Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.888
Πόντοι
3.846
Ίσως λίγο κουλη ερώτηση, αλλά πώς κλείνεις Freelancer στο Thai Friendly;
Έχω μιλήσει με δεκάδες όμορφες κοπέλες,.κάποιες εντελώς ξεκωλε και καμία δεν δηλώνει freelancer.
2 που το παραδέχτηκαν, η μια ζήτησε 2000baht για μασάζ και μπουκι και της έριξα άκυρο και η άλλη δεν απάντησε πέρα από ένα Καλημέρα.

Πώς στο διαλο βρίσκουν πελάτες αν δεν τις βρίσκεις και δεν κάνουν κουβέντα;;
 

rFactor

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2014
Μηνύματα
413
Like
169
Πόντοι
1
Ίσως λίγο κουλη ερώτηση, αλλά πώς κλείνεις Freelancer στο Thai Friendly;
Έχω μιλήσει με δεκάδες όμορφες κοπέλες,.κάποιες εντελώς ξεκωλε και καμία δεν δηλώνει freelancer.
2 που το παραδέχτηκαν, η μια ζήτησε 2000baht για μασάζ και μπουκι και της έριξα άκυρο και η άλλη δεν απάντησε πέρα από ένα Καλημέρα.

Πώς στο διαλο βρίσκουν πελάτες αν δεν τις βρίσκεις και δεν κάνουν κουβέντα;;

Κατά 99% ραντεβού μπορεί να κανονιστεί ΜΟΝΟ εφόσον είστε κοντά.
Στην πρωτεύουσα, για παράδειγμα, ορισμένες μόλις μάθουν ότι είσαι σε μακρυνή περιοχή, σταματάνε να σου μιλάνε πολλές φορές.
Θέλουν άτομα ΚΟΝΤΑ τους, γύρω τους, διαφορετικά θα φας άκυρο.
Ίσως δεν μπορείς να το αντιληφθείς, αλλά τα μηνύματα που λαμβάνουν ανά ώρα, ας πούμε, πρέπει να είναι κοντά σε τριψήφιο νούμερο, ακόμα και για μέτριας "ομορφιάς" κοπέλες.
Γίνεται ένας χαμός εκεί μέσα, έχω δει κινητό κοπέλας να χτυπάει μηνύματα από εκεί μέσα ανά δύο λεπτά επί ώρες συνεχόμενες.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.451
Κριτικές
36
Like
38.034
Πόντοι
18.565
Ίσως λίγο κουλη ερώτηση, αλλά πώς κλείνεις Freelancer στο Thai Friendly;
Έχω μιλήσει με δεκάδες όμορφες κοπέλες,.κάποιες εντελώς ξεκωλε και καμία δεν δηλώνει freelancer.
2 που το παραδέχτηκαν, η μια ζήτησε 2000baht για μασάζ και μπουκι και της έριξα άκυρο και η άλλη δεν απάντησε πέρα από ένα Καλημέρα.

Πώς στο διαλο βρίσκουν πελάτες αν δεν τις βρίσκεις και δεν κάνουν κουβέντα;;
Δεν χάνουν τον καιρό τους αν αντιληφθούν ότι θα αργήσεις να πας εκεί. Αν όμως βάλεις στο προφίλ σου ότι είσαι εκεί, η, ότι πρόκειται να πας σε λίγες ημέρες, τότε τα μυνήματα από μέρους τους θα πολλαπλασιαστούν.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.888
Πόντοι
3.846
Μα έχω δηλώσει την πόλη που θα πάω σε λίγες μέρες.
Άρα ήδη θεωρείται ότι μιλάμε για το μέρος εκεί.
Δεν έχουν λόγο να με αγνοήσουν σαν να μη βρίσκομαι εκεί. Και γενικά υπάρχουν κουβέντες. Freelancer δεν βρίσκω.

Επίσης πλήρωσα το premium του BUMBLE για 1 βδομάδα και τσάμπα λεφτά.
Έχει κυρίως ξένες και μόνο 2 κουβέντες ξεκίνησαν σε 2 μέρες.
Ενώ στο Thai Friendly έχω 137 likes μέχρι στιγμής και άπειρα τσατ.
 

pepe21

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2010
Μηνύματα
44
Like
94
Πόντοι
0
Μα έχω δηλώσει την πόλη που θα πάω σε λίγες μέρες.
Άρα ήδη θεωρείται ότι μιλάμε για το μέρος εκεί.
Δεν έχουν λόγο να με αγνοήσουν σαν να μη βρίσκομαι εκεί. Και γενικά υπάρχουν κουβέντες. Freelancer δεν βρίσκω.

Επίσης πλήρωσα το premium του BUMBLE για 1 βδομάδα και τσάμπα λεφτά.
Έχει κυρίως ξένες και μόνο 2 κουβέντες ξεκίνησαν σε 2 μέρες.
Ενώ στο Thai Friendly έχω 137 likes μέχρι στιγμής και άπειρα τσατ.
συγνώμη αλλά οποία γυναίκα και να την πέσετε το βράδυ μετά της 12 έξω από μάρκετ τον δρόμο κλπ στο 60-70 % έχετε πέσει απάνω σε βίζιτα . Δεν υπάρχει λόγος να ψάχνετε στα σάιτ και λοιπές άλλες βλακείες . Σε όλα τα μασατζιδικα υπάρχουν κορίτσια διαθέσημα να προτιμάτε τα Μασαζ που είναι μακριά από το κέντρο και δρόμους που έχουν πολλή κίνηση και καλύτερες τιμές θα βρείτε και καλύτερο σέρβις .
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.888
Πόντοι
3.846
συγνώμη αλλά οποία γυναίκα και να την πέσετε το βράδυ μετά της 12 έξω από μάρκετ τον δρόμο κλπ στο 60-70 % έχετε πέσει απάνω σε βίζιτα . Δεν υπάρχει λόγος να ψάχνετε στα σάιτ και λοιπές άλλες βλακείες . Σε όλα τα μασατζιδικα υπάρχουν κορίτσια διαθέσημα να προτιμάτε τα Μασαζ που είναι μακριά από το κέντρο και δρόμους που έχουν πολλή κίνηση και καλύτερες τιμές θα βρείτε και καλύτερο σέρβις .
Φίλε δεν έχω χρόνο να κάθομαι μετά τις 12 να ψαρευω τυχαίες γυναίκες στον δρόμο.
Δεν πάω για τουρισμό, έχω κάτι επαγγελματικές συναντήσεις να κάνω.
Οπότε θέλω να μειώσω τον χρόνο ψαξιματος έξω και να έχω έτοιμα κορίτσια με τιμές κλπ μέσω ίντερνετ.

Στο μεταξύ μετά από δεκάδες συνομιλίες στο Thai Friendly έχω κλείσει 3 ραντεβού για φαγητό ή ποτό με ντόπιες που ψάχνουν και καλά σοβαρή σχέση.
Έχει κανείς εμπειρία από τέτοιες κοπέλες που δεν είναι freelancer;
Στο πρώτο ραντεβού παίζει να γαμηθουν ή θέλουν 2-3 ραντεβού πρώτα;
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.451
Κριτικές
36
Like
38.034
Πόντοι
18.565
Φίλε δεν έχω χρόνο να κάθομαι μετά τις 12 να ψαρευω τυχαίες γυναίκες στον δρόμο.
Δεν πάω για τουρισμό, έχω κάτι επαγγελματικές συναντήσεις να κάνω.
Οπότε θέλω να μειώσω τον χρόνο ψαξιματος έξω και να έχω έτοιμα κορίτσια με τιμές κλπ μέσω ίντερνετ.

Στο μεταξύ μετά από δεκάδες συνομιλίες στο Thai Friendly έχω κλείσει 3 ραντεβού για φαγητό ή ποτό με ντόπιες που ψάχνουν και καλά σοβαρή σχέση.
Έχει κανείς εμπειρία από τέτοιες κοπέλες που δεν είναι freelancer;
Στο πρώτο ραντεβού παίζει να γαμηθουν ή θέλουν 2-3 ραντεβού πρώτα;
Στο πρωτο κατα 90%. Προσπαθησε ομως να κανεις νωρις το ραντεβου, ωστε να εχεις χρονο και για ψηστηρι, η, αμα δεις οτι στραβωνει το πραγμα να εχεις χρονο για αναπληρωση σε κανενα μασσαταζιδικο, μην χαθει η ημερα.
 

pepe21

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2010
Μηνύματα
44
Like
94
Πόντοι
0
Φίλε δεν έχω χρόνο να κάθομαι μετά τις 12 να ψαρευω τυχαίες γυναίκες στον δρόμο.
Δεν πάω για τουρισμό, έχω κάτι επαγγελματικές συναντήσεις να κάνω.
Οπότε θέλω να μειώσω τον χρόνο ψαξιματος έξω και να έχω έτοιμα κορίτσια με τιμές κλπ μέσω ίντερνετ.

Στο μεταξύ μετά από δεκάδες συνομιλίες στο Thai Friendly έχω κλείσει 3 ραντεβού για φαγητό ή ποτό με ντόπιες που ψάχνουν και καλά σοβαρή σχέση.
Έχει κανείς εμπειρία από τέτοιες κοπέλες που δεν είναι freelancer;
Στο πρώτο ραντεβού παίζει να γαμηθουν ή θέλουν 2-3 ραντεβού πρώτα;
Εάν της έχεις βρει από το Thai friendly δεν υπάρχει περίπτωση να μην κάνουν αρπαχτή .
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.888
Πόντοι
3.846
Έχω κλείσει σίγουρα ραντεβού τα 3 παρακάτω (στη φώτο με τις 2 την αριστερή).
Το τι παραμύθι έχω πουλήσει δε λέγεται.
Πολύ μπλα μπλα και όλες και καλά για σοβαρή σχέση.
 

Συνημμένα

  • IMG-20231102-WA0001.jpg
    IMG-20231102-WA0001.jpg
    227,3 KB · Εμφανίσεις: 97
  • 1698925781953.jpg
    1698925781953.jpg
    364,1 KB · Εμφανίσεις: 110
  • Screenshot_2023-11-02-13-52-25-38_94c3c0214f41e8559bec03caf75c21c7.jpg
    Screenshot_2023-11-02-13-52-25-38_94c3c0214f41e8559bec03caf75c21c7.jpg
    727,1 KB · Εμφανίσεις: 103

kolobaras76

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
528
Κριτικές
5
Like
3.272
Πόντοι
446
Μην μπλέκεις με Έλληνες κάτω, φίλε... Ούτε για ένα καφέ, που λέει ο λόγος, εκτός κι αν τους γνωρίζεις χρόνια. Ειδικά σε high season... Μιλάμε για πολύ μπλέξιμο, γενικώς.
εχεις δικιο βουνο φιλε!
 

kolobaras76

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
528
Κριτικές
5
Like
3.272
Πόντοι
446
Δεν χάνουν τον καιρό τους αν αντιληφθούν ότι θα αργήσεις να πας εκεί. Αν όμως βάλεις στο προφίλ σου ότι είσαι εκεί, η, ότι πρόκειται να πας σε λίγες ημέρες, τότε τα μυνήματα από μέρους τους θα πολλαπλασιαστούν.
ετσι ακριβως!
 

Geo...

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2021
Μηνύματα
266
Κριτικές
1
Like
1.073
Πόντοι
81
Ρε σεις....
Εσείς πάτε αναψυχή για να ξελαμπικαρετε ή πάτε να το παίξετε Δον Ζουάν !
Ο άλλος λέει πάει για δουλειές και τις θέλει έτοιμες να τον περιμένουν.
Ο άλλος βαριέται να ψάχνει το βράδυ αργά....
Ο άλλος έχει τόσα like....
Εσείς κάνετε λες και βρισκόσαστε Αθήνα.....
Μην ξεχάσετε να βάλετε και Armani στο ραντεβού....
Ααααα, ρε....
Διακοπές είναι αυτές ή μόστρα α λα Mykonos ;
Εσείς πάτε να το παίξετε Έλληνες στο εξωτερικό.....
Λες και σας περιμένει η λιμουζίνα στο αεροδρόμιο κ όλη η ιστορία της Ταϋλάνδης την έχουν φτιάξει οι αρχαίοι Έλληνες.....
Πιο καλά κ φθηνότερα θα περάσετε στα μασατζιδικα της Αθήνας και με τα ντόπια εσκορτ παρά με τις ξένες εκεί.....
Ταϋλάνδη πάμε αγοράκια για να χαλαρώσει ο οργανισμός μας χειμωνιάτικα κ για να έχουμε καλοκαίρι Γενάρη Φλεβάρη....
Για μασάζ...
Για να πιούμε, να φάμε
Έστω και καμιά γνωριμία άμα λάχει αργά το βράδυ .....
Κ για μία συναλλαγή με αντίτιμο την καλοπέραση....
Μυθιστόρημα γράφεται ή παραγγελνεται πίτσα εσείς ;
Ο ένας το θέλει έτσι ο άλλος γιουβέτσι.
Τι είναι η Ταϋλάνδη
Η μαμά σας να σας τα χει όλα έτοιμα ;
Αυτό το σκυλάκι του νεοέλληνα που έχετε ορισμενοι βασιζόμενοι σ αυτά που ακούτε που κάναμε εμείς οι πιο παλιοί, δεν το καταλαβαίνω....
Είναι σαν να περιμένεις να περάσεις το ίδιο καλά όπως περάσαμε εμείς τις καλές εποχές, με τα μυαλά τα δικά μας.....
Δεν κάθεστε σπίτια σας λέω γω....
Στην Αράχωβα πιο πολύ μούρη θα βγάλετε παρά εκεί στην άλλη άκρη του κόσμου.....
Για να μην πω που οι μισοί που είναι όλο ενδοιασμούς είναι κρυφές κ στο τέλος καταλήγουν με τα toyboys....
Λες κ παίζεται κρυφτό, γράφεται ορισμένοι.....
Διακοπές πάτε, όχι να κλείσετε καμιά μπιζνα
Για χαλαρώστε λίγο....
Μουροχαυλοι.....
Μας ξενερωνετε μ αυτά που γράφεται....
Για να γράψουν καμιά ιστορία αυτοί που πήγαν να μάθετε λίγο....
Χρατς Χρουτς
 

shadow

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
11.839
Κριτικές
1
Like
9.655
Πόντοι
2.456
Ρε σεις....
Εσείς πάτε αναψυχή για να ξελαμπικαρετε ή πάτε να το παίξετε Δον Ζουάν !
Ο άλλος λέει πάει για δουλειές και τις θέλει έτοιμες να τον περιμένουν.
Ο άλλος βαριέται να ψάχνει το βράδυ αργά....
Ο άλλος έχει τόσα like....
Εσείς κάνετε λες και βρισκόσαστε Αθήνα.....
Μην ξεχάσετε να βάλετε και Armani στο ραντεβού....
Ααααα, ρε....
Διακοπές είναι αυτές ή μόστρα α λα Mykonos ;
Εσείς πάτε να το παίξετε Έλληνες στο εξωτερικό.....
Λες και σας περιμένει η λιμουζίνα στο αεροδρόμιο κ όλη η ιστορία της Ταϋλάνδης την έχουν φτιάξει οι αρχαίοι Έλληνες.....
Πιο καλά κ φθηνότερα θα περάσετε στα μασατζιδικα της Αθήνας και με τα ντόπια εσκορτ παρά με τις ξένες εκεί.....
Ταϋλάνδη πάμε αγοράκια για να χαλαρώσει ο οργανισμός μας χειμωνιάτικα κ για να έχουμε καλοκαίρι Γενάρη Φλεβάρη....
Για μασάζ...
Για να πιούμε, να φάμε
Έστω και καμιά γνωριμία άμα λάχει αργά το βράδυ .....
Κ για μία συναλλαγή με αντίτιμο την καλοπέραση....
Μυθιστόρημα γράφεται ή παραγγελνεται πίτσα εσείς ;
Ο ένας το θέλει έτσι ο άλλος γιουβέτσι.
Τι είναι η Ταϋλάνδη
Η μαμά σας να σας τα χει όλα έτοιμα ;
Αυτό το σκυλάκι του νεοέλληνα που έχετε ορισμενοι βασιζόμενοι σ αυτά που ακούτε που κάναμε εμείς οι πιο παλιοί, δεν το καταλαβαίνω....
Είναι σαν να περιμένεις να περάσεις το ίδιο καλά όπως περάσαμε εμείς τις καλές εποχές, με τα μυαλά τα δικά μας.....
Δεν κάθεστε σπίτια σας λέω γω....
Στην Αράχωβα πιο πολύ μούρη θα βγάλετε παρά εκεί στην άλλη άκρη του κόσμου.....
Για να μην πω που οι μισοί που είναι όλο ενδοιασμούς είναι κρυφές κ στο τέλος καταλήγουν με τα toyboys....
Λες κ παίζεται κρυφτό, γράφεται ορισμένοι.....
Διακοπές πάτε, όχι να κλείσετε καμιά μπιζνα
Για χαλαρώστε λίγο....
Μουροχαυλοι.....
Μας ξενερωνετε μ αυτά που γράφεται....
Για να γράψουν καμιά ιστορία αυτοί που πήγαν να μάθετε λίγο....
Χρατς Χρουτς
Το έχω γράψει πολλές φορές ότι δεν πας στην άλλη άκρη του κόσμου μόνο για να γαμησης ,πας για να περάσεις ωραία να δεις καινούργιους ανθρώπους να φάς να κάνεις τα μασάζ σου να δείτε καινούρια μέρη κτλπ τώρα να ρίξεις και μερικές πουτσες όλα καλά αλλά όχι να καθεσε να ψάχνεις όλοι μέρα για αυτό εξάλλου η Ταϊλάνδη έχει πολλές επιλογές
 
Εγγρ.
3 Απρ 2019
Μηνύματα
142
Like
261
Πόντοι
21
Μα έχω δηλώσει την πόλη που θα πάω σε λίγες μέρες.
Άρα ήδη θεωρείται ότι μιλάμε για το μέρος εκεί.
Δεν έχουν λόγο να με αγνοήσουν σαν να μη βρίσκομαι εκεί. Και γενικά υπάρχουν κουβέντες. Freelancer δεν βρίσκω.

Επίσης πλήρωσα το premium του BUMBLE για 1 βδομάδα και τσάμπα λεφτά.
Έχει κυρίως ξένες και μόνο 2 κουβέντες ξεκίνησαν σε 2 μέρες.
Ενώ στο Thai Friendly έχω 137 likes μέχρι στιγμής και άπειρα τσατ.
 

rFactor

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2014
Μηνύματα
413
Like
169
Πόντοι
1
εχεις δικιο βουνο φιλε!

Τα ξέρω φίλε... Με Έλληνες σε τέτοια μέρη ούτε γεια... Ψάχνονται για την λαμογιά, έχουν την κουτοπονηριά στο μυαλό, δυστυχώς. Θυμάμαι πριν χρόνια στο αεροδρόμιο του Phuket με χαιρέτησε σε άπταιστα ελληνικά ένας Αλβανός, λόγω μιας φανέλας ποδοσφαιρικής ομάδας που φορούσα. Ξεκίνησα να του μιλάω ΜΟΝΟ μόλις είδα ότι είχε και την οικογένειά του μαζί, άρα δεν ήταν ο κλασσικός ο μαλάκας που "ψάχνεται" για διάφορα εκεί κάτω, με τόσες ιστορίες που έχω ακούσει. Δούλευε σεζόν στην Ρόδο κι απλά έκανε διακοπές οικογενειακές μία στο τόσο, αλλά μέχρι και με αυτόν δυο λεπτά κάθησα να μιλήσω. Μακρυά κι αλλάργα, γενικότερα.
 

kolobaras76

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
528
Κριτικές
5
Like
3.272
Πόντοι
446
Τα ξέρω φίλε... Με Έλληνες σε τέτοια μέρη ούτε γεια... Ψάχνονται για την λαμογιά, έχουν την κουτοπονηριά στο μυαλό, δυστυχώς. Θυμάμαι πριν χρόνια στο αεροδρόμιο του Phuket με χαιρέτησε σε άπταιστα ελληνικά ένας Αλβανός, λόγω μιας φανέλας ποδοσφαιρικής ομάδας που φορούσα. Ξεκίνησα να του μιλάω ΜΟΝΟ μόλις είδα ότι είχε και την οικογένειά του μαζί, άρα δεν ήταν ο κλασσικός ο μαλάκας που "ψάχνεται" για διάφορα εκεί κάτω, με τόσες ιστορίες που έχω ακούσει. Δούλευε σεζόν στην Ρόδο κι απλά έκανε διακοπές οικογενειακές μία στο τόσο, αλλά μέχρι και με αυτόν δυο λεπτά κάθησα να μιλήσω. Μακρυά κι αλλάργα, γενικότερα.
ρε φιλε μη δινεις στοχο φορωντας φανελες απο ελληνικες ομαδες....φορα buriram united....εξαλλου και οι ελληνικες ομαδες οπως και το πρωταθλημα που εχουμε ειναι για τον πουτσο εντελως!
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.451
Κριτικές
36
Like
38.034
Πόντοι
18.565
Τα ξέρω φίλε... Με Έλληνες σε τέτοια μέρη ούτε γεια... Ψάχνονται για την λαμογιά, έχουν την κουτοπονηριά στο μυαλό, δυστυχώς. Θυμάμαι πριν χρόνια στο αεροδρόμιο του Phuket με χαιρέτησε σε άπταιστα ελληνικά ένας Αλβανός, λόγω μιας φανέλας ποδοσφαιρικής ομάδας που φορούσα. Ξεκίνησα να του μιλάω ΜΟΝΟ μόλις είδα ότι είχε και την οικογένειά του μαζί, άρα δεν ήταν ο κλασσικός ο μαλάκας που "ψάχνεται" για διάφορα εκεί κάτω, με τόσες ιστορίες που έχω ακούσει. Δούλευε σεζόν στην Ρόδο κι απλά έκανε διακοπές οικογενειακές μία στο τόσο, αλλά μέχρι και με αυτόν δυο λεπτά κάθησα να μιλήσω. Μακρυά κι αλλάργα, γενικότερα.
Eχω συναντηθει με καποια παιδια που γραφανε παλιοτερα σε αυτο το νημα, κατω στην Ταυλανδη. Με τον Παγκνταο και την παρεα του, με τον Φαντομα, με τον Μανο τον Χαρντ που τον καταστρεψαμε και τον καναμε μονιμο εκει κατω, με τον Δημητλακη29, αλλα και με τον Λοβ γιου σορτ ταιμ, @Love you sort time , που γραφει ακομα καμμια φορα εδω. Ολα τα παιδια μια χαρα ηταν και ηταν και τιμη μου που τους γνωρισα. Ευτυχως δεν μου ετυχε κανενας να ειναι λαμογιο.
 
Τελευταία τροποποίηση:

victoriatus

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2010
Μηνύματα
209
Κριτικές
3
Like
714
Πόντοι
81
Πολύ καλά τα λέει ο Geo πιο πάνω . Η ταυλανδη είναι περιπέτεια από τη στιγμή που φτάνεις αεροδρόμιο . Μην κανονίζεται τίποτε πιο πριν πέρα από ξενοδοχείο . Όλα μπορούν να ανατραπούν σε δευτερόλεπτα . Κάντε καμάκι , ρίξτε ματιές , πιάστε κουβέντα . Ευγενικοί , καθαροί και όχι τσιγκουνιές . Σας τα λέει άνθρωπος που έχει πάει αμέτρητες φορές κάτω και δούλευε εκεί πριν κάμποσα χρονια στην bkk .
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom