Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.448
Κριτικές
36
Like
38.017
Πόντοι
18.565

pepe21

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2010
Μηνύματα
44
Like
94
Πόντοι
0
Γεια σας μάγκες μου μετά απο καλές 10 μέρες μπανκογκ και φοβερές 13 μέρες πάταγια ήρθα εχθές πουκετ (Patong) . Έχω ξενερώσει στα μάσαζ έχει γιαγιάδες και ladyboy , η Bangla έξω μόνο LB και πήγα white room φουλ ψολαρια και illusion ωραία αλλά δεν βρήκα και φουλ γκόμενες νέες φρι . Πήγα 1 το βράδυ . Έχω ξενερώσει έφυγα άδειος για πρώτη φορά στην Ταϊλανδή . Στην παταγια τελικά μου αρέσει περισσότερο και δεν έχει τόσα ζευγάρια από ξένους . Βοηθήστε παρακαλώ είμαι έτοιμος να φύγω για παταγια αν είναι τόσο μάπα πουκετ . Παταγια κοιμόμουν κάθε μέρα με άλλη και μου μιλάγανε στο δρόμο συνέχεια , πουκετ έχει πιο μπάζα και δεν μιλάνε τι γίνεται . Πείτε κάνα καλό μασάζ με νέες και καμία πληροφορία για πουκετ ευχαριστώ
Είμαστε στο πουκετ εδώ και μια εβδομάδα , σε γενικές γραμμές θα συμφωνήσω μαζί σου . Απλά ψάξου στο τέρμα της bagla εκεί που παρκάρουν τα μηχανάκια έχει κοριτσάκια αρκετά καλά με 1000-1500 . Παντός εάν δεν είχαμε τηλ από παλιά ναι θα ήταν λίγο η πολλή ξενέρωτα άσε που κάτι ψωφιες στην αρχή της bangla ζητάνε 2000 για χάλια υπηρεσίες .
 

SexontheBeach33980

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2023
Μηνύματα
37
Like
109
Πόντοι
0
Με την έλευση του Καινούργιου έτους βγάζω διαβατήριο να περάσει το εξάμηνο και κάνω το πρώτο μου υπερατλαντικό ταξίδι στην πανέμορφη ταυλανδη , θα θελα κάποιες απαντήσεις από τους πιο έμπειρους του σάιτ
 

saxlamaras77

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2023
Μηνύματα
6
Like
10
Πόντοι
0
Αρκετά μεγάλο θέμα 2800 σελίδες που να το διαβάσεις όλο …αν μπορεί κάποιος να βοηθήσει στο πως να περάσουν 2 βδομάδας στο πουκετ θα το εκτιμούσα !!!!
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.888
Πόντοι
3.846
Αρκετά μεγάλο θέμα 2800 σελίδες που να το διαβάσεις όλο …αν μπορεί κάποιος να βοηθήσει στο πως να περάσουν 2 βδομάδας στο πουκετ θα το εκτιμούσα !!!!
Καλά ρε φίλε ξεκινάς από τις 2-3 τελευταίες και θα πάρεις πολύ πληροφορία.
Δε σου ζήτησε κανείς να διαβάσεις 200 σελίδες.
Αλλά όχι και να Ρωτάς αυτά που γράφονταν στην προηγούμενη σελίδα.
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Αρκετά μεγάλο θέμα 2800 σελίδες που να το διαβάσεις όλο …αν μπορεί κάποιος να βοηθήσει στο πως να περάσουν 2 βδομάδας στο πουκετ θα το εκτιμούσα !!!!
Διάβασε 100 σελίδες πριν πας όπως κάναμε και εμείς πριν πάμε... Και μετά ρωτά στοχευμένα ότι απορία σου έμεινε. Γιατί δεν γίνεται να στα δώσεις κάποιος όλα έτοιμα χωρίς εσύ να ενδιαφερθείς καθόλου... Η ταυλανδη είναι μαγεία. Για αυτό ξεκινά διάβασμα πρώτα. Αν δεν έχεις το μεράκι να γουστάρεις μην πας καθόλου.
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.334
Like
9.419
Πόντοι
2.306
Δε χρειάζονται συμβουλές για τύπους κάτω των 45.

Πας εκεί και τα μουνακια σου κάθονται.

Αφού γαμαω εγώ εκεί δωρεάν ,μπορούνε όλοι
 

shadow

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
11.839
Κριτικές
1
Like
9.655
Πόντοι
2.456
Τύποι εσείς που πάτε πρώτη φορά καί ρωτάτε εδώ με τόσες απορίες είναι λογικό , συμβουλή το YouTube και το Google έχει τα πάντα μα τα πάντα που να πας τι να κάνεις και ότι θέλετε ρωτήστε κάποια πράγματα που δεν έχει , εξάλλου και τίποτα να μην ξέρεις η Ταϊλάνδη είναι περιπέτεια έρχονται όλα μόνα τους εκεί .
 

SexontheBeach33980

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2023
Μηνύματα
37
Like
109
Πόντοι
0
Στα βίντεο τα βλέπεις με καθυστέρηση λίγων μηνών ενώ εδώ στο σάιτ μαθαινεις ότι καινούριο υπάρχει είτε σε bj bar , τιμές κλπ
 

Crixus

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2019
Μηνύματα
345
Κριτικές
1
Like
1.153
Πόντοι
201
Αρκετά μεγάλο θέμα 2800 σελίδες που να το διαβάσεις όλο …αν μπορεί κάποιος να βοηθήσει στο πως να περάσουν 2 βδομάδας στο πουκετ θα το εκτιμούσα !!!!
Κάτσε διάβασε 2862 σελίδες, κάτσε 150 ώρες, συνεχόμενες ούτε για κατούρημα μη σηκωθείς, στο youtube, βρες και καμιά 10αρια συναγωνιστές απο κοντά να στα πούνε, μπες και σε καμιά 100αρια site με θέμα τον σεξοτουρισμό στην Ταιλάνδη.... θα πας προετοιμασμένος και προγραμματισμένος. Η άλλη επιλογή είναι να κλείσεις αεροπορικά-ξενοδοχείο και να πας χωρίς να ξέρεις τίποτα! Το ίδιο καλά θα περάσεις!!!
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.334
Like
9.419
Πόντοι
2.306
Κάτσε διάβασε 2862 σελίδες, κάτσε 150 ώρες, συνεχόμενες ούτε για κατούρημα μη σηκωθείς, στο youtube, βρες και καμιά 10αρια συναγωνιστές απο κοντά να στα πούνε, μπες και σε καμιά 100αρια site με θέμα τον σεξοτουρισμό στην Ταιλάνδη.... θα πας προετοιμασμένος και προγραμματισμένος. Η άλλη επιλογή είναι να κλείσεις αεροπορικά-ξενοδοχείο και να πας χωρίς να ξέρεις τίποτα! Το ίδιο καλά θα περάσεις!!!
Μην ταΐζεις το τρολ μαν
 

Crixus

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2019
Μηνύματα
345
Κριτικές
1
Like
1.153
Πόντοι
201
Μην ταΐζεις το τρολ μαν
Φίλε μου ας είναι τρολ, τα διαβάζουν και τύποι που δεν είναι τρολ και νομίζουν πως όσο πιό πολλά ξέρουν τόσο πιο πολλά θα κάνουν. Κάποιος φίλος το είπε εδώ μέσα, το καλύτερο πράγμα που μπορεί να σου τύχει στην Ταιλάνδη είναι να χαθείς τελείως...
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.888
Πόντοι
3.846
Φίλε μου ας είναι τρολ, τα διαβάζουν και τύποι που δεν είναι τρολ και νομίζουν πως όσο πιό πολλά ξέρουν τόσο πιο πολλά θα κάνουν. Κάποιος φίλος το είπε εδώ μέσα, το καλύτερο πράγμα που μπορεί να σου τύχει στην Ταιλάνδη είναι να χαθείς τελείως...
Σε μια χώρα που δε μιλάνε Αγγλικά και περιγραφές μαγαζιών και οδών είναι ζωγραφιστοί χαρακτήρες,ίσως και όχι το καλύτερο σενάριο.:embarrased:
Επίσης σημαντικό να πάρει κάποιος ντόπια ΣΙΜ μόλις σκάσει στο αεροδρόμιο για να έχει ίντερνετ και να δουλεύει το GRAB. Το ΄έλιωσα πρόσφατα και πήρα 3 τύπους οχημάτων για δοκιμή. Όλα δούλευαν ρολόιο και βοηθάει στις μετακινήσεις χωρίς παζάρια και πολλές κουβέντες που θέλουν τα κλασικά ταξί. Είχα φτάσει να δίνω μέχρι 1.3ευρώ αν'α διαδρομή το ελάχιστο. :D:
 

SexontheBeach33980

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2023
Μηνύματα
37
Like
109
Πόντοι
0
Πάντα με βάση τα βίντεο :η ποιότητα των εκδιδόμενων έχει πέσει ( εμφανισιακά) η έχει ανεβεί η ποιότητα των ντόπιων κορασίδων; Η απλά φταίει η εποχή;
 

Crixus

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2019
Μηνύματα
345
Κριτικές
1
Like
1.153
Πόντοι
201
Εγώ παίζω με Bolt. Πολύ βολικό!
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.448
Κριτικές
36
Like
38.017
Πόντοι
18.565
Η άλλη επιλογή είναι να κλείσεις αεροπορικά-ξενοδοχείο και να πας χωρίς να ξέρεις τίποτα! Το ίδιο καλά θα περάσεις!!!
Πιθανόν να περάσει καλύτερα γιατί όλα θα είναι καινούργια για αυτόν.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.888
Πόντοι
3.846

Nikosx15

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2023
Μηνύματα
51
Like
70
Πόντοι
0
Παταγια αδέρφια και ξερό ψωμί !!!!

Γύρισα πριν 1.5 μήνα μετά από 2 μήνες στην Παταγια….

Μόνη σκέψη στο μυαλό είναι μια ..!

Ποτέ θα μπω στο πουλί ξανά !!!

Και μάλλον σύντομα ….
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom