Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 23 άτομα (4 μέλη και 19 επισκέπτες)

pablo michel

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2021
Μηνύματα
263
Like
470
Πόντοι
21
οκ ευχαριστω
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

ευχαριστω πολυ
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.726
Κριτικές
184
Like
43.967
Πόντοι
21.896

pablo michel

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2021
Μηνύματα
263
Like
470
Πόντοι
21
ειδα που εχεις γραψει για extrem φασεις. Θα ηθελα πολυ να βρεθω εκει.
Καποιες φορες η φαντασιωση απεχει πολυ απο την πραγαματικοτητα, αλλες ομως οχι
 

kokoretsakias93

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2019
Μηνύματα
269
Like
996
Πόντοι
81
Ναι σίγουρα οι 25 χρονες χυσανε για τον 49 αρη με κοιλια που δν τους έσκασε φράγκο. Ρε που τα πουλάτε αυτά; Γιατί δεν αποδεχεστε μερικοί ότι σε αυτή την ηλικία για να γαμησεις νεοτερο μουνι θέλει φράγκα και ρεζιλευεστε; Και όταν λέω νεότερο εννοώ κάτω των 40. Άντε με τους τριβιζαδες εδώ μέσα χαχαχαχχα
 

kolofardos

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2005
Μηνύματα
80
Like
87
Πόντοι
0
Ναι σίγουρα οι 25 χρονες χυσανε για τον 49 αρη με κοιλια που δν τους έσκασε φράγκο. Ρε που τα πουλάτε αυτά; Γιατί δεν αποδεχεστε μερικοί ότι σε αυτή την ηλικία για να γαμησεις νεοτερο μουνι θέλει φράγκα και ρεζιλευεστε; Και όταν λέω νεότερο εννοώ κάτω των 40. Άντε με τους τριβιζαδες εδώ μέσα χαχαχαχχα
Φιλαρακι μου χαλαρωσε λιγο... Δεν ειμαστε ολοι στην φαση τη δικια σου ξερω γω... Υπαρχουν ανθρωποι που προσεχουν τον εαυτο τους και στα 50 ακομα και στα 60 και δεν ντρωμε κοκορετσα με τα κιλά ουτε ψαχνουμε που εχει τη γκαλή προβατινα...

Οι τυπισες εδω περα εχουν αλλα μυαλά και τον 50αρη καλοβαλμένο τυπο που δεν ειναι τερας τον βλεπουν σαν μανα εξ ουρανου. Σε αυτο οφειλω να ομολογησω οτι εχει μια δοση αληθειας αυτο που λες οτι θελει φραγκα για να γαμησεις νεοτερο μουνι αλλα ας μην ξεχναμε το τι εννουν φραγκα αυτες και τι εμεις... Δηλαδη ενω εμεις θεωρουμε φραγκα να πας στο Βερτη και να κανεις 5000 χιλιαρικα λουλουδια αυτες θεωρουν φραγκα να τις κερασεις δυο ποτα ξερω γω...

BTW και για να τα λεμε ολα... Τωρα ειμαι Pattaya... Εδω τα πραγματα ειναι διαφορετικα... Εδω μονο τανες παιζουν... Για την ακρίβεια ειναι ολες λιγο πολυ... Δηλαδη (οπως και στην Κουβα) η διαφορα μεταξυ πουτανας και μη πουτανας ειναι λιγο δισδιακρητη ή και δεν υπαρχει... ΑΡΑ οτι ελεγα σε προηγουμενο ποστ ΔΕΝ ισχυει για την Παταγια που αμα δεν βαλεις το χερι στη τζεπη δεν βλεπεις μουνι ουτε σε φωτογραφια...

Την καλησπερα μου απο την εξωτική Παταγια συνπολεμιστες...
 

pepe21

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2010
Μηνύματα
44
Like
94
Πόντοι
0
Φιλαρακι μου χαλαρωσε λιγο... Δεν ειμαστε ολοι στην φαση τη δικια σου ξερω γω... Υπαρχουν ανθρωποι που προσεχουν τον εαυτο τους και στα 50 ακομα και στα 60 και δεν ντρωμε κοκορετσα με τα κιλά ουτε ψαχνουμε που εχει τη γκαλή προβατινα...

Οι τυπισες εδω περα εχουν αλλα μυαλά και τον 50αρη καλοβαλμένο τυπο που δεν ειναι τερας τον βλεπουν σαν μανα εξ ουρανου. Σε αυτο οφειλω να ομολογησω οτι εχει μια δοση αληθειας αυτο που λες οτι θελει φραγκα για να γαμησεις νεοτερο μουνι αλλα ας μην ξεχναμε το τι εννουν φραγκα αυτες και τι εμεις... Δηλαδη ενω εμεις θεωρουμε φραγκα να πας στο Βερτη και να κανεις 5000 χιλιαρικα λουλουδια αυτες θεωρουν φραγκα να τις κερασεις δυο ποτα ξερω γω...

BTW και για να τα λεμε ολα... Τωρα ειμαι Pattaya... Εδω τα πραγματα ειναι διαφορετικα... Εδω μονο τανες παιζουν... Για την ακρίβεια ειναι ολες λιγο πολυ... Δηλαδη (οπως και στην Κουβα) η διαφορα μεταξυ πουτανας και μη πουτανας ειναι λιγο δισδιακρητη ή και δεν υπαρχει... ΑΡΑ οτι ελεγα σε προηγουμενο ποστ ΔΕΝ ισχυει για την Παταγια που αμα δεν βαλεις το χερι στη τζεπη δεν βλεπεις μουνι ουτε σε φωτογραφια...

Την καλησπερα μου απο την εξωτική Παταγια συνπολεμιστες...
Κάνε μια βόλτα από soi 6 και από τα μασατζιδικα κάτω από το sabai resort. Κάποτε , λίγα χρόνια πριν είχε διαμαντακια σε τιμές ευκαιρίας . Καλά να περάσεις …..
 

paomak20

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
204
Like
54
Πόντοι
1
απο video που βλεπω στο youtube η pattaya που ηξερα δεν εχει καμια σχεση με τη σημερινη
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.872
Κριτικές
15
Like
11.868
Πόντοι
3.846
Ρε παιδιά να ταξιδέψεις στην άλλη άκρη του κόσμου για να ρίξεις έναν μπουτσο? :knockinb:

ΕΛΕΟΟΟΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣ!!!!!!!!!!!!
Εσύ μέχρι πού φτάνεις τυπε για ένα πούτσο;
Μετάξι με λεωφορείο; :think:
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.409
Like
9.615
Πόντοι
2.306
Ρε παιδιά να ταξιδέψεις στην άλλη άκρη του κόσμου για να ρίξεις έναν μπουτσο? :knockinb:

ΕΛΕΟΟΟΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣ!!!!!!!!!!!!
Το μέρος είναι παράδεισος. Παραλίες ,πολιτισμός,φαγια.

Τα μουνακια είναι το έξτρα μπόνους
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.409
Like
9.615
Πόντοι
2.306
Οι Ταυλανδεζες είναι
Γαριδογκομενες....!!!!

Καμία σχέση με την ποιότητα του σλαβικου μουνιού!
Ναι αλλά αν πας διακοπές στο Κατοβιτσε τι θα δεις; Μια μπυραρία και την πλατεία στο κέντρο
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.409
Like
9.615
Πόντοι
2.306

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.332
Πόντοι
28.786

Geo...

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2021
Μηνύματα
265
Κριτικές
1
Like
1.073
Πόντοι
81
Φιλαρακι μου χαλαρωσε λιγο... Δεν ειμαστε ολοι στην φαση τη δικια σου ξερω γω... Υπαρχουν ανθρωποι που προσεχουν τον εαυτο τους και στα 50 ακομα και στα 60 και δεν ντρωμε κοκορετσα με τα κιλά ουτε ψαχνουμε που εχει τη γκαλή προβατινα...

Οι τυπισες εδω περα εχουν αλλα μυαλά και τον 50αρη καλοβαλμένο τυπο που δεν ειναι τερας τον βλεπουν σαν μανα εξ ουρανου. Σε αυτο οφειλω να ομολογησω οτι εχει μια δοση αληθειας αυτο που λες οτι θελει φραγκα για να γαμησεις νεοτερο μουνι αλλα ας μην ξεχναμε το τι εννουν φραγκα αυτες και τι εμεις... Δηλαδη ενω εμεις θεωρουμε φραγκα να πας στο Βερτη και να κανεις 5000 χιλιαρικα λουλουδια αυτες θεωρουν φραγκα να τις κερασεις δυο ποτα ξερω γω...

BTW και για να τα λεμε ολα... Τωρα ειμαι Pattaya... Εδω τα πραγματα ειναι διαφορετικα... Εδω μονο τανες παιζουν... Για την ακρίβεια ειναι ολες λιγο πολυ... Δηλαδη (οπως και στην Κουβα) η διαφορα μεταξυ πουτανας και μη πουτανας ειναι λιγο δισδιακρητη ή και δεν υπαρχει... ΑΡΑ οτι ελεγα σε προηγουμενο ποστ ΔΕΝ ισχυει για την Παταγια που αμα δεν βαλεις το χερι στη τζεπη δεν βλεπεις μουνι ουτε σε φωτογραφια...

Την καλησπερα μου απο την εξωτική Παταγια συνπολεμιστες...
Φίλος, καλά να περνάς....
Ενδιαφέρομαι να επισκεφτώ φέτος την Ταϊλάνδη...
Απ'όλα έχει ο μπαξες εκεί....
Εσύ, ή κ κάποιος άλλος όπου έχετε επισκεφτεί Ταϊλάνδη,
Τι προτείνετε από θέμα επίσκεψης για 1, 1,5 μήνα ταξίδι ;
Θα ήταν νομίζω βαρετό στο διάστημα αυτό να τη βγάλει κάποιος σ ένα μέρος μόνο κ να κάνει ακριβώς τα ίδια καθημερινά.
Νταξ, τανες, ξε...τανες, όσοι βρίσκονται εκεί θα δοκιμάσουν, δε πάμε για παντρεια....
Κάνα συνδυασμό ωραίο τοποθεσιών έχει να προτείνει κανείς που έχει βρεθεί ;
Θα το εκτιμούσα....
Ευχαριστώ προκαταβολικά !
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.409
Like
9.615
Πόντοι
2.306
Σλαβες/Σοβιετικές μπορεί να είναι σκατοψυχες....ναι συμφωνώ.... αλλά είναι και
ΔΙΑΣΤΗΜΙΚΑ ΘΕΟΜΟΥΝΑ....!!!!
Και αυτό δεν μπορεί να το αμφισβητήσει ΚΑΝΕΝΑΣ!

Εμπαση περιπτωση δεν πάμε για παντρεια....να ρίξουμε έναν μπουτσο πάμε!:knockinb:

Βέβαια περί ορεξεως........
Γαρδουμπα..........!!!!!!!!!!!!!!!

:woldman:
Άκου φίλε με γλειφομουνιξ μιλάς τώρα.

Τις έχω κάνει τις σλαβες παγωτό να πούμε ,αλλά με κατάντησαν αφραγκιξ
 

kolofardos

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2005
Μηνύματα
80
Like
87
Πόντοι
0
Φίλος, καλά να περνάς....
Ενδιαφέρομαι να επισκεφτώ φέτος την Ταϊλάνδη...
Απ'όλα έχει ο μπαξες εκεί....
Εσύ, ή κ κάποιος άλλος όπου έχετε επισκεφτεί Ταϊλάνδη,
Τι προτείνετε από θέμα επίσκεψης για 1, 1,5 μήνα ταξίδι ;
Θα ήταν νομίζω βαρετό στο διάστημα αυτό να τη βγάλει κάποιος σ ένα μέρος μόνο κ να κάνει ακριβώς τα ίδια καθημερινά.
Νταξ, τανες, ξε...τανες, όσοι βρίσκονται εκεί θα δοκιμάσουν, δε πάμε για παντρεια....
Κάνα συνδυασμό ωραίο τοποθεσιών έχει να προτείνει κανείς που έχει βρεθεί ;
Θα το εκτιμούσα....
Ευχαριστώ προκαταβολικά !
Φιλε μου κι εγω για ενα μηνα είμαι εδω... Έκλεισα ξενοδοχείο (βασικά διαμέρισμα με 400 baht/ημερα 10 ευρω δηλαδή) στην ΒΚΚ απο Agoda (εχει καλύτερες τιμες απο booking) μονο για τις τρεις πρώτες μερες. Ήρθα, είδα και έφτιαξα (και φτιάχνω ακομα) το πρόγραμμα μου day by day... Οι συμβουλές μου ειναι τρεις:

1) Νοίκιασε scooter όπου και να πας, θα σου σώσει πολλά λεφτά και ταλαιπωρία. Προσοχή γιατι οδηγούν απο αριστερά. Εγω έκανα μια μερα να το συνηθίσω. Η συμβουλή που μου έδωσε ενας παλιότερος ειναι στην αρχη να ακολουθείς τους αλλους... Το σκούτερ ειναι γαματη λυση ΑΛΛΑ!!!!!!! απαιτει να ΜΗΝ ΕΙΣΑΙ ΠΟΤΗΣ!!!!!!!!!!!!!!! ΠΡΟΣΟΧΗ Bangkok is crazy...

2) Εσωτερικές πτήσεις είναι φθηνότερες απο kayak.com. Εγω χρησιμοποίησα και το τρένο με το οποίο γύρισα 13 ωρες ταξίδι απο Chiang Mai - Bangkok. Παίρνεις το overnight και κοιμάσε σε καψουλα... Φανταστική εμπειρία κατα την γνώμη μου... Bangkok, Ciang Mai, Pattaya, Krabi απο mainland... Απο νησια δεν ξερω γιατί θα τα αποφυγω... Sun & Beach διακοπές δεν μπορεί να μου πουλήσει εμένα ο Ταιλανδός... Νομίζω οτι θα παω και 3-4 μερες Καμποτζη... Ειναι πανευκολο και τα εισητηρια ειναι μονο 130 ευρω two way με βαλιτσες... (παντα απο kayak.com) + 30 ευρω την visa on arrival...

Μην καψουρευτείς... Μην είσαι μουνόδουλος...

Η τελευταία συμβουλή είναι νομίζω η πιο πολύτιμη γιατί παίζει οχι μόνο να χαλάσεις τις διακοπές σου αλλά και ολη σου την ζωή ξερω γω...

A και κατι τελευταίο... Google (and youtube) are your friends... Κάτσε και μελέτησε το... Ψαξου κανα μηνα βλεπε βιντεακια και διαβαζε φορουμ και τετοια...

Have GREAT FUN MAN
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom