Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

mrflou

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2021
Μηνύματα
12
Like
6
Πόντοι
0
Φιλε μου εγω μονο μια φορα πηγα Ταϊλάνδη. Λιγο πριν τον κοβιντ.
Στην Παταγια γνωρισα μια γκομενα απο ται φρεντλι. Οχι πιπινακι. Μετρια 35αρα. Και μειναμε μαζι σχεδον ολες τις διακοπες χωρις λεφτα (στο χερι). Εννοειται οτι τους κανεις κερασματα, φαγητα, ποτα κτλ. Μετα με πηγε μπανγκοκ με το αμαξι της.
Τωρα οταν ημασταν χώρια. Παταγια βρηκα ενα καλο μουνι. Κανα 80 αρι υποτίθεται για ολη νυχτα. Αλλα στο 2ωρο χτυπουσαν τηλεφωνα μαλλον ειχε στην αναμονη και αλλους χύστες. Οπότε εφυγε, αλλα καλα περασαμε...

3 η ωρα ενα αλλο πρωι οταν ξεμενουν οι βιζιτες που δεν βρηκαν πελατη... Βρηκα παλι μια μετρια. Κανα 50αρικο τη μιαμιση ωρα. Αλλα τελικα κοιμηθηκαμε μαζι τη νυχτα, αφου που να παει ξημερωματα...

Μπανγκοκ τωρα. Εκει σε ενα μεγαλο ξενοδοχειο στο διασημο μερος με τα κοριτσια που δεν θυμαμαι πως λέγεται. Εχει πολλες βιζιτες και μπαρακια. Πήρα ενα μικρο ομορφουλι. 50 τη 1-1.5 ωρα. Καλη ηταν.

Και το ακριβοτερο ηταν το 2ο τζαμπα κοριτσι...
Απο ται φρεντλι παλι. Αμεσα κανονίσαμε συνάντηση για ποτακι. Πηγαμε ουρανοξυστη για κοκτειλ και μετα κλαμπακι. Γιναμε κωλοτρυπιδα απο το ποτο. 180 πήγαν τα ποτα, οποτε πιο ακριβα απο βιζιτα . Αλλά το ευχαριστηθηκαμε και μου αρεσει το σεξακι μεθυσμενος. Αυτα απο μενα φιλε. Αλλοι ειναι πολυ πιο εμπειροι να πουν πιο πολλα. Αλλα για αρχαριος πρωτη φορα πιστευω καλα πηγε, ουτε μου πιασανε τον κωλο ιδιαιτερως πουθενα.
είσαι μεγάλος αδερφέ
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
είσαι μεγάλος αδερφέ
Να σαι καλα φιλε. Αλλα δεν θα το ελεγα. Ταυλανδη αμα ανοιξεις τιντερ, μπαντου νιωθεις θεογκομενος. Κατευθειαν τα γκομενακια σου λενε μου αρέσεις, παμε για ποτακι κτλ.
Ελλαδα παλι, με τις Ελληνίδες στο φτυσιμο... Ανοιγεις τιντερ και αμα σταυρωσεις ενα λαικ δεν σου απανταει κιολας...

Ενταξει απο μπαντου βρισκουμε καμια Ελλαδα για να γαμησουμε ή για μικρη σχεση, αλλά μην φανταστείς κατι αξιολογο... Ή χοντρες μου την πεφτουν ή γυναικες μεγαλύτερες απο μένα που και που...

Οπως και να έχει πηγαινε εννοειται ταυλανδη ειναι μοναδική εμπειρια. Τωρα οι τιμες αεριπορικα πηγαν στο θεο. Αλλα αν επανελθουν σε πιο νορμαλ επιπεδα, εγω εχω αφησει σε εκκρεμοτητα απο τον κοβιντ, πουκετ που θελω να παω.
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Εχει βρει κανεις προσφορες με καλη αεροπορικη εταιρία?
Δεν νομιζω οτι ειναι για να πας εκει με σκουτ ή αιγυπτιακες...
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.465
Κριτικές
36
Like
38.109
Πόντοι
18.565
καλησπέρα συναγωνιστές λέω να πάω 10 μέρες Ταϊλάνδη αλλά δν ξέρω που θα βρω ιερόδουλες σε ποιες περιοχές έχει και τα λοιπά κάποια βοήθεια ευχαριστώ....
Θα σε βρουν αυτες.:headbaning1:
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.411
Like
9.623
Πόντοι
2.306
Εχει βρει κανεις προσφορες με καλη αεροπορικη εταιρία?
Δεν νομιζω οτι ειναι για να πας εκει με σκουτ ή αιγυπτιακες...
KLM είχε προσφορές αλλά τις βγάλανε οι μαλακες

Κοιτά το μήπως κ ξαναβάλουν

Σκουτ αν είσαι κάτω από 40 παλεύεται
 

diamantino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
1.169
Κριτικές
1
Like
2.463
Πόντοι
456
KLM είχε προσφορές αλλά τις βγάλανε οι μαλακες

Κοιτά το μήπως κ ξαναβάλουν

Σκουτ αν είσαι κάτω από 40 παλεύεται
το 2018 Δεκεμβριος 15-14 Ιανιυαριου επιστροφη πηγα με scoot μονο με 10 κιλα χειραποσκευη μ3 365 ευρω.Αθηνα Πουκετ μεσω Σιγκαπουρης ,η δευτερη φθην'οτερη ηταν στα 750 με Καταρ, με τα 390 που γλύτωσα εκανα ωραια πραγματα εκει επιασαν τοπο τα χρηματα για να αποταμιευσεις τοσα χρηματα πρεπει να δουλευεις κανα διμηνο ε ας εχει και κιγο στριμωγμα.Τωρα η ιδια το εχει 569 δεν πανε καλα καθολου καλα
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.411
Like
9.623
Πόντοι
2.306
το 2018 Δεκεμβριος 15-14 Ιανιυαριου επιστροφη πηγα με scoot μονο με 10 κιλα χειραποσκευη μ3 365 ευρω.Αθηνα Πουκετ μεσω Σιγκαπουρης ,η δευτερη φθην'οτερη ηταν στα 750 με Καταρ, με τα 390 που γλύτωσα εκανα ωραια πραγματα εκει επιασαν τοπο τα χρηματα για να αποταμιευσεις τοσα χρηματα πρεπει να δουλευεις κανα διμηνο ε ας εχει και κιγο στριμωγμα.Τωρα η ιδια το εχει 569 δεν πανε καλα καθολου καλα
Το Μάρτιο πήγα,με ΚΛΜ έδωσα 400-500 ευρώ. Απο Αθήνα βέβαια,συν μεγάλη αναμονή αλλά αν είσαι φτωχός τι να κανεις.

Είχε μια γκολντ προσφορά εκείνες τις μέρες την οποία την είδα από τύχη στο καγιακ. Κοίταξα και τώρα για Χριστούγεννα χιλιάρικο και βάλε. Κλαφτα Χαράλαμπε.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.465
Κριτικές
36
Like
38.109
Πόντοι
18.565
Θα σας δώσω ένα τιπ. Βάλτε στην Κατάρ επιλογή πολλαπλούς προορισμούς. Βάλτε Αθήνα - Ντόχα και μετά Ντόχα - Μπανγκόκ. Στην ίδια ημέρα. Θα δείτε τιμή 30 % κάτω από το αν βάλετε απευθείας δρομολόγια .
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.726
Κριτικές
184
Like
43.967
Πόντοι
21.896
Θα σας δώσω ένα τιπ. Βάλτε στην Κατάρ επιλογή πολλαπλούς προορισμούς. Βάλτε Αθήνα - Ντόχα και μετά Ντόχα - Μπανγκόκ. Στην ίδια ημέρα. Θα δείτε τιμή 30 % κάτω από το αν βάλετε απευθείας δρομολόγια .
Ωραίο τρικ
Δυστυχώς η qatar air kai flydubai (,fly emirates) έφυγαν από βορ Ελλάδα κ Θεσσαλονίκη
...:confused::cry:
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.465
Κριτικές
36
Like
38.109
Πόντοι
18.565
Aντε τωρα να εξηγησεις στον αλλον ποια ειναι η διαφορα μεταξυ του Σλαβικου κωλ-γκερλ, που θα εισαι ο 4ος-5ος πελατης της ημερας και θα κοιταει να σε ξεπεταξει οσο πιο γρηγορα μπορει, για να παει να ξεκουραστει, και του Ταυλανδεζικου μιλφακιου, που θα εισαι ο πρωτος πελατης της ημερας, ισως και του τριημερου και θα κανει τα παντα για να την εχεις σε ολο το διαστημα της παραμονης σου στην Ταυλανδη.
 

pepe21

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2010
Μηνύματα
44
Like
94
Πόντοι
0
Aντε τωρα να εξηγησεις στον αλλον ποια ειναι η διαφορα μεταξυ του Σλαβικου κωλ-γκερλ, που θα εισαι ο 4ος-5ος πελατης της ημερας και θα κοιταει να σε ξεπεταξει οσο πιο γρηγορα μπορει, για να παει να ξεκουραστει, και του Ταυλανδεζικου μιλφακιου, που θα εισαι ο πρωτος πελατης της ημερας, ισως και του τριημερου και θα κανει τα παντα για να την εχεις σε ολο το διαστημα της παραμονης σου στην Ταυλανδη.
Όσοι επισκέφτηκαν το 2021 την Ταϊλανδή πέρασαν υπέροχα καθώς οι πελάτες ήταν ελάχιστοι τα κορίτσια πολλά και η ανάγκη να εργαστούν μεγάλη . Άσε που τα μαγαζιά έκλειναν στις 24:00 και όλες έψαχναν παρέα !!!!!!!
 

diamantino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
1.169
Κριτικές
1
Like
2.463
Πόντοι
456
Όσοι επισκέφτηκαν το 2021 την Ταϊλανδή πέρασαν υπέροχα καθώς οι πελάτες ήταν ελάχιστοι τα κορίτσια πολλά και η ανάγκη να εργαστούν μεγάλη . Άσε που τα μαγαζιά έκλειναν στις 24:00 και όλες έψαχναν παρέα !!!!!!!
ναι το καταλαβαινω αυτο ,,εγω 3 περιπτωσεις, που μιλαμε σε meseger η μια δουλευει σε τραπεζα ηδη θελει να ερθει διακοπες στην Ελλαδα 32 χρονων πολυ ομορφη, οι αλλες δυο η μια ειναι επαγγελματιας θα ζητησει 25 θα παει στα 20.000 μπατ για ενα μηνα ,ολα αυτα μιλαμε για πουκετ,εγω να δουμε α;ν θα μπορεσω να παω με αυτε τιε τιμες και με τα οικονομικα που πανε κατα διαολου..θελει ψαξιμο και μπλα μπλα και πολλα γινονται
 

pepe21

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2010
Μηνύματα
44
Like
94
Πόντοι
0
ναι το καταλαβαινω αυτο ,,εγω 3 περιπτωσεις, που μιλαμε σε meseger η μια δουλευει σε τραπεζα ηδη θελει να ερθει διακοπες στην Ελλαδα 32 χρονων πολυ ομορφη, οι αλλες δυο η μια ειναι επαγγελματιας θα ζητησει 25 θα παει στα 20.000 μπατ για ενα μηνα ,ολα αυτα μιλαμε για πουκετ,εγω να δουμε α;ν θα μπορεσω να παω με αυτε τιε τιμες και με τα οικονομικα που πανε κατα διαολου..θελει ψαξιμο και μπλα μπλα και πολλα γινονται
Τα 20000 βατ για ένα μήνα είναι καλή τιμή . Αλλά αυτό που δεν καταλαβαίνω είναι 30 ημέρες διακοπές με την ίδια γυναίκα ; Θεωρώ ότι καλύτερα να αλλάξω 20 παρά την ίδια κάθε βράδυ με αυτή την λογική πάω και με την γυναίκα μου .
 

Crixus

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2019
Μηνύματα
345
Κριτικές
1
Like
1.153
Πόντοι
201
Ωραίο τρικ
Δυστυχώς η qatar air kai flydubai (,fly emirates) έφυγαν από βορ Ελλάδα κ Θεσσαλονίκη
...:confused::cry:
Συνεργάζεται με Sky Express αν μπεις στο site τους βάλε Θεσ/ν'ικη - BKK και θα σου υπολογίσει και το Θεσ-Αθήνα κ επιστροφή. Φυσικά οι τιμές αυτό τον καιρό είναι στα ύψη.
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.726
Κριτικές
184
Like
43.967
Πόντοι
21.896
Συνεργάζεται με Sky Express αν μπεις στο site τους βάλε Θεσ/ν'ικη - BKK και θα σου υπολογίσει και το Θεσ-Αθήνα κ επιστροφή. Φυσικά οι τιμές αυτό τον καιρό είναι στα ύψη.
Δλδ εκεί που πήγαινες skg dbx bkk Τωρα θα πηγαίνεις με skg ath dbx bkk ?
 
  • Like
Αντιδράσεις: Crixus

SKORPIONTOUCH

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2006
Μηνύματα
230
Κριτικές
3
Like
146
Πόντοι
1
Παίδες το περασμένο Σάββατο γύρισα από Pattaya με scoot σινκαπουρη δεν την προτείνω με κούρασε το ταξίδι στο επόμενο θα πάρω πάλι Qatar μου άρεσε καλύτερα την περασμένη φορά ..όσο αφορά την Pattaya απλά μοναδική εμένα lk Metropole στο κέντρο γύρω από τα καλυτερα Gogo kink lady love slutz escape απλά απαιχτα κοριτσιακαι διάθεση ειδικά στο kink πήγα 3 φορες οι τιμές μέτριες πιο ακριβά από παλιά αλλά και πάλι αξίζει με 1000 ράσα την μπαλα οι καλυτερρς στιγμές gendlement clubs value for money τα πιο καλά κορίτσια έτοιμα για όλα με 1000 baht την ώρα συν δωμάτιο τα πράσα απλά τελαια τα περισσότερα ειχαν massage soapy soi honey χλιδα τα πάντα όλα αλλά τιμή ζεστή από 2200 μέχρι 3900 αλλά όπως και έχει είναι εμπειρία φαγητό καλό πρωινό τέλειο τα περισσότερα μαγαζιά κομπλε έκανα και τα ψωμάκια 2 εμβομαδες εχασα 2 μέρες στο τέλος 13 14 του Βούδα μόνο εκεί ξενέρωσα όλα τα μπαρ club Gogo κλειστά την επόμενη που άνοιγαν επιστροφή end of game 12βραδια 1500 στην διασκέδαση αλλά άξιζαν μέχρι τελαιυταιας δεκαρας ανοιπομονω να έρθουν Χριστούγεννα να ξαναφύγω ελπίζω με Qatar..
 

dimigoall

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
4.139
Κριτικές
60
Like
25.549
Πόντοι
22.886
Παίδες το περασμένο Σάββατο γύρισα από Pattaya με scoot σινκαπουρη δεν την προτείνω με κούρασε το ταξίδι στο επόμενο θα πάρω πάλι Qatar μου άρεσε καλύτερα την περασμένη φορά ..όσο αφορά την Pattaya απλά μοναδική εμένα lk Metropole στο κέντρο γύρω από τα καλυτερα Gogo kink lady love slutz escape απλά απαιχτα κοριτσιακαι διάθεση ειδικά στο kink πήγα 3 φορες οι τιμές μέτριες πιο ακριβά από παλιά αλλά και πάλι αξίζει με 1000 ράσα την μπαλα οι καλυτερρς στιγμές gendlement clubs value for money τα πιο καλά κορίτσια έτοιμα για όλα με 1000 baht την ώρα συν δωμάτιο τα πράσα απλά τελαια τα περισσότερα ειχαν massage soapy soi honey χλιδα τα πάντα όλα αλλά τιμή ζεστή από 2200 μέχρι 3900 αλλά όπως και έχει είναι εμπειρία φαγητό καλό πρωινό τέλειο τα περισσότερα μαγαζιά κομπλε έκανα και τα ψωμάκια 2 εμβομαδες εχασα 2 μέρες στο τέλος 13 14 του Βούδα μόνο εκεί ξενέρωσα όλα τα μπαρ club Gogo κλειστά την επόμενη που άνοιγαν επιστροφή end of game 12βραδια 1500 στην διασκέδαση αλλά άξιζαν μέχρι τελαιυταιας δεκαρας ανοιπομονω να έρθουν Χριστούγεννα να ξαναφύγω ελπίζω με Qatar..
Τύπε μου βάλε κανένα κόμμα , καμία τελεία , λαχάνιασα
:coffee::coffee:
 

arximalakas

Νέο Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2022
Μηνύματα
2
Like
8
Πόντοι
0
Για όποιον ενδιαφέρεται και είναι Πατάγια τώρα, διακοπεύει εκεί η νούμερο 1 thai πορνοστάρ αυτή τη στιγμή στον κόσμο Polly Pons, πιθανόν να ψωνίζεται κιόλας με χχχ κασέ, πάντως επειδή την ακολουθώ στο Twitter ποστάρει κάθε μέρα μέσα από τα γνωστά ξενυχτάδικα ακόμα και agogo
FY9GMLIUUAA8j33
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom