Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.434
Like
7.943
Πόντοι
2.356
έμεινα 4 χρόνια στην Ταϊλάνδη να πας εκεί να ξεχειμωνιάζεις είναι καλή ιδέα αν πας να σε ερωτευτούν αστο καλύτερα σαν χρήμα σε βλέπουν μόνο και εκτος απο της ωραιες πουτανες να γνωρίζετε την βρώμα που έχουν οι πόλεις ποντικούς σαν γάτες και μπιχλα παντού
Αν πας με τη λογικη να σε ερωτευτουν οπουδηποτε και να ειναι αυτη η χωρα ,λογικο ειναι να σε μαδησουν :grin: Η Ταυλανδη μου αρεσε απο το λιγο φυσικα που ειδα στην Παταγια ,ειναι αυτη η εντελως διαφορετικη κουλτουρα που εχει η Ασια.
Παντως αυτο με τη βρωμα συμφωνω και ηθελα να το αναφερω παλιοτερα αλλα δεν το εκανα.
Ρε μαγκες αυτη η μυρωδια της σκατιλας που εβγαινε απο τους υπονομους και ηταν διαχυτη σε ολη την πολη δεν θα την ξεχασω ποτε μου. Να βγαινεις ορεξατος το πρωι και να σου ερχεται ολη αυτη η μποχα στα ρουθουνια σου μεσα ειναι απιστευο.
Για την υγρασια ημουνα προετοιμασμενος αλλα αυτο εδω δεν το ειχε αναφερει ποτε κανεις εδω μεσα η τουλαχιστον δεν ειχε πεσει στην αντιληψη μου και απο την πρωτη μερα πραγματικα σοκαριστηκα.
 

lefteris38

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Like
843
Πόντοι
96
έμεινα 4 χρόνια στην Ταϊλάνδη να πας εκεί να ξεχειμωνιάζεις είναι καλή ιδέα αν πας να σε ερωτευτούν αστο καλύτερα σαν χρήμα σε βλέπουν μόνο και εκτος απο της ωραιες πουτανες να γνωρίζετε την βρώμα που έχουν οι πόλεις ποντικούς σαν γάτες και μπιχλα παντού

Το ποντικος σαν γατα τι σημαινει; Αν πας καμια φορα Νεα Υορκη τότε θα δεις τι σημαινει ποντικος σαν γατα. (Δυστυχως οταν ημουν εκει δεν ειχα κινητο με καμερα). Αυτο λοιπον για την Τάι δεν σημαινει τιποτα.

 

spybat

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2017
Μηνύματα
22
Κριτικές
2
Like
93
Πόντοι
0
μιλάμε για καταστάσεις τα ποντίκια να κυκλοφορούν στο δρόμο κανονικά και δεν τρέχουν είναι εξοικειωμένα με τους ανθρώπους γιατί δεν τα κυνηγάνε τα βλέπουν σαν πετ αντίθετα οι Ταϊλανδοί γελάνε με τους τουρίστες που παθαίνουν ταραχή και αηδία....
 

Gotham

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2011
Μηνύματα
831
Like
10
Πόντοι
6
μιλάμε για καταστάσεις τα ποντίκια να κυκλοφορούν στο δρόμο κανονικά και δεν τρέχουν είναι εξοικειωμένα με τους ανθρώπους γιατί δεν τα κυνηγάνε τα βλέπουν σαν πετ αντίθετα οι Ταϊλανδοί γελάνε με τους τουρίστες που παθαίνουν ταραχή και αηδία....

Απαπαπα. Τωρα ειναι που δεν παω με τιποτα Ασια...
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.351
Κριτικές
1
Like
35.425
Πόντοι
6.256
Εγώ πάντως πηγαίνω για τις ταιλανδέζες και όχι για να ταίζω με μπιμπερό μικρά τιγράκια
 

Yuma

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2015
Μηνύματα
1.125
Like
44
Πόντοι
16
Καλησπέρα παιδιά.

Καλή ή Ταϋλάνδη, ΑΛΛΑ όποιος είναι μάγκας ΚΑΙ άνδρας καί θέλει άληθινή ΓΥΝΑΙΚΑΡΑ, μιά λέξη έχω μόνο νά πώ.

ΙΣΡΑΗΛ.

Άλλά, όπως λένε στό χωριό μου: "Τά μεταξωτά βρακιά, θέλουν καί έπιδέξιους κώλους."
 

Gotham

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2011
Μηνύματα
831
Like
10
Πόντοι
6
Καλησπέρα παιδιά.

Καλή ή Ταϋλάνδη, ΑΛΛΑ όποιος είναι μάγκας ΚΑΙ άνδρας καί θέλει άληθινή ΓΥΝΑΙΚΑΡΑ, μιά λέξη έχω μόνο νά πώ.

ΙΣΡΑΗΛ.

Άλλά, όπως λένε στό χωριό μου: "Τά μεταξωτά βρακιά, θέλουν καί έπιδέξιους κώλους."

Τι παιζει με τις Εβραιες; Εκτος αν εννοεις Παλαιστινιες...
 

Yuma

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2015
Μηνύματα
1.125
Like
44
Πόντοι
16
Τι παιζει με τις Εβραιες; Εκτος αν εννοεις Παλαιστινιες...

Έννοώ Ίσραηλίτισες Έβραίες. ΓΥΝΑΙΚΑΡΕΣ, ΚΟΥΚΛΑΡΕΣ, ΤΣΑΧΠΙΝΕΣ.

ΔΕΝ γουστάρουν παιχνίδια, βρωμιάριδες, άπλυτους, μαλακίες, ψέματα, bull shit πού λέμε.

Είναι έπίσης ΠΟΛΥ πατριώτισες καί πρέπει νά τό έχεις ύπ'όψιν, όπως έπίσης πού έχουν ύπηρετήσει σέ σοβαρό στρατό 24 μήνες.

Άν σού τύχει Ίσραηλίτισα έχεις κερδίσει τό λόττο.

Οί Παλεστίνιες είναι άπλησιαστες.
 

Gotham

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2011
Μηνύματα
831
Like
10
Πόντοι
6
Έννοώ Ίσραηλίτισες Έβραίες. ΓΥΝΑΙΚΑΡΕΣ, ΚΟΥΚΛΑΡΕΣ, ΤΣΑΧΠΙΝΕΣ.

ΔΕΝ γουστάρουν παιχνίδια, βρωμιάριδες, άπλυτους, μαλακίες, ψέματα, bull shit πού λέμε.

Είναι έπίσης ΠΟΛΥ πατριώτισες καί πρέπει νά τό έχεις ύπ'όψιν, όπως έπίσης πού έχουν ύπηρετήσει σέ σοβαρό στρατό 24 μήνες.

Άν σού τύχει Ίσραηλίτισα έχεις κερδίσει τό λόττο.

Οί Παλεστίνιες είναι άπλησιαστες.

Για να σε παντρευτουν πρεπει πρωτα να ασπαστεις τον ιουδαισμο. Ειναι και σωβινιστριες... Πιο εθνικιστικο εθνος δεν υπαρχει.
 

Yuma

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2015
Μηνύματα
1.125
Like
44
Πόντοι
16
Για να σε παντρευτουν πρεπει πρωτα να ασπαστεις τον ιουδαισμο. Ειναι και σωβινιστριες... Πιο εθνικιστικο εθνος δεν υπαρχει.

Δέν είναι άπαραίτητο νά άσπασθείς τόν Ίουδαϊσμό. Ξέρω γιατί μού έτυχε μέ 2 Έβραίες Ίσραηλίτισες.

Είναι όμως άπαραίτητο τά παιδιά σου νά άσπασθούν τόν Ίουδαϊσμό. Έκεί χάλασε ή δουλειά καί έκεί ήταν πού άρχισε νά άνεβαίνει ό σεβασμός μου γιά τόν λαό τους. Μακάρι καί οί Έλληνίδες νά ήταν έτσι.

Είναι σωβινίστριες, έχεις δίκιο καί τούς βγάζω τό καπέλο γι'αύτό.

Έχει περάσει πολλούς διωγμούς ό λαός τους, βάλανε μυαλό, δέν ξεχνούν καί δέν πρόκειται νά τά ξαναπάθουν.
 

Love you sort time

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.161
Like
1.156
Πόντοι
216
Καλησπέρα παιδιά.

Καλή ή Ταϋλάνδη, ΑΛΛΑ όποιος είναι μάγκας ΚΑΙ άνδρας καί θέλει άληθινή ΓΥΝΑΙΚΑΡΑ, μιά λέξη έχω μόνο νά πώ.

ΙΣΡΑΗΛ.

Άλλά, όπως λένε στό χωριό μου: "Τά μεταξωτά βρακιά, θέλουν καί έπιδέξιους κώλους."

Ευχαριστούμε πολύ φίλε για την ενημέρωση. Επίσης το χωριό μου τα Σέκλανα Ευρυτανίας είναι γνωστό στους μυημένους ότι βγάζει μουνάρες. Αγρότισσες. Οι καλύτερες στο κρεββάτι που τα κάνουν όλα. Αλλά άμα θέλω να γράψω για αυτές θα ανοίξω ένα θρεντάκι " Οποιος θέλει γυναικάρα πηγαίνει στα Σέκλανα" και θα συζητούσα το θέμα μου, Αυτά και ελπίζω σε μη παρεξήγηση.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Έννοώ Ίσραηλίτισες Έβραίες. ΓΥΝΑΙΚΑΡΕΣ, ΚΟΥΚΛΑΡΕΣ, ΤΣΑΧΠΙΝΕΣ.

ΔΕΝ γουστάρουν παιχνίδια, βρωμιάριδες, άπλυτους, μαλακίες, ψέματα, bull shit πού λέμε.

Είναι έπίσης ΠΟΛΥ πατριώτισες καί πρέπει νά τό έχεις ύπ'όψιν, όπως έπίσης πού έχουν ύπηρετήσει σέ σοβαρό στρατό 24 μήνες.

Άν σού τύχει Ίσραηλίτισα έχεις κερδίσει τό λόττο.

Οί Παλεστίνιες είναι άπλησιαστες.
εγω οσες ισραηλιτισες τουριστριες πετυχα στην ροδο μυριζαν ασχημα, απισης εχω δει αρκετες και θεσσαλονικη.
το ιδιο ασχημες με τις ελληνιδες μου φανηκαν, λιογο πιο λεπτες αλλα λιγο πιο σκουροχρωμες οποτε αλλου τα παραμυθια σου για ομορφες. ξανθιες, ψηλες, γαλανοματες, ομορφες, με λεπτα χαρακτηριστικα, βρισκεις σε βορεια και ανατολικη ευρωπη πολλες, τσεχια, ρωσσια, ολλανδια, σουηδια. οχι ισραηλ , ελλαδα, κυπρο, τουρκια που ειναι οι περισσοτερεες κοντες μελαχροινες με αδρα χαρακτηριστικα λογω της ζεστης. ΕΛΕΟΣ τι αλλο θα ακουσουμε εδω μεσα
 

Love you sort time

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.161
Like
1.156
Πόντοι
216
Απαπαπα. Τωρα ειναι που δεν παω με τιποτα Ασια...
Ευχαριστούμε και σένα φίλε. Τώρα θα καταλάβουν όλοι ότι 3500 σελίδες γράφτηκαν χωρίς λόγο. Καλό πλέον θα ήταν να κλειστεί και το θρεντ.
Επίσης για ενημέρωση θα ήθελα να γράψω ότι η Ταιλάνδη έχει επίσης κατσαρίδες, σαρανταποδαρούσες, σκύλους. γάτες, δηλητηριώδη φίδια,κροκόδειλους, τίγρεις και αρκούδες.Σίγουρα δεν αξίζειγια κάποιον να πάει, Πολλοί οι κίνδυνοι.
Καλό θα ήταν να ανοίξεις ένα θρεντάκι και συ "Εκεί που εγώ έχω ταξιδέψει" αλλα΄πρόσεχε μην φας καμιά μήνυση από τον Σακελλαρόπουλο για copywrite από το βιβλίο με τα τάξιδια του βάζελου προ αμνημονεύτων χρόνων,
 

Love you sort time

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.161
Like
1.156
Πόντοι
216
εγω οσες ισραηλιτισες τουριστριες πετυχα στην ροδο μυριζαν ασχημα, απισης εχω δει αρκετες και θεσσαλονικη.
το ιδιο ασχημες με τις ελληνιδες μου φανηκαν, λιογο πιο λεπτες αλλα λιγο πιο σκουροχρωμες οποτε αλλου τα παραμυθια σου για ομορφες. ξανθιες, ψηλες, γαλανοματες, ομορφες, με λεπτα χαρακτηριστικα, βρισκεις σε βορεια και ανατολικη ευρωπη πολλες, τσεχια, ρωσσια, ολλανδια, σουηδια. οχι ισραηλ , ελλαδα, κυπρο, τουρκια που ειναι οι περισσοτερεες κοντες μελαχροινες με αδρα χαρακτηριστικα λογω της ζεστης. ΕΛΕΟΣ τι αλλο θα ακουσουμε εδω μεσα
Μπράβο ρε φίλε θεόσωστος. ΕΛΕΟΣ με τον κάθε .... φίλο που μπαίνει να χέσει όπου ναναι.
 

mathima solfez

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2007
Μηνύματα
581
Like
39
Πόντοι
6
Το εχω ξαναγράψει και το επαναλαμβάνω. Οποιος πάει στην άλλη άκρη του κόσμου ΜΟΝΟ για να γαμήσει πουτάνες είναι μάλλον ηλίθιος.

Ηρθε ο καιρος να δω την πραγματικοτητα καταφατσα. Εξαλλου, δεν μπορω πλεον να ζω με ενα ψεμμα. Θελω να το βροντοφωναξω για να λυτρωθω.... ειμαι ηλιθιος...
 

Love you sort time

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.161
Like
1.156
Πόντοι
216
Αγαπητέ Νικόλα για να παιρνεις σωστές απαντήσεις και όχι του κατεβαίνει του καθενός πρέπει να δώσεις και συ κάποιες πληροφορίες. Πόσο θα κάτσεις? Ποιό είναι το μπάτζετ σου? σε τι κατάλυμα θέλεις να μείνεις? κτλ
 

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.664
Like
72
Πόντοι
16
Χωρίς να θέλω ούτε να προσβάλω ούτε να αντιπαρατεθώ με κανέναν σας.

Σας φαίνεται λογικό να εκθειάζετε σε ένα νήμα για τη Ταιλάνδη την Ανατολική Ευρώπη ?? Πολύ περισσότερο να βρίζετε τη χώρα του νήματος σε συγκριτική βάση ??

Αυτό που κάνετε έχει τόσο νόημα όσο εχει το να πας σε μια ψαροταβέρνα και να εκθειάζεις τις χασαποταβέρνες παρουσιάζοντας τες σαν ανώτερες και υποβιβαζοντας το χώρο που βρίσκεσαι.

Για τον φίλο θαυμαστή των privat της Ανατολικης Ευρωπης τον πληροφορώ οτι καποια μπουρδέλα στη φυλής είναι μάλλον ανώτερα απο αυτά τα privat. Αρα ας μη ξοδευτεί ας πάει στη φυλής.

Για τους θαυμαστές των λευκών γυναικών γιατί δεν πάτε στο Νοβοσιμπιρσκ η στη Σαμάρα για διακοπές ?? Εχει πολύ ωραίες λευκες ξανθές πουτάνες και παμφθηνες. Θέλετε να κάτσετε μια εβδομάδα εκεί να μας πείτε εντυπώσεις ??

Τα εκατομμύρια τουριστων απο ολο το κόσμο που κατακλύζουν καθε χρόνο την Ταιλάνδη τόσο τουρίστες οσο και σεξοτουρίστες είναι όλοι μαλάκες. Μα ολοι τους !! Αν αυτό θέλετε να πιστεύετε ας το πιστεύετε !! Τι να κάνουμε τώρα ??

Το εχω ξαναγράψει και το επαναλαμβάνω. Οποιος πάει στην άλλη άκρη του κόσμου ΜΟΝΟ για να γαμήσει πουτάνες είναι μάλλον ηλίθιος.

Αυτά από κάποιον που εχει γυρίσει ολο το κόσμο, και ειδικά την Ανατολική Ευρώπη την έχει εξαντλήσει και μάλιστα σε εποχές πολύ καλύτερες από τις σημερινές. Ειδικά στη Βουδαπέστη που ανέφερε ο φίλος εχω μείνει 4 μήνες δουλεύοντας.

Ανοίχτε το μυαλό σας, ξεκολήστε απο τις πουτάνες ως κριτήριο ταξιδιών και γνωρίστε νέους διαφορετικούς τοπους χωρίς να κολλάτε σε συμβάσεις.

Φιλικά πάντα !! :hi:
Μπαινει ο καθε πικραμενος οπου ναναι και γραφει τη παπαρια του απλα για να γινεται κουβεντα.
 

Love you sort time

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.161
Like
1.156
Πόντοι
216
Μιλώντας ας πούμε για Πουκετ και για μήνα Απρίλιο όπως πιστεύεις ότι θα πας έχουμε τα εξής:
Tοπικό αεροπορικό εισιτηριο αν κλεισεις νωρίς πήγαινε-έλα  70 ευρώ.
Αξιοπρεπές ξενοδοχείο κοντά στην δράση απαραίτητα λόγω ζέστης 25-35 ευρώ. Μην υποτιμάς το ξενοδοχείο που θα μείνεις γιατί με τόση ζέστη θα χρειάζεται ναα μένεις και κάποιες ώρες εκεί λόγω ζέστης.
Για τα υπολοιπα ,και με το μπατ στο σαραντάρι (39 έχει τώρα), τα χρήματα σου είναι περίπου στα 4000 με 4500 μπατ τη μέρα. Αν δεν σε πιάσει κορόιδο και μασήσεις με  καμια γκομενίτσα που θα σου πουλήσει αγάπες και λουλούδια για να σε γδύσει τα κόστη σου μπορεί να είναι 500-800 μπατ φαγητό τη μέρα, καφεδες, 7 eleven κτλ 300 , μασαζάκι 2 ώρες 500-700 μπατ χωρίς extra , 2 ποτάκια στην ντίσκο 600 , γκομενάκι κατόπιν διαπραγμάτευσης 2000 μπατακια, και 2-3 εκδρομές για να δεις κάποια πράγματα που αξίζουν από 1500 εκάστη. Εννοείται ως νέος και μόνος δεν παίρνεις τις χαμηλότερες τιμές. Και σίγουρα καβατζούλα κάρτα για την περίπτωση απρόοπτων.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom