Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.449
Κριτικές
36
Like
38.020
Πόντοι
18.565
Thailand χώρα της χαλάρωσης του Μασαζ και της καλοπέρασης .
Τα υπόλοιπα τα βρίσκεις όταν φτάσεις .
Σχέδια και λοιπές ιστορίες είναι για νιόπαντρα ζευγάρια και όχι για καλοπερασάκηδες τουρίστες .
Εμεις πάμε στο ίδιο ξενοδοχείο 10 χρόνια τώρα ( na nai , patong. )
Ο σημαντικότερος λόγος είναι ότι ακριβώς απέναντι έχει μια σάουνα και κανείς open air massage σε ένα τοπίο λες και είσαι μες την ζούγκλα . Άσε που έχει πολλά μικρά μασατζιδικα τριγύρω με ωραία μπιζουδακια από το ισσαν .
Ταυλανδη ειπαμε. Η παιδικη χαρα του ανδρα. Και αν μπορεσεις κα παρεις ολο το πακετο που προσφερει ενας εξωτικος καλοκαιρινος προορισμος, τοτε ειναι μια εμπειρια ζωης.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.888
Πόντοι
3.846
Λοιπόν ή τα short term ακριβυναν ή κάτι πάει στραβά με το Chiang Mai.
Με 4 κοπέλες έχω μιλήσει, αυτές είναι οι προσφορές τους:
- μασάζ και μπουκι στα 1500
- 1 φορά sex, massage, 1 ώρα στα 1500
- 2 φορές sex, massage, 1.5 ώρα στα 2000
Και τέλος μόνο μία είπε
- sex, massage, 1.5 ώρα στα 1000. Παραείναι ωραία για τόσο χαμηλή τιμή και με προβληματίζει.

Την έκλεισα για Τρίτη, δεν έδωσα διαμέρισμα, μόνο όροφο για να βγω να δω ότι έρχεται μόνη.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.449
Κριτικές
36
Like
38.020
Πόντοι
18.565
Κοιτάω για airbnb και σε μια περίπτωση στους "κανόνες" του σπιτιού βλέπω το εξής:
"Short stay guests to get in the lift lobby, you need to wait at seats till residents face-scanning to open the door. The scan is commonly used to anti Airbnb in many condos. But guests can still stay with the owner's permission."
Δεν το πολυκαταλαβαίνω. Τι εννοεί;
Σαν σορτ-στει γκεστς εννοει πιθανον τις κοπελες που φερνεις μαζι σου. Ειναι θεμα ασφαλειας.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.449
Κριτικές
36
Like
38.020
Πόντοι
18.565
Λοιπόν ή τα short term ακριβυναν ή κάτι πάει στραβά με το Chiang Mai.
Με 4 κοπέλες έχω μιλήσει, αυτές είναι οι προσφορές τους:
- μασάζ και μπουκι στα 1500
- 1 φορά sex, massage, 1 ώρα στα 1500
- 2 φορές sex, massage, 1.5 ώρα στα 2000
Και τέλος μόνο μία είπε
- sex, massage, 1.5 ώρα στα 1000. Παραείναι ωραία για τόσο χαμηλή τιμή και με προβληματίζει.

Την έκλεισα για Τρίτη, δεν έδωσα διαμέρισμα, μόνο όροφο για να βγω να δω ότι έρχεται μόνη.
Ρωτησε την στα ισια αν ειναι Λειντι, η, Λειντι-μποι. Κατα 99% θα σου απαντησει ειλικρινα.
 

Crixus

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2019
Μηνύματα
345
Κριτικές
1
Like
1.153
Πόντοι
201
Παίδες καλησπέρα και καλή βραδιά από Πατάγια. Μια πρόταση για body to body massage που να αξίζει τα λεφτά του έχει κανείς γνωστής; περιμένω τα φώτα σας
Φίλε για body2body στην Πατάγια δεν έχω βρει κάτι που να αξίζει, αυτά τα μεγάλα honey, pp massage, κλπ δεν λένε πραγματικά τίποτα, τελείως τουριστίλα για ινδούς και άραβες. Αντιθέτως body2body βρήκα πολύ καλύτερα στη bangkok, πάντως αν μπεις σε μικρό μασατζίδικο και βρεις κάποια που σου αρέσει, ρώτα την αν κάνει b2b...πολλές κάνουν και ιδιοτικά.
 

Crixus

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2019
Μηνύματα
345
Κριτικές
1
Like
1.153
Πόντοι
201
Λοιπόν ή τα short term ακριβυναν ή κάτι πάει στραβά με το Chiang Mai.
Με 4 κοπέλες έχω μιλήσει, αυτές είναι οι προσφορές τους:
- μασάζ και μπουκι στα 1500
- 1 φορά sex, massage, 1 ώρα στα 1500
- 2 φορές sex, massage, 1.5 ώρα στα 2000
Και τέλος μόνο μία είπε
- sex, massage, 1.5 ώρα στα 1000. Παραείναι ωραία για τόσο χαμηλή τιμή και με προβληματίζει.

Την έκλεισα για Τρίτη, δεν έδωσα διαμέρισμα, μόνο όροφο για να βγω να δω ότι έρχεται μόνη.
Φίλε όταν σου δίνουν τιμές σας τιμοκατάλογο ταβέρνας είναι φουλ επαγγελματίες. Κάποιες φορές αν η συνεννοηση γίνεται απο thaifriendly ή line, νομίζουν πως δεν είσαι εκεί και θεωρούν ότι χάνουν την ώρα τους. Πάντως δεν έχουν και μεγάλη απόκλιση απο τις τιμές της Πατάγια, το Τσιαγκ Μαι τουριστικά είναι σε ανοδική πορεία και δικαίως, ο ανταγωνισμός των κοριτσιών είναι μικρότερος, οπότε η ταρίφα ορίζεται πιό εύκολα....Για την τελευταία μάλλον η έχει τσουτσούνι, ή είναι υπερήλικας ή κανένα τζάνκι!
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.888
Πόντοι
3.846

Συνημμένα

  • 1699271685218.jpg
    1699271685218.jpg
    325,9 KB · Εμφανίσεις: 135
  • 1699271691906.jpg
    1699271691906.jpg
    325 KB · Εμφανίσεις: 154

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.888
Πόντοι
3.846
Φίλε όταν σου δίνουν τιμές σας τιμοκατάλογο ταβέρνας είναι φουλ επαγγελματίες. Κάποιες φορές αν η συνεννοηση γίνεται απο thaifriendly ή line, νομίζουν πως δεν είσαι εκεί και θεωρούν ότι χάνουν την ώρα τους. Πάντως δεν έχουν και μεγάλη απόκλιση απο τις τιμές της Πατάγια, το Τσιαγκ Μαι τουριστικά είναι σε ανοδική πορεία και δικαίως, ο ανταγωνισμός των κοριτσιών είναι μικρότερος, οπότε η ταρίφα ορίζεται πιό εύκολα....Για την τελευταία μάλλον η έχει τσουτσούνι, ή είναι υπερήλικας ή κανένα τζάνκι!
Όχι λέω ξεκάθαρα ότι είμαι εδώ, αφού εδώ βρίσκομαι.
Και πλέον βλέπεις ότι άλλαξαν τα πράγματα, τίποτα δεν είναι στάνταρ.
Άλλη λέει μια φορά σεξ στο short, άλλη λέει μασάζ και σεξ 1 φορά, αλλά όχι μπουκι και ζητάει 1500baht.
Γενικά μπάχαλο η φάση.
 

kolobaras76

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
527
Κριτικές
5
Like
3.272
Πόντοι
446
Γραφτηκα σε αυτο το σαιτ τον Οκτωμβριο του 2008 μονο και μονο για να παρω πληροφοριες για την Ταυλανδη. Πραγματι τα παιδια που γραφανε τοτε, με βοηθησαν με καποιες πληροφοριες, αν και μπορει να τους εσπασα λιγο τα αρχιδια σαν πρωταρης.
Τον Φεβρουαριο του 2009 ταξιδεψα για πρωτη φορα στην Ταυλανδη. Απο την πρωτη στιγμη που πατησα το ποδι μου στο αεροδρομιο, ολα μου φανηκανε μαγικα, ειχα ηδη ξεχασει τι διαβαζα εδω μεσα.
Απο τοτε παω καθε χρονο 30-35 ημερες, εχω μεινει συνολικα στην Μπανκογκ γυρω στους 14 μηνες και ενα μηνα στο Πουκετ.
Η μαγεια της πρωτης φορας βεβαια εχει μειωθει πολυ, δεν παυει ομως, καθε φορα που κατεβαινω απο το αεροπλανο στην Μπανγκοκ να εχω μια γλυκεια προσμονη.
Ζηστε την μαγεια αυτης της χωρας, ειδικα οι πρωταρηδες, μην πηγαινετε προγραμματισμενοι, περα απο τα ξενοδοχεια.
μια απ τα ιδια...μου θυμιζεις εμενα με τη διαφορα οτι εγω καθομαι κανα τριημερο εως καθολου καθε φορα στην bkk...κι εχω παει phukhet 3 φορες . samui . chiang mai και φυσικα τις περισσοτερες φορες στην παρεξηγημενη pattaya...και λεω παρεξηγημενη γιατι η pattaya δεν ειναι απλα μονο σεξ...μπορεις να κανεις και να εχεις τα παντα χωρις κοπο ...ψαξιμο κτλ...και πολυ πιο οικονομικα απο bkk ή phuket ...απο καλα εστιατορια. ξενοδοχεια. ...μασαζ ...club ...bar...τα παντα! οι επιλογες που εχει καποιος στην pattaya και στην τιμη που τις εχει δεν υπαρχουν πουθενα αλλου κατα την ταπεινη μου αποψη...
 

kolobaras76

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
527
Κριτικές
5
Like
3.272
Πόντοι
446
Παίζει τέτοιο μουνι να είναι ladyboy;;
γυναικα ειναι σιγουρα! στο υπογραφω...και δεν σου κανω πλακα τωρα...φαινεται εξαλλου καθαρα οτι ειναι γυναικα απο το πως ειναι κατανεμημενο το λιπος στην περιφερεια τα μπουτια και τον κωλο...
 

rFactor

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2014
Μηνύματα
413
Like
169
Πόντοι
1
Η απορία μου είναι ποιος ελέγχει ποιον όταν μπαίνουμε μαζί στο κτίριο.

Σε Air BNB κατάλυμα, εννοείς; Πολλά διαμερίσματα / condos από air BNB έχουν κανονικότατα στην είσοδο ΘΥΡΩΡΟΥΣ (και πολλές φορές και security προσωπικό εντός κι εκτός αλλά φυσικά κι ένα σωρό κάμερες), εάν τυχόν είναι αυτή η απορία σου. Δεν ξέρω κάτα πόσο θα σε "ελέγξουν", αλλά η δυνατότητα υπάρχει.

Λοιπόν ή τα short term ακριβυναν ή κάτι πάει στραβά με το Chiang Mai.
Με 4 κοπέλες έχω μιλήσει, αυτές είναι οι προσφορές τους:
- μασάζ και μπουκι στα 1500
- 1 φορά sex, massage, 1 ώρα στα 1500
- 2 φορές sex, massage, 1.5 ώρα στα 2000
Και τέλος μόνο μία είπε
- sex, massage, 1.5 ώρα στα 1000. Παραείναι ωραία για τόσο χαμηλή τιμή και με προβληματίζει.

Την έκλεισα για Τρίτη, δεν έδωσα διαμέρισμα, μόνο όροφο για να βγω να δω ότι έρχεται μόνη.

Αγαπητέ, στο Chiang Mai είναι ΦΟΥΛ ΨΩΝΙΣΜΕΝΕΣ, μιλάμε για καρα-ψώνια του κερατά, νομίζουν ότι είναι ανώτεροι και ανώτερες ΟΛΗΣ της υπόλοιπης χώρας, θεωρούν τον εαυτό τους κάτι το πολύ πιο high (ενώ δεν είναι). Οπότε, μην σου κάνουν καμία εντύπωση τέτοιες "τιμές".
 

kolobaras76

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
527
Κριτικές
5
Like
3.272
Πόντοι
446
Σε Air BNB κατάλυμα, εννοείς; Πολλά διαμερίσματα / condos από air BNB έχουν κανονικότατα στην είσοδο ΘΥΡΩΡΟΥΣ (και πολλές φορές και security προσωπικό εντός κι εκτός αλλά φυσικά κι ένα σωρό κάμερες), εάν τυχόν είναι αυτή η απορία σου. Δεν ξέρω κάτα πόσο θα σε "ελέγξουν", αλλά η δυνατότητα υπάρχει.



Αγαπητέ, στο Chiang Mai είναι ΦΟΥΛ ΨΩΝΙΣΜΕΝΕΣ, μιλάμε για καρα-ψώνια του κερατά, νομίζουν ότι είναι ανώτεροι και ανώτερες ΟΛΗΣ της υπόλοιπης χώρας, θεωρούν τον εαυτό τους κάτι το πολύ πιο high (ενώ δεν είναι). Οπότε, μην σου κάνουν καμία εντύπωση τέτοιες "τιμές".
δεν εχεις κι αδικο...
 

Crixus

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2019
Μηνύματα
345
Κριτικές
1
Like
1.153
Πόντοι
201

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.888
Πόντοι
3.846
Αγαπητέ, στο Chiang Mai είναι ΦΟΥΛ ΨΩΝΙΣΜΕΝΕΣ, μιλάμε για καρα-ψώνια του κερατά, νομίζουν ότι είναι ανώτεροι και ανώτερες ΟΛΗΣ της υπόλοιπης χώρας, θεωρούν τον εαυτό τους κάτι το πολύ πιο high (ενώ δεν είναι). Οπότε, μην σου κάνουν καμία εντύπωση τέτοιες "τιμές".
Λοιπόν όπως τα λες για το ψωνισμα.
Σήμερα μια τύπισσα είπε 3.000 για short term και έφυγε σουτ χωρίς πολλά πολλά.
Μια άλλη μου έριξε άκυρο γιατί λέει δε μένω σε μεγάλο ξενοδοχείο με πάρκινγκ και δεν έχει πού να βάλει το αμάξι!!
Μου ήρθε να της πω να το βάλει στον κωλο της, αλλά δεν ασχολήθηκα.

Επίσης σκέφτομαι να κλείσω καο αυτό στα 2.000baht για μερικές μέρες μετά για να δω τι διαφορά θα έχει από αυτήν του χιλιαρικου.
 

Συνημμένα

  • 1699291887196.jpg
    1699291887196.jpg
    164,2 KB · Εμφανίσεις: 102
  • IMG_20231107_003407.jpg
    IMG_20231107_003407.jpg
    210 KB · Εμφανίσεις: 101

kolobaras76

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
527
Κριτικές
5
Like
3.272
Πόντοι
446
Λοιπόν όπως τα λες για το ψωνισμα.
Σήμερα μια τύπισσα είπε 3.000 για short term και έφυγε σουτ χωρίς πολλά πολλά.
Μια άλλη μου έριξε άκυρο γιατί λέει δε μένω σε μεγάλο ξενοδοχείο με πάρκινγκ και δεν έχει πού να βάλει το αμάξι!!
Μου ήρθε να της πω να το βάλει στον κωλο της, αλλά δεν ασχολήθηκα.

Επίσης σκέφτομαι να κλείσω καο αυτό στα 2.000baht για μερικές μέρες μετά για να δω τι διαφορά θα έχει από αυτήν του χιλιαρικου.
κατά τη γνώμη μου δεν αξίζει καν ν ασχοληθείς με τυπισες σαν αυτές διότι πολύ απλά θα σου βγάλουν ξινό και το γαμήσι.....εκτός αν έχεις καψουρευτεί αγιάτρευτα ένα μουνί (κάτι που είναι σχεδόν αδύνατον να μην σου συμβεί κάποια στιγμή εκεί,,,,,,το χουμε πάθει όλοι....πίστεψέ με.... )και θες να το πάρεις όπωσδήποτε.
Εξάλλου τα ζεστά νερά του adaman sea , είναι γεμάτα από χιλιάδες πανέμορφα ψάρια , που πολλές φορές τσιμπάνε χωρίς καν να χρειαστεί να χρησιμοποιήσεις δόλωμα.....
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.888
Πόντοι
3.846
Μόλις τελείωσα με αυτή του χιλιαρικου και χαίρομαι πολύ για το αποτέλεσμα!
28 χρονών, 2 βολια, έκατσε 1.45 λεπτά, μπάνιο μαζί.

Η κοπέλα χωρίς να έχει την εμπειρία επαγγελματία, γουσταρε και το έδειχνε.
Χαμόγελα, έπαιρνε το κεφάλι μου στο στόμα της για γλωσσοφυλα, γουσταρε δάχτυλο μέσα και μάλιστα έσπρωχνε και το χέρι να πάει εκεί και ούτε παράπονο είχε και στα 2 δάχτυλα.
Πήρε το καυλι αδιαμαρτύρητα στο στενό μουνάκι της και όχι σαν κάτι καριολες Ρουμανες που κλαίγονται ότι δεν χωράει.
Πίπα μέτρια και ούτε μασαζ ήξερε αλλά είχε μεγάλη αγάπη για το καυλι. Ακόμα και όταν απλά καθόμασταν στο κρεβάτι, έκλεινε τα μάτια και χάιδευε συνέχεια το καυλι είτε με τα χέρια, είτε με το πόδι.
Βασικά με κρατούσε καυλωμένο συνέχεια το καυλακι!

Και επειδή δεν είμαστε και γύφτοι, της έδωσα 200baht tip, καθώς προηγουμένως πρότεινε και καλά μαγαζιά για φαγητό και ποτό που δεν είναι μόνο για τουρίστες και τρως με καλές τιμές.
 

Συνημμένα

  • IMG_20231107_115357.jpg
    IMG_20231107_115357.jpg
    1,6 MB · Εμφανίσεις: 154
Εγγρ.
3 Απρ 2019
Μηνύματα
142
Like
261
Πόντοι
21
Μόλις τελείωσα με αυτή του χιλιαρικου και χαίρομαι πολύ για το αποτέλεσμα!
28 χρονών, 2 βολια, έκατσε 1.45 λεπτά, μπάνιο μαζί.

Η κοπέλα χωρίς να έχει την εμπειρία επαγγελματία, γουσταρε και το έδειχνε.
Χαμόγελα, έπαιρνε το κεφάλι μου στο στόμα της για γλωσσοφυλα, γουσταρε δάχτυλο μέσα και μάλιστα έσπρωχνε και το χέρι να πάει εκεί και ούτε παράπονο είχε και στα 2 δάχτυλα.
Πήρε το καυλι αδιαμαρτύρητα στο στενό μουνάκι της και όχι σαν κάτι καριολες Ρουμανες που κλαίγονται ότι δεν χωράει.
Πίπα μέτρια και ούτε μασαζ ήξερε αλλά είχε μεγάλη αγάπη για το καυλι. Ακόμα και όταν απλά καθόμασταν στο κρεβάτι, έκλεινε τα μάτια και χάιδευε συνέχεια το καυλι είτε με τα χέρια, είτε με το πόδι.
Βασικά με κρατούσε καυλωμένο συνέχεια το καυλακι!

Και επειδή δεν είμαστε και γύφτοι, της έδωσα 200baht tip, καθώς προηγουμένως πρότεινε και καλά μαγαζιά για φαγητό και ποτό που δεν είναι μόνο για τουρίστες και τρως με καλές τιμές.
καλά πήγε λοιπόν. το boom boom ήταν με ή χωρίς?
 
Τελευταία τροποποίηση:

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.449
Κριτικές
36
Like
38.020
Πόντοι
18.565
Μόλις τελείωσα με αυτή του χιλιαρικου και χαίρομαι πολύ για το αποτέλεσμα!
28 χρονών, 2 βολια, έκατσε 1.45 λεπτά, μπάνιο μαζί.

Η κοπέλα χωρίς να έχει την εμπειρία επαγγελματία, γουσταρε και το έδειχνε.
Χαμόγελα, έπαιρνε το κεφάλι μου στο στόμα της για γλωσσοφυλα, γουσταρε δάχτυλο μέσα και μάλιστα έσπρωχνε και το χέρι να πάει εκεί και ούτε παράπονο είχε και στα 2 δάχτυλα.
Πήρε το καυλι αδιαμαρτύρητα στο στενό μουνάκι της και όχι σαν κάτι καριολες Ρουμανες που κλαίγονται ότι δεν χωράει.
Πίπα μέτρια και ούτε μασαζ ήξερε αλλά είχε μεγάλη αγάπη για το καυλι. Ακόμα και όταν απλά καθόμασταν στο κρεβάτι, έκλεινε τα μάτια και χάιδευε συνέχεια το καυλι είτε με τα χέρια, είτε με το πόδι.
Βασικά με κρατούσε καυλωμένο συνέχεια το καυλακι!

Και επειδή δεν είμαστε και γύφτοι, της έδωσα 200baht tip, καθώς προηγουμένως πρότεινε και καλά μαγαζιά για φαγητό και ποτό που δεν είναι μόνο για τουρίστες και τρως με καλές τιμές.
Τώρα καταλαβαίνεις την διαφορά συμπεριφοράς Σλαβας και Ταυλανδεζας εργαζόμενης.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom