Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

pattayas

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2007
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
Κωστα σκεφτεσαι να την κανεις για μονιμα
για τον παραδεισο?σε 2-3 χρονακια εγω θα την κανω.
θα παρω ενα σπιτι και θα το γεμησω πουτανακια.εγω και ο Χιου Χεφνερ λεμε
 

pattayas

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2007
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
για Μπαλι τι ξερουμε?εχω μαθει οτι γινεται τησ πουτανας.οποιος ξερει ας ενημερωσει
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
pattayas σκεφτομαι να μην ξανασχοληθω με ελληνιδες απλα,
 

pattayas

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2007
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
μας τα πρηζουνε λιγο αλλα χωρις αυτες δεν μπορουμε ρε φιλε.ποσες φορες το χρονο πας στην Παταγια.τα τελευταια 3 χρονια εχω παει 6 φορες
 

markhsios

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
215
Like
0
Πόντοι
1
Παιδιά, όντως περίεργα πράγματα συμβαίνουν με τα αεροπορικά. Κοίταξα στο site  της THAI για μέσα Ιουλίου, και μου έβγαζε μια τιμη 3.500 ευρώ περίπου το άτομο μετ'επιστροφής !!!!

 

kosats

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2007
Μηνύματα
289
Like
0
Πόντοι
1
Παιδιά, όντως περίεργα πράγματα συμβαίνουν με τα αεροπορικά. Κοίταξα στο site  της THAI για μέσα Ιουλίου, και μου έβγαζε μια τιμη 3.500 ευρώ περίπου το άτομο μετ'επιστροφής !!!!
παλι καλα γιατι προχτες μου εβγαλε 4.500ευρω!!λες να μας πηρανε χαμπαρι και τσιμπανε τις τιμες?..γμτ την εκατσα!!σημερα παντως που ξανακοιταξα για μεσα Ιουλιου αθηνα-μπαγκογκ-πουκετ και επιστροφη 1 adult(s) x (1,108.00 + 173.63) = 1,281.63 EUR  εισιτηριο με ται.δεν ξερω τι γινεται αλλα θα προτιμησω ταξιδιωτικο γραφειο οπως προτειναν τα παιδια.
 

astrikos

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
57
Like
0
Πόντοι
0
Αγαπητοί συμπολεμιστές και άξιοι απόγονοι του Μάρκο Πόλο και του Μαγγελάνου. (Μετά από τόσο γλείψιμο θα πάω για ένα Magnum).
Θα ήθελα να με διαφωτίσετε για την Ταιλάνδη όσο αφορά το εξωτικό της μέρος. Δηλαδή: ποιο μέρος αξίζει να επισκεφτεί κανείς για να χαλαρώσει σε όμορφο (εξωτικό) τοπίο με όμορφα νερά (βλ. στιλ καρτ-ποστάλ). Δυστυχώς οι περισσότερες φωτογραφίες που βλέπω είναι με κάτι ποτάμια με νερά - κάτουρα, πόλεις και άλλα τέτοια.
Δεν με ενδιαφέρει ο σεξοτουρισμός καθότι το απαγορεύει η...  γυναίκα μου που θα με συνοδεύει κλαψ - κλαψ.
Επαφίεμαι στις τεράστιες γνώσεις σας και σας ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
λέω να πάω στον παράδεισο το νοέμβριο για 13 μέρες. 7 στην πατάγια και 6 στο Ko Samui. Το εισιτήριο ειναι 630 με Gulf Air. Για δωμάτιο να κλείσω απο εδώ η να περιμένω? Τι λες για το πακέτο μου?
Σύντροφε, απαντώ και εγώ που έχω χρησιμοποιήσει την Gulf air και επιβεβαιώνω όσα είπε ο κώσταςφ16. είναι πολύ καλή η τιμή και περιλαμβάνεται διανυκτέρευση στην επιστρoφή σε λουξ ξενοδοχείο στο Mπαχρείν.Κλείσε την, δύσκολα θα βρείς καλύτερη. Και αν βρείς (Το Νοέμβρη για 15 μέρες η ίδια εταιρεία για παράδειγμα είχε το εισητήριο 350? μόνο) δεν τρέχει και τίποτα , ακυρώνεις την κράτηση και κλείνεις τη νέα. O σύντροφος pipinomaniac έχει στείλει ενα πολύ καλό ποστ για το τι συμβαίνει με τα αεροπορικά εισητήρια -διαβασέ το-. Για δωμάτιο φυσικά και θα κλείσεις από εκεί.
Φυσικά και μπορείς να πάρεις κοπέλλα μαζί σου στο Κο Σαμούικαι για οπουδήποτε . Αλλά γιατί να την κουβαλάς από την Πατάγια? Μπορείς να βρείς και στο Sourat Thani από όπου φεύγει το καραβάκι.
Για το Κο-Σαμουι, το Πουκέτ αλλά και το Chiang mai θα ποστάρω κάποια στιγμη αναλυτικές πληροφορίες (πριν την αναχωρησή σου).
sa wat dee-kap  :sunglasses: 
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
vonmakoulis πες μου η πτηση απο μπανγκοκ για πουκετ, κοστιζει 100 ευρο περιπου με επιστροφη? ειναι δυσκολο να βρεις θεση χωρις να εχεις κλεισει?  και η sourat  thani  ειναι μακρια απο μπανγκοκ? πας με τραινο?  το σαμουι δεν εχει αεροδρομιο?
οπως βλεπεις ειμαι σε καλο δρομο, την ψαχνω για νησια
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
Σύντροφε Κώστα. Δεν έχω χρησιμοποιήσει ποτέ τις εσωτερικές αερογραμμές της Ταϋλάνδης, οπότε δεν ξέρω τι παίζει. Κύττα στο site της Thai Airways καλύτερα. Εγώ πουκέτ έχω πάει οδικώς από το Κράμπι. Το Σουραθανί είναι ένα μεγάλο λιμάνι στο νότο, στον κόλπο της ταϋλάνδης απέναντι από τα κο-Σαμούι και Κο-πανγκαν. Από την  Μπανκονκ απέχει 12 ώρες με το  τραίνο (υπάρχουν και κλιματιζόμενα λεωφορεία). Τραίνα έχει 2 φορές την ημέρα από τον σταθμό της Χουαν Λουμπουνκ της Μπανκονκ. Το ένα στις 08.00 και το άλλο στις 20.00 (κλινάμαξα). Αξίζει η ταλαιπωρία γιατί διασχίζει την μισή χώρα και το τοπίο έχει πολλές εναλλαγές, οπότε αράζεις και βλέπεις. Στο Κο-Σαμούιύπάρχει αεροδρόμιο, αλλά όπως σου είπα δεν είχα την τιμή να το επισκευτώ. Πήγα με καραβάκι από το σουραθανί. Πράγματι ναι είσαι σε καλό δρόμο ...ή σε κακό γιατί αν βρείς το νησάκι σου (δηλ. αυτό που σε καλύπτει) από τα πολλά που υπάρχουν, δύσκολα θα ξεκολλήσει από εκεί. Εγώ πάντως το έχω βρεί.
Sa wat dee-kap
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
Θα ήθελα να με διαφωτίσετε για την Ταιλάνδη όσο αφορά το εξωτικό της μέρος. Δηλαδή: ποιο μέρος αξίζει να επισκεφτεί κανείς για να χαλαρώσει σε όμορφο (εξωτικό) τοπίο με όμορφα νερά (βλ. στιλ καρτ-ποστάλ). Δεν με ενδιαφέρει ο σεξοτουρισμός καθότι το απαγορεύει η...  γυναίκα μου που θα με συνοδεύει κλαψ - κλαψ.
Σύντροφε,
          για μένα μακράν το καλύτερο μέρος για τέτοιου είδους διακοπών είναι ο Νότος. Ειδικότερα έχοντας ως αφετηρία τις πόλεις Κrabi (πρωτίστως) και Trang, μπορείς να επισκευτείς δεκάδες μικρούς παραδείσους (και δεν εννοώ τα κοσμοπολίτικα Πουκέτ, Κο-πανγκαν ή κο-Σαμούι). Αν σε ενδιαφέρει κάτι τέτοιο να τα πούμε μέσω πμ για να μην φορτώνουμε το thread.
Το ότι θα έχεις τη σύζυγό μαζί,no problem. Θα σου συστήσω 3-4 μέρη στην Μπανκονκ (αγορές και υπερπολυκαταστήματα) που μόλις μπεί, θα στυλώσει και θα σου πει: "Φύγε και έλα να με πάρεις...μεθαύριο"...οπότε μπορείς ανετότατα να επισκευτείς και τα άλλα αξιοθέατα της πόλης  :rolleyes:-δεν κάνω πλάκα, το σύστημα είανι δοκιμασμένο, απλά θα σου κοστίσει λίγο παραπάνω εξ αιτίας των αγορών που θα κάνει.
 

kostasbmw

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
801
Like
6
Πόντοι
6
για να πας στο πουκετ με τραινο ειναι ωραιο αλλα και χρονο βοροεκει δεν υπαρχει καιρος για χασιμο.το πουκετ για μενα ειναι αρκετα πεσμενο κο σαμουι τσιανγκ ραι και μαι παιζουν τωρα
φοβερα για να μεινει καποιος εμπειρια ζωης θα ελεγα ειναι το κατσαναμπουρι ενα χωριο μεσα στη ζουγκλα περιπου 1 με 1,30 απο μπανκογκ μενεις σε παραδοσιακες καλυβες με ολες τις ανεσεις μεσα και κατεβαινεις την αλλη μερα σε πλωτο εστιατοριο παιρνοντας πρωινο η μεσημεριανο μεχρι τη γεφυρα του ποταμου κβαι.
εχει βεβαια και μικρες κρουαζιερες να ανεβει κανεις το ποταμι που για μενα ειναι ολα τα λεφτα.τα αναφερω γιατι ειδα καποιος φιλος θα ειναι με τη συζυγο.αλλα και με τη συζυγο δεν σημαινει οτι δεν θα κανεις παραδοσιακο μασαζ το οποιο θα το θυμαστε για πολυ καιρο.λολ
κανω μια προσπαθεια να ανεβασω μερικες φωτο απομια ποικιλια μπουμπουκιων
βλεπω υπαρχει ενας αναβρασμος με τα εισητηρια μην βιαζεστε και τη πατησετε
πηγαινετε σε πρακτορειο και κλειστε τα βασικα αν πατε πρωτη φορα.το λεω εκ πειρας.ειναι ταλαιπωρια να πας 11 ωρες ταξιδι και να κατεβεις το 10 το πρωι και να ψαχνεις για ξενοδοχειο.λιγος προγραμματισμος χρειαζετε γιατι ετσι και αλλιως αναλογα με τις μερες που παει καποιος δεν προλαβεινει να τα δει και να τα κανει ολα.
εδω μερικοι φιλοι πανε ανελλιπως εγω απο το 1977 η πρωτη μου φορα
εγω παω στο πρακτορειο συνηθως και κλεινω 1   εβδομαδα μπανκογκ
η μια εβδομαδα εχω πει και παλι ειναι 600 σε δικλινο η λιγοτερο.αν θελω να παω κο σαμουι επειδη βαριεμαι ευκολα παω για 1 η 2 μερες   δεν αντεχω παραπανω αλλα και να κατσω 3 δεν εγινε και τιποτα αν γουσταρω δεν εχω να χασω πολλα αλλα ανα πασα στιγμη εχω καβατζα το ξενοδοχειο για να γυρισω μπανκογκ και δεν ψαχνω.παταγια ομοιως 2 μερες για μενα και πολλες ειναι γιατι μην ξεχναμε οτι το μπανκογκ ειναι το κεντρο και κει πρεπει να γινει νταβαντουρι
μια εβδοαμδα παταγια ειναι πολυ για καποιον πρωταρη εκει.το τελειο ειναι 3 μπανκογκ 2 παταγια για ενα συνολο μιας εβδομαδας.
 

Συνημμένα

  • post-17-88627-post_7_13933_PICT0392.jpg
    post-17-88627-post_7_13933_PICT0392.jpg
    71,2 KB · Εμφανίσεις: 36
  • post-1-56716-Cindy2.jpg
    post-1-56716-Cindy2.jpg
    49,1 KB · Εμφανίσεις: 80
  • post-18-98394-3.jpg
    post-18-98394-3.jpg
    52,9 KB · Εμφανίσεις: 40

kostasbmw

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
801
Like
6
Πόντοι
6
και μερικες ακομα
 

Συνημμένα

  • 203.jpg
    203.jpg
    39,3 KB · Εμφανίσεις: 48
  • lo1_696.jpg
    lo1_696.jpg
    33,3 KB · Εμφανίσεις: 37

kostasbmw

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
801
Like
6
Πόντοι
6
αντε μιας και πηρα φορα
 

Συνημμένα

  • img_0170_162.jpg
    img_0170_162.jpg
    45,6 KB · Εμφανίσεις: 50
  • 93079-Be.jpg
    93079-Be.jpg
    23,5 KB · Εμφανίσεις: 55
  • -17-325.jpg
    -17-325.jpg
    39,3 KB · Εμφανίσεις: 103

panagis

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2007
Μηνύματα
219
Like
0
Πόντοι
1
αδερφε μας εστειλες....
με την ευκαιρια μου φαινεται οτι τα ladyboys ειναι πιο ομορφα απο τις ταυλανδες η ειναι ιδεα μου?
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
το πουκετ για μενα ειναι αρκετα πεσμενο κο σαμουι τσιανγκ ραι και μαι παιζουν τωρα
φοβερα για να μεινει καποιος εμπειρια ζωης θα ελεγα ειναι το κατσαναμπουρι ενα χωριο μεσα στη ζουγκλα.
εχει βεβαια και μικρες κρουαζιερες να ανεβει κανεις το ποταμι που για μενα ειναι ολα τα λεφτα.
βλεπω υπαρχει ενας αναβρασμος με τα εισητηρια μην βιαζεστε και τη πατησετε
πηγαινετε σε πρακτορειο και κλειστε τα βασικα αν πατε πρωτη φορα.το λεω εκ πειρας.ειναι ταλαιπωρια να πας 11 ωρες ταξιδι και να κατεβεις το 10 το πρωι και να ψαχνεις για ξενοδοχειο.λιγος προγραμματισμος χρειαζετε γιατι ετσι και αλλιως αναλογα με τις μερες που παει καποιος δεν προλαβεινει να τα δει και να τα κανει ολα.
εγω παω στο πρακτορειο συνηθως και κλεινω 1   εβδομαδα μπανκογκ
η μια εβδομαδα εχω πει και παλι ειναι 600 σε δικλινο η λιγοτερο.αν θελω να παω κο σαμουι επειδη βαριεμαι ευκολα παω για 1 η 2 μερες   δεν αντεχω παραπανω αλλα και να κατσω 3 δεν εγινε και τιποτα αν γουσταρω δεν εχω να χασω πολλα αλλα ανα πασα στιγμη εχω καβατζα το ξενοδοχειο για να γυρισω μπανκογκ και δεν ψαχνω.παταγια ομοιως 2 μερες για μενα και πολλες ειναι γιατι μην ξεχναμε οτι το μπανκογκ ειναι το κεντρο και κει πρεπει να γινει νταβαντουρι
μια εβδοαμδα παταγια ειναι πολυ για καποιον πρωταρη εκει.το τελειο ειναι 3 μπανκογκ 2 παταγια για ενα συνολο μιας εβδομαδας.
Πολύ σωστός σύντροφε. Συμφωνώ απόλυτα με τα παραπάνω.
sa wat dee-kap
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
kostasbmw  μονο με ladyboys πας? αν και δεν θα παρω, παραδεχομαι οτι και αυτα ειναι υπεροχα.
vonmakoulis πρεπει ολα σου τα ταξιδια να ειναι πολυημερα, για να μετακινηθεις ετσι πρεπει να εχεις πολυ χρονο στη διαθεση σου. εγω παλια δουλευα μονο καλοκαιρια και ειχα το 5αμηνο του χειμωνα ελευθερο, αλλα τοτε κυνηγαγαμε τις ελληνιδες και τις μεγαλες πιστες και κανα λονδινο αμερικη κτλ. κριμα, τοτε επρεπε να την ειχα ανακαλυψει.
 

kostasbmw

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
801
Like
6
Πόντοι
6
κοσταςφ16
απλα τα εχω δοκιμασει ολα 
στο robinson το πολυκαταστημα στα καλλυντικα ειμαι πολυ γνωστος

τωρα εχω μια φιλη 1,70 μιγαδα( σικαπουρη κινα)θα σκαναρω καμμια φοτο και οταν παω απλα κοιταω να κανω τις βολτες μου γιατι γερασα και προτιμω ποιο cool καταστασεις
 

Barone

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
403
Like
6
Πόντοι
1
kostasbmw ευχαριστω για το πμ. βαλτε φωτος παιδια εχουμε αρρωστησει. το θρεντ ειναι νουμερο ενα το βλεπω συνεχεια στα πρωτα και με ενα καρο επισκεπτες. εχετε δωσει ρεστα!!!!
Vonmakouli εριξα μια ιδεα να βρεθουμε στην ται καποιοι που θα κανονισουμε ταξιδι εκει. Θα προτεινα μια ημερομηνια γυρω στο Σεπτεμβριο Οκτωβριο, ομαδικη αναχωριση, συστασεις παρειτσα για 12αρο ταξιδι ανταλαγη εμπειριων, φτανουμε εκει, βρισκουμε χοτελ που θα κλεισουμε εκει αρα ομαδικη τιμη, και μετα ο καθενας συνεχιζει ειτε σαν παρειτσα ειτε σε νομαδικη αναζητηση. μπορουμε να βρισκομαστε και συγκεκριμενες ωρες ας πουμε για φαγητο για ενημερωση. καμια δεσμευση μεταξυ μας αλλα και ασφαλεια για τους νεους και νεες εμπειριες για τους παλιους!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom