Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.888
Πόντοι
3.846
Η Καταρ εχει καλες προσφορες που ληγουν σημερα το βραδι, νομιζω. Για Φεβρουαριο που κοιταξα μου εβγαλε στα 711 χωρις μεγαλες αναμονες. (εχω βγαλει ηδη, εδω και 2 μηνες με τους Τουρκους στα 640)
Και εγώ με Καταρ πετάω τον Νοέμβρη μέσω Ντοχα.
 

shadow

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
11.839
Κριτικές
1
Like
9.655
Πόντοι
2.456
Η Καταρ εχει καλες προσφορες που ληγουν σημερα το βραδι, νομιζω. Για Φεβρουαριο που κοιταξα μου εβγαλε στα 711 χωρις μεγαλες αναμονες. (εχω βγαλει ηδη, εδω και 2 μηνες με τους Τουρκους στα 640)
Για Φεβρουαρίου έβγαλες με τους Τούρκους;
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.451
Κριτικές
36
Like
38.034
Πόντοι
18.565
Για Φεβρουαρίου έβγαλες με τους Τούρκους;
Ναι, τελευταια 3 χρονια πεταω με τους Τουρκους. Ειχανε ξηγηθει πολυ ενταξει εδω στα γραφεια τους στον Αλιμο τοτε με τον κορονοιο, οταν ξεκινησε η ιστορια μου ειχαν αλλαξει το εισητηριο για Κινα και μου το κανανε για Μπανγκοκ, χωρις πολλα-πολλα και χωρις καμμια επιβαρυνση, ενω απο την Καταρ που πεταγα τα προηγουμενα χρονια δεν ειχα καλη αντιμετωπιση σε θεματα αλλαγων.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.451
Κριτικές
36
Like
38.034
Πόντοι
18.565
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.423
Κριτικές
1
Like
2.821
Πόντοι
456
Καλησπέρα μάγκες.! Σκέφτομαι να κάνω ένα ταξίδι ταυλανδη όμως έχω κάποιες απορίες..πρώτον μάλλον θα είμαι μόνος γιατί οι ελεύθεροι τυποι-φιλοι σα και μένα προτιμάνε όρος Ρωσία που πήγα φέτος και δε πολύ γούσταρα εκεί με τη νοοτροπία...δεύτερον είναι επικίνδυνο μόνος? Τρίτον..εκεί αν θες να γαμησεις πως καταλαβαίνεις αν είναι άντρας η γυναικα Και πέμπτον καπου διάβασα ότι η πορνεία απαγορεύεται εκεί οπότε παίζει και να μπλέξεις... ισχύει? Α και κάτι τελευταίο..ποια είναι η καλύτερη εποχή? Ούτε φουλ καύσωνα ούτε κωλοκαιρο.thanks
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.888
Πόντοι
3.846
Οι 4 ωρες ειναι πανω στα ορια της δικης μου υπομονης, βεβαια στο καινουργιο αεροδρομιο της Ντοχα περνανε πιο ευκολα.
Είχα 7 ώρες για Μπαλί όταν πήγαινα μέσω Ντουμπάι.
Στην μια περίπτωση κοιμήθηκα και στην άλλη πήγα για φαγητό στο Business bay του Ντουμπάι.
 

diamantino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
1.153
Κριτικές
1
Like
2.417
Πόντοι
456
Δεν αξίζει να πας με γραφείο ,για μερικές ξεναγήσεις...όπου θες να πας πάτα προορισμούς στο Google δες βίντεο στο YouTube γράψε τους προορισμούς και πήγαινε , επίσης τα κορίτσια δεν θέλουν πολλά πολλά ένα hello ,και κάτι τέτοια και της πάς στο hotel , συμβουλή για έναν που θα πάει πρώτη φορά μόνος η με φίλο του ΚΑΛΗ οργάνωση το Google και το YouTube έχουν ότι μπορείτε να φανταστείτε πάρε ένα τετράδιο και γράψε π.χ θέλω να πάω εκεί διεύθυνση μέρους κτλπ.
τα κοριτσια εκει ειναι ολες τελειοφητες του Χαρβαντ οι μισες και οι αλλες μισες απο Οξφορδη μερια ,αν ηξερες Αγγλικα εκει θα τα ξεχασεις χα χα χα
 
  • Like
Αντιδράσεις: Crixus

diamantino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
1.153
Κριτικές
1
Like
2.417
Πόντοι
456
Εκτος του οτι τα γραφεια σε πηγαινουν και σε κατι ασχετα ξενοδοχεια μακρυα απο τις "πιατσες" που μας ενδιαφερουν.
ναι ακριβως το 2005 που πηγα πρωτη φορα το ιντερνετ σερνόταν ετσι πηγα με εταιρια και το ξενοδοχειο ηταν στη Καρον ,οταν ειδα τι γινιονταν στη Πατογκ ,καθε μερα οδηγουσα το μηχανακι πηγαινε ελα , μεγαλη ταλαιπωρια αντι να ημουν εκει
 

diamantino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
1.153
Κριτικές
1
Like
2.417
Πόντοι
456
Είναι γεγονός ότι ούτε οι Ταυλανδοι μιλάνε Αγγλικά, αλλά ρε φίλε σε ξένη χώρα πώς περιμένεις να συννενοηθείς;
Ούτε βασικά Αγγλικά μιλάς;
ενταξει μην τον αποπαιρνουμε και εγω πλακα εκανα πριν , εχω μια ιδεα το 2008 που πηγα Κουβα και δεν εχω ιδεα απο Ισπανικα πηρα μια μεθοδο ενα βιβλιαρακι με τις βασικες ας πουμε ατακες που χρειαζεται ενας τουριστας ,και ολα πηγαν καλα ,εκεινες εψαχναν για σπονσορα μπας και παντρευρουν και εται φαση , εγω αρχισα να λεω παπαριες πως εχω δικα μου μαγαζια και θελω να παντρευτω ,και σητω και προσωπικο να ξερει καλα ισπανικα και αλλα που μου ερχονταν της ωρας και περασα καλα ,εχεις και το goo0gle tranlation ,SIGA POY XREIAZONTAI αΓΓΛΙΚΑ
 

Crixus

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2019
Μηνύματα
345
Κριτικές
1
Like
1.153
Πόντοι
201
Καλησπέρα μάγκες.! Σκέφτομαι να κάνω ένα ταξίδι ταυλανδη όμως έχω κάποιες απορίες..πρώτον μάλλον θα είμαι μόνος γιατί οι ελεύθεροι τυποι-φιλοι σα και μένα προτιμάνε όρος Ρωσία που πήγα φέτος και δε πολύ γούσταρα εκεί με τη νοοτροπία...δεύτερον είναι επικίνδυνο μόνος? Τρίτον..εκεί αν θες να γαμησεις πως καταλαβαίνεις αν είναι άντρας η γυναικα Και πέμπτον καπου διάβασα ότι η πορνεία απαγορεύεται εκεί οπότε παίζει και να μπλέξεις... ισχύει? Α και κάτι τελευταίο..ποια είναι η καλύτερη εποχή? Ούτε φουλ καύσωνα ούτε κωλοκαιρο.thanks
Την 1η απορία δεν την πολύ κατάλαβα, συγκριτικά Ταιλάνδη - Ρωσία είνα 2 τελείως διαφορετικά πράγματα απο όπου κι αν τα πιάσεις....
2η Όχι είναι απο τις πιό ασφαλής χώρες στον κόσμο, ακολουθώντας φυσικά κανόνες χωρίς να προκαλούμε την τύχη μας.
3η Δεδομένο πως τις πρώτες ώρες-μέρες θα σαστίσεις, όταν θ`ανοίξει καλά το μάτι θα τις ξεχωρίζεις, σίγουρα θα υπάρχουν αμφίβολες περιπτώσεις, μην ντραπείς να ρωτήσεις...
4η Απλώς τα κορίτσια δεν θεωρούνται πόρνες, απλώς ψωνίζονται παντού και πάντα και ζητούν δωράκι για τις υπηρεσίες τους. Θα σου πουν το κάνω για τα λεφτά αλλά και γιατί έχει πλάκα.
5η Η θερμοκρασία είναι σχεδόν ίδιο όλο τον χρόνο, απλώς Ιούνιος-Οκτώβριο πιό πολύ υγρασία και ειδικά Αυγουστο & Σεπτέμβριο πολλές βροχές. Θεωρητικά καλύτεροι μήνες Νοέμβριος-Μάρτιος.
Ελπίζω να βοήθησα.
 

Crixus

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2019
Μηνύματα
345
Κριτικές
1
Like
1.153
Πόντοι
201
Για τον φιλο που ρώτησε για Αγγλικά, ξέρεις δεν ξέρεις στην αρχή δεν θα καταλαβαίνεις λέξη, πλέον όλες έχουν κατεβασμένες εφαρμογές που μεταφράζουν τα πάντα, έχουν μάθει να πληκτρολογούν πιό γρήγορα απο το να μιλάνε..
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.798
Like
14.539
Πόντοι
3.656
Βοηθατε! Λεω να παω με γραφειο γιατι δεν ξερω Αγγλικα,για να εχω ξεναγηση. Με νοηματα θα μπασω κανα κοριτσι στο χοτελ?
Θα σου πρότεινα μεταφραστή Google. Πάρε πακέτο INTERNET και μίλα του Ελληνικά, θα μεταφράζει Ταυλανδικά. Αν όμως μπαίνεις μέσα σε μαγαζιά, το οποίο είναι αρκετά πιο επικίνδυνο αν αγνοείς Αγγλικά, αγόρασε τον μεταφραστή όλων των Γλωσσών, ώστε να μην έχεις πρόβλημα σε όλο τον κόσμο
 

Crixus

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2019
Μηνύματα
345
Κριτικές
1
Like
1.153
Πόντοι
201
Βοηθατε! Λεω να παω με γραφειο γιατι δεν ξερω Αγγλικα,για να εχω ξεναγηση. Με νοηματα θα μπασω κανα κοριτσι στο χοτελ?
Δεν χρειάζεται να πεις πολλά...
Χάου ματς, μπουμ μπουμ, σορτ τάιμ?
θα σου πει το αντίτιμο και πάτε στο χοτέλ.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.451
Κριτικές
36
Like
38.034
Πόντοι
18.565
Καλησπέρα μάγκες.! Σκέφτομαι να κάνω ένα ταξίδι ταυλανδη όμως έχω κάποιες απορίες..πρώτον μάλλον θα είμαι μόνος γιατί οι ελεύθεροι τυποι-φιλοι σα και μένα προτιμάνε όρος Ρωσία που πήγα φέτος και δε πολύ γούσταρα εκεί με τη νοοτροπία...δεύτερον είναι επικίνδυνο μόνος? Τρίτον..εκεί αν θες να γαμησεις πως καταλαβαίνεις αν είναι άντρας η γυναικα Και πέμπτον καπου διάβασα ότι η πορνεία απαγορεύεται εκεί οπότε παίζει και να μπλέξεις... ισχύει? Α και κάτι τελευταίο..ποια είναι η καλύτερη εποχή? Ούτε φουλ καύσωνα ούτε κωλοκαιρο.thanks
Φιλαρακο, απο το 2006 σε αυτο το νημα εχουν γραφτει τρεις χιλιαδες σελιδες με εμπειριες συναγωνιστων απο την Ταυλανδη. Διαβασε τουλαχιστον τις τελευταιες 100 σελιδες, ταξιδι ζωης θα κανεις, προετοιμασου. Θα σου πω μονο πως θα αποφευγεις τα λειντι-μποις. Οτι βλεπεις και κουνιεται προκλητικα σαν μαουνα, το αποφευγεις.
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.423
Κριτικές
1
Like
2.821
Πόντοι
456
Φιλαρακο, απο το 2006 σε αυτο το νημα εχουν γραφτει τρεις χιλιαδες σελιδες με εμπειριες συναγωνιστων απο την Ταυλανδη. Διαβασε τουλαχιστον τις τελευταιες 100 σελιδες, ταξιδι ζωης θα κανεις, προετοιμασου. Θα σου πω μονο πως θα αποφευγεις τα λειντι-μποις. Οτι βλεπεις και κουνιεται προκλητικα σαν μαουνα, το αποφευγεις.
To ξέρω γερο..ρίχνω κάτι ματιές κατά καιρούς αλλα γράφονται παρά πολλά και γω θελω 2-3 πράγματακια μόνο.
 

Crixus

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2019
Μηνύματα
345
Κριτικές
1
Like
1.153
Πόντοι
201
Μετά απο πάνω απο 200 μέρες συνολικά διαμονής στη Πατάγια μου έτυχαν φέτος 2 μοναδικές εμπειρίες.
1. Γνωριμία απο thaifriendly, κατα δήλωσή της φοιτήτρια απο bangkok 25 ετών, επίσης κατα δήλωσή της καμία σχέση με freelancer και αγοραίο σεξ, μόνο παρέα και διασκέδαση....κατέληξε σε φιλοξενία στο δωμάτιό μου για 1 βράδυ και με ότι φυσιολογικά ακολούθησε.....συνολικό κόστος 120 μπατ ένα πρωινό
2. Λέω γιατί να μη συμβεί και 2η φορά...πάλι απο thaifriendly γκομενάκι μικρότερης ηλικίας, με παρόμοιες πληροφορίες, ραντεβού στο ξενοδοχείο όχι μέσα στο δωμάτιο, μου λέει πως πεινάει, φαγητό για 2 άτομα 500-550μπατ, φεύγοντας μου λέει πως δεν πρόλαβε να κάνει τα μαλλιά της και αν μπορούμε να πάμε στο κομμωτήριο της γειτονίας, κι ενώ εγώ έριξα έναν υπνάκο στον καναπέ σε 2 ώρες τελείωσε και μου ζήτησε 250μπατ για να πληρώσει, κι ενώ ανηφορίζαμε στο ξενοδοχείο σταμάτησε ν`αγοράσει 5!!! κιλά φρούτα, άλλα 150μπατ που δεν είχε και τα πλήρωσα εγώ, κι αφού φτάσαμε στο ξενοδοχείο της λέω πάρε την ταυτότητα σου και 200μπατ ακόμη και στην ευχή του βούδα......Φυσικά έφαγα το ανάλογο βρισίδι σε διεθνή γλώσσα. ......συνολικό κόστος 1150μπατ για 5 άχρηστες ώρες στην Πατάγια.

- bonus......Σάββατο βράδυ στο Republic (φανταστικό κλαμπ) γνωριμία με Γεωργιανή νεαρή μεν ευτραφής δε, τύφλα, κουρούμπελο! Παρά την εμφανής δυσαρέσκειά μου για τις επιθετικές κινήσεις της αφού είχε λοκαριστεί άλλος στόχος, προσπάθησα να μείνω αμέτοχος σε έντονα χουφτώματα, γλωσόφιλα, κλπ (να σημειωθεί πως η κυρία δέχτηκε παρατήρηση και απο τον security) ......αποτέλεσμα να γυρίσουν όλοι στα σπίτια τους αγάμητοι...
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.704
Κριτικές
183
Like
43.815
Πόντοι
21.896
2. Λέω γιατί να μη συμβεί και 2η φορά...πάλι απο thaifriendly γκομενάκι μικρότερης ηλικίας, με παρόμοιες πληροφορίες, ραντεβού στο ξενοδοχείο όχι μέσα στο δωμάτιο, μου λέει πως πεινάει, φαγητό για 2 άτομα 500-550μπατ, φεύγοντας μου λέει πως δεν πρόλαβε να κάνει τα μαλλιά της και αν μπορούμε να πάμε στο κομμωτήριο της γειτονίας, κι ενώ εγώ έριξα έναν υπνάκο στον καναπέ σε 2 ώρες τελείωσε και μου ζήτησε 250μπατ για να πληρώσει, κι ενώ ανηφορίζαμε στο ξενοδοχείο σταμάτησε ν`αγοράσει 5!!! κιλά φρούτα, άλλα 150μπατ που δεν είχε και τα πλήρωσα εγώ, κι αφού φτάσαμε στο ξενοδοχείο της λέω πάρε την ταυτότητα σου και 200μπατ ακόμη και στην ευχή του βούδα......Φυσικά έφαγα το ανάλογο βρισίδι σε διεθνή γλώσσα. ......συνολικό κόστος 1150μπατ για 5 άχρηστες ώρες στην Πατάγια.

-
Αφού έφτασες μέχρι το ξενοδοχείο κ της έδωσες κ διακόσια μπατονια γιατί δεν την φορτώσεις τελικά;
 

captain 69

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.519
Like
11.557
Πόντοι
3.506

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom