Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

Tekillas Boom Boom

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.800
Like
403
Πόντοι
36
Τέλος τα προγράμματα Sandbox και Test and Go. Απο 1η Μαίου μόνο Thailand pass, απαιτεί διαβατήριο με 6 μήνες το λιγότερο διάρκεια πριν τη λήξη του, αεροπορικά εισιτήρια, ασφάλεια υγείας 10000$ (20-25 ευρώ κάνει), πιστοποιητικό εμβολιασμού 2 δόσεων. Απαιτούνται επίσης 2 test αντιγόνου (1η & 5η ημέρα) κάπου διάβασα για 200μπατ το ένα.

ΑΝ δεν εχεις εμβολιο τι γινεται? καραντινα?
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.872
Κριτικές
15
Like
11.868
Πόντοι
3.846
Παίδες καλησπέρα σε όλους έλειψα λίγο λόγω αποχής νηστείας κτλ ..αλλά εκλεισα αεροπορικά από edream Αθήνα μπανκκονκ 2 Ιουλίου μέχρι 15 επιστροφή με προορισμό αποκλειστικα Πατάγια ξενοδοχεία μέσω ebooking 11 βραδιά σουιτα στο secrets 210 ευρώ τα αεροπορικά 700 ευρώ με ώρα άφιξης καλή 13:30 Κυριακής γενικά όλα καλά Και Ιούλιο πιστεύω δεν θα υπάρχουν καθόλου μέτρα Ταυλανδη και τα Gogo bars θα δουλεύουν full οποίος θα είναι εκεί κοντά κάποιες μέρες να μου στηλει μύνημα να βρεθούμε να τα πούμε..
Τέτοια περίοδο δεν έχει φουλ ζέστη;
Πώς την παλεύετε σε αυτά τα μέρη;
 

rebetis

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.172
Κριτικές
46
Like
263
Πόντοι
3.287
Ταξιδιωτικοί περιορισμοί στην Ταϊλάνδη για την 1η Μαΐου

Στη συνεδρίαση της CCSA σήμερα 22 Απριλίου 2022 συμφωνήθηκαν οι νέες απαιτήσεις εισόδου για την Ταϊλάνδη από την 1η Μαΐου 2022:

Εμβολιασμένοι ταξιδιώτες:

Δεν θα απαιτείται πλέον να υποβάλλονται σε RT-PCR κατά την άφιξη. Συνιστάται έλεγχος αυτο-ATK μόνο κατά τη διάρκεια της διαμονής τους. Δεν χρειάζεται να κάνουν κράτηση σε ξενοδοχείο SHA+. Με την ολοκλήρωση της διαδικασίας εισόδου στο αεροδρόμιο, μπορούν να προχωρήσουν στο κατάλυμα που έχουν επιλέξει.Η ταξιδιωτική ασφάλιση μειώνεται σε ιατρική κάλυψη τουλάχιστον 10.000 USD.Παιδιά κάτω των 18 ετών που ταξιδεύουν με πλήρως εμβολιασμένο γονέα μπορούν να εισέλθουν Ταϊλάνδη με το ίδιο πρόγραμμα εισόδου με τον γονέα.

Ανεμβολίαστοι ταξιδιώτες:

Εξακολουθούν να απαιτείται η διαμονή τους σε ξενοδοχείο SHA+ ή AQ για υποχρεωτική καραντίνα Εξακολουθούν να απαιτείται να υποβληθούν στο τεστ RT-PCR την 5η ημέρα.
Για να αποφευχθεί η υποχρεωτική καραντίνα και το τεστ 5ης ημέρας, οι μη εμβολιασμένοι ταξιδιώτες μπορούν να ανεβάσουν την απόδειξη αρνητικού τεστ RT-PCR εντός 72 ωρών πριν ταξιδέψουν στην Ταϊλάνδη μέσω του συστήματος Thailand Pass, θα τους επιτρέπεται η είσοδος και θα είναι δωρεάν - όπως και οι πλήρως εμβολιασμένοι να πάτε οπουδήποτε στην Ταϊλάνδη.Η ταξιδιωτική ασφάλιση μειώνεται σε ιατρική κάλυψη τουλάχιστον 10.000
 

Crixus

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2019
Μηνύματα
345
Κριτικές
1
Like
1.153
Πόντοι
201
Τέτοια περίοδο δεν έχει φουλ ζέστη;
Πώς την παλεύετε σε αυτά τα μέρη;
Το πρόβλημα δεν είναι η ζέστη, η υγρασία είναι. Εντάξει όταν φτάνεις για 1-2 ώρες παθαίνεις ένα σοκ, μετά συνηθίζεις. Όσο πιό κοντά στη θάλασσα τόσο καλύτερα...
 

lagos

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
1.240
Κριτικές
1
Like
13
Πόντοι
16
Όπως γράφει ο rebetis απαιτείται καραντίνα 5 ημερών.
Όχι ακριβώς ...απαιτείται απλώς pcr test λίγο πριν ταξιδέψεις για να παρακάμψεις την καραντίνα και να μπορείς να ταξιδέψεις ελεύθερα όπως οι εμβολιασμενοι ""Visitors who are not fully vaccinated and arrive without a negative COVID-19 test will be required to book a minimum 5-day stay in an approved hotel, quarantine, and get tested with a PCR test on day 5 of their trip. Alternatively, unvaccinated travelers may skip quarantine and travel freely throughout Thailand if they arrive in the country with a negative COVID-19 PCR test taken within 72 hours of their trip.""
 

Greekbladerz

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2020
Μηνύματα
40
Κριτικές
2
Like
139
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά!
Δεν εχω βγάλει ποτέ διαβατήριο και θελω να παω ταυλανδη τον αλλο μήνα γνωρίζετε ποσο χρόνο θέλει η έκδοση του;
Αν έκανε κάνεις πρόσφατα
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.181
Κριτικές
10
Like
5.605
Πόντοι
2.816
Όχι πάνω από βδομάδα.. 4 μέρες είναι το σύνηθες..
Κοίτα τώρα με τα ραντεβού να κλείσεις νωρίς πότε θες, μη φας καμία νηλα αν πάρεις τελευταία ώρα..
 

Crixus

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2019
Μηνύματα
345
Κριτικές
1
Like
1.153
Πόντοι
201
Καλησπέρα παιδιά!
Δεν εχω βγάλει ποτέ διαβατήριο και θελω να παω ταυλανδη τον αλλο μήνα γνωρίζετε ποσο χρόνο θέλει η έκδοση του;
Αν έκανε κάνεις πρόσφατα
1 εβδομάδα το πολύ, 81 ευρώ τα παράβολα, το Thailand pass το έβγαλες?
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.943
Like
7.692
Πόντοι
2.356
σκεφτομαι να παω ταυλανδη φετος για ενα μηνα.Ποσο λετε να βγει ενας μηνας περιπου μαζι με τα εισητηρια...αλλα να ειμαι ανετος οχι τσιμα τσιμα.Μια 3ρα ειναι καλα? φυσικα θα παιξουν και πουτάνες εκει (με πολυ προσοχη) αλλα εχω ακουσει οτι ειναι φτηνα σχετικα.
 

χρηστος1011

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
14.683
Like
2.424
Πόντοι
606
σκεφτομαι να παω ταυλανδη φετος για ενα μηνα.Ποσο λετε να βγει ενας μηνας περιπου μαζι με τα εισητηρια...αλλα να ειμαι ανετος οχι τσιμα τσιμα.Μια 3ρα ειναι καλα? φυσικα θα παιξουν και πουτάνες εκει (με πολυ προσοχη) αλλα εχω ακουσει οτι ειναι φτηνα σχετικα.
αδερφε αν βαριεσε δωσμου εμενα τα 3 χιλιαρικα να παω στην θεση σου ταιλανδη :grin:
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.181
Κριτικές
10
Like
5.605
Πόντοι
2.816
σκεφτομαι να παω ταυλανδη φετος για ενα μηνα.Ποσο λετε να βγει ενας μηνας περιπου μαζι με τα εισητηρια...αλλα να ειμαι ανετος οχι τσιμα τσιμα.Μια 3ρα ειναι καλα? φυσικα θα παιξουν και πουτάνες εκει (με πολυ προσοχη) αλλα εχω ακουσει οτι ειναι φτηνα σχετικα.
Πότε σκέφτεσαι αδερφέ;
Απ' ότι έχω καταλάβει η καλύτερη περίοδος είναι μεταξύ Δεκέμβρη, Φλεβάρη

Αν κάνω λάθος ας με διορθώσει η ΕΟ του μπου
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.943
Like
7.692
Πόντοι
2.356
Πότε σκέφτεσαι αδερφέ;
Απ' ότι έχω καταλάβει η καλύτερη περίοδος είναι μεταξύ Δεκέμβρη, Φλεβάρη

Αν κάνω λάθος ας με διορθώσει η ΕΟ του μπου
απο σεπτεμβρη και μετα γιατι θα πλακωθω στη δουλεια μεχρι το καλοκαιρι.Παιζει ρολο λες η εποχη? εννοω για το ολο κοστος
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.943
Like
7.692
Πόντοι
2.356
εμενα με νοιαζει να ξερω ενα ποσο πανω κατω που να βγει ο μηνας ανετα.Δεν λεω να παρω και μια περιουσια μαζι μου,αλλα οχι και λιγα.Νομιζω μια 3ρα ολα μαζι καλα δεν ειναι? αλλωστε δεν ειναι ακριβη η ταυλανδη
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.181
Κριτικές
10
Like
5.605
Πόντοι
2.816
απο σεπτεμβρη και μετα γιατι θα πλακωθω στη δουλεια μεχρι το καλοκαιρι.Παιζει ρολο λες η εποχη? εννοω για το ολο κοστος
Σίγουρα παίζει ρόλο η εποχή.. θα είναι πιο ακριβά τότε που λέω γτ είναι Χάι σεζόν.. αλλά περνάς κ καλύτερα θεωρητικά.. δεν μπλέκεις με μουσώνες κ μαλακίες.. βέβαια όλα μια ιδέα είναι..
Εγώ το κοίταζα πριν μια δεκαετία.. έλα που έπεσαν οικ. κρίσεις, κορώνες.. αλλά το απωθημένο μένει..
 

paomak20

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
204
Like
54
Πόντοι
1
σκεφτομαι να παω ταυλανδη φετος για ενα μηνα.Ποσο λετε να βγει ενας μηνας περιπου μαζι με τα εισητηρια...αλλα να ειμαι ανετος οχι τσιμα τσιμα.Μια 3ρα ειναι καλα? φυσικα θα παιξουν και πουτάνες εκει (με πολυ προσοχη) αλλα εχω ακουσει οτι ειναι φτηνα σχετικα.
την τελευταια φορα που πηγα ηθελα οριακα 100 euro τη μερα
και εχοντας και την εμπειρια απο τις αλλες φορες

Αν πας πρωτη φορα και βαζεις και τα εισητηρια μεσα στα 3000
νομιζω δε φτανουνε
Με 4 κατι γινεται
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom