Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.451
Κριτικές
36
Like
38.034
Πόντοι
18.565
Δεν θες να πάμε pattaya καλητερα να σου δείξω τα gents club
Βαλιτσα=Γυναικα. Καταλαβαινεις οτι δεν γινεται να παω Παταγια με βαλιτσα. Τζεντς κλαμπ εχει ανοιξει καινουργια πιατσα στην Μπανγκοκ σε ενα παραδρομο του σοι 13.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.451
Κριτικές
36
Like
38.034
Πόντοι
18.565
Βαλιτσα=Γυναικα. Καταλαβαινεις οτι δεν γινεται να παω Παταγια με βαλιτσα. Τζεντς κλαμπ εχει ανοιξει καινουργια πιατσα στην Μπανγκοκ σε ενα παραδρομο του σοι 13.
Λαθος, σε παραδρομο του σοι 23.
 

Crixus

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2019
Μηνύματα
345
Κριτικές
1
Like
1.153
Πόντοι
201
Αφού έφτασες μέχρι το ξενοδοχείο κ της έδωσες κ διακόσια μπατονια γιατί δεν την φορτώσεις τελικά;
Γιατί μου είχε σπάσει τα νεύρα! Παρέλειψα να πω πως όταν την έδιωξα μου είπε πως δεν είχε λεφτά για μοτο-ταξί....μαλακίες! Της έδωσα ένα 200αρι για να ξεκουμπιστεί....
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.451
Κριτικές
36
Like
38.034
Πόντοι
18.565
1500x500

Kαινουργια πιατσα. Παραδρομος του σοι 23, στο γκουγκλ μαπς εμφανιζεται και αυτος σαν σοι 23. Πολλα καινουργια κλαμπ εδω, αν καποιος συναγωνιστης παει στην Μπανγκοκ ας ριξει μια ματια και εδω.
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.704
Κριτικές
183
Like
43.815
Πόντοι
21.896
Γιατί μου είχε σπάσει τα νεύρα! Παρέλειψα να πω πως όταν την έδιωξα μου είπε πως δεν είχε λεφτά για μοτο-ταξί....μαλακίες! Της έδωσα ένα 200αρι για να ξεκουμπιστεί....
Σε καταλαβαίνω απόλυτα ...........αλλά οι ταυλανδες μπρος στα καμώματα των Σλάβων γυναικών είναι παναγιες:confused:
 

Crixus

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2019
Μηνύματα
345
Κριτικές
1
Like
1.153
Πόντοι
201
Παταγια 2023 λοιπόν,
Πτήση με Gulf Air. Πολύ ωραίο το αεροδρόμιο του Μπαχρέιν. Στο Αθήνα-Μπαχρέιν και αντίστροφα σε θέσεις δίπλα στις πλαϊνές πόρτες με πολύ χώρο για τα πόδια μας.
Ξενοδοχείο στο Vogue που πηγαίνω τα τελευταία χρόνια. Αυτή τη φορά όμως στη παλιά πτέρυγα. Ένα βαψιματάκι το χρειάζεται.
Φαγητό απο τις καντινούλες στη γωνία Μπουακάο & Diana σχεδόν καθημερινά είτε μπέργκερ είτε μακαρονάδες. Κάποιες φορές στο Kiss food, και σε 1-2 άλλα μαγαζιά κυρίως Μπουακάο και Νταιάνα.
Λόγω καλού καιρού όλες τις ημέρες, πολύ παράξενο για την εποχή, εκδρομές στο koh larn, και μεσημεριανό μπανάκι....
Λίγος τουρισμός απο Ευρωπαίους/αμερικάνους/Αυστραλούς, αντιθέτως πολλοί Ινδοί και Κινέζοι.

- walking Street πλέον αξίζει να πάει κανείς μετά τις 01.00 για κάποιο Club. Τα παλιά Insomnia & Lucifer περνάνε κρίση, Νο1 Το Republic όπου μετά τις 02.30 μαζεύεται όλο το soi 6 και βάλε, 2η καλύτερη επιλογή το Myst. Όπου διέκρινα να έχει μεταφερθεί όλο το προσωπικό της Insomnia, δεν ξέρω αν υπάρχει ιδιοκτησιακή σχέση μεταξύ τους. Η Insomnia πλέον είναι στέκι για λίγο μεγαλύτερες ηλικίες σε γυναίκες αλλά εξυπηρετεί πολύ σε γρήγορη φορτωτική λόγω εξοικίωσης με τον χώρο. Το Lucifer φαίνεται να έχει παλιώσει αρκετά, είναι καλό για ένα πρώτο ποτό.
Τα gogo bars είναι μέρη για να "σκοτώσεις" την ώρα σου και αρκετά μπατ....Άδεια και υπάρχουν για να υπάρχουν.
-Buakhao & Tree Town. Με ανεβασμένα Bar Fine άκουσα τιμές απο 300-1000 μπατ. Για μένα κορυφαίο μπαρ το annie Jacks στη Buakhao με πολλά και όμορφα κορίτσια, bar fine 600μπατ, 2000 long time οι περισσότερες. Στη Tree Town χαμηλότερο bar fine, κινητικότητα πολύ χαμηλή. 1000-1500 short & 2000 long, πλέον εγώ δεν ρωτάω τα κορίτσια πόσο θέλουν αλλά ορίζω την τιμή απο πριν. π.χ. "θα σου πληρώσω το ,μπαρ φάιν και 2000 μέχρι αύριο το πρωί" 3 φορές το έκανα και δεν έγινε διαπραγμάτευση για κάτι άλλο.
-Soi 6 Εκεί μπορεί να φας όλα σου τα λεφτά σε μία νύχτα, η μόνη περιοχή με φουλ κόσμο, απ`εξω όμως!!!! όχι μέσα στα μαγαζιά, τα κορίτσια λέγανε όσοι μπαίνουν γίνονται λιώμα στις μπύρες, κερνάνε και 1-2 ποτά και κανείς δεν πάει επάνω! Bar fine 300-400μπατ για επάνω, 800-1000 μπατ για να πάρεις το κορίτσι μαζί σου. 1000-1500 μπατ για να πας επάνω. Πιό συχνό το 1000ρικο αλλά υπάρχουν και 1st class.
-Beach Road Freelancers κυρίως των 1000 μπατ, μεγαλοκοπέλες, βαριεστημένες, τεμπελούλες, και ανεκτικές στους Ινδούς. Κάποιες περίεργες ώρες μπορεί να σου που μέχρι και 500 μπατ.
-Gents Clubs. Αγαπημένο μέρος το Soi Bongot 8, αγαπημένο club οι Πειρατές. Πολύ καλή περιποίηση, 300 μπατ το bar fine, στοματικό σε χώρο με παραβάν 500 μπατ, 1000 ολοκληρωμένες υπηρεσίες είτε στο παραβάν είτε σε δωμάτιο επάνω. Κορίτσια για όλα τα γούστα! Καλύτερη ώρα 14.00-18.00 μπορείς να καθίσεις όλη τη μέρα, ακόμη κι αν πεινάσεις σου παραγγέλνουν φαγητό.
-Απο thaifriendly ανέφερα αναλυτικά τις εμπειρίες μου πιό πάνω.

- ....Νομίζω η Πατάγια μας τελείωσε, για την επόμενη φορά θα ψαχτώ για κάτι άλλο.
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.423
Κριτικές
1
Like
2.821
Πόντοι
456
Μετά απο πάνω απο 200 μέρες συνολικά διαμονής στη Πατάγια μου έτυχαν φέτος 2 μοναδικές εμπειρίες.
1. Γνωριμία απο thaifriendly, κατα δήλωσή της φοιτήτρια απο bangkok 25 ετών, επίσης κατα δήλωσή της καμία σχέση με freelancer και αγοραίο σεξ, μόνο παρέα και διασκέδαση....κατέληξε σε φιλοξενία στο δωμάτιό μου για 1 βράδυ και με ότι φυσιολογικά ακολούθησε.....συνολικό κόστος 120 μπατ ένα πρωινό
2. Λέω γιατί να μη συμβεί και 2η φορά...πάλι απο thaifriendly γκομενάκι μικρότερης ηλικίας, με παρόμοιες πληροφορίες, ραντεβού στο ξενοδοχείο όχι μέσα στο δωμάτιο, μου λέει πως πεινάει, φαγητό για 2 άτομα 500-550μπατ, φεύγοντας μου λέει πως δεν πρόλαβε να κάνει τα μαλλιά της και αν μπορούμε να πάμε στο κομμωτήριο της γειτονίας, κι ενώ εγώ έριξα έναν υπνάκο στον καναπέ σε 2 ώρες τελείωσε και μου ζήτησε 250μπατ για να πληρώσει, κι ενώ ανηφορίζαμε στο ξενοδοχείο σταμάτησε ν`αγοράσει 5!!! κιλά φρούτα, άλλα 150μπατ που δεν είχε και τα πλήρωσα εγώ, κι αφού φτάσαμε στο ξενοδοχείο της λέω πάρε την ταυτότητα σου και 200μπατ ακόμη και στην ευχή του βούδα......Φυσικά έφαγα το ανάλογο βρισίδι σε διεθνή γλώσσα. ......συνολικό κόστος 1150μπατ για 5 άχρηστες ώρες στην Πατάγια.

- bonus......Σάββατο βράδυ στο Republic (φανταστικό κλαμπ) γνωριμία με Γεωργιανή νεαρή μεν ευτραφής δε, τύφλα, κουρούμπελο! Παρά την εμφανής δυσαρέσκειά μου για τις επιθετικές κινήσεις της αφού είχε λοκαριστεί άλλος στόχος, προσπάθησα να μείνω αμέτοχος σε έντονα χουφτώματα, γλωσόφιλα, κλπ (να σημειωθεί πως η κυρία δέχτηκε παρατήρηση και απο τον security) ......αποτέλεσμα να γυρίσουν όλοι στα σπίτια τους αγάμητοι...
α μάλιστα,,,εχει και τετοιες λαμογιές εκει λοιπον..
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.423
Κριτικές
1
Like
2.821
Πόντοι
456
αν και οπου πας σαν τουριστας που ξερουν οι γκόμενες οτι πας για σεξοτουρισμο,το εκμεταλευονται..
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.704
Κριτικές
183
Like
43.815
Πόντοι
21.896
αν και οπου πας σαν τουριστας που ξερουν οι γκόμενες οτι πας για σεξοτουρισμο,το εκμεταλευονται..
Δυστυχώς έτσι είναι
Σκάω μύτη μετά από Πατάγια στην mtwapa της Κένυας συγκαταλέγεται μαζί με sosoua Αγίου Δομίνικου και Πατάγια τα τρία πιο σεξοτουρριστικα μέρη του κόσμου
Σκάω μύτη όπως είπα νότια της mtwapa στο nyali και βγαίνω σε roof garden live music bar ....αγνά ακόμα εκεί τα πράγματα κ όταν πήγα να μιλήσω για χρήμα ντρεποντουσαν να απαντήσουν αν είναι αρκετά 1000 σελίνια ητοι 10 usd :confused:!!!!!!

Βέβαια εκεί οι αραπινες σε βιάζουν σε σχέση με τα ασιατικά γατάκια που νιαουριζουν στο κρεββάτι...... :smitten:
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.423
Κριτικές
1
Like
2.821
Πόντοι
456
Δυστυχώς έτσι είναι
Σκάβω μύτη μετά από Πατάγια στην mtwapa της Κένυας συγκαταλέγεται μαζί με sosoua Αγίου Δομίνικου και Πατάγια τα τρία πιο σεξοτουρριστικα μέρη του κόσμου
Σκάω μύτη νότια της mtwapa και βγαίνω σε roof garden live music bar ....αγνά ακόμα εκεί όταν πήγα να μιλήσω για χρήμα ντρεποντουσαν να απαντήσουν αν είναι αρκετά 1000 σελίνια ητοι 10 usd :confused:
Βέβαια εκεί οι αραπινες σε βιάζουν σε σχέση με τα ασιατικά γατάκια που νιαουριζουν στο κρεββάτι...... :smitten:
φέτος ειχα παει μοσχα και αγια πετρουπολη 20 μερες...μοσχα δεν ειδα τοση πουστια αλλα στην αγια πετρουπολη σχεδον οοπου καναμε καμάκι,πεφταμε σε λαμόγιο που ηθελε να σε παει σε ενα "δικο" της μαγαζι για να κερασεις πουτο.(σε συνεννοηση με το μαγαζι).ρε δε γαμιομαστε δε ξανα παταω εκει
 

shadow

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
11.839
Κριτικές
1
Like
9.655
Πόντοι
2.456
Δυστυχώς έτσι είναι
Σκάβω μύτη μετά από Πατάγια στην mtwapa της Κένυας συγκαταλέγεται μαζί με sosoua Αγίου Δομίνικου και Πατάγια τα τρία πιο σεξοτουρριστικα μέρη του κόσμου
Σκάω μύτη νότια της mtwapa και βγαίνω σε roof garden live music bar ....αγνά ακόμα εκεί όταν πήγα να μιλήσω για χρήμα ντρεποντουσαν να απαντήσουν αν είναι αρκετά 1000 σελίνια ητοι 10 usd :confused:
Βέβαια εκεί οι αραπινες σε βιάζουν σε σχέση με τα ασιατικά γατάκια που νιαουριζουν στο κρεββάτι...... :smitten:
Και Άγιο Δομίνικο λες ότι είναι τοπ προορισμούς για σεξ τουρισμο;
 

shadow

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
11.839
Κριτικές
1
Like
9.655
Πόντοι
2.456
@sex volcano σε διαβάζω χρόνια γιατί και εγώ έχω πάθος με τα ταξίδια , και αναρωτιέμαι πόσα ταξίδια κάνεις το χρόνο ;
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.451
Κριτικές
36
Like
38.034
Πόντοι
18.565
Και Άγιο Δομίνικο λες ότι είναι τοπ προορισμούς για σεξ τουρισμο;
Οχι μόνο Σοσουα, αλλά και Πούντα Κανα έχει πολύ πράγμα. Και μαυρουλες και μιγάδες.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

οταν λες long time δηλαδη? ολη μερα,ολη νυχτα και γαμάς οσο θες?
Λονγκ ταιμ είναι όλη νύχτα.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.451
Κριτικές
36
Like
38.034
Πόντοι
18.565

Crixus

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2019
Μηνύματα
345
Κριτικές
1
Like
1.153
Πόντοι
201
αν και οπου πας σαν τουριστας που ξερουν οι γκόμενες οτι πας για σεξοτουρισμο,το εκμεταλευονται..
Σωστά με μία διαφορά, ότι η Ταιλανδέζα δεν θεωρεί τον εαυτό της καραπουτανάρα, συνήθως επιδιώκει να το ευχαριστηθεί κι αυτή (me finito και διάπλατο χαμόγελο), νοιάζεται να την δουν να κυκλοφορεί με κάποιον "ΟΚ" τύπο, και προσπαθεί να πουλήσει την πραμάτεια της αφήνοντας τον πελάτη ευχαριστημένο.
Αντιθέτως οι περισσότερες ανατολικοευρωπαίες είναι συνειδητά καραπουτανάρες !
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.423
Κριτικές
1
Like
2.821
Πόντοι
456
Οχι μόνο Σοσουα, αλλά και Πούντα Κανα έχει πολύ πράγμα. Και μαυρουλες και μιγάδες.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Λονγκ ταιμ είναι όλη νύχτα.
καλα ειναι...,με ενα 50ρικο δηλ πανω κατω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom