Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (1 μέλη και 4 επισκέπτες)

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.404
Like
9.581
Πόντοι
2.306
Τζίφος με την άλλη εν τω μεταξύ ,ένα φασωμα της κακιάς ώρας. Τουλάχιστον με πήγε σε καλό εστιατόριο εφαγα καλό φαγητο.

Γενικά δεν είναι δύσκολο να κανεις κατι, αλλά η κάνω εγώ κάποια μαλακια και πέφτω σε σεμνότυφες η έτσι είναι οι νορμαλ κοπέλες.

Καμία σχέση με Λατινική Αμερική (θα πετάξω κανα ποστ από τη μικρή εμπειρία μου εκεί στο σχετικό νήμα)
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.794
Like
14.533
Πόντοι
3.656
Τζίφος με την άλλη εν τω μεταξύ ,ένα φασωμα της κακιάς ώρας. Τουλάχιστον με πήγε σε καλό εστιατόριο εφαγα καλό φαγητο.

Γενικά δεν είναι δύσκολο να κανεις κατι, αλλά η κάνω εγώ κάποια μαλακια και πέφτω σε σεμνότυφες η έτσι είναι οι νορμαλ κοπέλες.

Καμία σχέση με Λατινική Αμερική (θα πετάξω κανα ποστ από τη μικρή εμπειρία μου εκεί στο σχετικό νήμα)
Για την επόμενη φορά που θα πας Πούκετ, έχω να σου δώσω την εξής συμβουλή. Σύμφωνα με τις συμβουλές του πολύ έμπειρου LYST βρήκα ξενοδοχείο που δεν μας χρεώνει επιπλέον όταν φέρνουμε μαζί μας κοπέλα, σε απόσταση 2 λεπτά από τη θάλασσα και 7 λεπτά από την Bangla και το εμπορικό κέντρο Jungceylon. Εκτός από το φυσιολογικό έξοδο, σύμφωνα με το διαδίκτυο μπορεί να έπεφτα στην απάτη των ταξί, δηλ. ο οδηγός να σταματάει σε διάφορα μαγαζιά με κουφές προφάσεις ούτως ώστε αν αγοράσω κάτι, να πάρει προμήθεια.
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.205
Κριτικές
166
Like
27.081
Πόντοι
34.538

Crixus

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2019
Μηνύματα
345
Κριτικές
1
Like
1.153
Πόντοι
201
Πατονγκ λοιπόν , μου δίνουν την εντύπωση πως το εθνικό τους προϊόν είναι να βγάζουν εργαζόμενες. Η πόλη είναι γεμάτη μασατζιδικα,δίπλα στο σούπερ μάρκετ δίπλα στο φαρμακείο παντού. Μια ώρα μασάζ κοστίζει 400 μπατ (δέκα ευρώ περίπου) ,με χάπι Έντινγκ όπου χουφτώνεις την κοπέλα πάει στα 1000. Οι τιμές προφανώς σηκώνουν διαπραγμάτευση.

Υπάρχει δε και ο κεντρικός δρόμος γεμάτος μπαρ,γνωστός σαν μπανγκλα Στρίτ. Την πρώτη μέρα σοκαρίστηκα ,είναι γεμάτος εργαζόμενες η τύπους που προσπαθούν να πουλήσουν σεξ σόου. Κάποιες από τις κοπέλες είναι πολύ μικρές (μικρό δείχνουν και οι ασιατισες) σε βαθμό να δείχνουν 16-17 χρόνων. Στο δρόμο αυτό είδα πολλές τρανς,πολλές ΜΟΥΝΑΡΕΣ, και παραδόξως έναν μεγάλο αριθμό δυτικών γυναικών που ήταν λεσβίες κάτι που δεν το περίμενα.

Γενικά βλέπεις παπουληδες και μη δυτικούς να χώνονται στα κορίτσια σαν πεινασμένα κοράκια αλλά οι λεσβίες ήταν πιο επιθετικές ,πιο θορυβώδης και γενικά αυτό που είδα δεν το περίμενα από γυναίκες.

Όπως ανέφερα ,την πρώτη μέρα ήμουν κάπως σοκαρισμένος. Όχι όμως και τη δεύτερη.

Πήγαμε με τον κολλητό κάτσαμε σε ένα μπαρ. Η μπυρα μισό λίτρο που πήραμε είχε εκατό μπατ. Η κοπέλα κάθονταν μαζί σου με ποτό που κόστιζε 220 μπατ.(100 μπατ είναι 3 ευρώ πάνω κάτω) και γενικά σε διασκέδαζε. Παίξαμε ένα είδους επιτραπέζιο ,ενώ μπορούσαμε να χουφτώσουμε και κάθε τόσο στα ξαφνικά μας τον έπιαναν αυτές ,λολ.

Για κάτι έξτρα έπρεπε να δώσουμε 3000 στην κοπέλα ,για δυο ώρες στο ξενοδοχείο συν ενα χιλιάρικο στο μπαρ σαν πρόστιμο που την παίρνεις. Συνολικό γύρω στα 4.5 χιλιάρικα μπατ (130 ευρώ πάνω κάτω). Δεν είναι λίγα, η τιμή μουνιού είναι μάλλον παγκόσμια σαν το πετρέλαιο, αλλα κάποιες από τις κοπέλες ήταν απίστευτα μουνια και άξιζαν και παραπάνω.

Στον ίδιο δρόμο έχει κοπέλες που απλά κάνουν πεζοδρόμιο. Αν και οι πιο πολλές δείχνουν αρκετά θηλυκές ,στην πλειοψηφία πιστεύω είναι τρανς είτε προ η και μετά εγχειρήσεως.

Ο καλύτερος τρόπος να το καταλάβεις είναι να ζητήσεις ταυτότητα(Ταϊλανδέζικες ταυτότητες είναι και στα αγγλικά και γράφουν ξεκάθαρα MR/MRS . Μια τρανς πήγε να μας ξεγελάσει αλλά ζητήσαμε ταυτότητα (έχοντας κάνει έρευνα αγοράς πριν) και έτσι γλυτωσαμε το φερμαρισμα
Φίλε εύχομαι να περνάς καλά, πάντως οι τιμές που αναφέρεις ακούγονται κάπως τσιμπημένες, δεν έχω πάει ποτέ Πουκέτ αλλά 5 φορές Πατάγια κι άλλες τόσες ΒΚΚ. ειδικά Πατάγια μιλάμε για μισές τιμές. 200 το μασαζ, 300-400 μπαρ φάιν, 1000-2000 το σορτ τάιμ, 2000-3000 το πολύ το λονγκ. Για τα λέιντι μπόις αν σου περάσει απο το μυαλό απλώς ρώτα τις, καμιά δεν ρισκάρει να πει ψέματα και να μπλέξει. Ταξί και γενικά μέσα μεταφοράς, ρώτα πάντα πριν μπεις τί θα σου χρεώσει, δείχνε γνώστης, αν σε καταλάβουν πρωτάρη θα σε χρεώσουν πιό πολύ, πάρε τις πληροφορίες σου για το κόστος της διαδρομής και απο το ξενοδοχείο. Φυσικά Πατάγια δεν πολύ χρειάστηκα ταξί και ΒΚΚ εξυπηρετεί πολύ το sky train.
Όλα αυτά πρίν πανδημίας (τελευταία φορά τέλος 2019)
 

giannos69

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2010
Μηνύματα
431
Κριτικές
83
Like
2.123
Πόντοι
3.875
Πατονγκ λοιπόν , μου δίνουν την εντύπωση πως το εθνικό τους προϊόν είναι να βγάζουν εργαζόμενες. Η πόλη είναι γεμάτη μασατζιδικα,δίπλα στο σούπερ μάρκετ δίπλα στο φαρμακείο παντού. Μια ώρα μασάζ κοστίζει 400 μπατ (δέκα ευρώ περίπου) ,με χάπι Έντινγκ όπου χουφτώνεις την κοπέλα πάει στα 1000. Οι τιμές προφανώς σηκώνουν διαπραγμάτευση.

Υπάρχει δε και ο κεντρικός δρόμος γεμάτος μπαρ,γνωστός σαν μπανγκλα Στρίτ. Την πρώτη μέρα σοκαρίστηκα ,είναι γεμάτος εργαζόμενες η τύπους που προσπαθούν να πουλήσουν σεξ σόου. Κάποιες από τις κοπέλες είναι πολύ μικρές (μικρό δείχνουν και οι ασιατισες) σε βαθμό να δείχνουν 16-17 χρόνων. Στο δρόμο αυτό είδα πολλές τρανς,πολλές ΜΟΥΝΑΡΕΣ, και παραδόξως έναν μεγάλο αριθμό δυτικών γυναικών που ήταν λεσβίες κάτι που δεν το περίμενα.

Γενικά βλέπεις παπουληδες και μη δυτικούς να χώνονται στα κορίτσια σαν πεινασμένα κοράκια αλλά οι λεσβίες ήταν πιο επιθετικές ,πιο θορυβώδης και γενικά αυτό που είδα δεν το περίμενα από γυναίκες.

Όπως ανέφερα ,την πρώτη μέρα ήμουν κάπως σοκαρισμένος. Όχι όμως και τη δεύτερη.

Πήγαμε με τον κολλητό κάτσαμε σε ένα μπαρ. Η μπυρα μισό λίτρο που πήραμε είχε εκατό μπατ. Η κοπέλα κάθονταν μαζί σου με ποτό που κόστιζε 220 μπατ.(100 μπατ είναι 3 ευρώ πάνω κάτω) και γενικά σε διασκέδαζε. Παίξαμε ένα είδους επιτραπέζιο ,ενώ μπορούσαμε να χουφτώσουμε και κάθε τόσο στα ξαφνικά μας τον έπιαναν αυτές ,λολ.

Για κάτι έξτρα έπρεπε να δώσουμε 3000 στην κοπέλα ,για δυο ώρες στο ξενοδοχείο συν ενα χιλιάρικο στο μπαρ σαν πρόστιμο που την παίρνεις. Συνολικό γύρω στα 4.5 χιλιάρικα μπατ (130 ευρώ πάνω κάτω). Δεν είναι λίγα, η τιμή μουνιού είναι μάλλον παγκόσμια σαν το πετρέλαιο, αλλα κάποιες από τις κοπέλες ήταν απίστευτα μουνια και άξιζαν και παραπάνω.

Στον ίδιο δρόμο έχει κοπέλες που απλά κάνουν πεζοδρόμιο. Αν και οι πιο πολλές δείχνουν αρκετά θηλυκές ,στην πλειοψηφία πιστεύω είναι τρανς είτε προ η και μετά εγχειρήσεως.

Ο καλύτερος τρόπος να το καταλάβεις είναι να ζητήσεις ταυτότητα(Ταϊλανδέζικες ταυτότητες είναι και στα αγγλικά και γράφουν ξεκάθαρα MR/MRS . Μια τρανς πήγε να μας ξεγελάσει αλλά ζητήσαμε ταυτότητα (έχοντας κάνει έρευνα αγοράς πριν) και έτσι γλυτωσαμε το φερμαρισμα
Γενικά, μη δίνετε πάνω από 1000 μπατ για σορτ ταιμ σε κανονικές φρηλανσερ ή πάνω από 1500 μπατ για μοντελε φρηλανσερ, αλλιώς χαλάτε την πιάτσα.

Αν σας αρέσει να φορτώνετε από μπαρ, ποτέ πάνω από 2000 μπατ το σορτ ταιμ + μπαρ φαιν 700-1000 μπατ για μοντελες μόνο.

Φορτωτική από ντίσκο ή τζεντλεμεν κλαμπ ποτέ περισσότερα από 2500 μπατ για σορτ (μπαρ φαιν δεν εχει), με την προϋπόθεση ότι γνωρίσατε μια περφεκτ...

Για φρηλανσερ 40+ οι τιμές είναι 700-1000 μπατ το σορτ.
 

Συνημμένα

  • IMG_8554.jpg
    IMG_8554.jpg
    368,6 KB · Εμφανίσεις: 182

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.404
Like
9.581
Πόντοι
2.306
Το άλλο που πρόσεξα είναι ότι μεγάλος αριθμός κοριτσιών έχουν σιδεράκια και μάλιστα σε μεγαλύτερες ηλικίες πράγμα που μου κάνει αρκετά κουλό.μικρό δείχνουν έχουν και σιδεράκια και νομίζεις ότι είσαι ξανά στο γυμνάσιο.

Για τις τιμές των κοριτσιών όσο περνάει η ώρα πέφτουν. Δυνατή βίζιτα χτες βράδυ (π μου είχε ξεκινήσει από τα 3 χιλιάρικα) σχεδόν με παρακαλαγε στο τιντερ για 1500.

Για την εφαρμογή με τα ταξί που έγραψε κάποιος,οι τιμές που μου βγάζει στο πουκετ είναι ακόμα υψηλότερες από ότι διαπραγματεύομαι στο δρόμο. Τώρα που κοίταζα για αεροδρόμιο, η εφαρμογή μου έβγαλε στα 950 μπατ, ένας τύπος στο δρόμο ήθελε 700,ο φίλος μου πλήρωσε 800, αλλά βρήκα λεωφορείο με 100 όποτε οι ταρίφες ας πάρουν τα παπαρια μου.

Πιθανότατα να προσπαθούν να βγάλουν τα σπασμένα από τα δυο χρόνια σκληρής καραντίνας.
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.720
Κριτικές
184
Like
43.930
Πόντοι
21.896
Το άλλο που πρόσεξα είναι ότι μεγάλος αριθμός κοριτσιών έχουν σιδεράκια και μάλιστα σε μεγαλύτερες ηλικίες πράγμα που μου κάνει αρκετά κουλό.μικρό δείχνουν έχουν και σιδεράκια και νομίζεις ότι είσαι ξανά στο γυμνάσιο.

Για τις τιμές των κοριτσιών όσο περνάει η ώρα πέφτουν. Δυνατή βίζιτα χτες βράδυ (π μου είχε ξεκινήσει από τα 3 χιλιάρικα) σχεδόν με παρακαλαγε στο τιντερ για 1500.

Για την εφαρμογή με τα ταξί που έγραψε κάποιος,οι τιμές που μου βγάζει στο πουκετ είναι ακόμα υψηλότερες από ότι διαπραγματεύομαι στο δρόμο. Τώρα που κοίταζα για αεροδρόμιο, η εφαρμογή μου έβγαλε στα 950 μπατ, ένας τύπος στο δρόμο ήθελε 700,ο φίλος μου πλήρωσε 800, αλλά βρήκα λεωφορείο με 100 όποτε οι ταρίφες ας πάρουν τα παπαρια μου.

Πιθανότατα να προσπαθούν να βγάλουν τα σπασμένα από τα δυο χρόνια σκληρής καραντίνας.
Πλέον Μανίλα κ kuala Lumpur το grab είναι πιο ακριβα από τα απλά ταξί
Το uber έφυγε κ αγοραστικε από τη grab άρα μονοπώλιο απλώς προτιμά ο κόσμος το grab σε μεγάλες πόλεις λόγω ασφάλειας
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.404
Like
9.581
Πόντοι
2.306
Επιστροφή Μπανγκοκ σήμερα για την τελευταία νύχτα στην Ταυλανδη.

Αποθεωτικό φιναλε σαν τη γκολάρα του Τζιοβάνι στο Μοντραγκον. Ο Γλυφομουνιξ πήρε και άλλο μαγικό ζωμό.

Ένα ραντεβού ,ένα γκολ, με τυπισα από το Λαος παρακαλώ(όχι του Καρατζαφερη). Μέσω Τιντερ.

Συνολικό κόστος ραντεβού για μάσες ποτά 1000 μπατ.

Οποίος δεν ρίχνει γκόμενες Ελλάδα ας έρθει Ταυλανδη.

Φιλουμπες και μεγάλο ευχαριστώ στους ταξιδιώτες του σαιτ που ενέπνευσαν το ταξίδι.
 

Tekillas Boom Boom

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.800
Like
403
Πόντοι
36
ΑγαπημένοΠΟΥΈΤ,πατόγκ και όχι μόνο,πηγαίνω εκεί από το2005.Μασάζ βρίσκεις τις καλύτερες τέσερις σχέσεις έχω κάνει όλες απόεκεί.Κάνεις ένα μασαζάκι μετά κάθεσε έξω αρχίχεις τη κουβέντα και μόλις σχολάσουν τις παίρνεις στο δωμάτιο ,εγώ τους έδεινα 1.000μπάτ για 2 ώρες βέβαια συνήθως ζητάνε 1.500 η και περισότερα αναλόγως πόσο μικρές και όμορφες είναι.Νοικιάζω δωμ΄τιο με το μήνα από Ελληνα μόνιμο παντρεμένο με Ταιλανδή και έτσι μου έρχεται πολύ φθηνότερα το ίδιο και με το μηχανάκι.Φαγητό επειδή τα ψάρια εκεί είναι πολύ φθηνά πάω σε Ται μπάρμπεκιου όπου τα ψήνεις μόνος σου ,έχει και έτοιμα και τα τελευταια χρόνια έχει και μικρή σχάρα για ψάρι μεγάλο μιλάμε με σύνολο 8-10 ευρώ το άτομο ξεσκίζεσαι σε ψάρια γαρίδες κλπ.Και πολύ ωραίο στρητ φούντ .Καλά να περνάς

Τον μπαμπη λες?
 

Tekillas Boom Boom

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.800
Like
403
Πόντοι
36
Ρε παιδια συγνωμη να ρωτησω το αυτονητο;Οταν μια γυναικα συμφωνησει να κατσει και να κοιμηθει μαζι σας ολο το 24ωρο ή ακομα και καποιες μερες μαζι σας δεν φοβαστε μηπως εκει στον υπνο σας που κοιμαστε και δεν παιρνετε χαμπαρι εκεινη σας κανει κατι κακο του τυπου να σας σκοτωσει,να σας υπνωτισει με συριγγα για να σας παρουν κανα νεφρο,να σας δηλητηριασει ή οτιδηποτε παρομοιο;
Γιατι οσο καλη και να σας φαινεται σαν χαρακτηρας ποτε δεν ξερεις τι ψυχικα νοσηματα κουβαλαει ο καθενας ή με τι εγκληματικα κυκλωματα μπορει να συνδεεται η καθε λεγαμενη.
Σε εμας εχει γινει! Οχι με συρριγγα αλλα υπνωτικα στα ποτα μεσα στο δωματιο.
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.331
Πόντοι
28.786
Υπομονή λίγο ακόμα.

Μου ελειψαν τα εξωτικά φρούτα.

...Πάσης φύσεως !!:grin::grin::grin:
 

Συνημμένα

  • facebook_1650180601278_6921359096665860388.jpg
    facebook_1650180601278_6921359096665860388.jpg
    54,8 KB · Εμφανίσεις: 57
  • FB_IMG_1650180379134.jpg
    FB_IMG_1650180379134.jpg
    45,4 KB · Εμφανίσεις: 59

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.331
Πόντοι
28.786
Γύρισα πριν μερικές εβδομάδες και θέλω να ξαναπάω
Απο οτι μου λένε κάποιες "μόνιμές" μου εκεί, πεσμένη πολύ η διασκέδαση.
Και Μπανγκόκ, και Πατόνγκ, και Κράμπι.

Ισχύει ???
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.404
Like
9.581
Πόντοι
2.306
Απο οτι μου λένε κάποιες "μόνιμές" μου εκεί, πεσμένη πολύ η διασκέδαση.
Και Μπανγκόκ, και Πατόνγκ, και Κράμπι.

Ισχύει ???
Μια φορά έχω πάει όποτε δε μπορώ να συγκρίνω με παλιά.

Γενικά πάντως είχε κόσμο Πατονγκ ,Μπανγκοκ ήταν σαφως πιο μετρημένα. Κλείνανε και πιο πριν.

Καλύτερα να έχει λιγότερο κόσμο ,μεγαλύτερη προσφορά
 

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.051
Κριτικές
14
Like
644
Πόντοι
4.255
Μια χαρα φιλε glyfomounix!!!να σαι γερος και να μας ταξιδευεις με τις αφηγησεις σου
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Ο Μπαμπης δυστυχως εδω και μερικα χρονια δεν ζει.
Ειχε πολλα προβληματα υγειας
 

Crixus

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2019
Μηνύματα
345
Κριτικές
1
Like
1.153
Πόντοι
201
Τέλος τα προγράμματα Sandbox και Test and Go. Απο 1η Μαίου μόνο Thailand pass, απαιτεί διαβατήριο με 6 μήνες το λιγότερο διάρκεια πριν τη λήξη του, αεροπορικά εισιτήρια, ασφάλεια υγείας 10000$ (20-25 ευρώ κάνει), πιστοποιητικό εμβολιασμού 2 δόσεων. Απαιτούνται επίσης 2 test αντιγόνου (1η & 5η ημέρα) κάπου διάβασα για 200μπατ το ένα.
 

SKORPIONTOUCH

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2006
Μηνύματα
230
Κριτικές
3
Like
146
Πόντοι
1
Παίδες καλησπέρα σε όλους έλειψα λίγο λόγω αποχής νηστείας κτλ ..αλλά εκλεισα αεροπορικά από edream Αθήνα μπανκκονκ 2 Ιουλίου μέχρι 15 επιστροφή με προορισμό αποκλειστικα Πατάγια ξενοδοχεία μέσω ebooking 11 βραδιά σουιτα στο secrets 210 ευρώ τα αεροπορικά 700 ευρώ με ώρα άφιξης καλή 13:30 Κυριακής γενικά όλα καλά Και Ιούλιο πιστεύω δεν θα υπάρχουν καθόλου μέτρα Ταυλανδη και τα Gogo bars θα δουλεύουν full οποίος θα είναι εκεί κοντά κάποιες μέρες να μου στηλει μύνημα να βρεθούμε να τα πούμε..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom