Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (2 μέλη και 10 επισκέπτες)

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.408
Like
9.607
Πόντοι
2.306
Γκομενα ρίχνεις και στην Ελλάδα αν θέλεις ρε φίλε.. Αν πας σε ένα μέρος που οι 9/10 γαμιουνται για τα λεφτά καταλαβαίνεις πως το «θέλω να ρίξω μια γκομενα» είναι φάουλ.. ψέμα και μπούρδα θα σου πασάρουν και θα νομίζεις ότι είσαι θεός και μόλις φύγεις θα αρρωστήσει η μάνα τους ή ότι άλλο μπορείς να φανταστείς και θα σου ζητάνε λεφτά
Φίλε είχα πάει Ταυλανδη πριν κανα τρίμηνο. Είχα αρκετές επιτυχίες με κορίτσια χωρίς να πληρώσω ούτε δεκάρα.

Την τελευταία μέρα δε ,βγήκα με γκομενα από τιντερ,μου τελείωσε το συνάλλαγμα ,δε δέχονταν κάρτα και πλήρωσε η ίδια τα μισά ποτά καθώς και τ ταξί να πάμε πίσω στο ξενοδοχείο μου.

Με τις δυο από αυτές έχω κρατήσει μια τυπική επαφή, δεν μ ζήτησαν τίποτα. Ίσως λάτρεψαν την αρχοντοκοιλιτσα μου.

Τεσπα ,αυτό που ψάχνω εγώ ,είναι να πάω σε ένα ωραίο εξωτικό μέρος ,που γενικά γίνεται παιχνίδι. Και Μεξικό που είχα πάει πιο παλιά ,πάλι εσκοραρα,αλλά το μαλλί πήγε πιο ακριβά (Φαγιά,χοτελια ακόμα και εισητηρια αεροπλάνου). Όποτε ψάχνουμε εξωτικό μέρος και φτηνό με απλές κοπέλες.

Σκεφτόμουν τανζανια ( έχει φτηνά εισητηρια με Turkish) η καμία Βραζιλία αλλά γενικά ψάχνομαι ακόμα
 

new_intown

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
438
Like
1.088
Πόντοι
201
Φίλε είχα πάει Ταυλανδη πριν κανα τρίμηνο. Είχα αρκετές επιτυχίες με κορίτσια χωρίς να πληρώσω ούτε δεκάρα.

Την τελευταία μέρα δε ,βγήκα με γκομενα από τιντερ,μου τελείωσε το συνάλλαγμα ,δε δέχονταν κάρτα και πλήρωσε η ίδια τα μισά ποτά καθώς και τ ταξί να πάμε πίσω στο ξενοδοχείο μου.

Με τις δυο από αυτές έχω κρατήσει μια τυπική επαφή, δεν μ ζήτησαν τίποτα. Ίσως λάτρεψαν την αρχοντοκοιλιτσα μου.

Τεσπα ,αυτό που ψάχνω εγώ ,είναι να πάω σε ένα ωραίο εξωτικό μέρος ,που γενικά γίνεται παιχνίδι. Και Μεξικό που είχα πάει πιο παλιά ,πάλι εσκοραρα,αλλά το μαλλί πήγε πιο ακριβά (Φαγιά,χοτελια ακόμα και εισητηρια αεροπλάνου). Όποτε ψάχνουμε εξωτικό μέρος και φτηνό με απλές κοπέλες.

Σκεφτόμουν τανζανια ( έχει φτηνά εισητηρια με Turkish) η καμία Βραζιλία αλλά γενικά ψάχνομαι ακόμα
Νότο Αμερική είναι θερμότερες γυναίκες η αλήθεια είναι. Δοκίμασε καμία Κούβα, αραζε στην μαλεκον το βράδυ και θα γνωρίσεις πολύ κόσμο
 

tarzan71

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2019
Μηνύματα
143
Like
390
Πόντοι
21
Σκεφτόμουν Ινδονησία,μέχρι που είδα ότι είναι μουσουλμάνοι

Βιετνάμ η Φιλιππινες ίσως;
Τύπε Μπαλί δεν είναι μουσουλμάνες. Δεν έχω πάει ποτέ αλλά έχω πάρει μερικές που έχουν έρθει Ελλάδα.

Εάν γουστάρεις πάντως ασιάτησες μόνο η Ταιλάνδη μπορεί να σου προσφέρει ποιοτικό μουνι
 

tony1

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2021
Μηνύματα
756
Like
918
Πόντοι
86
Ψάχνομαι για ένα ταξίδι του χρόνου το Μάρτιο,μιας και αυτή τη στιγμή παίζουν πολύ καλές τιμές για ΝΑ Ασία.

Μια και έχουμε μπει Ταυλανδη, υπάρχει κάποιος συναγωνιστής να προτείνει παρόμοια χώρα με εύκολες γκόμενες/όμορφα τοπία και εναλλακτική το πληρωμένο;

Σκεφτόμουν Ινδονησία,μέχρι που είδα ότι είναι μουσουλμάνοι

Βιετνάμ η Φιλιππινες ίσως;
Οι Φιλιππινέζες είναι πολύ εύκολες γκόμενες το διαπιστώνεις αλλάζοντας τοποθεσία στο Badoo
 

pepe21

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2010
Μηνύματα
44
Like
94
Πόντοι
0
Καλημέρα , έχω και εγώ την ίδια διάθεση θέλω να αλλάξω προορισμό 8 χρόνια στην σειρά Thai και εχω πάει σχεδόν παντού πουκετ , παταγια , κο σαμουι κλπ θέλω να αλλάξω . Κουβα είχα στο μυαλό αλλά τα πρόβληματα που έχουν με ηλεκτροδότηση , τρόφιμα κλπ με κάνουν διστακτικό ( έχω πάει πολλές φορές και έχω κρατήσει επαφές ) . Έχει κανείς κάποια καλή πρόταση και εάν ξέρει κάποιος από Philippines; Ευχαριστώ
 

kolofardos

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2005
Μηνύματα
80
Like
87
Πόντοι
0
Guys.. Είμαι κι εγώ Thai αυτή τη στιγμή... Κι εγώ δεν έχω δώσει μια για πηδημα... Αν δεν είσαι ντέφι και αν είσαι λιγο πιο μοντέρνος με ένα πουκάμισακι λίγο πιο σούπερ και κάνα παπούτσι πιο ψαγμένο έτσι ώστε να ξεχωρίζεις από τον μέσο άθλιο Αγγλοτουρίστα, η Τεξανό βλαχοαμερικανο και έχεις τσάμπα όποια γκομενιτσα θες..

Είμαι 49... Έχω φάει δύο 25χρονα μέσα σε ορθάδικο στην Chiang Mai που στην Αθήνα δεν τα βλέπω ούτε στο όνειρο μου.. Αυτά μόλις καταλάβουν ότι για κάποιο λόγο ξεχωρίζεις από τους υπόλοιπους Αλβανότουρίστες παθαίνουν καβλίαση... Για να μη μιλήσω για τις από 35 που με κοιτάνε λες και είμαι ο Έλβις Πρίσλεϊ ξέρω γω...

Στην Bangkok τα πράγματα είναι πολύ διαφορετικά... Εκεί πρέπει να κάτσει κανείς πολύ καιρό για να καταλάβει πως πρέπει να κινηθεί σε μη τουριστικά πρότυπα και οι διαπροσωπικες σχέσεις γενικά είναι πολύ πιο δύσκολες...

Αυτά μέχρι στιγμής...
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.872
Κριτικές
15
Like
11.868
Πόντοι
3.846
Guys.. Είμαι κι εγώ Thai αυτή τη στιγμή... Κι εγώ δεν έχω δώσει μια για πηδημα... Αν δεν είσαι ντέφι και αν είσαι λιγο πιο μοντέρνος με ένα πουκάμισακι λίγο πιο σούπερ και κάνα παπούτσι πιο ψαγμένο έτσι ώστε να ξεχωρίζεις από τον μέσο άθλιο Αγγλοτουρίστα, η Τεξανό βλαχοαμερικανο και έχεις τσάμπα όποια γκομενιτσα θες..

Είμαι 49... Έχω φάει δύο 25χρονα μέσα σε ορθάδικο στην Chiang Mai που στην Αθήνα δεν τα βλέπω ούτε στο όνειρο μου.. Αυτά μόλις καταλάβουν ότι για κάποιο λόγο ξεχωρίζεις από τους υπόλοιπους Αλβανότουρίστες παθαίνουν καβλίαση... Για να μη μιλήσω για τις από 35 που με κοιτάνε λες και είμαι ο Έλβις Πρίσλεϊ ξέρω γω...

Στην Bangkok τα πράγματα είναι πολύ διαφορετικά... Εκεί πρέπει να κάτσει κανείς πολύ καιρό για να καταλάβει πως πρέπει να κινηθεί σε μη τουριστικά πρότυπα και οι διαπροσωπικες σχέσεις γενικά είναι πολύ πιο δύσκολες...

Αυτά μέχρι στιγμής...
Δηλαδή θες να μας πεις ότι όλες αυτές οι γκόμενες που ψωνίσεις στα club, έρχονται μαζί σου επειδή γουστάρουν το πώς γαμας στα 49 σου χρόνια;; :think:

Και δε σου ζητάνε κανένα δωράκι;
 

kolofardos

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2005
Μηνύματα
80
Like
87
Πόντοι
0
Δηλαδή θες να μας πεις ότι όλες αυτές οι γκόμενες που ψωνίσεις στα club, έρχονται μαζί σου επειδή γουστάρουν το πώς γαμας στα 49 σου χρόνια;; :think:

Και δε σου ζητάνε κανένα δωράκι;
Ρε φιλε μου δεν είπα εγω ποτέ ότι πήγα σε κωλαδικο ή gogo η όπως αλλιώς το λένε. .. Τα γκομενακια ήταν πελάτισσες στο μεγαλύτερο κλαμπ της πόλης... Μάλιστα έχει και ελληνικό όνομα... Το λένε Zoe in Yellow και το Zoe το γράφουν με ΖΩΕ... Τα ζώα...
 

pepe21

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2010
Μηνύματα
44
Like
94
Πόντοι
0
Δηλαδή θες να μας πεις ότι όλες αυτές οι γκόμενες που ψωνίσεις στα club, έρχονται μαζί σου επειδή γουστάρουν το πώς γαμας στα 49 σου χρόνια;; :think:

Και δε σου ζητάνε κανένα δωράκι;
Προσωπικά εγώ έχω πάρει 2 Ρωσίδες τουρίστριες στην patong beach τα τελευταία 7 χρόνια μια Γερμανίδα και 2-3 Αυστραλές από ντόπια καμία . Και σαν Άντρας μετράω 1.90 ύψος σχετικά γυμνασμένος , ξένες γλώσσες κλπ αλλά οι ντόπιες θέλουν μόνο χρήμα .
 

kolofardos

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2005
Μηνύματα
80
Like
87
Πόντοι
0
Ρε παιδιά δεν ξέρω αν προς τον Νότο ει αι έτσι πάντως εδώ στο Βορά δεν είναι όλα τα κορίτσια του επαγγέλματος.. Οι περισσότερες εδώ ει αι μιξοπαρθενες και χαμηλών τόνων... Συντήρητικες μπορώ να πω...

Προφανώς και στην Παταγια δεν είναι έτσι τα πράγματα αν και νομίζω ότι και πάλι στον γενικό πληθυσμό και όχι στον πληθυσμό της νύχτας και τον κολάδικων μπορείς ακόμα κι εκεί να βρεις παιδιά διαμάντια...

Για την Μπανγκόκ η γνώμη μου δεν είναι ακόμα εμπεριστατωμεένη... Πιστεύω μέχρι το τέλος της περιπέτειας να έχω βγάλει συμπέρασμα... Και γκόμενες...
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
ακομα ασχοληστε με ταυλανδη....μεγαλη απελπισια
 

pepe21

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2010
Μηνύματα
44
Like
94
Πόντοι
0
ακομα ασχοληστε με ταυλανδη....μεγαλη απελπισια
Πες μου φίλε ένα μέρος που έχει το πακέτο (Μασαζ , γυναίκες , καλό φαΐ , καλές θάλασσες , λογικές τιμές στα ξενοδοχεία , καλό καιρό όταν πάμε εμεις , ασφάλεια .) κλπ
 

pablo michel

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2021
Μηνύματα
263
Like
470
Πόντοι
21
αν εχει καποιος πληροφοριες θα ηθελα να μαθω
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.725
Κριτικές
184
Like
43.964
Πόντοι
21.896
εχει παει κανεις CAP'DAGDE στη Γαλλια? Εχω ακουσει γινονται απιστευτα οργια
 

pepe21

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2010
Μηνύματα
44
Like
94
Πόντοι
0
ακομα ασχοληστε με ταυλανδη....μεγαλη απελπισια
Πες μου φίλε ένα μέρος που έχει το πακέτο (Μασαζ , γυναίκες , καλό φαΐ , καλές θάλασσες , λογικές τιμές στα ξενοδοχεία , καλό καιρό όταν
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom