Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (1 μέλη και 4 επισκέπτες)

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.888
Πόντοι
3.846
548 ευρω πηγαινε ελα με etihad, αναχωρηση 4 Δεκεμβριου και επιστροφη 21 Ιανουαριου ,με 23 κιλα βαλιτσα συν 7 χειραποσκευη και κανονικα ολα ,οχι λουο κοστ , για πιο κοντα στα Χριστουγεννα κοβουν κεφαλια 800 ευρω η φθηνοτερη , βεβαια μπορει να ειναι μονο με 2 πτησεις αλλα εχει αναμονες ,μεγαλες στο πηγαινε ολο το βραδυ ,απο 8 απογευμα που φτανεις Αμπο Νταμπυ μεχρι τις 9.30 το πρωι , και στην επιστροφη ακομη χειροτερα ,απο τις 12.30 το μεσημερι ,που φτανεις παλι εκει , μεχρι την 9,30 πτηση για Αθηνα.Δεν ξερω αν αξιζει και γινεται να βγεις εξω ,πρωτη φορα ,Αμπου Νταμπι , ποτε ξανα δεν εχω παει με etihad.
Πωω μεγάλη αναμονή όντως.
Καλά αξίζει;
Τι θα κάνεις τόσες ώρες;

Πάντως Ντουμπάι βγαίνεις έξω με διαβατήριο πανεύκολα που πήγα πρόσφατα για Μπαλί. Ίσως και Αμπου Ντάμπι βγαίνεις έτσι εύκολα.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.888
Πόντοι
3.846
Αν πάντως έφερε κάνεις Ταυλανδεζα στην Ελλάδα έστω για καμία βδομάδα, θα ήθελα να ξέρω λεπτομέρειες.
Άραγε οι πτήσεις αν τις κλείσεις από Ταϋλάνδη προς Αθήνα είναι πιο φτηνά;
Και πώς γίνεται με την βίζα ακριβώς;
 

mixalis k.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
7.855
Like
4.145
Πόντοι
506
548 ευρω πηγαινε ελα με etihad, αναχωρηση 4 Δεκεμβριου και επιστροφη 21 Ιανουαριου ,με 23 κιλα βαλιτσα συν 7 χειραποσκευη και κανονικα ολα ,οχι λουο κοστ , για πιο κοντα στα Χριστουγεννα κοβουν κεφαλια 800 ευρω η φθηνοτερη , βεβαια μπορει να ειναι μονο με 2 πτησεις αλλα εχει αναμονες ,μεγαλες στο πηγαινε ολο το βραδυ ,απο 8 απογευμα που φτανεις Αμπο Νταμπυ μεχρι τις 9.30 το πρωι , και στην επιστροφη ακομη χειροτερα ,απο τις 12.30 το μεσημερι ,που φτανεις παλι εκει , μεχρι την 9,30 πτηση για Αθηνα.Δεν ξερω αν αξιζει και γινεται να βγεις εξω ,πρωτη φορα ,Αμπου Νταμπι , ποτε ξανα δεν εχω παει με etihad.
Πολυ καλη τιμη για χριστουγεννα εγω δεν ειχα βρει κατω απο 648 πριν κανα μηνα. Η ολονυχτια αναμονη ειναι προβλημα.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Και πώς γίνεται με την βίζα ακριβώς;
Δεν γινεται τιποτα
 

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
1.169
Like
2.057
Πόντοι
456
Συναγωνιστές επειδή το σκέφτομαι. 2000 μαζί με τις πουτάνες ;
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.888
Πόντοι
3.846
Πολυ καλη τιμη για χριστουγεννα εγω δεν ειχα βρει κατω απο 648 πριν κανα μηνα. Η ολονυχτια αναμονη ειναι προβλημα.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Δεν γινεται τιποτα
Τι θα πει δε γίνεται;
Δεν παίζει να βγάλει εννοείς;
 

shadow

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
11.839
Κριτικές
1
Like
9.655
Πόντοι
2.456
Συναγωνιστές επειδή το σκέφτομαι. 2000 μαζί με τις πουτάνες ;
Φίλε μπορείς ανάλογα πόσες μέρες και πόσες κοπέλες θες να πάρεις,αν υποθέσουμε ότι πας 2 εβδομάδες μια εβδομάδα Μπανγκόκ και μια εβδομάδα Πατάγια και πάρεις συνολικά 5-6 κοπέλες μαζί με ένα νορμάλ ξενοδοχείο εισιτήρια και διατροφή θες κάνα 2000-2200 όλα όμως είναι υποθετικά τι θες να κάνεις .... κάνε μία αναζήτηση για ξενοδοχεία και πότε θες να πας πτήσεις ,το φαγητό ει φθηνά και η μετακίνηση ,η κοπέλες μπορείς να βρεις και πιάτσα ,και μασαντζιδικα και στα bar και με 100 τρόπους
 

mixalis k.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
7.855
Like
4.145
Πόντοι
506
Τι θα πει δε γίνεται;
Δεν παίζει να βγάλει εννοείς;
Eκτος απο ενα σκασμο χαρτια θέλει και τραπεζικες κινήσεις της γκομενας τουλάχιστον 6 μηνες πριν.
Αυτο για να μην πονηρευονται μερικοι και τσονταρουν 2 μέρες πριν την αιτηση.
Αν εχει λεφτα εχει καλως αλλιως ρισκάρεις να τσονταρεις 6 μηνες πριν?
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.334
Like
9.419
Πόντοι
2.306
Ρε μάγκες λέτε όλοι για κοπέλες επι πληρωμή

Και στις δυο επισκέψεις μου έχω φάει γκόμενες στο τζάμπα.

Αν μπορώ εγώ που είμαι μισος γκολουμν μισος κουασιμοδος λογικά μπορείτε και εσείς.

Παραδέχομαι τύπο ξενιτεμένο που αν και πολλές φορές του έχω πει κόντρα , έχει κάνει καλή ανταπόκριση και με βάζει στο τριπάκι τώρα να κοιτάξω εισιτήρια για τον «Παράδεισο»
 

mixalis k.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
7.855
Like
4.145
Πόντοι
506
Ρε μάγκες λέτε όλοι για κοπέλες επι πληρωμή

Και στις δυο επισκέψεις μου έχω φάει γκόμενες στο τζάμπα.

Αν μπορώ εγώ που είμαι μισος γκολουμν μισος κουασιμοδος λογικά μπορείτε και εσείς.

Παραδέχομαι τύπο ξενιτεμένο που αν και πολλές φορές του έχω πει κόντρα , έχει κάνει καλή ανταπόκριση και με βάζει στο τριπάκι τώρα να κοιτάξω εισιτήρια για τον «Παράδεισο»
Tον ιδιο ενδοιασμό είχε ενας φιλος μου τότε 27αρης. Εξυπνος με οικογενειακη καλη επιχείρηση. Χτυπουσε γκομενακια πάντου ακομα και μυκονο.
Οταν γύρισε απο Ταυλανδη κατόπιν παροτρυνσης μου, μου ειπε
-μαλακα τι γίνεται εκει κατω, δεν ξανασχολουμαι με ελληνιδες
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.448
Κριτικές
36
Like
38.018
Πόντοι
18.565
Ρε μάγκες λέτε όλοι για κοπέλες επι πληρωμή

Και στις δυο επισκέψεις μου έχω φάει γκόμενες στο τζάμπα.

Αν μπορώ εγώ που είμαι μισος γκολουμν μισος κουασιμοδος λογικά μπορείτε και εσείς.

Παραδέχομαι τύπο ξενιτεμένο που αν και πολλές φορές του έχω πει κόντρα , έχει κάνει καλή ανταπόκριση και με βάζει στο τριπάκι τώρα να κοιτάξω εισιτήρια για τον «Παράδεισο»
Στο ται-φρεντλι βρίσκεις αν ασχοληθείς 1-2 εβδομάδες πριν να πας εκεί κάτω αρκετές κοπέλες που δεν είναι επαγγελματίες. Ειδικά αν είναι μεγαλοκοπελες άνω των 35, που ψάχνονται για γαμπρό. Μπορείς να ξεχωρίσεις τις μη επαγγελματίες κυρίως από το ότι βάζουν όριο ηλικίας αναζητώντας γαμπρό, ενώ οι επαγγελματίες δεν βάζουν.
2019-20-21-22, είχα μια μόνιμη εκεί κάτω και δεν ασχολήθηκα με το Τάι -φρεντλι. Περσι Φλεβαρη του 23, είχα ασχοληθεί, αλλά όταν πήγα κάτω και έκανα την πρώτη βραδιά βόλτα στη Σουκχουμβιτ, ξέχασα και Τάι -φρεντλι και όλες.
 

mixalis k.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
7.855
Like
4.145
Πόντοι
506
Στο ται-φρεντλι βρίσκεις αν ασχοληθείς 1-2 εβδομάδες πριν να πας εκεί κάτω αρκετές κοπέλες που δεν είναι επαγγελματίες. Ειδικά αν είναι μεγαλοκοπελες άνω των 35, που ψάχνονται για γαμπρό. Μπορείς να ξεχωρίσεις τις μη επαγγελματίες κυρίως από το ότι βάζουν όριο ηλικίας αναζητώντας γαμπρό, ενώ οι επαγγελματίες δεν βάζουν.
2019-20-21-22, είχα μια μόνιμη εκεί κάτω και δεν ασχολήθηκα με το Τάι -φρεντλι. Περσι Φλεβαρη του 23, είχα ασχοληθεί, αλλά όταν πήγα κάτω και έκανα την πρώτη βραδιά βόλτα στη Σουκχουμβιτ, ξέχασα και Τάι -φρεντλι και όλες.
Ποιος ηταν το μέλος που ειχε φερει μανα και κορη στη ΒΚΚ απο Ισααν νομίζω και τις γσμουσε διπλα διπλα ολο το ΣΚ?
 

skatastamoutratous

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.059
Like
1.766
Πόντοι
216
Άσχετα με το αν στο τέλος του βγήκε σε καλό ή όχι (δεν είναι απαραίτητα αληθινά όσα λέει...), και μόνο ότι έκανε πρόταση γάμου και παντρεύτηκε Ταυλανδή που την είχε γνωρίσει μόνο διαδικτυακά και μάλιστα μόλις πριν 48 ώρες !!!, στην κατηγορία των (απελπισμένων ?) ναυαγίων τον κατατάσσει
 
Τελευταία τροποποίηση:

diamantino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
1.152
Κριτικές
1
Like
2.413
Πόντοι
456
Ρε μάγκες λέτε όλοι για κοπέλες επι πληρωμή

Και στις δυο επισκέψεις μου έχω φάει γκόμενες στο τζάμπα.

Αν μπορώ εγώ που είμαι μισος γκολουμν μισος κουασιμοδος λογικά μπορείτε και εσείς.

Παραδέχομαι τύπο ξενιτεμένο που αν και πολλές φορές του έχω πει κόντρα , έχει κάνει καλή ανταπόκριση και με βάζει στο τριπάκι τώρα να κοιτάξω εισιτήρια για τον «Παράδεισο»
ολα γινονται αλλα θελει πολυ προσπαθεια ,και εγω ειχα μια μεγαλη μολις 3 χρονια μικροτεη μου που δεν ηταν επαγγελματιας , βασικα ομως τωρα με τις εφαρμογες βρισκεις και με το μηνα γυρω στα 20 χιλιαρικα μπατ ,και δωμαυιο με το μηνα ,φθηνα
Ρε μάγκες λέτε όλοι για κοπέλες επι πληρωμή

Και στις δυο επισκέψεις μου έχω φάει γκόμενες στο τζάμπα.

Αν μπορώ εγώ που είμαι μισος γκολουμν μισος κουασιμοδος λογικά μπορείτε και εσείς.

Παραδέχομαι τύπο ξενιτεμένο που αν και πολλές φορές του έχω πει κόντρα , έχει κάνει καλή ανταπόκριση και με βάζει στο τριπάκι τώρα να κοιτάξω εισιτήρια για τον «Παράδεισο»
 

rFactor

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2014
Μηνύματα
413
Like
169
Πόντοι
1
Άσχετα με το αν στο τέλος του βγήκε σε καλό ή όχι (δεν είναι απαραίτητα αληθινά όσα λέει...), και μόνο ότι έκανε πρόταση γάμου και παντρεύτηκε Ταυλανδή που την είχε γνωρίσει μόνο διαδικτυακά και μάλιστα μόλις πριν 48 ώρες !!!, στην κατηγορία των (απελπισμένων ?) ναυαγίων τον κατατάσσει

Συγγνώμη κιόλας, ρε παιδιά, την εν λόγω κοπέλα την είδατε, έστω στο βιντεάκι; Δηλαδή, αν του έβγαινε και ΑΥΤΗ σκάρτη, εντάξει, να το κλείσουμε το μαγαζί. Μην παρεξηγηθώ, μια χαρά κοπέλα πρόσχαρη φαίνεται, αλλά αντικειμενικά σε ομορφία είναι μέτρια. Λιγάκι δύσκολο να την "πατήσει" ο συν-Έλληνας, στην συγκεκριμένη περίπτωση. Κι αφού ήθελαν να παντρευτούν, στο φινάλε, καλώς έπραξαν. Βίον ανθόσπαρτον.
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.334
Like
9.419
Πόντοι
2.306
ολα γινονται αλλα θελει πολυ προσπαθεια ,και εγω ειχα μια μεγαλη μολις 3 χρονια μικροτεη μου που δεν ηταν επαγγελματιας , βασικα ομως τωρα με τις εφαρμογες βρισκεις και με το μηνα γυρω στα 20 χιλιαρικα μπατ ,και δωμαυιο με το μηνα ,φθηνα
Χτύπησα ένα διαμάντι πέρσι , 32 χρόνων , από τα καλύτερα μουνια που έχω πάρει ποτέ. Παρά πολύ δυνατή

Μια άλλη , 37 που είχα , μου πήγε ακόμα πιο τζάμπα.(δεν κέρασα καν)

Και οι δυο καλές στο πήδημα με Γερμανούς πρώην. Τις είχαν εκπαιδεύσει οι Φριτζηδες

Ίσως ήμουν τυχερός τι να πω. Και άλλες έκατσαν αλλά πιο μέτριες
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.448
Κριτικές
36
Like
38.018
Πόντοι
18.565
Η μικρή μου εμπειρία, 4(-1 του κοβιντ) χρόνια με την ίδια Ταυλανδεζα, και πάνω από 150 άλλες τα προηγούμενα 10.
Η Ταυλανδεζα, δίνει πολλά περισσότερα στην σχέση, στον Ευρωπαίο άνδρα, όταν δει ότι υπάρχει η προοπτική του γάμου. Πολλά περισσότερα από ότι θα του δώσει η Ευρωπαία γυναίκα με την ίδια προοπτική. Απαιτεί όμως ένα πράγμα. Απόλυτη πίστη και αφοσίωση από τον άνδρα, πράγμα πολύ δύσκολο, και μπορεί να γίνει πολύ εκδικητικια όταν αντιληφθεί ότι ο άνδρας την κορόιδεψε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom