16
Για οσους "ανησυχουν",οτι δε θα βρουν κατι το "αξιογαμητο" στη Ταιλανδη θελω να τους καθησυχασω,γιατι κι εγω ειχα την ιδια "αγωνια"..Μεχρι που ειδα τις φωτο ενος φιλου που πηγε..
Υπαρχουν και "σιλικονατες",αλλα και κατι "ντερεκια" του 1.65-1.70..Απλα ξεφευγουν απο το μεσο ορο που ειναι "αδυνατα-κοντοπουτανα-μικροβυζα" και θελουν λιγο παραπανω ψαξιμο..
Οι φωτογραφιες που ευγενικα παρεθεσε ο βετερανος συναγωνιστης ΚΟΣΤΑΣΦ16,προς τερψιν των οφθαλμων μας,αποτυπωνουν σε μεγαλο βαθμο "τη καθημερινοτητα"...Τις κοπελες της διπλανης πορτας..
Η αληθεια ειναι οτι οι κοπελες που ειδαμε στις φωτογραφιες του ΚΟΣΤΑΣΦ16,ΔΕΝ ειναι και οι ομορφοτερες που κυκλοφορουν,οσον αφορα τη φατσα...Γιατι απο σωμα,ολες πανω κατω,εχουν τον ιδιο σωματοτυπο..(Αλλωστε τη φατσα πηδας?)
ΑΥΤΕΣ ειναι της κατηγοριας 1000-2000 μπατ...
Ενας απο τους φιλους μου,που πηγε περυσι,βρηκε ενα μωρο ΤΕΛΕΙΟ..Με φατσουλα ΠΑΝΕΜΟΡΦΗ...Και αρκετα ΑΣΠΡΗ επιδερμιδα..
Ομως πρεπει να γνωριζετε τα εξης:Η συγκεκριμενη κοπελα ΔΕΝ πηγαινε με οποιον κι οποιον (οπως ολες δηλαδη..τις καμακωνεις και αν γουσταρουν ερχονται μαζι σου).
Ειχε υψηλα στανταρντ το μωρο,και το παρατηρουσε καμμια ωρα που του την ειχαν πεσει καμμια 10αρια και τους εδιωχνε ολους...Στο φιλο μου ειπε ΟΚ (ειναι και ομορφαντρας ο πουστης),και το παζαρι ξεκινησε απο τα 5000 και επεσε τελικα στα 4000 μπατ(περιπου 90 ευρω) για το overnight.Το πηδημα ηταν ΟΚ,αν και απο οτι μου ειπε,οι πιο ασχημες ηταν καλυτερες στο κραββατι..
Και εδω πρεπει να αναφερω καποιες πληροφοριες απο εναν Ταυλανδο που γνωρισα χτες-στελεχος της Siam Commercial Bank που ειναι για business στην Ευρωπη.
Στη Ταιλανδη,το χρωμα του δερματος των γυναικων,παιζει μεγαλο ρολο...Υπαρχει ενας ρατσισμος κατα καποιο τροπο.Οσο πιο μαυρη ειναι μια Ταιλανδη,τοσο πιο κατω βρισκεται στην εκτιμηση των αντρων και τοσο πιο δυσκολα βρισκει δουλεια.Αυτες συνηθως ασκουν το αρχαιοτερο επαγγελμα και πανε με τους τουριστες (Αυτο που λενε αι-γαμησου ν' ασπρισεις!!!.
Υπαρχει τετοια τρελλα για να ασπρισουν το δερμα τους,που κυκλοφορουν εκατονταδες κρεμες και καλλυντικα που υποσχονται το "ασπρισμα" του δερματος.Και στο μακιγιαζ ακομα βαζουν μπολικη πουδρα για να φαινονται πιο ασπρες...
Μυθος η πραγματικοτητα?
Παρακαλω οσοι γνωριζουν,να επαληθευσουν αν ειναι οντως αληθινες οι πληροφοριες..
Εχεις απολυτο δικιο και ο Ταυλανδος φιλος σου σου τα ειπε σωστα.
Η πλειοψηφεια των γυναικων που εκπορνευονται στη Ταυλανδη ειναι απο τη περιοχη ISAN οπου ειναι και οι πιο σκουροχρωμες, τις οποιες οι ντοποιοι δεν γουσταρουν, μονο οι τουριστες που τρελλαινονται για τα εξωτικα μωρα χωρις να εχουν δει τα ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ εξωτικα μωρα.
Αυτα δεν προκειτε ΚΑΝΕΝΑΣ να τα δει στη Πατταγια ή σε μπαρ.
Αυτα ειναι τα μωρα που κυκλοφορανε με  BMW ή MERCEDES εχουν ΠΟΛΛΑ φραγκα και για να τα γνωρισεις πρεπει να εχεις ΧΟΝΤΡΑ κονε.
Και πιστεψτε με οι παρτουζες που εχω κανει σε βιλλες εκει κατω δεν παιζονται.
Δυστυχως δεν μπορω να βαλω φωτογραφιες αλλα μια ιδεα μπορειτε να παρετε απο οποιοδηποτε σαιτ με διαφημισεις.
 

kronos

Μέγας
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
4.459
Κριτικές
3
Like
12.408
Πόντοι
3.506
Οταν φτιαχνει το ποτο σου,ενα τετοιο πλασμα,καταλαβαινεις οτι αρχισε το ταξιδι για το παραδεισο.....
 

Συνημμένα

  • thai-baby.JPG
    thai-baby.JPG
    35,5 KB · Εμφανίσεις: 38
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
ο pipinomaniac τα  ειπε σωστοτατα, υπαρχουν "ποιοτητες" απο κοπελες, στην πατταγια που την γυρισα δυο φορες μονο μια χαι περιπτωση μου ετυχε, την περιγραφω στη σελιδα 10  post 141- 142. χαι γιατι ηταν με λευκο δερμα. κι εγω δε θεωρω ομορφοτερες γυναικες της ασιας αυτες που διαλεγα. φιλοι που ειχαν παει στο πουκετ και μαζι μετα στην πατταγια ειπαν οτι στο πουκετ ηταν κορυφαιες . εγω απο την αλλη προτιμω τις κοπελες της διπλανης πορτας, τις "γηινες"  τυπου  poui  ασ πουμε, εγω απο αυτες που ειδα μεχρι στιγμης ειμαι πολυ ευχαριστημενος, υπομονη εως οτου παω στο πουκετ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom