Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 36 άτομα (0 μέλη και 36 επισκέπτες)

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
Να είσαι καλά για την ορθή σου απάντηση.
Έχεις απόλυτο δίκιο...Με εξιτάρει πολύ η όλη υπόθεση και το ψάχνω πολύ αν και φοβικός να πάρω την μεγάλη απόφαση.  Όσο για τον Απρίλη με δελεάσει πολύ η προσφορά αυτή τη στιγμή με ται απευθείας 1-18 530€!!!
Αλλά και η πολλή ζέστη με υγρασία ... θα πεθάνουμε εκεί έχω και τα κιλάκια μου... Πάντως για πουκετ δεν το είχα σκεφτεί έλεγα να πάω παταγια μόνο για αρχή ... θα το σκεφτώ
Ευχαριστώ
αν εχεις κιλα θα παθεις ψιλοσοκ απο υγρασια ζεστη , ρωτα και κανα γιατρο για συμβουλες μην εχεις καμια περιπετεια
 

Gotham

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2011
Μηνύματα
831
Like
10
Πόντοι
6
Ζεστη, υγρασια, καταιγιδες και μαυρισμενες γκομενες μογγολοειδους ρατσας. Ουτε εναν λογο δε βρισκω για να παω εκει.
Βαλτικη απο την αλλη.... οπως και ανατολικη Ευρωπη, χιλιες φορες καλυτερα. Λευκα θηλυκα, χαμηλες τιμες σχετικα με Βορεια και Δυτικη Ευρωπη, λιγα μουσλιμια. Εγγυηση!
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
αν κερδισω το λοττο θα μετεγγαταστηθω πολωνια ή ουγγαρια, μηδεν μουσουλμάνοι, ξανθιες γυναικες, φτωχες χωρες, πασας στα γιαννενα
 

AFESAYTOIS

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2017
Μηνύματα
146
Like
21
Πόντοι
1
Αν εισαι υπέρβαρος οπως λές,
μια χαρά θα αδυνατήσεις.
Απεφευγε street food, άρχισε την φρουτοφαγία, πολλους χυμους πολλά νερά λογω ζέστης και περπατημα. Θα περπατας ολη τη παραλιακή καθε πρωί και θα θαυμάζεις τα ρωσίδια που κανουν τζόκιν. Μόνο θαυμασμό και ματι διοτι ....μιλάμε για γυναίκες!
Επίσης θα κανεις μασάζ καθε 2 μέρες, απλό ή ακριβό!
Οτι θελεις.
Η Παταγιά είναι ο καλυτερος προορισμός της Τ. και με λιγη προσοχή και στα οικονομικά θα περάσεις καλά και φεύγοντας δεν θα αισθανθείς κορόιδο,
θα θελεις να ξαναπάς.
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.351
Κριτικές
1
Like
35.425
Πόντοι
6.256

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.664
Like
72
Πόντοι
16
Ζεστη, υγρασια, καταιγιδες και μαυρισμενες γκομενες μογγολοειδους ρατσας. Ουτε εναν λογο δε βρισκω για να παω εκει.
Βαλτικη απο την αλλη.... οπως και ανατολικη Ευρωπη, χιλιες φορες καλυτερα. Λευκα θηλυκα, χαμηλες τιμες σχετικα με Βορεια και Δυτικη Ευρωπη, λιγα μουσλιμια. Εγγυηση!

ΧΕΣΤΙΚΑΜΕ  :grin:
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.331
Πόντοι
28.786
Για πωλονια ενδιαφέρομουνα για βαρσοβια
Μπήκα σε σάιτ με γυναίκες πριβατ της πουτανας γινόταν και οι πιο πολλές με 25-30€ την ώρα
Καλή περίπτωση φαίνεται και αυτό σαν εναλλακτική....

Ζεστη, υγρασια, καταιγιδες και μαυρισμενες γκομενες μογγολοειδους ρατσας. Ουτε εναν λογο δε βρισκω για να παω εκει.
Βαλτικη απο την αλλη.... οπως και ανατολικη Ευρωπη, χιλιες φορες καλυτερα. Λευκα θηλυκα, χαμηλες τιμες σχετικα με Βορεια και Δυτικη Ευρωπη, λιγα μουσλιμια. Εγγυηση!
αν κερδισω το λοττο θα μετεγγαταστηθω πολωνια ή ουγγαρια, μηδεν μουσουλμάνοι, ξανθιες γυναικες, φτωχες χωρες, πασας στα γιαννενα


Ζεστη, υγρασια, καταιγιδες και μαυρισμενες γκομενες μογγολοειδους ρατσας. Ουτε εναν λογο δε βρισκω για να παω εκει.
Βαλτικη απο την αλλη.... οπως και ανατολικη Ευρωπη, χιλιες φορες καλυτερα. Λευκα θηλυκα, χαμηλες τιμες σχετικα με Βορεια και Δυτικη Ευρωπη, λιγα μουσλιμια. Εγγυηση!

Χωρίς να θέλω ούτε να προσβάλω ούτε να αντιπαρατεθώ με κανέναν σας.

Σας φαίνεται λογικό να εκθειάζετε σε ένα νήμα για τη Ταιλάνδη την Ανατολική Ευρώπη ?? Πολύ περισσότερο να βρίζετε τη χώρα του νήματος σε συγκριτική βάση ??

Αυτό που κάνετε έχει τόσο νόημα όσο εχει το να πας σε μια ψαροταβέρνα και να εκθειάζεις τις χασαποταβέρνες παρουσιάζοντας τες σαν ανώτερες και υποβιβαζοντας το χώρο που βρίσκεσαι.

Για τον φίλο θαυμαστή των privat της Ανατολικης Ευρωπης τον πληροφορώ οτι καποια μπουρδέλα στη φυλής είναι μάλλον ανώτερα απο αυτά τα privat. Αρα ας μη ξοδευτεί ας πάει στη φυλής.

Για τους θαυμαστές των λευκών γυναικών γιατί δεν πάτε στο Νοβοσιμπιρσκ η στη Σαμάρα για διακοπές ?? Εχει πολύ ωραίες λευκες ξανθές πουτάνες και παμφθηνες. Θέλετε να κάτσετε μια εβδομάδα εκεί να μας πείτε εντυπώσεις ??

Τα εκατομμύρια τουριστων απο ολο το κόσμο που κατακλύζουν καθε χρόνο την Ταιλάνδη τόσο τουρίστες οσο και σεξοτουρίστες είναι όλοι μαλάκες. Μα ολοι τους !! Αν αυτό θέλετε να πιστεύετε ας το πιστεύετε !! Τι να κάνουμε τώρα ??

Το εχω ξαναγράψει και το επαναλαμβάνω. Οποιος πάει στην άλλη άκρη του κόσμου ΜΟΝΟ για να γαμήσει πουτάνες είναι μάλλον ηλίθιος.

Αυτά από κάποιον που εχει γυρίσει ολο το κόσμο, και ειδικά την Ανατολική Ευρώπη την έχει εξαντλήσει και μάλιστα σε εποχές πολύ καλύτερες από τις σημερινές. Ειδικά στη Βουδαπέστη που ανέφερε ο φίλος εχω μείνει 4 μήνες δουλεύοντας.

Ανοίχτε το μυαλό σας, ξεκολήστε απο τις πουτάνες ως κριτήριο ταξιδιών και γνωρίστε νέους διαφορετικούς τοπους χωρίς να κολλάτε σε συμβάσεις.

Φιλικά πάντα !! :hi:
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.793
Like
14.532
Πόντοι
3.656
Ευχαριστώ για την απάντηση φίλος
Έκατσες πολλές μέρες;; Και μόνος σου ήρθε στιγμές που βαρέθηκες κατά κάποιο τρόπο ;;;

Έκατσα 24 μέρες. όχι, δεν βαρέθηκα καθόλου, υπάρχουν απίθανα πολλά πράγματα να κάνεις, είναι αδύνατον να πας σε όλα τα μέρη που αξίζουν. Συνιστώ οπωσδήποτε ταξίδι στα Phi - Phi Islands (εκεί γυρίστηκε η ταινία Η ακτή με τον Ντι Κάπριο) και στα νησιά του James Bond, είχε γυριστεί η ταινία με τον Χρυσοδάκτυλο. Εστιατόρια με φαγητό από όλα τα μέρη του κόσμου, ακόμα κι αν θέλεις να φας πίτσες Hut. Μπαράκια με κορίτσια όλων των ειδών και εμφανίσεων, κορίτσια ελεύθερης βοσκής, μασαζοκόριτσα, ακόμα και Ρωσίδες αν δεν μπορείς να τις στερηθείς. Θα χάσεις το μυαλό σου
 

Gotham

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2011
Μηνύματα
831
Like
10
Πόντοι
6
Χωρίς να θέλω ούτε να προσβάλω ούτε να αντιπαρατεθώ με κανέναν σας.

Σας φαίνεται λογικό να εκθειάζετε σε ένα νήμα για τη Ταιλάνδη την Ανατολική Ευρώπη ?? Πολύ περισσότερο να βρίζετε τη χώρα του νήματος σε συγκριτική βάση ??

Αυτό που κάνετε έχει τόσο νόημα όσο εχει το να πας σε μια ψαροταβέρνα και να εκθειάζεις τις χασαποταβέρνες παρουσιάζοντας τες σαν ανώτερες και υποβιβαζοντας το χώρο που βρίσκεσαι.

Για τον φίλο θαυμαστή των privat της Ανατολικης Ευρωπης τον πληροφορώ οτι καποια μπουρδέλα στη φυλής είναι μάλλον ανώτερα απο αυτά τα privat. Αρα ας μη ξοδευτεί ας πάει στη φυλής.

Για τους θαυμαστές των λευκών γυναικών γιατί δεν πάτε στο Νοβοσιμπιρσκ η στη Σαμάρα για διακοπές ?? Εχει πολύ ωραίες λευκες ξανθές πουτάνες και παμφθηνες. Θέλετε να κάτσετε μια εβδομάδα εκεί να μας πείτε εντυπώσεις ??

Τα εκατομμύρια τουριστων απο ολο το κόσμο που κατακλύζουν καθε χρόνο την Ταιλάνδη τόσο τουρίστες οσο και σεξοτουρίστες είναι όλοι μαλάκες. Μα ολοι τους !! Αν αυτό θέλετε να πιστεύετε ας το πιστεύετε !! Τι να κάνουμε τώρα ??

Το εχω ξαναγράψει και το επαναλαμβάνω. Οποιος πάει στην άλλη άκρη του κόσμου ΜΟΝΟ για να γαμήσει πουτάνες είναι μάλλον ηλίθιος.

Αυτά από κάποιον που εχει γυρίσει ολο το κόσμο, και ειδικά την Ανατολική Ευρώπη την έχει εξαντλήσει και μάλιστα σε εποχές πολύ καλύτερες από τις σημερινές. Ειδικά στη Βουδαπέστη που ανέφερε ο φίλος εχω μείνει 4 μήνες δουλεύοντας.

Ανοίχτε το μυαλό σας, ξεκολήστε απο τις πουτάνες ως κριτήριο ταξιδιών και γνωρίστε νέους διαφορετικούς τοπους χωρίς να κολλάτε σε συμβάσεις.

Φιλικά πάντα !! :hi:


Δεν κατακρινουμε τα γουστα κανενος, απλα λεμε οτι για τα δικα μας γουστα, οι τροπικες χωρες ειναι απαραδεκτες, οπως επισης και η εμφανιση των γυναικων. Περι ορεξεως, κολοκυθοπιτα.



Το Νοβοσιμπιρσκ  και η Σαμάρα  που κοντα πεφτουν;

Εγω ποτε δεν εκανα ταξιδι μονο για σεξοτουρισμο. Τα συνδυαζω ολα, παντα. Και εχω παει σε μερη που νομιζω οτι κανενας αλλος στο μπου δεν εχει παει ποτε. Βασικα ζητημα 10-20 Ελληνες απο ολη την Ελλαδα να εχουν παει, τα τελευταια 10-15 χρονια, στα μερη που πηγα.
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
Χωρίς να θέλω ούτε να προσβάλω ούτε να αντιπαρατεθώ με κανέναν σας.

Σας φαίνεται λογικό να εκθειάζετε σε ένα νήμα για τη Ταιλάνδη την Ανατολική Ευρώπη ?? Πολύ περισσότερο να βρίζετε τη χώρα του νήματος σε συγκριτική βάση ??

Αυτό που κάνετε έχει τόσο νόημα όσο εχει το να πας σε μια ψαροταβέρνα και να εκθειάζεις τις χασαποταβέρνες παρουσιάζοντας τες σαν ανώτερες και υποβιβαζοντας το χώρο που βρίσκεσαι.

Για τον φίλο θαυμαστή των privat της Ανατολικης Ευρωπης τον πληροφορώ οτι καποια μπουρδέλα στη φυλής είναι μάλλον ανώτερα απο αυτά τα privat. Αρα ας μη ξοδευτεί ας πάει στη φυλής.

Για τους θαυμαστές των λευκών γυναικών γιατί δεν πάτε στο Νοβοσιμπιρσκ η στη Σαμάρα για διακοπές ?? Εχει πολύ ωραίες λευκες ξανθές πουτάνες και παμφθηνες. Θέλετε να κάτσετε μια εβδομάδα εκεί να μας πείτε εντυπώσεις ??

Τα εκατομμύρια τουριστων απο ολο το κόσμο που κατακλύζουν καθε χρόνο την Ταιλάνδη τόσο τουρίστες οσο και σεξοτουρίστες είναι όλοι μαλάκες. Μα ολοι τους !! Αν αυτό θέλετε να πιστεύετε ας το πιστεύετε !! Τι να κάνουμε τώρα ??

Το εχω ξαναγράψει και το επαναλαμβάνω. Οποιος πάει στην άλλη άκρη του κόσμου ΜΟΝΟ για να γαμήσει πουτάνες είναι μάλλον ηλίθιος.

Αυτά από κάποιον που εχει γυρίσει ολο το κόσμο, και ειδικά την Ανατολική Ευρώπη την έχει εξαντλήσει και μάλιστα σε εποχές πολύ καλύτερες από τις σημερινές. Ειδικά στη Βουδαπέστη που ανέφερε ο φίλος εχω μείνει 4 μήνες δουλεύοντας.

Ανοίχτε το μυαλό σας, ξεκολήστε απο τις πουτάνες ως κριτήριο ταξιδιών και γνωρίστε νέους διαφορετικούς τοπους χωρίς να κολλάτε σε συμβάσεις.

Φιλικά πάντα !! :hi:

Παντα ευστοχος στα σχολια :respect:
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.331
Πόντοι
28.786
Δεν κατακρινουμε τα γουστα κανενος, απλα λεμε οτι για τα δικα μας γουστα, οι τροπικες χωρες ειναι απαραδεκτες, οπως επισης και η εμφανιση των γυναικων. Περι ορεξεως, κολοκυθοπιτα.



Το Νοβοσιμπιρσκ  και η Σαμάρα  που κοντα πεφτουν;

Εγω ποτε δεν εκανα ταξιδι μονο για σεξοτουρισμο. Τα συνδυαζω ολα, παντα. Και εχω παει σε μερη που νομιζω οτι κανενας αλλος στο μπου δεν εχει παει ποτε. Βασικα ζητημα 10-20 Ελληνες απο ολη την Ελλαδα να εχουν παει, τα τελευταια 10-15 χρονια, στα μερη που πηγα.
Σωστος !! Καθένας με τα γούστα του !! Αφοϋ λοιπόν τα τροπικά μέρη και οι γυναίκες τους δεν σου αρέσουν γιατί γράφεις σε ενα topic για τη Ταιλάνδη ?? Εχει νόημα αυτό ?? Ασε το thread σε αυτούς που τους αρέσουν αυτά τα μέρη.


Και ποιά είναι ρε φίλε αυτά τα μέρη που κανείς αλλος απο μας δεν έχει πάει ??  Μήπως παραείσαι σίγουρος  για το που εχουν αλλοι ταξιδέψει ?? Αλλά ακόμη και αλήθεια να είναι σημαίνει ουσιαστικά κάτι ??

 

Gotham

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2011
Μηνύματα
831
Like
10
Πόντοι
6
Σωστος !! Καθένας με τα γούστα του !! Αφοϋ λοιπόν τα τροπικά μέρη και οι γυναίκες τους δεν σου αρέσουν γιατί γράφεις σε ενα topic για τη Ταιλάνδη ?? Εχει νόημα αυτό ?? Ασε το thread σε αυτούς που τους αρέσουν αυτά τα μέρη.


Και ποιά είναι ρε φίλε αυτά τα μέρη που κανείς αλλος απο μας δεν έχει πάει ??  Μήπως παραείσαι σίγουρος  για το που εχουν αλλοι ταξιδέψει ?? Αλλά ακόμη και αλήθεια να είναι σημαίνει ουσιαστικά κάτι ??

Svalbard. Δεν εχω κατι αλλο να προσθεσω.
 

spybat

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2017
Μηνύματα
22
Κριτικές
2
Like
93
Πόντοι
0
έμεινα 4 χρόνια στην Ταϊλάνδη να πας εκεί να ξεχειμωνιάζεις είναι καλή ιδέα αν πας να σε ερωτευτούν αστο καλύτερα σαν χρήμα σε βλέπουν μόνο και εκτος απο της ωραιες πουτανες να γνωρίζετε την βρώμα που έχουν οι πόλεις ποντικούς σαν γάτες και μπιχλα παντού
 

Gotham

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2011
Μηνύματα
831
Like
10
Πόντοι
6
έμεινα 4 χρόνια στην Ταϊλάνδη να πας εκεί να ξεχειμωνιάζεις είναι καλή ιδέα αν πας να σε ερωτευτούν αστο καλύτερα σαν χρήμα σε βλέπουν μόνο και εκτος απο της ωραιες πουτανες να γνωρίζετε την βρώμα που έχουν οι πόλεις ποντικούς σαν γάτες και μπιχλα παντού

Αν θες να ξεχειμωνιασεις σε ηπιο κλιμα, πας Ροδο ή Κρητη. Νταξει δεν ειναι τοσο ζεστα σαν την Ταυλανδη αλλα δεν κανει χειμωνα εκει. Σαν ανοιξη ειναι. Βεβαια μιλαω εγω που ειμαι βορειος και τον χειμωνα κανει παγωνια εδω πανω.
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.331
Πόντοι
28.786
Svalbard. Δεν εχω κατι αλλο να προσθεσω.

Μπράβο !! Αλλη φορά λοιπόν να μην είσαι τόσο σίγουρος για το που εχουν παει οι αλλοι.

Το ξέρεις οτι υπαρχει μικρη Ταιλανδικη παροικία  στο Svalbard ?? Στο longyearbyern συγκεκριμένα και αυτο γιατί είναι το μονο μέρος στην Ευρώπη που δεν ζητάνε βίζα για να γινεις μόνιμος κατοικος  :grin:

Και εγώ δεν εχω κάτι αλλο να προσθέσω. Το σταματάω γιατί είμαστε off topic.

 

Love you sort time

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.161
Like
1.156
Πόντοι
216
Να παίξω και γω που έχω πάει Πουτανοχορμπουρι στα σύνορα με Λάος ?  :takethis:
 

Gotham

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2011
Μηνύματα
831
Like
10
Πόντοι
6
Μπράβο !! Αλλη φορά λοιπόν να μην είσαι τόσο σίγουρος για το που εχουν παει οι αλλοι.

Το ξέρεις οτι υπαρχει μικρη Ταιλανδικη παροικία  στο Svalbard ?? Στο longyearbyern συγκεκριμένα και αυτο γιατί είναι το μονο μέρος στην Ευρώπη που δεν ζητάνε βίζα για να γινεις μόνιμος κατοικος  :grin:

Και εγώ δεν εχω κάτι αλλο να προσθέσω. Το σταματάω γιατί είμαστε off topic.
Σοβαρα πηγες κι εσυ; Ποτε;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom