Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 44 άτομα (4 μέλη και 40 επισκέπτες)

satyrus

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2015
Μηνύματα
24
Κριτικές
12
Like
986
Πόντοι
990
Εζησα 2,5 χρονια στο Ισραηλ. Σε γενικες γραμμες ειναι εμφανισιακα υποδυεστερες των Ελληνιδων, κακοντυμενες και απλυτες σαν κατι κνητισσες. Ανθρωπομορφικα υπαρχει μεγαλη ποικιλια. Απο ξανθες γαλανοματες μεχρι μαυροτσουκαλα. Ειδικα κατι βιντεακια που βλεπω στο YOUTUBE με κατι φανταρινες μουναρες, μονο γελιο μου προκαλουν. Στις 50 αν δεις 1 της προκοπης ζητημα ειναι. Αντιθετως οι παλαιστινιες ειναι πιο ομορφες, πολυ καθαρες, αλλα το Ισλαμ δεν αφηνει να αναδειχθει η πραγματικη τους ομορφια.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gotham

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.434
Like
7.943
Πόντοι
2.356
Εζησα 2,5 χρονια στο Ισραηλ. Σε γενικες γραμμες ειναι εμφανισιακα υποδυεστερες των Ελληνιδων, κακοντυμενες και απλυτες σαν κατι κνητισσες. Ανθρωπομορφικα υπαρχει μεγαλη ποικιλια. Απο ξανθες γαλανοματες μεχρι μαυροτσουκαλα. Ειδικα κατι βιντεακια που βλεπω στο YOUTUBE με κατι φανταρινες μουναρες, μονο γελιο μου προκαλουν. Στις 50 αν δεις 1 της προκοπης ζητημα ειναι. Αντιθετως οι παλαιστινιες ειναι πιο ομορφες, πολυ καθαρες, αλλα το Ισλαμ δεν αφηνει να αναδειχθει η πραγματικη τους ομορφια.
Τα ιδια μου ειπε και φιλος που περυσι εμεινε ενα εξαμηνο εκει ,ΤΑ ΜΠΑΖΑ ...
 

Gotham

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2011
Μηνύματα
831
Like
10
Πόντοι
6
Εζησα 2,5 χρονια στο Ισραηλ. Σε γενικες γραμμες ειναι εμφανισιακα υποδυεστερες των Ελληνιδων, κακοντυμενες και απλυτες σαν κατι κνητισσες. Ανθρωπομορφικα υπαρχει μεγαλη ποικιλια. Απο ξανθες γαλανοματες μεχρι μαυροτσουκαλα. Ειδικα κατι βιντεακια που βλεπω στο YOUTUBE με κατι φανταρινες μουναρες, μονο γελιο μου προκαλουν. Στις 50 αν δεις 1 της προκοπης ζητημα ειναι. Αντιθετως οι παλαιστινιες ειναι πιο ομορφες, πολυ καθαρες, αλλα το Ισλαμ δεν αφηνει να αναδειχθει η πραγματικη τους ομορφια.

Συν οτι ειναι σωβινιστριες και σε μεγαλο βαθμο νομιζουν οτι οντως ειναι ο Εκλεκτος Λαος του Γιαχβε και πρεπει να κανουν κουμαντο στον κοσμο (οχι ολες βεβαια).
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
Χωρίς να θέλω ούτε να προσβάλω ούτε να αντιπαρατεθώ με κανέναν σας.

Σας φαίνεται λογικό να εκθειάζετε σε ένα νήμα για τη Ταιλάνδη την Ανατολική Ευρώπη ?? Πολύ περισσότερο να βρίζετε τη χώρα του νήματος σε συγκριτική βάση ??

Αυτό που κάνετε έχει τόσο νόημα όσο εχει το να πας σε μια ψαροταβέρνα και να εκθειάζεις τις χασαποταβέρνες παρουσιάζοντας τες σαν ανώτερες και υποβιβαζοντας το χώρο που βρίσκεσαι.

Για τον φίλο θαυμαστή των privat της Ανατολικης Ευρωπης τον πληροφορώ οτι καποια μπουρδέλα στη φυλής είναι μάλλον ανώτερα απο αυτά τα privat. Αρα ας μη ξοδευτεί ας πάει στη φυλής.

Για τους θαυμαστές των λευκών γυναικών γιατί δεν πάτε στο Νοβοσιμπιρσκ η στη Σαμάρα για διακοπές ?? Εχει πολύ ωραίες λευκες ξανθές πουτάνες και παμφθηνες. Θέλετε να κάτσετε μια εβδομάδα εκεί να μας πείτε εντυπώσεις ??

Τα εκατομμύρια τουριστων απο ολο το κόσμο που κατακλύζουν καθε χρόνο την Ταιλάνδη τόσο τουρίστες οσο και σεξοτουρίστες είναι όλοι μαλάκες. Μα ολοι τους !! Αν αυτό θέλετε να πιστεύετε ας το πιστεύετε !! Τι να κάνουμε τώρα ??

Το εχω ξαναγράψει και το επαναλαμβάνω. Οποιος πάει στην άλλη άκρη του κόσμου ΜΟΝΟ για να γαμήσει πουτάνες είναι μάλλον ηλίθιος.

Αυτά από κάποιον που εχει γυρίσει ολο το κόσμο, και ειδικά την Ανατολική Ευρώπη την έχει εξαντλήσει και μάλιστα σε εποχές πολύ καλύτερες από τις σημερινές. Ειδικά στη Βουδαπέστη που ανέφερε ο φίλος εχω μείνει 4 μήνες δουλεύοντας.

Ανοίχτε το μυαλό σας, ξεκολήστε απο τις πουτάνες ως κριτήριο ταξιδιών και γνωρίστε νέους διαφορετικούς τοπους χωρίς να κολλάτε σε συμβάσεις.

Φιλικά πάντα !! :hi:
ρε ασε φιλικα και ξεφιλικα τωρα τι θελουν οσοι δε γουσταρουν εδω χεστηκα με κανονικα για τι τους αρεσει τροχονομο στη πουτσ αμας θα βαλουμε τωρα ΤΟ ΠΟΥΛΟ ΟΣΟΙ ΔΕ ΓΟΥΣΤΑΡΕΤΕ
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
Μπαινει ο καθε πικραμενος οπου ναναι και γραφει τη παπαρια του απλα για να γινεται κουβεντα.
αντε ρε κραξιμο τι δουλεια εχουν εδω αφου δε γουσταρουν ετσι για πεταξουν τη μαλακια τους μπαινουν
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
Το ποντικος σαν γατα τι σημαινει; Αν πας καμια φορα Νεα Υορκη τότε θα δεις τι σημαινει ποντικος σαν γατα. (Δυστυχως οταν ημουν εκει δεν ειχα κινητο με καμερα). Αυτο λοιπον για την Τάι δεν σημαινει τιποτα.
ειχε στα γιαννιτσα οταν περασα σαν φανταρος , τους ταιζαμε τη φασολαδα ουτε να τους πλησιασεις δεν ηταν
 

Love you sort time

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.161
Like
1.156
Πόντοι
216
Πες του ραντεβού εδω στις 9 για μπυριτσα
 

Συνημμένα

  • zzzzzzzz.jpg
    zzzzzzzz.jpg
    136,2 KB · Εμφανίσεις: 19
  • Like
Αντιδράσεις: 968

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.464
Κριτικές
36
Like
38.103
Πόντοι
18.565

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.464
Κριτικές
36
Like
38.103
Πόντοι
18.565
Ηρθε ο καιρος να δω την πραγματικοτητα καταφατσα. Εξαλλου, δεν μπορω πλεον να ζω με ενα ψεμμα. Θελω να το βροντοφωναξω για να λυτρωθω.... ειμαι ηλιθιος...
:hi: Και εγω. Και επιπλεον μαζοχας, και ανωμαλος.
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
Στο σοι 11 είναι κάτω από το ξενοδοχείο Citadines
ρε σεις πως θα αναγνωρισετε ο ενας τον αλλο? θα κρατατε κοκκινο τριανταφυλλο? η φορατε πλακατ ειμαι ο τεκιλας και ειμαι ο λυστ και ειμαι καλα? η θα φωναζετε ΡΕ ΜΑΛΑΚΑΑΑΑ
 

mitsios

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2008
Μηνύματα
405
Κριτικές
1
Like
89
Πόντοι
1
:2funny:
Με τη σειρα μου και εγω 13-16 Φλεβαρη στην πρωτευουσα.
 

Dimitris 67

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2017
Μηνύματα
18
Like
70
Πόντοι
0
Θα είναι κανένας Παταγια μετά τις 4 Φεβρουαρίου?
 

zavaroudikos

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2008
Μηνύματα
17
Like
14
Πόντοι
0
Γεια σας συνάδελφοι. Ανταπόκριση live τώρα μέσα από το τερμιναλ 21 με ένα blended καρπούζι, μετά την πρώτη βραδυά στην πόλη. Χτες βράδυ λοιπόν Στο therme, που είναι πραγματικά λες και μπήκα σε παζάρι για γυναίκες, αξίζει όλα τα λεφτά, οι γυναίκες ζήταγαν 3000 για 1 ή μιάμιση ώρα, το σορτ δηλαδή.. Ίσως φταίει ότι μίλαγα στις ΤΟΠ εκεί μέσα. Με το ζόρι πήγε 1 στα 2500 επειδή το ξενοδοχείο μου είναι κοντά. Της είπα με τέτοιες τιμές θα μείνετε αφορτωτες. Φυσικά δεν κατάλαβε γιατί τα μόνα αγγλικά που ξέρουν είναι condom, thousand και hundred. Τέλος πάντων επειδή ήταν πρώτη νύχτα, είχα φάει 2 αεροπλάνα και ταξίδευα 24 ώρες βρήκα μια μέτρια που μου είπε 2000. Εκείνη την ώρα είδα ένα τρελό μελανουρι μακρυμαλλικο απέναντι. Πήγα, μίλησα και μου είπε: "no I am afraid about some things". Τι εννοούσε ρε συνάδελφοι? Ας μας πει κάποιος εμπειροτερος εμού.. Τότε ξανά γύρισα στην μέτρια, της είπα 1500 αν θέλει και είπε Ναι. Κι έτσι ήταν η πρώτη βραδυά εν συντομία. Απ' έξω κλασσικά κάτι τραβελια που τα ρώταγες και έλεγαν ότι είναι γυναίκα.. Καρ*οληδες... Κατά τα άλλα έψαχνα να βρω τα bj bars και το dr bj έχει αλλάξει όνομα, όπως είδα σήμερα το πρωί που έψαξα. Θα πάω σήμερα αργότερα μάλλον.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom