Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)

Crixus

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2019
Μηνύματα
345
Κριτικές
1
Like
1.153
Πόντοι
201
Έχει πετάξει κανείς με Saudi Arabia ? Έχει πολύ χαμηλές τιμές απο Αθήνα, αλλά οι αξιολογήσεις είναι χάλια!
 
Εγγρ.
3 Απρ 2019
Μηνύματα
142
Like
261
Πόντοι
21
Έχει πετάξει κανείς με Saudi Arabia ? Έχει πολύ χαμηλές τιμές απο Αθήνα, αλλά οι αξιολογήσεις είναι χάλια!
μαλλον η qatar μόνο αξίζει αλλά τώρα αποτι φαίνεται είναι ακριβή λόγω αυξησης τιμής καυσίμων.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Crixus

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.351
Κριτικές
1
Like
35.429
Πόντοι
6.256
Στα 15 χρόνια πού έρχομαι πρωτεύουσα έχω γνωρίσει πάνω από 200 κορίτσια εδώ. Ειδικά τα πρώτα 12 χρόνια που έκανα μηνιαίους σεξουαλικούς μαραθώνιους. Αυτή όμως είναι το κάτι άλλο.
Θα μπορούσα να γράψω βιβλίο με τίτλο " τα κορίτσια της Σουκχουμβιτ". Κανείς όμως δεν θα το καταλάβαινε αν δεν έχει έρθει εδώ
Επαναλαμβάνω.
Κανεις δεν καταλαβαινει αν δεν εχει παει στα γνωστα μέρη
 

kolobaras76

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
528
Κριτικές
5
Like
3.272
Πόντοι
446
Έχει πετάξει κανείς με Saudi Arabia ? Έχει πολύ χαμηλές τιμές απο Αθήνα, αλλά οι αξιολογήσεις είναι χάλια!
φίλε δεν έχω ακούσει τα καλύτερα...επίσης θα έχεις 9 ώρες αναμονή στη Τζέντα , που σημαίνει ότι θα βαρέσεις μπιέλα!!!!
Εκτός αν πας για κάνα δίμηνο , οπότε ας πάει και το παλιάμπελο....Αλλά αν προγραμματ'ιζεις 2-3 εβδομάδες διακοπές δεν αξίζει για μένα....
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.613
Like
68.093
Πόντοι
11.956
Αν υπάρχει κάποιος που πήγε χωρίς την γυναίκα του στην Ταυλανδη, και δεν υπέκυψε στους "πειρασμούς" αυτής της χώρας, θα πρέπει να μπει στα ρεκόρ Γκίνες.
Εδώ και με την γυναίκα μας .....κάναμε αταξίες
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.725
Κριτικές
184
Like
43.964
Πόντοι
21.896
Έχει πετάξει κανείς με Saudi Arabia ? Έχει πολύ χαμηλές τιμές απο Αθήνα, αλλά οι αξιολογήσεις είναι χάλια!
Αξίζει για πέντε ώρες να πας Μέκκα έτσι τουριστικά ..
Κοντά περίπου μία ώρα είναι το αεροδρόμιο της Τζέντα από Μέκκα προλαβαινειε να βγεις έξω αν είναι μέρα αλλά θέλει βίζα κ δεν ξέρω τι άλλο λόγω κοβιντ πλεον
Να δεις την πλατεία της Μέκκας που μαζεύονται οι μουσουλμάνοι ότι ρολόι των600 μετρων
 

Crixus

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2019
Μηνύματα
345
Κριτικές
1
Like
1.153
Πόντοι
201
Στο site τους λένε πως σε στέλνουν σε hotel λόγω 10ωρης αναμονής, αλλά έχω διαβάσει τραγικά σχόλια!
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.371
Κριτικές
49
Like
22.764
Πόντοι
24.596
Αξίζει για πέντε ώρες να πας Μέκκα έτσι τουριστικά ..
Κοντά περίπου μία ώρα είναι το αεροδρόμιο της Τζέντα από Μέκκα προλαβαινειε να βγεις έξω αν είναι μέρα αλλά θέλει βίζα κ δεν ξέρω τι άλλο λόγω κοβιντ πλεον
Να δεις την πλατεία της Μέκκας που μαζεύονται οι μουσουλμάνοι ότι ρολόι των600 μετρων
ας παει πλατεια Συνταγματος:confused::confused::confused:
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.725
Κριτικές
184
Like
43.964
Πόντοι
21.896

Tekillas Boom Boom

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.800
Like
403
Πόντοι
36
Ποιος έκλεισε τα φώτα;
Ήταν άλλα άτομα μέσα;
Πότε λιποθύμησαν; Την ώρα που γαμαγαν;
Περίεργη ιστορία.
Επηδει ηταν πρωταριδες στην ταιλανδη εγω την προηγουμενη μερα κιολας τους εκανα μαθηματα τι να προσεχουν αλλα αυτοι καβλωμενοι αστα να πανε....αυτες εκλεισαν τα φωτα ανοιξαν μπυρες απο το ψυγειακι και τους τα εβαλαν σε ποτηρια...εγω οταν πηγα τα ποτηρια ηταν γεματα με υπολοιματα ροζ σκονης. ηταν οι 2 φιλοι μου και οι 2 γκομενες σε 2 διαφορετικα κρεβατια. οταν ξεκινησαν να γαμανε λιποθημησαν και οι 2 τους μου ειπαν ενιωσαν ενα καψιμο πρωτα.
 

Tekillas Boom Boom

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.800
Like
403
Πόντοι
36
Υπάρχουν κάποιοι κανόνες ασφάλειας. Ότι έχει αξία και μπορεί να κλαπεί πάντα κλειδωμένο στο safety box . Χρήματα, βίζες, εισιτήρια, διαβατήρια, smartphone, αντικείμενα αξίας, ακόμη κ το λάπτοπ αν χωράει. Δεν κυκλοφορείς έξω με παρα μόνο ότι σου χρειάζεται. Σε πολλά ξενοδοχεία μάλιστα δίνουν οδηγίες πως για την ασφάλεια μας να μη ψωνίζουμε γκομενάκια ελευθέρας βοσκής αλλά με bar fine, φυσικά κανείς δεν το λαμβάνει υπ`οψιν. Οι πιθανότητες παρατράγουδου αυξάνεται πάρα πολύ σε περίπτωση κανενός σιχαμερού lady boy ή καμιάς μαστουρωμένης σταφίδας που σου έκανε σούπερ τιμή γιατί είσαι ομορφόπαιδο!
οι φιλοι μου ηταν λιγο τσαπατσουλιδες αφου φαντασου τις καρτες και πολλες φορες τα χρηματα τους τα ειχα εγω ειδικα απο τον εναν που δεν τον εκλεψαν. το λαπτοπ το αφησαν και κινητα οπως και φωτογραφικες δεν τα πηραν.
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Στο site τους λένε πως σε στέλνουν σε hotel λόγω 10ωρης αναμονής, αλλά έχω διαβάσει τραγικά σχόλια!
Δεν ισχυει.Δεν σε πανε σε κανενα ξενοδοχειο γιατι χρειαζεται βιζα.
Η Σαουδικη Αραβια δεν ειναι ουτε Καταρ ουτε Μπαχρειν..Ειναι πολυ πιο κλειστη χωρα.
Επικοινωνησα με τα γραφεια της εταιριας εδω στην Αθηνα και μου επιβεβαιωσαν πως δεν παρεχει τιποτα η Saudi για το 10ωρο αναμονης.
Μονο voucher για να φας στα εστιατορια του αεροδρομιου.
Η αλλη εναλλακτικη ειναι να πληρωσεις καπου 40 ευρω για να μπεις στο lounge για maximum 6 ωρες.
Ειναι μανικι η αναμονη στη Τζεντα και δεν αξιζει να βγεις γιατι η βιζα κοστιζει 80-90 ευρω.
Η εταιρεια δεν εχει καλα σχολια στα φορουμ.Την κραζουν.
Αλλα τη στιγμη που για Αυγουστο η Saudi πουλαει στα 528 ευρω και η Καταρ 1050…
Για 522 ευρω λιγοτερα,μια χαρα ειναι.
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.408
Like
9.607
Πόντοι
2.306
Ψάχνομαι για ένα ταξίδι του χρόνου το Μάρτιο,μιας και αυτή τη στιγμή παίζουν πολύ καλές τιμές για ΝΑ Ασία.

Μια και έχουμε μπει Ταυλανδη, υπάρχει κάποιος συναγωνιστής να προτείνει παρόμοια χώρα με εύκολες γκόμενες/όμορφα τοπία και εναλλακτική το πληρωμένο;

Σκεφτόμουν Ινδονησία,μέχρι που είδα ότι είναι μουσουλμάνοι

Βιετνάμ η Φιλιππινες ίσως;
 

Geotropic

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2021
Μηνύματα
7
Like
6
Πόντοι
0
Θέλω να πάω Ταιλάνδη-Καμπότζη-Βιετναμ κατά τον Δεκέμβριο για 25-30 μέρες. Μπορεί κάποιος να με κατευθυνει τουριστικά πώς να φτιάξω ένα ιδανικό ταξίδι, πόσες μέρες στην κάθε πιθανή χώρα και πόλή ώστε να μη χανω χρόνο σε άκυρα μέρη? Κάποιος με εμπειρία αν υπάρχει. Εννοείται ότι με ενδιαφέρουν μασαζότσαρκες αλλά κατά βάση θέλω να είναι ωραίο το ταξίδι από τουρισιτκής άποψης.
 

new_intown

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
438
Like
1.088
Πόντοι
201
Ψάχνομαι για ένα ταξίδι του χρόνου το Μάρτιο,μιας και αυτή τη στιγμή παίζουν πολύ καλές τιμές για ΝΑ Ασία.

Μια και έχουμε μπει Ταυλανδη, υπάρχει κάποιος συναγωνιστής να προτείνει παρόμοια χώρα με εύκολες γκόμενες/όμορφα τοπία και εναλλακτική το πληρωμένο;

Σκεφτόμουν Ινδονησία,μέχρι που είδα ότι είναι μουσουλμάνοι

Βιετνάμ η Φιλιππινες ίσως;
Που τις είδες τις πολύ καλές τιμές; Με σκουτ; 11:30 ώρες χωρίς καν οθόνη μπροστά σου και να πληρώνεις το κάθε νερο που θα θέλεις; Όλες οι χώρες εκεί έχουν τα αντίστοιχα εύκολα καο δύσκολα αλλά χωρίς να το κάνεις συγκεκριμένο πως να σε βοηθήσει κάποιος; Ποια χώρα θέλεις Ταϊλανδή ή κάτι άλλο; Για Βιετνάμ πας νότια για Ταϊλανδή πατονγκ ή παταγια .. όταν πληρώνεις όλα εύκολα είναι
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.408
Like
9.607
Πόντοι
2.306
Που τις είδες τις πολύ καλές τιμές; Με σκουτ; 11:30 ώρες χωρίς καν οθόνη μπροστά σου και να πληρώνεις το κάθε νερο που θα θέλεις; Όλες οι χώρες εκεί έχουν τα αντίστοιχα εύκολα καο δύσκολα αλλά χωρίς να το κάνεις συγκεκριμένο πως να σε βοηθήσει κάποιος; Ποια χώρα θέλεις Ταϊλανδή ή κάτι άλλο; Για Βιετνάμ πας νότια για Ταϊλανδή πατονγκ ή παταγια .. όταν πληρώνεις όλα εύκολα είναι
Φιλαράκο να ρίξω καμία γκομενα θέλω. Δεν είναι ρατσιστής ο γλειφομουνιξ,ότι χώρα να είναι
 

new_intown

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
438
Like
1.088
Πόντοι
201
Φιλαράκο να ρίξω καμία γκομενα θέλω. Δεν είναι ρατσιστής ο γλειφομουνιξ,ότι χώρα να είναι
Γκομενα ρίχνεις και στην Ελλάδα αν θέλεις ρε φίλε.. Αν πας σε ένα μέρος που οι 9/10 γαμιουνται για τα λεφτά καταλαβαίνεις πως το «θέλω να ρίξω μια γκομενα» είναι φάουλ.. ψέμα και μπούρδα θα σου πασάρουν και θα νομίζεις ότι είσαι θεός και μόλις φύγεις θα αρρωστήσει η μάνα τους ή ότι άλλο μπορείς να φανταστείς και θα σου ζητάνε λεφτά
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.408
Like
9.607
Πόντοι
2.306
Γκομενα ρίχνεις και στην Ελλάδα αν θέλεις ρε φίλε.. Αν πας σε ένα μέρος που οι 9/10 γαμιουνται για τα λεφτά καταλαβαίνεις πως το «θέλω να ρίξω μια γκομενα» είναι φάουλ.. ψέμα και μπούρδα θα σου πασάρουν και θα νομίζεις ότι είσαι θεός και μόλις φύγεις θα αρρωστήσει η μάνα τους ή ότι άλλο μπορείς να φανταστείς και θα σου ζητάνε λεφτά
Είμαι ντιρλα απαντάω αύριο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom