Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (7 μέλη και 15 επισκέπτες)
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.798
Like
14.539
Πόντοι
3.656
Thailand χώρα της χαλάρωσης του Μασαζ και της καλοπέρασης .
Τα υπόλοιπα τα βρίσκεις όταν φτάσεις .
Σχέδια και λοιπές ιστορίες είναι για νιόπαντρα ζευγάρια και όχι για καλοπερασάκηδες τουρίστες .
Εμεις πάμε στο ίδιο ξενοδοχείο 10 χρόνια τώρα ( na nai , patong. )
Ο σημαντικότερος λόγος είναι ότι ακριβώς απέναντι έχει μια σάουνα και κανείς open air massage σε ένα τοπίο λες και είσαι μες την ζούγκλα . Άσε που έχει πολλά μικρά μασατζιδικα τριγύρω με ωραία μπιζουδακια από το ισσαν .
Και γιατί δεν μας γράφεις το όνομα του ξενοδοχείου ώστε να πάμε όταν μπορέσουμε;
 

shadow

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
11.839
Κριτικές
1
Like
9.655
Πόντοι
2.456
Ερώτηση Τσιανγκ μαι δεν έχω πάει έχει παραλίες και αν ναι είναι καλές;
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.888
Πόντοι
3.846
καλά πήγε λοιπόν. το boom boom ήταν με ή χωρίς?
Τι εννοείς;
Αν γαμησα ακαπωτα;

Ερώτηση Τσιανγκ μαι δεν έχω πάει έχει παραλίες και αν ναι είναι καλές;
Καλά ένα χάρτη ανοίγεις και βλέπεις ότι το Chiang Mai είναι μέσα στη χώρα και αρκετά μακριά από θάλασσα.
Επίσης να πω ότι υπάρχουν περιοχές όπως το Nimman που έχει μόνιμους ξένους νεαρούς που μένουν εκεί και δουλεύουν online για διάφορες εταιρίες.
Οι πιο πολλές νεαρές κοπέλες κυκλοφορούν με τα αγόρια τους χωρίς σουτιέν και με εφαρμοστα τοπακια, καθώς η υγρασία σκοτώνει.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.888
Πόντοι
3.846
Τώρα καταλαβαίνεις την διαφορά συμπεριφοράς Σλαβας και Ταυλανδεζας εργαζόμενης.
Κοίτα δεν ξέρω αν το λες με την έννοια ότι η Ταϋλανδεζικη γκομενα είναι ανώτερη.

Υπάρχουν τεράστιες διαφορές όντως.
Η μια είναι πιο γυναίκα, η άλλη κοριτσάκι. 20εκ διαφορά σε ύψος χαλαρά.
Θα βρεις συνήθως Σλαβες με ωραία γεμάτα στήθια, οι Ταϋλανδες είναι φλατ.
Δεν έχω πετύχει Σλαβα να μην ξέρει να παίρνει πίπα, αυτή χτες απλά τον έφτυνε και εγλυφε το πάνω μέρος.
Επίσης συνήθως οι Σλαβες μου δεν έχουν θέμα να τελειώσω στο στόμα. Αυτή χτες από την αρχή είπε όχι ανεξάρτητα τα χρήματα.
 

pepe21

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2010
Μηνύματα
44
Like
94
Πόντοι
0

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.888
Πόντοι
3.846
Εντάξει αγάπησα λέμε!!
Μετά από 3 κοπέλες που γνώρισα από Thai Friendly και βγήκαμε χωρίς να λένε τίποτα το ιδιαίτερο, σήμερα βγήκα για ποτό με μια τέταρτη.
Επίσης να αναφέρω ότι είχα και άλλα τόσα άκυρα από κοπέλες που μέχρι μια μέρα πριν έλεγαν ότι ψήνονται.

Και έπιασα jackpot. Τρομερή χημεία από την αρχή. Αγκαλιές, χουφτωματα, την πήγα σε ενα καλο rooftop bar για ποτό. 40ρα με 2 παιδιά, χωρίς άνδρα. Έχει πρωινή δουλειά και μετά δουλεύει Grab. Αγγλικά γρι. Όλο με translator μιλάγαμε.
Μετά με πήγε εκείνη σε μαγαζί club που βγαίνουν οι ντόπιοι.
Έσκασαν και γλωσσοφιλα.
Με γύρισε σπίτι με το αμάξι και δεν έβγαινα από το αμάξι γιατί ήθελα να τη φέρω πάνω.
Δυστυχώς παρόλη την προσπάθεια δεν έγινε δουλίτσα. Είχε και πάτημα ότι δεν υπήρχε πάρκινγκ για το αμάξι γιατί μένω σε κωλοστενο και έχει μια μαουνα.
Αλλά μου είπε να βρεθούμε την επόμενη μέρα, οπότε υπάρχει ακόμα ελπίδα.
 

parmeniwn81

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2018
Μηνύματα
240
Like
340
Πόντοι
21
Φίλε για body2body στην Πατάγια δεν έχω βρει κάτι που να αξίζει, αυτά τα μεγάλα honey, pp massage, κλπ δεν λένε πραγματικά τίποτα, τελείως τουριστίλα για ινδούς και άραβες. Αντιθέτως body2body βρήκα πολύ καλύτερα στη bangkok, πάντως αν μπεις σε μικρό μασατζίδικο και βρεις κάποια που σου αρέσει, ρώτα την αν κάνει b2b...πολλές κάνουν και ιδιοτικά.
Σε ευχαριστώ πολύ
 

parmeniwn81

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2018
Μηνύματα
240
Like
340
Πόντοι
21
Λοιπόν ή τα short term ακριβυναν ή κάτι πάει στραβά με το Chiang Mai.
Με 4 κοπέλες έχω μιλήσει, αυτές είναι οι προσφορές τους:
- μασάζ και μπουκι στα 1500
- 1 φορά sex, massage, 1 ώρα στα 1500
- 2 φορές sex, massage, 1.5 ώρα στα 2000
Και τέλος μόνο μία είπε
- sex, massage, 1.5 ώρα στα 1000. Παραείναι ωραία για τόσο χαμηλή τιμή και με προβληματίζει.

Την έκλεισα για Τρίτη, δεν έδωσα διαμέρισμα, μόνο όροφο για να βγω να δω ότι έρχεται μόνη.
Έχει πέσει ταριφα. St 1000με 2000 και το κάναν όλες 1ωρα και long time από 2.500 μεχρι και 4000 άκουσα από μωρό άβγαλτο που μ είπε ότι δεν έχει ξαναπάει με πελάτη (χαχα α) αλλά και 5000 άκουσα στο σόι 6 από ένα πολύ δυνατό
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.888
Πόντοι
3.846
Έχει πέσει ταριφα. St 1000με 2000 και το κάναν όλες 1ωρα και long time από 2.500 μεχρι και 4000 άκουσα από μωρό άβγαλτο που μ είπε ότι δεν έχει ξαναπάει με πελάτη (χαχα α) αλλά και 5000 άκουσα στο σόι 6 από ένα πολύ δυνατό
Θέλει ψάξιμο.
Σήμερα μου έσκασε μήνυμα στο Thai Friendly από μια πιτσιρίκα για 800 γιατί λέει ψάχνει για το νοίκι.
Δεν έχουμε ακόμα μπει σε πληροφορίες.
Λίγο με αγχώνει τόσο φτηνά. Μην πέσουμε και σε καμία άρρωστη και κολλήσουμε και τίποτα.
 

rFactor

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2014
Μηνύματα
413
Like
169
Πόντοι
1
Θέλει ψάξιμο.
Σήμερα μου έσκασε μήνυμα στο Thai Friendly από μια πιτσιρίκα για 800 γιατί λέει ψάχνει για το νοίκι.
Δεν έχουμε ακόμα μπει σε πληροφορίες.
Λίγο με αγχώνει τόσο φτηνά. Μην πέσουμε και σε καμία άρρωστη και κολλήσουμε και τίποτα.

Εννοείται πως δεν της απαντάς καν, μην τρέχεις και δεν φτάνεις έπειτα.
 

Crixus

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2019
Μηνύματα
345
Κριτικές
1
Like
1.153
Πόντοι
201
Θέλει ψάξιμο.
Σήμερα μου έσκασε μήνυμα στο Thai Friendly από μια πιτσιρίκα για 800 γιατί λέει ψάχνει για το νοίκι.
Δεν έχουμε ακόμα μπει σε πληροφορίες.
Λίγο με αγχώνει τόσο φτηνά. Μην πέσουμε και σε καμία άρρωστη και κολλήσουμε και τίποτα.
Εγώ απο περιέργεια θα τη φώναζα, μπορεί ν μην τη πηδούσα, θα έδινα μία π....έτσι μωρέ να βγει το νοίκι. Το ίδιο έκανα με ΄μια στη πατάγια πριν απο χ΄ρονια που μου ζητούσε 600 στη παραλία.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.888
Πόντοι
3.846
Εγώ απο περιέργεια θα τη φώναζα, μπορεί ν μην τη πηδούσα, θα έδινα μία π....έτσι μωρέ να βγει το νοίκι. Το ίδιο έκανα με ΄μια στη πατάγια πριν απο χ΄ρονια που μου ζητούσε 600 στη παραλία.
Να πω την αλήθεια προτιμώ να πάω στα σίγουρα και για αυτό έκλεισα πάλι για 1:30 ώρα το 28χρόνο στα 26€.
Ίσως τώρα δεχτεί και χυσιμο στόμα αφού με ξέρει και στην τελική είναι δοκιμασμένο.
 

diamantino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
1.152
Κριτικές
1
Like
2.415
Πόντοι
456
Να πω την αλήθεια προτιμώ να πάω στα σίγουρα και για αυτό έκλεισα πάλι για 1:30 ώρα το 28χρόνο στα 26€.
Ίσως τώρα δεχτεί και χυσιμο στόμα αφού με ξέρει και στην τελική είναι δοκιμασμένο.
και πολυ καλα εκανες.. εγω τις ελεγα 2 ωρες και χιλιχ μπατ ,και εβρισκα παντα ,βεβαια ειχα πλεον μονιμη κατασταση του στυλ ολο το μηνα με 20 χιλιαρικα ολη μερα μαζι και φουλ σεξ και συντροφια μεχρι και τιςμγαριδες στα μπαρμπεκοιυ οπου πηγαιναμε αφου ειμαι φαν ..ε εμεις οι μεγαλυτεροι θελουμεκαι παρεα ..εχω μιθα πολυμ καλη στο κο καεν που αν παω Χριστουγεννα θα τη παρω και θα ερθρι σφαιρα για ολο το μηνα 37 πλεον σαν να μεγαλωσε λιγο αλλα ειναι πολυ μεγαλη καβλα πολυ καλη σε ολα ..εχει καλες περιπτωσεις εκει
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.888
Πόντοι
3.846
και πολυ καλα εκανες.. εγω τις ελεγα 2 ωρες και χιλιχ μπατ ,και εβρισκα παντα ,βεβαια ειχα πλεον μονιμη κατασταση του στυλ ολο το μηνα με 20 χιλιαρικα ολη μερα μαζι και φουλ σεξ και συντροφια μεχρι και τιςμγαριδες στα μπαρμπεκοιυ οπου πηγαιναμε αφου ειμαι φαν ..ε εμεις οι μεγαλυτεροι θελουμεκαι παρεα ..εχω μιθα πολυμ καλη στο κο καεν που αν παω Χριστουγεννα θα τη παρω και θα ερθρι σφαιρα για ολο το μηνα 37 πλεον σαν να μεγαλωσε λιγο αλλα ειναι πολυ μεγαλη καβλα πολυ καλη σε ολα ..εχει καλες περιπτωσεις εκει
Βρήκα κοπέλα για σχέση.
40ρα με 2 παιδιά, αλλά γλυκύτατη και με φουλ περιποίηση. Βγήκαμε 2 φορές και ήταν σαν να γνωριζόμασταν χρόνια. Φιλιά,χουφτωματα κλπ. Μου έκανε μασάζ έξω όταν καθόμασταν. :)
Δυστυχώς φεύγω αυτές τις μέρες και δε μου πήγε η καρδιά να της πω την αλήθεια.
Ότι δηλαδή γυρνάω μόνιμα στα μέρη μου. Και της είπα ότι πάω Bangkok και ίσως ξαναγυρίσω.
Μακάρι να είχε φτηνότερα εισιτήρια από Ασία, θα της έκλεινα 1 βδομάδα να έρθει Αθήνα. Κρίμα
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.888
Πόντοι
3.846
Μερικές φώτο από το εμπορικό κέντρο MAYA του Chiang Mai και μέσα από τυπικό ταξί Grab.

Τιμές ακόμα καλές.
Σε τοπικά εστιατόρια τρως ένα πιάτο φαγητό με 50-60baht (1.6€).
Μέση διαδρομή grab μηχανάκι για 15 λεπτά με 1.4€ και χωρίς κίνηση.
Καφέ σε καλό μαγαζί γύρω στα 140baht (3.6€), αλλά βρίσκεις και με πολύ λιγότερο.
Το διαμέρισμα στα 15€/νύχτα εντελώς κομπλέ και μέσα στην παλιά πόλη που είναι καρακεντρο. Κανένα θέμα και με τη βιζιτα που έφερα.
 

Συνημμένα

  • IMG20231111121525.jpg
    IMG20231111121525.jpg
    2,4 MB · Εμφανίσεις: 75
  • IMG20231111121844.jpg
    IMG20231111121844.jpg
    2,9 MB · Εμφανίσεις: 67
  • IMG20231111115948.jpg
    IMG20231111115948.jpg
    1,9 MB · Εμφανίσεις: 72

kavlalex

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.021
Κριτικές
5
Like
5.422
Πόντοι
1.336
Εγώ βρήκα γνωστό που μένει μόνιμα Βιετνάμ είναι 3 χρόνια και θα κάτσει έναν ακόμα πήρα πολλές πληροφορίες και θα επισκεφτώ το Βιετνάμ
Το φάση γενικά οι Βιετναμέζος; Μιλάω με μια, επαγγελματικά βέβαια, αλλά αυτή τέλος του μήνα φεύγει από την εταιρεία της. Κοπλιμεντα με μέτρο για την ώρα από μεριάς μου, παντρεμένη με 2 παιδιά αυτή, γύρω στα 35. Παίζει γενικά το μάτι τους ή είναι ταγμενες στην οικογένεια τους;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom