Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (1 μέλη και 27 επισκέπτες)

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
Εκει ημουνα :grin:
αυτο που ειπανε και οι αλλοι ... Ταυλανδες σπανια δινουν κωλο.
το σπανια πολυ ειναι , αν πας στις θειες βεβαια που πεινανε και πρεπει να συντηρησουν και τα παχια τους θα δωσουν οπως δινουν και στα αραβοπακια
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.131
Πόντοι
17.436
Μαλιστα..να ρωτησω λοιπον καλοπροαιρετα.απο που προκυπτει οτι ηταν πραγματι μανα και κορη και οχι η φιλη της απο το χωριο;επιδειχθη καποιο πιστοποιητικο οικογενειακης καταστασης; :S :S :S

Tύπε έγραψα την ιστορία όπως συνέβει, και αν παρατηρήσεις ανέφερα πως η τύπισσα προσπάθησε να μου πλασάρει άλλη "κόρη" στην αρχή. Θεωρώ πως ήταν όντως κόρη της, αλλά και να μην ήταν στην τελική εγώ καλά πέρασα, ο εγκέφαλος μου ενέκρινε καυλίνη σκεπόμενος πως γαμάω μάνα και κόρη.


οι Ουγγαρεζες ,Τσεχες και Ρωσσιδες

Για Ουγγαρέζες και Τσέχες δεν ξέρω αλλά οι Ρωσίδες είναι από τις πλέον δύσκολες για κώλο. Πιο εύκολα τον δίνουν οι γκόμενες της Νοτιοανατολικής Μεσογείου (Αλβανίδες, Ελληνίδες, Τουρκάλες, Ισραηλινές) και οι Νοτιοαμερικάνες.

Οι γκόμενες της νοτιοανατολικής Ασίας (Ταιλανδες, Φιλιπινέζες) δε δίνουν εύκολα, αλλά αν είστε σε σχέση (μετά από κανα δυο γαμήσια δηλαδή μη φανταστείτε, και λίγη παπάτζα) δεν τολμούν να πουν όχι, ακόμα κι αν πονάνε θα κάτσουν να τον φάνε.


Εχετε μπερδεψει την εννοια μερικοι.
Κωλο δινουν οι γκομενες που γουσταρουν τον εραστη τους
Η πουτανα ταυλανδη η μη,παει με καποιον καθαρα για τα φραγκα
Γιατι να τον δωσει ετσι στο τζαμπα δηλαδή?
Αμα τον πληρωσεις 9/10 θα τον παρεις

Νόμιζα λέγαμε για μη πόρνες. Αν πληρώσεις φυσικά και θα τον πάρεις, τι ερώτηση είναι αυτή...
 

Andrew19

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2006
Μηνύματα
109
Like
18
Πόντοι
1
Γενικά οι Ταιλανδέζες δεν θέλουν να δίνουν κώλο αλλά μια χαρά βλέπεις αν ο κώλος δέχεται είσοδο ή όχι.
Αλλά όταν το μουνί είναι τόσο στενό όσο ένας κώλος που να τρέχεις να βασανίζεσαι. Ημουν με μια που ήθελε να δώσει γιατί είχε περίοδο, ε δεν υπήρχε περίπτωση να μπει μέσα.
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
Γενικά οι Ταιλανδέζες δεν θέλουν να δίνουν κώλο αλλά μια χαρά βλέπεις αν ο κώλος δέχεται είσοδο ή όχι.
Αλλά όταν το μουνί είναι τόσο στενό όσο ένας κώλος που να τρέχεις να βασανίζεσαι. Ημουν με μια που ήθελε να δώσει γιατί είχε περίοδο, ε δεν υπήρχε περίπτωση να μπει μέσα.
θα δωσουν αν σου πεσει το φλουρι και φαει καψουρα πραγματικη , αλλα μιλαμε για φλουρι σε πιττα 5 τονων
 

Gotham

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2011
Μηνύματα
831
Like
10
Πόντοι
6
Γενικά οι Ταιλανδέζες δεν θέλουν να δίνουν κώλο αλλά μια χαρά βλέπεις αν ο κώλος δέχεται είσοδο ή όχι.
Αλλά όταν το μουνί είναι τόσο στενό όσο ένας κώλος που να τρέχεις να βασανίζεσαι. Ημουν με μια που ήθελε να δώσει γιατί είχε περίοδο, ε δεν υπήρχε περίπτωση να μπει μέσα.

Με λιπαντικο, ολα γινονται...
 

The Dick

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2006
Μηνύματα
266
Κριτικές
3
Like
195
Πόντοι
1
Όπως λέει και ο σοφός λαός...

"Με σάλιο και υπομονή ο κόλος γίνεται μουνί... "
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gotham

Love you sort time

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.161
Like
1.156
Πόντοι
216
Επίσης ο σοφός λαός λέει:

Από το γάμο έρχομαι της πείνας ψοφισμένος.

Η παροιμία πηγαίνει για όσους έχουν την εντύπωση ότι θα πάνε Ταϊλάνδη και θα ξεκολιάζουν γκομενάκια.
Καμιά θείτσα ξεχασμένη και κανα τράβελο εγχειρισμένο που δεν τον πήραν καν χαμπάρι. :grin:
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.793
Like
14.532
Πόντοι
3.656
Σας χαιρετώ όλους
Ίσως με βοηθήσετε είμαι κάπως διστακτικός...
Σκέφτομαι πολύ μα πάω πρώτη φορά Ταυλανδη και δε βρίσκω παρέα.
Έχω τα φράγκα έχω την άδεια τα έχω όλα και κολώνων μα πάω μόνος λόγω ταξιδιού επειδή έχω κάποιο άγχος με τα αεροπλάνα και γενικά δεν ξέρω γιατί διστάζω ...ο κολλητός μου έχει πάει δυο φορές με παροτρύνει να πάω με κλειστά μάτια .
Επίσης ήθελα να ρωτήσω βρίσκει κανείς και έτσι κάπως γεμάτο ύλες;; Γιατί οι αδύνατες  δεν είναι και πολύ του γούστου μου
Βέβαια είναι όλη η φάση το πακέτο που κάποιος αξίζει να δει και το σκέφτομαι τέλος πάντων για Απρίλη παίζουν καλά εισητηρια  αν δεν ακριβαίνουν βέβαια μέχρι να κάνω κάτι....

Πήγαινε άφοβα. Κι εγώ μόνος μου πήγα. Είχα διαβάσει τις συμβουλές όλων των μελών, είχα δει δεκάδες βίντεο και είχα διαβάσει όλες τις Ταιλανδέζικες απάτες, υπάρχουν σχετικά βίντεο. Αν πας Πούκετ, έχω γράψει σχετικό ρεπορτάζ για μοναχικούς, πρωτάρηδες χωρίς πολλά να διαθέσουν το Σεπτέμβρη
 

Love you sort time

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.161
Like
1.156
Πόντοι
216
Εγώ λέω για Απρίλη
Αγαπητέ φίλε καταρχήν με αφορμή το δικό σου ποστάρισμα να πω γενικεύοντας, μιλώντας πάντα καλοπροαίρετα,  ότι εμες εδώ δεν είμαστε για να πείσουμε κανένα να πάει Ταϊλάνδη. Απλώς μοιραζόμαστε τις εμπειρίες μας,κάνουμε την πλάκα μας και δίνουμε πληροφορίες σε όποιον ζητήσει. Ούτε ταξιδιωτικά γραφείαα είμαστε ούτε ξενοδόχοι.Πως μπορεί πχ κάποιος να σε πείσει να μη φοβάσαι το αεροπλάνο? Απλά  αφού έχεις λύσει το οικονομικό αν η επιθυμία σου υπερβαίνει τις φοβίες παρε την απόφαση σου.
Στις ερωτήσεις τώρα.
Απρίλης είναι ο χειρότερος μήνας για Ταιλάνδη.Η ζέστη χτυπάει σαραντάρια και σε συνδιασμό με την υγρασία δεν είναι ότι καλύτερο.Το καλό είναι ότι τον Απρίλη έχει το Σονγκραν την δική τους πρωτοχρονιά . Δες κανα βιντεακι στο youtube για να καταλάβεις.
Για πρώτη φορά ειναι καλύτερα να πας  Phuket που έχει περισσότερα πράγματα να κάνεις.
Από γεματούλες έχει να φανε και οι κότες. Οι Αραβες που είναι πλέον η πλειοψηφία στους πελάτες γουστάρουν τις ψωμομένες και έτσι τα κορίτσια πλακώθηκαν στο φαί.
Τιμές στα μασάζ 5 με 10 ευρώ το thai ή το τρίψιμο με λαδάκι, για τα extra ανάλογα με την διαπραγματευτική σου δυνατότητα.
Το σίγουρο είναι ότι δεν προκειται να βαρεθείς.
Αυτά.
 

μπαρμπαγιαννης

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
7.677
Κριτικές
12
Like
6.891
Πόντοι
2.646
Τυπε πήγαινε νωρίτερα αν σε παίρνει,τουλάχιστον 20 μέρες και πήγαινε Πουκέτ.Παταγια και Μπανγκόκ του χρόνου
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.351
Κριτικές
1
Like
35.426
Πόντοι
6.256
Νικόλα
Τροπικα κλίματα, πάντα υγρασίες και βροχες πανω κατω ετσι ειναι ολο το χρόνο, όποτε σε βολέψει πήγαινε,
Και ξεκίνα καριέρα απο παττάγια φυσικά, κα λίγο μπαγκοκ επιβαλλεται.
Αν σου κάτσει ρομάντζο έχει νησάκια κοντα στην πατταγια για αγαπούλες,
Ασε το πουκέτ για επόμενα ταξίδια.
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.667
Like
11.608
Πόντοι
2.406
Νικόλα
Τροπικα κλίματα, πάντα υγρασίες και βροχες πανω κατω ετσι ειναι ολο το χρόνο, όποτε σε βολέψει πήγαινε,
Και ξεκίνα καριέρα απο παττάγια φυσικά, κα λίγο μπαγκοκ επιβαλλεται.
Αν σου κάτσει ρομάντζο έχει νησάκια κοντα στην πατταγια για αγαπούλες,
Ασε το πουκέτ για επόμενα ταξίδια.
ρομαντσο μαι ταυλανδη πρέπει νασαι αποφυλακισθης απο ισοβια...
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.464
Κριτικές
36
Like
38.103
Πόντοι
18.565
Να είσαι καλά για την ορθή σου απάντηση.
Έχεις απόλυτο δίκιο...Με εξιτάρει πολύ η όλη υπόθεση και το ψάχνω πολύ αν και φοβικός να πάρω την μεγάλη απόφαση.  Όσο για τον Απρίλη με δελεάσει πολύ η προσφορά αυτή τη στιγμή με ται απευθείας 1-18 530€!!!
Αλλά και η πολλή ζέστη με υγρασία ... θα πεθάνουμε εκεί έχω και τα κιλάκια μου... Πάντως για πουκετ δεν το είχα σκεφτεί έλεγα να πάω παταγια μόνο για αρχή ... θα το σκεφτώ
Ευχαριστώ
:think: Ξαναγυρισε η Ται στην Ελλαδα;
 

Andrew19

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2006
Μηνύματα
109
Like
18
Πόντοι
1
Με λιπαντικο, ολα γινονται...

Νομίζεις δεν είχα. Δηλαδή όχι δεν είχα και έτρεχα στις 4.30 το πρωί να βρω αλλά τελικά πάλι τον κώλο δεν τον γάμησα!

Και έχει σκοπό να πάει κανείς Απρίλη μήνα;;;

Πάω κάθε χρόνο τον Απρίλη τα τελευταία 9 χρόνια!
Στην ουσία ο Απρίλης χωρίζεται σε 2 περιόδους. Στο σονγκράν και μετά από το σονγκράν. Αν πας στο σονγκράν (δες videos sto youtube) κάθε μέρα θα παίζεις μπουγέλωμα με όλο τον πλανήτη που βρίσκεται εκεί. Εχει την φάση του αλλά μετά από μερικές μέρες λες πότε θα σταματήσουν τα μαλακισμένα να σε καταβρέχουν. 1-18 πέφτεις πάνω στο σονγκράν.

Μετά το σονγκράν να ξέρεις οι θερμοκρασίες βαράνε 40+ και κάτω από 35 δεν πέφτει ποτέ το θερμόμετρο, δεν ξέρω αν το αντέχεις ή αν το θέλεις κάτι τέτοιο. Εγώ δεν έχω πρόβλημα, άλλοι έχουν όμως!

Αν σ'αρέσουν οι γεμάτες θα βρεις πάρα πολλές μην αγχώνεσαι. Μασάζ 300/500/700 (χέρι/στόμα/μουνί) αν και αρκετές πλέον θέλουν χιλιάρικο για έξτρα.

 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.351
Κριτικές
1
Like
35.426
Πόντοι
6.256
ρομαντσο μαι ταυλανδη πρέπει νασαι αποφυλακισθης απο ισοβια...
9 στους 10 που πανε και ξαναπάνε είναι αγαπούληδες και το ροματζο πάει σύννεφό
Πείτε με υπερβολικό αλλα έχω δίκιο
Ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις ,
Αν και έχω μπερδευτεί λίγο γιατί λένε άλλοι πουκετ για αρχή και άλλοι παταγια (που και εγώ έτσι έλεγα δλδ για παταγια)...
Για το φίλο που λέει για την Ται , από Μόναχο είναι το εισιτήριο απευθείας Μπανγκοκ.
ΠΟΛΥ ΔΕΛΕΑΣΤΙΚΟ!!!!
Πολύ απλά παττάγια και πατόγκ είναι ακριβώς το ίδιο πράγμα, η μόνη διαφορά είναι η μονόωρη πτήση  τα λεφτα του τίκετ και η απόσταση απο την ξελογιάστρα βκκ
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
Επίσης ο σοφός λαός λέει:

Από το γάμο έρχομαι της πείνας ψοφισμένος.

Η παροιμία πηγαίνει για όσους έχουν την εντύπωση ότι θα πάνε Ταϊλάνδη και θα ξεκολιάζουν γκομενάκια.
Καμιά θείτσα ξεχασμένη και κανα τράβελο εγχειρισμένο που δεν τον πήραν καν χαμπάρι. :grin:
πιο στανταρ δεν υπαρχει απο αυτο που λες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom