Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

countVronsky

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2006
Μηνύματα
653
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
6
αυτο οντως ισχυει και σε ολη την Ινδοκινα και στην Ινδια. Οσο πιο σκουροχρωμη τοσο πιο κατωτερη καστα.
Και αν δειτε διαφημισεις στην τηλεοραση τοτε θα εκπλαγειτε απο την ποσοτητα των "λευκαντικων" κρεμων που διαφημιζονται.

Οι "κυριλε" ταυλανδες δεν συχναζουν στην Pat Pong και φυσικα ουτε στα μπαρ της Παταγια.

Οταν ημουν εκει το 2004 με εναν Ταυλανδο επαγγελματικο γνωστο. με πηγε σε μια "ντισκο" Ταυλανδεζικη... οχι για τουριστες την Ρομα στα περιχωρα της Μπανκογκ. Ε δεν θα το πιστευατε οι αντρες χορευουν χωρια απο τις γυναικες και σας μιλαω ειλικρινα οι Ταυλανδες καλης οικογενειας παντρευονται μικρες και παρθενες.

Eνας συγγενης του ηθελε να μου γνωρισει την κορη του για νυφη - γιατι η μικρη ειχε φαγωθει να παντρευτει ευρωπαιο- Ομολογω οτι μου καλαρεσε η Ιδεα... δεν πραγματοποιηθηκε γιατι προσπαθησα εννα βραδυ να την φιλησω και ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΠΟΔΙ ΑΜΕΣΑ>>>

Δειτε την μικρη pop τωρα για να καταλαβετε

 

Συνημμένα

  • popeye10.jpg
    popeye10.jpg
    31,6 KB · Εμφανίσεις: 42
  • popeye11.jpg
    popeye11.jpg
    29,3 KB · Εμφανίσεις: 43
  • popphoto.jpg
    popphoto.jpg
    43,6 KB · Εμφανίσεις: 36

lampis12

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2006
Μηνύματα
173
Like
0
Πόντοι
1
Τελικά η καλύτερη στο thread ήταν η Dia. Δεν ξέρω αν συμφωνείτε.
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
Παιδιά έτσι από περιέργεια για εσάς που έχετε πάει και μας έχετε εξάψει την φαντασία: υπάρχουν Ταϋλανδέζες με μεγάλο στήθος έστω και ψεύττικο; Γιατί εμείς που αγαπάμε τα μεγάλα έχουμε προβλημα
Σύντροφε, όπως πολύ σωστα έγραψαν οι σύντροφοι pipinomaniac, lordjim ,KostasF16 και countvronsky ανοιχτόχρωμές και ψηλές κοπέλλες (που είναι και τα πρότυπα ομορφίας για τους ταϋλανδούς -δες γαι λίγο ταύλανδέζικη τηλεόραση και θα καταλάβεις τι εννοώ-)δύσκολα θα βρείς στην πιάτσα. Τώρα με μεγάλο στήθος. Χμ.. Στα μασατζίδικα σίγουρα θα βρείς σιλικονάτες (και μάλιστα και extra large) στην κατηγορία Α (βλ. σχετικό ποστ μου στο ) αλλά για φυσικές βυζαρούδες μάλλον θα πρέπει να κατέβεις πιό κάτω στο νότο (Trang, Pattani) όπου επικρατεί η μαλαισιανή φυλή. Ανεξάρτητα πάντως από το μέγεθος του στήθους τους θα πετύχεις γυναίκες με τεράστιες ρώγες  :rolleyes:.
sa wat dee-kap
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
η dia αρεσει γιατι ειναι λιγο πιο λευκη,εχει και λιγο κινεζικο αιμα. κι εμενα μου αρεσει φυσικα, προτιμω ομως το original, και το original  για την ταυλανδη ειναι το σκουροκιτρινο.
 

Συνημμένα

  • 100_1089.jpg
    100_1089.jpg
    95,1 KB · Εμφανίσεις: 79
  • 100_1127.jpg
    100_1127.jpg
    74,5 KB · Εμφανίσεις: 80
  • 100_1131.jpg
    100_1131.jpg
    64,7 KB · Εμφανίσεις: 103

lampis12

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2006
Μηνύματα
173
Like
0
Πόντοι
1
Στην τελευταία φωτό την πόνεσες μεγάλε πιτσιλιστή (που θα λεγε κι ο Πιτσιλιστής)!
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
φιλε το ευχαριστιουνται, οσο και αν ακουγεται παραξενα, τι να πω, δεν δινουν λιγη απο την κουλτουρα τους και στις δικες μας εδω που κυτανε μονο τα CAYEΝΝΕ
 

lampis12

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2006
Μηνύματα
173
Like
0
Πόντοι
1
Μακάρι να διάβαζαν το θέμα όλες οι Ελληνίδες για να καταλάβαιναν τι θέλουν οι άντρες.
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
αυτη ειναι η ταυλανδεζα τραγουδιστρια απο το λουσιφερ στην παταγια που λεγαμε με τον zaichik, o οποιος  "κακοπερναει" στα ταυλανδεζικα νησια...
 

Συνημμένα

  • DSCN0094.jpg
    DSCN0094.jpg
    18,7 KB · Εμφανίσεις: 32
  • DSCN0226.jpg
    DSCN0226.jpg
    44,5 KB · Εμφανίσεις: 54
  • DSCN0229.jpg
    DSCN0229.jpg
    17,8 KB · Εμφανίσεις: 30

kosats

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2007
Μηνύματα
289
Like
0
Πόντοι
1
να της δωσεις το "μικροφωνο" της μικρης να το 'φχαριστηθει η ψυχη της!!!
 

kailas

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
42
Like
0
Πόντοι
0
:o :grin:
 

Συνημμένα

  • ben11.jpg
    ben11.jpg
    55,5 KB · Εμφανίσεις: 41
  • ben11.jpg
    ben11.jpg
    55,5 KB · Εμφανίσεις: 36

kailas

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
42
Like
0
Πόντοι
0
Τι να θέλει άραγε??

 

Συνημμένα

  • ben22.jpg
    ben22.jpg
    74,8 KB · Εμφανίσεις: 44

kailas

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
42
Like
0
Πόντοι
0
Μάλον κατάλαβα...

 

Συνημμένα

  • ben33.jpg
    ben33.jpg
    63,4 KB · Εμφανίσεις: 52

Male37

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
31
Like
3
Πόντοι
0
Σύντροφε, όπως πολύ σωστα έγραψαν οι σύντροφοι pipinomaniac, lordjim ,KostasF16 και countvronsky ανοιχτόχρωμές και ψηλές κοπέλλες (που είναι και τα πρότυπα ομορφίας για τους ταϋλανδούς -δες γαι λίγο ταύλανδέζικη τηλεόραση και θα καταλάβεις τι εννοώ-)δύσκολα θα βρείς στην πιάτσα. Τώρα με μεγάλο στήθος. Χμ.. Στα μασατζίδικα σίγουρα θα βρείς σιλικονάτες (και μάλιστα και extra large) στην κατηγορία Α (βλ. σχετικό ποστ μου στο ) αλλά για φυσικές βυζαρούδες μάλλον θα πρέπει να κατέβεις πιό κάτω στο νότο (Trang, Pattani) όπου επικρατεί η μαλαισιανή φυλή. Ανεξάρτητα πάντως από το μέγεθος του στήθους τους θα πετύχεις γυναίκες με τεράστιες ρώγες  :rolleyes:.
sa wat dee-kap

Φίλε σ'ευχαριστώ!
 

panagis

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2007
Μηνύματα
219
Like
0
Πόντοι
1
επειδη για ευνοητους λογους μερικοι πρεπει να παρουν τις απαραιτητες προφυλαξεις κατα την διαμονη εκει,θα ρωτησω τι συμβαινει με τις κλησεις των κινητων απο και προς ταυλανδη.
οταν καλουμε απο το κινητο μας (βρισκομενοι ταυλανδη)τι εμφανιζεται στο κινητο του καλουμενου?
οταν μας καλει καποιος απο ελλαδα υπαρχει περιπτωση να του στειλουν πχ στον αναλυτικο λογαριασμο χωρα και λοιπα?
με την σιμ την ταυλανδεζικη τι ισχυει?  υπαρχει αποκρυψη?
καθε εγκυρη πληροφορηση πολυτιμη
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
οτι ενημερωσεις ειχα απο την ταυλ. τις εκανα, γενικως τα μοιραστηκα ολα μαζι σας, ακομη και φωτο εβαλα απο τα κοριτσια, να προσθεσω οτι η ομορφια ειναι πολυ σχετικο πραγμα, εγω εκει τις βρισκω ολες ομορφες, δηλαδη δεν τις επαιρνα απο το σωρο ετσι τυχαια, ηταν ο τυπος γυναικων που μου αρεσει, και αναμεσα απο χιλιαδες, εγω παλι αυτες θα διαλεγα. θα επανερχομαι βεβαια με οτι λεπτομερεια θυμαμαι, εως το επομενο ταξιδι, περιμενουμε τωρα τα νεα απο τον zaichik και επεται συνεχεια απο αλλους,
για την ιστορια να αναφερω οτι τα "test drive" εγιναν με durex sensitivo, και durex play.  100%  επιτυχια. σε αντιθεση με την προηγουμενη φορα που μια trojan κλαταρε
 

kosats

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2007
Μηνύματα
289
Like
0
Πόντοι
1
ελα ντε που χαθηκε ο συνπηδηχτης zaichik?
οσο για την ενημερωση ομολογω οτι κανατε πολυ καλη δουλεια.εχω διαβασει ολα τα ποστ 2 φορες!
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
για την ιστορια να αναφερω οτι τα "test drive" εγιναν με durex sensitivo, και durex play.  100%  επιτυχια. σε αντιθεση με την προηγουμενη φορα που μια trojan κλαταρε
Αυτό ήταν όλα τα λεφτα σύντροφε. Μ΄έστειλες αδιάβαστο. Νάσαι καλά.  :cool2:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom