Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

dreamer21

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2019
Μηνύματα
28
Like
44
Πόντοι
0
για το Τολο που είπε ο Μποκολος ,είχα πάει πέρσι σε σχετικά κοντινό στην Αθήνα νησί,Πέμπτη με Τρίτη,αρχές Αυγούστου βέβαια. Μου ήρθε περίπου ένα χιλιάρικο και μάλιστα κανα δυο μέρες την έβγαλα σε Ντερλικατεσεν Σουβλακερι με το όνομα Θανάσης.

Όταν πήγα Ταυλανδη είχα βρει εισητηρια σε τρομερή προσφορά 420 συν αλλά 20 με εσωτερική πτήση για Πουκε. Έδινα 26 ευρώ για τριαστερο ξενοδοχείο και ακόμα λιγότερα για μάσα.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Σκουτ φίλε και last minute να κλείσεις βρίσκεις Πουκε Σιγκαπούρη με

... thanks αρχοντα!
υγ. ποσες μερες καθαρες πηγες?
Φίλε δεν ξέρω αν έχεις ξαναπάει Ταϊλάνδη, επίσης δεν ξέρω τα οικονομικά σου(τα δικά μου πλέον είναι αίσχος) αλλά αν θες να με ακούσεις μάζεψε 1500 ευρώ για όλα τα έξοδα,και τραβα έστω και για 10 μέρες. Μπορούν να σε βοηθήσουν οι πολύ πιο έμπειροι ταιλανδολαγνοι του σαιτ από μένα. Όπως και να έχει καλά να είσαι και καλά ταξίδια
 

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
6.198
Κριτικές
32
Like
26.741
Πόντοι
8.346
Φίλε δεν ξέρω αν έχεις ξαναπάει Ταϊλάνδη, επίσης δεν ξέρω τα οικονομικά σου(τα δικά μου πλέον είναι αίσχος) αλλά αν θες να με ακούσεις μάζεψε 1500 ευρώ για όλα τα έξοδα,και τραβα έστω και για 10 μέρες. Μπορούν να σε βοηθήσουν οι πολύ πιο έμπειροι ταιλανδολαγνοι του σαιτ από μένα. Όπως και να έχει καλά να είσαι και καλά ταξίδια
...νομιζω ολοι στα ιδια χαλια ειμαστε, αλλα εχω να βγω εξωτερικο 3 χρονια! Και επισης Ευρωπη κ Β.Αφρικη τις εχω φαει στην μαπα 2-3 φορες την καθε χωρα-πολη, ψηνομαι για αλλου!
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.411
Like
9.623
Πόντοι
2.306
...νομιζω ολοι στα ιδια χαλια ειμαστε, αλλα εχω να βγω εξωτερικο 3 χρονια! Και επισης Ευρωπη κ Β.Αφρικη τις εχω φαει στην μαπα 2-3 φορες την καθε χωρα-πολη, ψηνομαι για αλλου!
Όλοι στο ίδιο καζάνι. Εγώ θα κάνω Αύγουστο στο σπίτι όπως είπα και μαζεύω να πάω εκεί.

Σιγά μη κάνω πλούσιο το κάθε βλάχο με τα ρουμς του λετ που τσιγκουνεύεται να βάλει ακόμα και κωλοχαρτο
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.872
Κριτικές
15
Like
11.868
Πόντοι
3.846
Φίλε δεν ξέρω αν έχεις ξαναπάει Ταϊλάνδη, επίσης δεν ξέρω τα οικονομικά σου(τα δικά μου πλέον είναι αίσχος) αλλά αν θες να με ακούσεις μάζεψε 1500 ευρώ για όλα τα έξοδα,και τραβα έστω και για 10 μέρες. Μπορούν να σε βοηθήσουν οι πολύ πιο έμπειροι ταιλανδολαγνοι του σαιτ από μένα. Όπως και να έχει καλά να είσαι και καλά ταξίδια
10 μέρες δεν αξίζει για αυτό το μέρος.
Πιστεύω μίνιμουμ 15-20 μέρες θέλει.
Έχω πάει μια φορά για 2 βδομάδες και θέλω να ξαναπάω μίνιμουμ για 30 ημέρες.
Βέβαια δεν έχω σταματήσει να ταξιδεύω τα τελευταία 3 χρόνια, ενώ μέχρι στιγμής στο 2022 έχω ήδη 4 ταξίδια στο ενεργητικό μου, οπότε δύσκολο μαζέψω μέρες για αυτό το ταξίδι μέχρι τέλους του έτους.
 

Geo...

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2021
Μηνύματα
265
Κριτικές
1
Like
1.073
Πόντοι
81
Γειά σου φίλε. Είχα επισκεφθεί το 2019,και δυστυχώς λόγω κορονοιου και οικονομικών δεν έχω ξαναπάει. Έκατσα 20 μέρες. Η βάση ήταν το πουκετ σε ξενοδοχείο που έκλεισα από το booking 600 μέτρα από την πατονγκ. Πολύ ωραίο μέρος με τεράστια παραλία την πατονγκ αλλά έχει και άλλες γύρω γύρω να πας. Μη ξεχάσεις να πας στη paradise beach. Φυσικά να πας εκδρομή στα νησιά πι πι όπως και στο νησί του Τζέιμς μποντ. Αυτές οι 2 εκδρομές θα σού πάρουν 2 μέρες. Στο πουκετ φυσικα να πας για μασάζ σε ένα από τα εκατομμύρια μασατζιδικα που έχει με τις περισσότερες να είναι ωραία μωρά. Φαγητό αρκετά φτηνό. Αφού θα κάτσεις αρκετό καιρό, διάλεξε μία κορασίδα και επισκέψου το κο κραμπι. Ήσυχο σχετικά μέρος. Μετά πήγαινε Παταγια και πρόσεχε μην παντρευτείς. Εγώ παραλίγο να την πάθω. Τότε το είχα συνδυάσει με ένα τριήμερο στη Κουάλα Λουμπούρ στη Μαλαισία. Πέρασα πολύ ωραία γενικά. Βέβαια αν το είχα οργανώσει καλύτερα το ταξίδι γενικά θα πέρναγα καλύτερα και θα έβλεπα περισσότερο μέρη. Βέβαια εύχομαι να ξαναπάω. Καλά να περάσεις,να μας γράψεις εντυπώσεις και προσοχή μην είσαι πολύ μουνοδουλος σαν εμένα και την πατήσεις!!!!
Ωραία τα λες.... ευχαριστώ.
Σχεδιάζω τέλος του χρόνου να πάω για 1,5 μήνα.
Ίσως κ παραπάνω. Θα δείξει, ίσως πάω κ Καμπότζη για καμιά βδομάδα.
Τώρα σαν ανίδεος που είμαι, πως βρίσκεις εκεί κάνα μωράκι να το πάρεις στο Κραμπι ή όπου αλλού θέλει κάποιος ;
Μακάρι να παντρευτώ εκεί, αλλά θα ξανάρθω τού χρόνου θα της πω στο τέλος γτ έχουμε κ δουλειές ! Χαχαχα...
Δεν έχω κανένα απολύτως πρόβλημα.
Ευχαριστώ για τις πληροφορίες.
Να μας κρατάς ενήμερους όποτε μπορείς.
Κ καλά να περνάς !!!
 

dreamer21

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2019
Μηνύματα
28
Like
44
Πόντοι
0
Ωραία τα λες.... ευχαριστώ.
Σχεδιάζω τέλος του χρόνου να πάω για 1,5 μήνα.
Ίσως κ παραπάνω. Θα δείξει, ίσως πάω κ Καμπότζη για καμιά βδομάδα.
Τώρα σαν ανίδεος που είμαι, πως βρίσκεις εκεί κάνα μωράκι να το πάρεις στο Κραμπι ή όπου αλλού θέλει κάποιος ;
Μακάρι να παντρευτώ εκεί, αλλά θα ξανάρθω τού χρόνου θα της πω στο τέλος γτ έχουμε κ δουλειές ! Χαχαχα...
Δεν έχω κανένα απολύτως πρόβλημα.
Ευχαριστώ για τις πληροφορίες.
Να μας κρατάς ενήμερους όποτε μπορείς.
Κ καλά να περνάς !!!
Φίλε το να βρεις μωρό για να το πάρεις μαζί σου στο κραμπι, είναι πάρα πολύ εύκολο. Μπορείς να διαλέξεις γυναίκα από μπαρ, από μασατζιδικο ή από όπου θέλεις. Από την στιγμή που θα της πληρώσεις τα έξοδα, καμιά δεν θα πει όχι. Όσο για παντρειά που λες, αντε και εγώ κουμπάρος!!!
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Geo...

Geo...

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2021
Μηνύματα
265
Κριτικές
1
Like
1.073
Πόντοι
81
Φίλε το να βρεις μωρό για να το πάρεις μαζί σου στο κραμπι, είναι πάρα πολύ εύκολο. Μπορείς να διαλέξεις γυναίκα από μπαρ, από μασατζιδικο ή από όπου θέλεις. Από την στιγμή που θα της πληρώσεις τα έξοδα, καμιά δεν θα πει όχι. Όσο για παντρειά που λες, αντε και εγώ κουμπάρος!!!
Έγινε....
Αλλά όλα αυτά στην Ταϊλάνδη.
Πώς λένε ότι γίνεται εκεί μένει εκεί !
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.435
Like
7.947
Πόντοι
2.356
Ας συνεισφερω και εγω την εμπειρια μου στην μια και μοναδικη φορα που πηγα και τι αξιζε για μενα ....

Η φαντασμαγορικη Πρωτοχρονια στο rooftop του Hilton στην Παταγια :grin:
 

Συνημμένα

  • 2B5B21B5-8689-4F3E-BF69-E039470AF8D1.MOV
    140,9 MB · Εμφανίσεις: 0

Crixus

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2019
Μηνύματα
345
Κριτικές
1
Like
1.153
Πόντοι
201
Ετοιμάζομαι για 7η φορά προς τέλος Αυγούστου για τουρ ΒΚΚ-Πατάγια, όλα κλεισμένα, 17 μέρες, δυστυχώς δεν έχω περισσότερες λόγω δουλειάς, θα έχω κι έναν πρωτάρη μαζί μου! Αν θα είναι κάτω κανένας "σύντροφος" ας στείλει pm.
 

Crixus

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2019
Μηνύματα
345
Κριτικές
1
Like
1.153
Πόντοι
201
Αθήνα Σιγκαπούρη με σκουτ αιρλαινς, 11 ώρες και Σιγκαπούρη πουκετ 1 ώρα και 50 λεπτά.
Όλα καλά φίλε, αλλά με τη scoot το ταξίδι είναι μαρτύριο, αν είσαι πάνω απο 1.80, 60cm απόσταση καθισμάτων, για 11 ώρες....όταν φτάσεις 1 μέρα θα κάνεις μόνο μασάζ για να ξεπιαστείς!
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.411
Like
9.623
Πόντοι
2.306
Όλα καλά φίλε, αλλά με τη scoot το ταξίδι είναι μαρτύριο, αν είσαι πάνω απο 1.80, 60cm απόσταση καθισμάτων, για 11 ώρες....όταν φτάσεις 1 μέρα θα κάνεις μόνο μασάζ για να ξεπιαστείς!
Αφού ούτως η άλλως πας για μασάζ, κανεις και απόσβεση έτσι
 
  • Like
Αντιδράσεις: Crixus

pepe21

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2010
Μηνύματα
44
Like
94
Πόντοι
0
Φίλος, καλά να περνάς....
Ενδιαφέρομαι να επισκεφτώ φέτος την Ταϊλάνδη...
Απ'όλα έχει ο μπαξες εκεί....
Εσύ, ή κ κάποιος άλλος όπου έχετε επισκεφτεί Ταϊλάνδη,
Τι προτείνετε από θέμα επίσκεψης για 1, 1,5 μήνα ταξίδι ;
Θα ήταν νομίζω βαρετό στο διάστημα αυτό να τη βγάλει κάποιος σ ένα μέρος μόνο κ να κάνει ακριβώς τα ίδια καθημερινά.
Νταξ, τανες, ξε...τανες, όσοι βρίσκονται εκεί θα δοκιμάσουν, δε πάμε για παντρεια....
Κάνα συνδυασμό ωραίο τοποθεσιών έχει να προτείνει κανείς που έχει βρεθεί ;
Θα το εκτιμούσα....
Ευχαριστώ προκαταβολικά !
Πήγαινε ko samoui καμία 10 ημέρες , 10 ημέρες patong beach για τουρ στα νησιά και γύρω , γύρω και μετά patayia για τα υπόλοιπα . Εάν θες πληροφορίες στείλε μήνυμα .
 

kolobaras76

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
528
Κριτικές
5
Like
3.272
Πόντοι
446
Πήγαινε ko samoui καμία 10 ημέρες , 10 ημέρες patong beach για τουρ στα νησιά και γύρω , γύρω και μετά patayia για τα υπόλοιπα . Εάν θες πληροφορίες στείλε μήνυμα .
μετά από 10 μέρες samui κι αλλες 10 patong , ο τύπος θα πάει pattaya στραγγισμένος......και δεν θα μπορει να πάρει τα πόδια του....χαχαχα
εν τω μεταξυ οι τιμές στα εισητήρια έχουν φτάσει στο θεό με όλες αυτές τις μαλακίες που συμβαίνουν....κι ο προγραμματισμο΄ς ενός τέτοιου ταξιδιού , γίνεται ολοένα και πιο δύσκολος.....η κατάσταση έχει ως εξής αυτή τη στιγμή : "όποιος πρόλαβε , τον κύριο είδε...."
Από τη μία , ενέχει τεράστιο ρίσκο να προγραμματίσεις ένα ταξίδι από τώρα π.χ για Χριστούγεννα ....κι από την άλλη , αν θες να κλέισεις τώρα εισητήριο για τέλη Ιουλίου , θα πληρώσεις τα μαλλιά της κεφαλής σου.....
τραγική κατάσταση δηλαδή....
ε ρε πως μας καταντήσανε κάποια μουνόπανα που κυβερνάνε τον κόσμο !!!
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Φιλε μου κι εγω για ενα μηνα είμαι εδω... Έκλεισα ξενοδοχείο (βασικά διαμέρισμα με 400 baht/ημερα 10 ευρω δηλαδή) στην ΒΚΚ απο Agoda (εχει καλύτερες τιμες απο booking) μονο για τις τρεις πρώτες μερες. Ήρθα, είδα και έφτιαξα (και φτιάχνω ακομα) το πρόγραμμα μου day by day... Οι συμβουλές μου ειναι τρεις:

1) Νοίκιασε scooter όπου και να πας, θα σου σώσει πολλά λεφτά και ταλαιπωρία. Προσοχή γιατι οδηγούν απο αριστερά. Εγω έκανα μια μερα να το συνηθίσω. Η συμβουλή που μου έδωσε ενας παλιότερος ειναι στην αρχη να ακολουθείς τους αλλους... Το σκούτερ ειναι γαματη λυση ΑΛΛΑ!!!!!!! απαιτει να ΜΗΝ ΕΙΣΑΙ ΠΟΤΗΣ!!!!!!!!!!!!!!! ΠΡΟΣΟΧΗ Bangkok is crazy...

2) Εσωτερικές πτήσεις είναι φθηνότερες απο kayak.com. Εγω χρησιμοποίησα και το τρένο με το οποίο γύρισα 13 ωρες ταξίδι απο Chiang Mai - Bangkok. Παίρνεις το overnight και κοιμάσε σε καψουλα... Φανταστική εμπειρία κατα την γνώμη μου... Bangkok, Ciang Mai, Pattaya, Krabi απο mainland... Απο νησια δεν ξερω γιατί θα τα αποφυγω... Sun & Beach διακοπές δεν μπορεί να μου πουλήσει εμένα ο Ταιλανδός... Νομίζω οτι θα παω και 3-4 μερες Καμποτζη... Ειναι πανευκολο και τα εισητηρια ειναι μονο 130 ευρω two way με βαλιτσες... (παντα απο kayak.com) + 30 ευρω την visa on arrival...

Μην καψουρευτείς... Μην είσαι μουνόδουλος...

Η τελευταία συμβουλή είναι νομίζω η πιο πολύτιμη γιατί παίζει οχι μόνο να χαλάσεις τις διακοπές σου αλλά και ολη σου την ζωή ξερω γω...

A και κατι τελευταίο... Google (and youtube) are your friends... Κάτσε και μελέτησε το... Ψαξου κανα μηνα βλεπε βιντεακια και διαβαζε φορουμ και τετοια...

Have GREAT FUN MAN

Φιλαράκι μήπως ξερεις για βιετναμ? Ή εσύ ή καποιος αλλος συναγωνιστής?
Βλεπω απο badoo παιζει τρελο μουνι και πολλα λαικ απο 25χρονες...

Βασικα αυτο που με ενδιαφερει ειναι η διαδικασια για να πας (αν χρειάζεται βιζα εννοω και πώς τη βγαζεις).
 

tarzan71

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2019
Μηνύματα
143
Like
390
Πόντοι
21
Ετοιμάζομαι για 7η φορά προς τέλος Αυγούστου για τουρ ΒΚΚ-Πατάγια, όλα κλεισμένα, 17 μέρες, δυστυχώς δεν έχω περισσότερες λόγω δουλειάς, θα έχω κι έναν πρωτάρη μαζί μου! Αν θα είναι κάτω κανένας "σύντροφος" ας στείλει pm.
Τύπε πολύ γουστάρω να έρθω και εγώ, δυστυχώς δεν μπορώ να στείλω pm. Στείλε εσύ εαν μπορείς
 

mrflou

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2021
Μηνύματα
12
Like
6
Πόντοι
0
καλησπέρα συναγωνιστές λέω να πάω 10 μέρες Ταϊλάνδη αλλά δν ξέρω που θα βρω ιερόδουλες σε ποιες περιοχές έχει και τα λοιπά κάποια βοήθεια ευχαριστώ....
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
καλησπέρα συναγωνιστές λέω να πάω 10 μέρες Ταϊλάνδη αλλά δν ξέρω που θα βρω ιερόδουλες σε ποιες περιοχές έχει και τα λοιπά κάποια βοήθεια ευχαριστώ....
Το ακατορθωτο ειναι να μην βρεις, οπου και να πας...

Αν εισαι και καλη ηλικια και κρατιεσαι κτλ, μπανγκοκ παιζει ανετα και φρι γαμησι. Ανοιγεις thai friendly και κανεις λαικ στα κοριτσια... Και θα βρεις και κοπελες εκτος του χωρου μονο για κερασματα, ποτα, φαγητα κτλ και ανταποδωση ερωτες και γαμησι.
 

mrflou

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2021
Μηνύματα
12
Like
6
Πόντοι
0
Το ακατορθωτο ειναι να μην βρεις, οπου και να πας...

Αν εισαι και καλη ηλικια και κρατιεσαι κτλ, μπανγκοκ παιζει ανετα και φρι γαμησι. Ανοιγεις thai friendly και κανεις λαικ στα κοριτσια... Και θα βρεις και κοπελες εκτος του χωρου μονο για κερασματα, ποτα, φαγητα κτλ και ανταποδωση ερωτες και γαμησι.
σε ευχαριστώ πολύ αδερφέ μ
 

mrflou

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2021
Μηνύματα
12
Like
6
Πόντοι
0
σε ευχαριστώ πολύ αδερφέ μ
Το ακατορθωτο ειναι να μην βρεις, οπου και να πας...

Αν εισαι και καλη ηλικια και κρατιεσαι κτλ, μπανγκοκ παιζει ανετα και φρι γαμησι. Ανοιγεις thai friendly και κανεις λαικ στα κοριτσια... Και θα βρεις και κοπελες εκτος του χωρου μονο για κερασματα, ποτα, φαγητα κτλ και ανταποδωση ερωτες και γαμησι.
και κάτι άλλο πόσο πάνε οι τιμές για μια ώρα
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
και κάτι άλλο πόσο πάνε οι τιμές για μια ώρα
Φιλε μου εγω μονο μια φορα πηγα Ταϊλάνδη. Λιγο πριν τον κοβιντ.
Στην Παταγια γνωρισα μια γκομενα απο ται φρεντλι. Οχι πιπινακι. Μετρια 35αρα. Και μειναμε μαζι σχεδον ολες τις διακοπες χωρις λεφτα (στο χερι). Εννοειται οτι τους κανεις κερασματα, φαγητα, ποτα κτλ. Μετα με πηγε μπανγκοκ με το αμαξι της.
Τωρα οταν ημασταν χώρια. Παταγια βρηκα ενα καλο μουνι. Κανα 80 αρι υποτίθεται για ολη νυχτα. Αλλα στο 2ωρο χτυπουσαν τηλεφωνα μαλλον ειχε στην αναμονη και αλλους χύστες. Οπότε εφυγε, αλλα καλα περασαμε...

3 η ωρα ενα αλλο πρωι οταν ξεμενουν οι βιζιτες που δεν βρηκαν πελατη... Βρηκα παλι μια μετρια. Κανα 50αρικο τη μιαμιση ωρα. Αλλα τελικα κοιμηθηκαμε μαζι τη νυχτα, αφου που να παει ξημερωματα...

Μπανγκοκ τωρα. Εκει σε ενα μεγαλο ξενοδοχειο στο διασημο μερος με τα κοριτσια που δεν θυμαμαι πως λέγεται. Εχει πολλες βιζιτες και μπαρακια. Πήρα ενα μικρο ομορφουλι. 50 τη 1-1.5 ωρα. Καλη ηταν.

Και το ακριβοτερο ηταν το 2ο τζαμπα κοριτσι...
Απο ται φρεντλι παλι. Αμεσα κανονίσαμε συνάντηση για ποτακι. Πηγαμε ουρανοξυστη για κοκτειλ και μετα κλαμπακι. Γιναμε κωλοτρυπιδα απο το ποτο. 180 πήγαν τα ποτα, οποτε πιο ακριβα απο βιζιτα . Αλλά το ευχαριστηθηκαμε και μου αρεσει το σεξακι μεθυσμενος. Αυτα απο μενα φιλε. Αλλοι ειναι πολυ πιο εμπειροι να πουν πιο πολλα. Αλλα για αρχαριος πρωτη φορα πιστευω καλα πηγε, ουτε μου πιασανε τον κωλο ιδιαιτερως πουθενα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom