Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)

mixalis k.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
7.821
Like
4.085
Πόντοι
506
Ειναι το ολο πακέτο. Γκομενες, παραλιες, καιρος, φαγητο. Τωρα τελευταία βεβαια εχει ξεθωριασει το πακετο καπως αλλα κρατα ακομα.
 

exemi8os

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2005
Μηνύματα
19
Like
2
Πόντοι
0
δεν μιλαω για τουρισμο, αλλα για σεξοτουρισμο.
τουρισμο πας και στην αιγυπτο να δεις τις πυραμίδες και ξες ότι λογω ισλαμ δεν θα γαμησεις.

ως σεξοτουριστικος προοροσμος η ταυλανδη, όπως και μερη της ανατολικης ευρωπης ΧΩΡΙΣ τα αξιοθέατα. πχ σε μια δευτεροτριτη πολη της μολδαβιας και της ουκρανιας θα φας με 500 ευρω 10 αλογα και στην ταυλανδη απλα αυτά είναι τα εισητηρια… ταυλανδη σεξ τριπ λεει το θεμα , αν είναι για ταυλανδη ως τουριστικο προορισμο πληροφοριες βρίσκουμε και σε αλλα σαητ.

Στις άλλες χώρες θα τηλεμεταφερθείς? Μάλλον θα πας με αεροπλάνο μέχρι την πρωτεύουσα και μετά με λεωφορεία. Η διαφορά κόστους θα είναι στα 200 ευρώ.
Παρόλα αυτά, σε ποιες χώρες/πόλεις αναφέρεσαι? Είναι εύκολο να βρεις τα άλογα? Στην Ταϋλάνδη σε βρίσκουν. Είναι το ίδιο εύκολο? Μπορείς να επικοινωνήσεις στα αγγλικά?
Δεν είμαι αρνητικός. Θέλω να ξέρω τα υπέρ και τα κατά
 

thesskris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2017
Μηνύματα
46
Κριτικές
12
Like
475
Πόντοι
290
δεν μιλαω για τουρισμο, αλλα για σεξοτουρισμο.
τουρισμο πας και στην αιγυπτο να δεις τις πυραμίδες και ξες ότι λογω ισλαμ δεν θα γαμησεις.

ως σεξοτουριστικος προοροσμος η ταυλανδη, όπως και μερη της ανατολικης ευρωπης ΧΩΡΙΣ τα αξιοθέατα. πχ σε μια δευτεροτριτη πολη της μολδαβιας και της ουκρανιας θα φας με 500 ευρω 10 αλογα και στην ταυλανδη απλα αυτά είναι τα εισητηρια… ταυλανδη σεξ τριπ λεει το θεμα , αν είναι για ταυλανδη ως τουριστικο προορισμο πληροφοριες βρίσκουμε και σε αλλα σαητ.
σε ολων το κοσμο φιλε πουτανες εχει παντου μονο μεσα στην μεκκα δεν γαμας,δηλαδη τι θες να μας πεις οτι οποιος παει αγυπτο ειναι τουριστας και για thai μονο σεξοτουριστας δυσκολο καπου μπερδευεσε,
 

Elias_73

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2018
Μηνύματα
21
Κριτικές
1
Like
27
Πόντοι
0
τυπε,μια χαρά οδηγας με το παλιό δίπλωμα.βαζε κράνος και δε σε σταματάνε στο 95%.αν σε γράψουν,υπολόγιζε 500 μπατ περιπου.αν τρακάρεις τον ήπιες.ζητας πληροφορίες και την λες στο λυστ,που είχε όλη τη διάθεση να σου απαντήσει όπως κάνει πάντα.ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΣ

Ωραίος! να σαι καλα!
 

BLOROW

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2017
Μηνύματα
81
Like
84
Πόντοι
0
Ευχαριστω για τις πληροφοριες
Ειχα παει πριν 10 χρονια κο σαμουι και ηταν πολυ χυμα με τα μηχανακια. Τωρα εχουν γινει πιο αυστηρα ε?
Λες να μη μου νοικιασουν? Και το προστιμο ποσο ειναι?
Το Μαρτιο με επιασε μπλοκο και για διπλωμα που δεν ειχα και κρανοσ πληρωσα 400 μπατ ευτυχωσ που ημουνα με την δικια μου Ταιλανδεζα και κανονισε ειδαλωσ δεν ξερω και τισ πηρε την ταυτοτα
 

BLOROW

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2017
Μηνύματα
81
Like
84
Πόντοι
0
Στην Ταιλανδη μονο τα εισητηρια ειναι ακριβα ολα τα αλλα ειναι φτηνα και εξαρταται φυσικα τι ικανοτητα εχεισ στα παζαρια για αυτο ειχα αναφερθει σε προηγουμενα ποστ οτι για μενα δεν αξιζει να πληρωσει εισητηριο με τετοια τιμη για να πασ για μια εβδομαδα μονο εξαλλου αν πασ Πατταγια μπορεισ απο εκει να πασ Πουκετ πηγαινε ελα αεροπορικοσ με 70 ευρω οποτε αν θελεισ και να γυρισεισ λιγο παρα πανω θελεισ να εχεισ μερεσ
 

mixalis k.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
7.821
Like
4.085
Πόντοι
506
Aν κατσεις καμια 20αρια μερες εχεις κανει αποσβεση. Παλια εκανες σε 10-12
 

BLOROW

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2017
Μηνύματα
81
Like
84
Πόντοι
0
Aν κατσεις καμια 20αρια μερες εχεις κανει αποσβεση. Παλια εκανες σε 10-12
Το Σεπτεμβριο παω για τρεισ εβδομαδεσ και ειναι ακομα καλυτερα διοτι ειναι και χαμηλη περιοδοσ οποτε και καλυτερεσ τιμεσ θα εχεισ
 

Mounokwlaraki

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.336
Κριτικές
60
Like
2.951
Πόντοι
7.216
δεν μιλαω για τουρισμο, αλλα για σεξοτουρισμο.
τουρισμο πας και στην αιγυπτο να δεις τις πυραμίδες και ξες ότι λογω ισλαμ δεν θα γαμησεις.

ως σεξοτουριστικος προοροσμος η ταυλανδη, όπως και μερη της ανατολικης ευρωπης ΧΩΡΙΣ τα αξιοθέατα. πχ σε μια δευτεροτριτη πολη της μολδαβιας και της ουκρανιας θα φας με 500 ευρω 10 αλογα και στην ταυλανδη απλα αυτά είναι τα εισητηρια… ταυλανδη σεξ τριπ λεει το θεμα , αν είναι για ταυλανδη ως τουριστικο προορισμο πληροφοριες βρίσκουμε και σε αλλα σαητ.

Ρε τύπε αυτό λενε οι γνώστες, και συντομα θα το διαπιστώσω ιδιοις όμμασι! :rockon:
Οτι την ταϋλάνδη δεν την βλέπεις μονο ως πορνοπροορισμό.
Προφανώς δεν αξίζει έτσι.
Κατσε αθήνα και πήγενε καθε μέρα φυλής ή στούντιο. Πιο φθηνά θα σου έρθει...
Η Ταυλάνδη υποτίθεται οτι είναι κορυφαίος τουρίστικός προορισμός που συνδιάζει κανείς και τον σεξοτουρισμό.
Σαν να πας π.χ. στην Νάξο που είναι ενα όμορφο νησί με τις παραλιές του και το nightlife και να ήταν πιχτρα στο μουνί και την πουτάνα του 50άρικου για overnight.
Οπότε συνδιάζεις το τερπον μετα του οφελίμου.

Στις δευτερο τριτες πόλεις που αναφέρεις ναι μεν είναι πιο φθηνά (τα εισητήρια) αλλά δεν εχεις τπτ άλλο να κάνεις εκτός απο το παίζεις κασμά!
 

dimakoss777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2014
Μηνύματα
28
Κριτικές
14
Like
513
Πόντοι
290
Καλησπέρα θα ήθελα να ρωτήσω αν ο Δεκέμβρης ή ο Ιανουάριος είναι καλά να πας. Ευχαριστώ
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.277
Κριτικές
1
Like
35.303
Πόντοι
6.256
Καλησπέρα θα ήθελα να ρωτήσω αν ο Δεκέμβρης ή ο Ιανουάριος είναι καλά να πας. Ευχαριστώ
Καλό θα ταν αν μπορείς να αποφύγεις τις μέρες χριστουγέννων πρωτοχρονιάς , και το φλεβάρη την κινέζικη πρωτοχρονιά.
Κάτι σογκράν .
Αλλά και τέτοιες φουλ περίοδοι έχουν την πλάκα τους,
Σε μια κινέζικη πρωτοχρονιά  το χοτελ μου είχε γεμίσει βιετναμέζες.
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.431
Like
7.926
Πόντοι
2.356
δεν μιλαω για τουρισμο, αλλα για σεξοτουρισμο.
τουρισμο πας και στην αιγυπτο να δεις τις πυραμίδες και ξες ότι λογω ισλαμ δεν θα γαμησεις.

ως σεξοτουριστικος προοροσμος η ταυλανδη, όπως και μερη της ανατολικης ευρωπης ΧΩΡΙΣ τα αξιοθέατα. πχ σε μια δευτεροτριτη πολη της μολδαβιας και της ουκρανιας θα φας με 500 ευρω 10 αλογα και στην ταυλανδη απλα αυτά είναι τα εισητηρια… ταυλανδη σεξ τριπ λεει το θεμα , αν είναι για ταυλανδη ως τουριστικο προορισμο πληροφοριες βρίσκουμε και σε αλλα σαητ.
Οχι οτι ειμαι υπερ της Ταυλανδης σαν σεξοτουρισμο αλλα αυτα που λες για Μολδαβια-Ουκρανια δεν παιζουν.Σε ποιες πολεις? Μπελτσι και Καχουλ? Ξεχασε το οπως και ολη την μολδαβια πια ... ουκρανια με 500 ευρω θα γαμησεις 10 πουτανες αλλα μεχρι 7αρια , καλυτερες απο ταυλανδες αλλα αλογα με τιποτα ...
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.792
Like
14.511
Πόντοι
3.656
εγω τωρα δεν μπορω να καταλαβω πως θεωρείται σεξοτουριστικος προορισμος για τους ελληνες και μαλιστα και οικονομικος όταν μονο με τα 600 των εισητηριων γαμας 20-30 πουτανες στην ελλαδα και μαλιστα όχι ολες κοντες , σχηστοματες, μελαψες αλλα ότι ποικιλια θες

Θα σου πω εγώ. Πήγαινε σε ένα τουριστικό νησί στην Ελλάδα, ας πούμε Μύκονο ή Σαντορίνη, γιατί αυτού του επιπέδου είναι το Πούκετ. Βρες ξενοδοχείο 3 αστέρων και έλεγξε πόσα θα χαλάσεις σε δύο βδομάδες για φαγητό, ποτό, λοιπές δραστηριότητες και βίζιτες. Κατόπιν πήγαινε Πούκετ, κάνε ακριβώς τα ίδια, και κάνε σύγκριση. Θα με θυμηθείς. Αν είχες κάνει τον κόπο να δεις σχετικά βίντεο, θα έβλεπες ότι υπάρχουν και Αφρικάνες πόρνες και Ρωσίδες, στο Πούκετ αν δεν μπορείς να τις στερηθείς.
 
  • Like
Αντιδράσεις: flynow

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.431
Like
7.926
Πόντοι
2.356
Ρωσσιδες με 50 ευρω πολυ καλες και οχι μετριες γαμας και στα καλα FKK της Ρηνανιας/Βεστφαλιας που δεν βαζουν μεσα Τουρκους .. λιγα ειναι αυτα ομως αξιζουν πχ το Golden Time.
Απλα πληρωνεις συν 60 για να μπεις αλλα τρως οσο θελεις και κανεις τις βουτιες σου στις πισινες βλεποντας συνεχως καμια κατοσταρια πουτανες να περιφερονται ημιγυμνες.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Μυκονος και σαντορινη ΔΕΝ είναι σεξοτουριστικοι προορισμοι.
η μυκονος ειναι για γκεη παρτι και διασημους
και η σαντορινη ειναι για ρομαντικα ζευγαρακια.


η ταυλανδη και χωρις τα βουδιστικα αξιοθεατα εχει την φημη του σεξοπροορισμου για αγοραιο ερωτα οπως η ανατολικη ευρωπη.


για εμας που ειμαστε στην ευρωπη και τα εισητηρια εχουν 10πλη τιμη για ταυλανδη απο οτι για ανατολικη ευρωπη δεν αξιζει οικονομικα, μπορει να αξιζει για τον ιαπωνα και τον αμερικανο. επισης αξιζει αν θες να ζησεις φλερτ τυπου κωλομπαρου δηλαδη ενω ξερεις οτι η αλλη ειναι πουτανα να το παιξει πιο συναισθηματικα το παιχνιδι.


αμα θες τουρισμο για τον τουρισμο και γυναικες στο παιχνιδι του φλερτ πας και βορεια ευρωπη που ειναι πιο ευγενικες και δεκτικες στο καμακι απο οτι οι δικες μας εδω.


οποτε επειδη το πηγαινελα ειναι ακριβο ολοι συμφωνουν οτι αξιζει ως εμπειρια για πολλες μερες, οπου το κοστος του ταξιδιου φαινεται λιγοτερο σχετικα με τις μερες των διακοπων, για μονιμα να πας για να εχεις αλλη ζωη ναι και εγω το σκεφτομαι.
 

thesskris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2017
Μηνύματα
46
Κριτικές
12
Like
475
Πόντοι
290
καλημερα σε ολους εδω εγω παλι θελω να πω οτι αν ξεκινας ταξιδη για ταυλανδη και κανεις μαθηματικα απο πριν του τυπου 500e ισον 10 μαμισια καλυτερα να μην παει χαμενος θα βγει
 

Love you sort time

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.161
Like
1.156
Πόντοι
216
Μυκονος και σαντορινη ΔΕΝ είναι σεξοτουριστικοι προορισμοι.
η μυκονος ειναι για γκεη παρτι και διασημους
και η σαντορινη ειναι για ρομαντικα ζευγαρακια.


η ταυλανδη και χωρις τα βουδιστικα αξιοθεατα εχει την φημη του σεξοπροορισμου για αγοραιο ερωτα οπως η ανατολικη ευρωπη.


για εμας που ειμαστε στην ευρωπη και τα εισητηρια εχουν 10πλη τιμη για ταυλανδη απο οτι για ανατολικη ευρωπη δεν αξιζει οικονομικα, μπορει να αξιζει για τον ιαπωνα και τον αμερικανο. επισης αξιζει αν θες να ζησεις φλερτ τυπου κωλομπαρου δηλαδη ενω ξερεις οτι η αλλη ειναι πουτανα να το παιξει πιο συναισθηματικα το παιχνιδι.


αμα θες τουρισμο για τον τουρισμο και γυναικες στο παιχνιδι του φλερτ πας και βορεια ευρωπη που ειναι πιο ευγενικες και δεκτικες στο καμακι απο οτι οι δικες μας εδω.


οποτε επειδη το πηγαινελα ειναι ακριβο ολοι συμφωνουν οτι αξιζει ως εμπειρια για πολλες μερες, οπου το κοστος του ταξιδιου φαινεται λιγοτερο σχετικα με τις μερες των διακοπων, για μονιμα να πας για να εχεις αλλη ζωη ναι και εγω το σκεφτομαι.

Αγαπητέ φίλε χωρίς παρεξήγηση αδυνατώ να παρακολουθήσω την λογική σου. Χωρίς να γνωρίζεις κάτι  όχι απλά το σχολιάζεις αλλά το κατηγοριοποιείς κιόλας σύμφωνα με αυτά που σου είπανε ή διάβασες  δημιουργώντας και την αντίστοιχη εικόνα στο μυαλό σου. Η πλάκα της υπόθεσης είναι ότι χρησιμοποιείς και πληθυντικό σίγουρος ότι την δική σου άποψη έχει και η πλειοψηφία των υπολοίπων . Άντε να στο κάνω και πενηνταράκια.
Ξεκινάς να μιλάς για δύο διάσημα ελληνικά νησιά και ξεκινάς βάζοντας μια μεγάλη ταμπέλα για το καθένα.  “ Η Μύκονος είναι για gay πάρτυ και διάσημους” . Αλήθεια;  Tότε σε ευχαριστώ πολύ γιατί έχω πάει καμιά δεκαπενταριά φορές ειδικότερα τις προηγούμενες δεκαετίες και σε πληροφορώ ο κώλος μου είναι αγνός σαν μωρού παιδιού άρα με κατατάσσεις στους διάσημους. Σε ευχαριστώ πολύ από καρδιάς. Επίσης θερμές ευχαριστίες θα δεχθείς και από όλα τα ζωντόβολα Ελληνίδες που δεν είναι λεσβίες και κάνουν ένα χρόνο το σκατό τους παξιμάδι για να πιούν μια μπύρα δίπλα στον Κωστόπουλο στο “ Nάμος”.
“ Η Σαντορίνη είναι  για ρομαντικά ζευγαράκια” . Οκ .  Η μισή υφήλιος που χαλβαδιάζει το απίστευτης φυσικής ομορφιάς νησί από τις φωτογραφίες και τα βιντεάκια και έχουν όνειρο ζωής να την επισκεπτούν όμως πρέπει να ενημερωθούν ότι θα ξενερώσουν αν δεν πάνε ζευγαρωμένοι. Να ζητήσω και γω με την σειρά μου συγνώμη που χάλασα το image του νησιού γιατί τις περισσότερες φορές που ταξίδεψα εκεί ήταν με παρέα και όχι με γκόμενα. Ατυχώς για την δική σου λογική αυτές τις φορές πέρασα και καλύτερα.
Σχετικά με τα παραπάνω σαν μεγαλύτερος που πιστεύω ότι είμαι έχω μόνο μια συμβουλή να σου δώσω, Πριν βάλεις ταμπέλες ακόμα και στα μέρη της πατρίδας σου φρόντισε να τα επισκεπτείς  και αν το έχεις ήδη κάνει φρόντισε να ξαναπάς με λίγο πιο ανοιχτό μυαλό.
Πάμε λοιπόν παρακάτω : “ Η  Ταιλάνδη και χωρίς τα βουδιστικά αξιοθέατα έχει την φήμη του σεξοπροορισμού  όπως η Ανατολική Ευρώπη “  H Ταιλάνδη όντως έχει πολλά βουδιστικά αξιοθέατα που είναι κρίμα κάποιος να μην τα δει έχοντας κάνει ένα ταξίδι από την άλλη άκρη του κόσμου. Επίσης έχει εκπληκτικά νησιά με καταπληκτικές παραλίες, καταπληκτικό φαγητό, απίστευτη χλωρίδα και πανίδα που μπορείς να απολαύσεις, και ένα σωρό άλλα πράγματα που μπορείς να δεις και να κάνεις. Και πάνω από όλα σε κάτι παραπάνω από λογικές τιμές. Για να σου δώσω να καταλάβεις η τρύπα που νοικιάζει για δωμάτιο  η κυρά Χαρίκλεια στην Σίφνο αντιστοιχεί σε τετράστερο καινούργιο ξενοδοχείο στην Bangkok με πισίνες και όλα τα κομφόρ. Γενικά με πάνω από 20 ταξίδια εκεί έχω να σου πω  ότι η Ταιλάνδη εκτός από σεξοπροορισμός είναι και γαστρονομικός προορισμός, προορισμός για ταξίδια του μέλιτος νεόνυμφων, έχει ιατρικό τουρισμό και άλλα πολλά. Τώρα αν εσύ πιστεύεις ότι είναι  μόνο για σεξοτουρισμό δυσκολεύομαι να καταλάβω πως ο “γάτος” ο άντρας που μόλις παντρεύτηκε την καλή του και είναι μες στα μέλια κατεβαίνει ξέρω γω στο Πουκέτ για να πηδήξει Ταϊλανδέζα. Βέβαια σε όλα αυτά πετάς και ένα “όπως στην Ανατολική Ευρώπη” , δυστυχώς για μένα ένα ταπεινό ταξιδάκι έχω κάνει και δεν μπορώ να μιλήσω, αλλά νομίζω με το φτωχό μου το μυαλό είναι βαρύ να ονοματίζεις την μισή Ευρώπη σεξοπορορισμό. Και φρόντισε εντελώς φιλικά μην πεις σε ένα Πολωνό ή Τσέχο ότι η χώρα του αξίζει μόνο για να πάει να γαμήσει κανείς.
Εδώ η συμβουλή μου είναι να μην περιορίζεις τις γνώσεις που λαμβάνεις για οτιδήποτε μέσα στο συγκεκριμένου προσανατολισμού site bourdela,com . Αν γκουγκλάρεις θα βρεις ένα σωρό sites για να γνωρίσεις τις χώρες ενδιαφέροντος σου, να μάθεις την κουλτούρα τους, τις συνήθειες τους και το μπορείς να κάνεις σε αυτές αν τις επισκεπτείς.
Από εκεί και κάτω σόρρυ αλλά δυσκολεύομαι να σε παρακολουθήσω και να σε καταλάβω, Μιλάς για τιμές αεροπλάνων Αμερικάνους και Γιαπωνέζους για να καταλήξεις στο συναισθηματικό παιχνίδι της πουτάνας και πετάς και τα συγκριτικά αποτελέσματα σου για το φλερτ με Βορειοευρωπαίες και τις δικές μας τις σάπιες. Μην έχοντας άλλη επιλογή κρατάω τις τιμές για τα εισιτήρια και σε ενημερώνω με ένα πρόχειρο γκουγκλάρισμα ότι οι τιμές των εισιτηρίων είναι περίπου για μας στα 600 ευρώ σε αντίθεση με τους Αμερικάνους που πληρώνουν 40% παραπάνω. Σόρρυ που δεν τσεκάρω και για τους Γιαπωνέζους αλλά όντως και εγώ πιστεύω ότι θα είναι φτηνότερα μιας και είναι πιο κοντά. Τέλος τα 600 ευρώ για τους λοιπούς Ευρωπαίους πλην ημών και λοιπών σαν εμάς μια χαρά φτηνά είναι. Καλύτερα θα ήταν να συζήταγες σε κάποιο άλλο θρεντ του site πως καταντήσαμε να είμαστε οι φτωχομπινέδες της Ευρώπης. Και αφού προσπερνάμε όλα τα οικονομικά στοιχεία που παραθέτεις περί εξωτικών διακοπών φτάνουμε στο φινάλε στο να πας να ζήσεις μόνιμα εκεί πράγμα που ήδη το σκέφτεσαι. Τι να πω; To αφήνω ασχολίαστο γιατί θα με βρίσεις και δεν το θέλω. Μια συζήτηση πάντως έχει γίνει δυο τρείς σελίδες πριν για να πάρεις μια είκονα εκτός αν τα διάβασες και σε έπεισαν ότι αξίζει τον κόπο μια τέτοια κίνηση. Εκει πάω πάσο.
Για να μην το κουράζω λοιπόν  άλλο η τελική μου συμβουλή ακόμα και αν με το καλό καταφέρεις να μαζέψεις τα χρήματα που χρειάζονται για ένα τέτοιο ταξίδι είναι να μην το επιχειρήσεις. Με όλο το σεβασμό αν οι πράξεις σου ακολουθούν και τον τρόπο σκέψης σου στην καλύτερη θα καταλήξεις σε ένα δωμάτιο ξενοδοχείου μπροστά στην τηλεόραση βλέποντας κανα thai drama  και θα αναρωτιέσαι πως η καριόλα πουτανίτσα σου έφαγε όλα τα λεφτά και σε παράτησε και στην χειρότερη δαρμένος  άγρια από κανα ντόπιο γιατί δεν κατάλαβες πως ο ελληνοπρεπής κουτσαβακισμός δεν περνάει και στον υπόλοιπο κόσμο. Αυτά και ελπίζω χωρίς παρεξήγηση.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.792
Like
14.511
Πόντοι
3.656
Μυκονος και σαντορινη ΔΕΝ είναι σεξοτουριστικοι προορισμοι.
η μυκονος ειναι για γκεη παρτι και διασημους
και η σαντορινη ειναι για ρομαντικα ζευγαρακια.
η ταυλανδη και χωρις τα βουδιστικα αξιοθεατα εχει την φημη του σεξοπροορισμου για αγοραιο ερωτα οπως η ανατολικη ευρωπη.
για εμας που ειμαστε στην ευρωπη και τα εισητηρια εχουν 10πλη τιμη για ταυλανδη απο οτι για ανατολικη ευρωπη δεν αξιζει οικονομικα, μπορει να αξιζει για τον ιαπωνα και τον αμερικανο. επισης αξιζει αν θες να ζησεις φλερτ τυπου κωλομπαρου δηλαδη ενω ξερεις οτι η αλλη ειναι πουτανα να το παιξει πιο συναισθηματικα το παιχνιδι.
αμα θες τουρισμο για τον τουρισμο και γυναικες στο παιχνιδι του φλερτ πας και βορεια ευρωπη που ειναι πιο ευγενικες και δεκτικες στο καμακι απο οτι οι δικες μας εδω.
οποτε επειδη το πηγαινελα ειναι ακριβο ολοι συμφωνουν οτι αξιζει ως εμπειρια για πολλες μερες, οπου το κοστος του ταξιδιου φαινεται λιγοτερο σχετικα με τις μερες των διακοπων, για μονιμα να πας για να εχεις αλλη ζωη ναι και εγω το σκεφτομαι.

Όπως έχει επισημάνει ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΣΩΣΤΑ το αξιόλογο μέλος Mindreader ο άνθρωπος που θα πάει σε κάποια άλλη χώρα απλά για να γαμίσει, είνα άτομο προβληματικό.  Ας το ξαναγράψω, κι ίσως καταλάβεις. Τα μέλη που πηγαίνουν Ταϊλάνδη, δεν πηγαίνουν απλά για να γαμίσουν. Πάνε για διακοπές, στις οποίες θα χαρούν αξιοθέατα, φαγητό, δραστηριότητες ΚΑΙ καλό γαμίσι, όλα αυτά σε ένα πολύ ιδιαίτερο περιβάλλον. Έχω βέβαια την άποψη ότι αν μείνεις στην Αθήνα στο σπίτι σου, πηγαίνεις για μπάνιο στις οργανωμένες Πλαζ, τρως στις ταβέρνες της γειτονιάς σου, πίνεις τρεις μπύρες στα μπαράκια της περιοχής, κάνεις απλό μασάζ στα μασατζίδικα της περιοχής και πηδάς κάθε μέρα σε στούντιο (συνυπολογίζοντας τη βενζίνη) ΚΑΙ ΠΑΛΙ  είναι δύσκολο να χαλάσεις λιγότερα από τα λεφτά που θα χαλάσεις αν μείνεις ένα μήνα στην Ταϊλάνδη και κάνεις ακριβώς τις ίδιες δραστηριότητες. Ίσως κάνω μια Cost Benefit Analysis αυτή τη χρονιά που για ιδιαίτερους λόγους είμαι αναγκασμένος να μείνω εδώ. Αυτή πάντως είναι η αίσθησή μου. Ίσως στο τέλος του καλοκαιριού ανεβάσω ανάλογη μελέτη. Εν τω μεταξύ, διάβασε τη μελέτη μου που έκανα και πες μου, σύμφωνα με τη λογική σου, πόσο θα στοίχιζαν όλα αυτά (αν μπορούσες να τα βρεις) σε κάποιο Ελληνικό νησί. 
 

Love you sort time

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.161
Like
1.156
Πόντοι
216
Και για να μην ξεφεύγουμε από την θεματολογία του site ποστάρω και ένα μωράκι με focus στο κωλαράκι του που θα συναντήσω τον επόμενο μήνα στην BKK.

Ελπίζω να ξεφεύγει από τα μαϊμουδακια που συνήθως κυνηγάμε εμείς οι Ταϊλανδόπληκτοι. :grin: :grin: :grin:
 

Συνημμένα

  • χχχχχχχχχ.jpg
    χχχχχχχχχ.jpg
    701,2 KB · Εμφανίσεις: 95
  • 1530251535531.jpg
    1530251535531.jpg
    65,8 KB · Εμφανίσεις: 105

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom