Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

namoro

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2015
Μηνύματα
99
Like
0
Πόντοι
0
Που ακριβώς προτρέχω αγαπητέ;
εχεις κατι μαζι μου και δεν το γνωριζω?γιατι διακρινω καποια εμπαθεια!και μην αρχισεις παλι θεωριες και νουθεσιες!!
Αν γνωριζομαστε και εχεις κατι μαζι μου,σου χρωσταω τιποτα λεφτα η σου πηρα καμια γκομενα μιλα ελευθερα, δεν υπαρχει λογος να μας ταλαιπωρεις με ασυναρτησιες και εμπαθεις αναφορες! Please
 

newfan

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2013
Μηνύματα
695
Like
92
Πόντοι
6
Ασυνάρτητος  και εμπαθής; 
Δεν το διακρίνω στα γραφόμενα μου
Στα δικά σας διακρίνω εμπάθεια και προσπάθεια εντυπωσιασμού,  με γνώσεις  που μάλλον δεν τις διαθέτετε  μιας  και δεν τις  μοιράζεστε  μαζί μας,  παρά μόνον μια στείρα κριτική.
Απαντήσεις  όμως σε κανένα  θέμα  δεν  δίνεται.
Μπορείτε να μας  πείτε  μια και έχετε γνώσεις  για το Λάος,  το χρώμα  και το σχήμα της  σφραγίδας εισόδου  η εξόδου; 
Ούτε σας γνωρίζω ούτε το επιθυμώ  δεν μοιραζόμαστε  την ίδια φιλοσοφία ζωής. 
 

namoro

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2015
Μηνύματα
99
Like
0
Πόντοι
0
Ασυνάρτητος   και εμπαθής;   
Δεν το διακρίνω στα γραφόμενα μου
Στα δικά σας διακρίνω εμπάθεια και προσπάθεια εντυπωσιασμού,  με γνώσεις  που μάλλον δεν τις διαθέτετε  μιας  και δεν τις  μοιράζεστε  μαζί μας,  παρά μόνον μια στείρα κριτική.
Απαντήσεις   όμως σε κανένα  θέμα  δεν  δίνεται.
Μπορείτε να μας  πείτε  μια και έχετε γνώσεις   για το Λάος,   το χρώμα   και το σχήμα της  σφραγίδας εισόδου  η εξόδου;  ξ
Ούτε σας γνωρίζω ούτε το επιθυμώ   δεν μοιραζόμαστε  την ίδια φιλοσοφία ζωής.   
τοτε μην ασχολεισαι αλλο μαζι μου....και το τι θα δειξω και που μην σε απασχολει..
Εσυ εισαι ο νταβαντης του φορουμ που θα μου κανεις υποδειξεις?
 

kolobaras76

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
527
Κριτικές
5
Like
3.270
Πόντοι
446
Τι να πω ρε φιλε?εκλεισες και δεν ειδες δρομολογια αναμονες κλπ? Up to you βεβαια... Αλλα σπυ ξαναλεω και παλι επειδη ειμαι μελος στην privilage with gold card και παιρνω ολες τις προσφορες... Η συγκεκριμενη ηταν απο 520€! Τωρα εσενα πως στο δωσανε 453 δεν ξερω!χωρις βεβαια να το αμφισβητω!
Φίλε Fusio , δύο ερωτήσεις :

Eκτός απ'την privillege gold card , μήπως είσαι και πουθενά αλλού μέλος ?

To "Fusio" ,σημαίνει κάτι ?
 

geo70

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.079
Like
58
Πόντοι
16
Τι να πω ρε φιλε?εκλεισες και δεν ειδες δρομολογια αναμονες κλπ? Up to you βεβαια... Αλλα σπυ ξαναλεω και παλι επειδη ειμαι μελος στην privilage with gold card και παιρνω ολες τις προσφορες... Η συγκεκριμενη ηταν απο 520€! Τωρα εσενα πως στο δωσανε 453 δεν ξερω!χωρις βεβαια να το αμφισβητω!

Δεν έκλεισα φίλε, απλώς μου ήρθε newsletter στο mail μου, το link μ`εβγαλε στις ημερομηνίες οι οποίες ήταν απο 520 εκτός απο μία συγκεκριμένη 453 (σε κόκκινο φόντο) στις ημερομηνίες που ανέφερα...
 

geo70

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.079
Like
58
Πόντοι
16
Τώρα που ξαναμπήκα παίζει απο 650 και πάνω
 

asia_fun

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
3.888
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
τοτε μην ασχολεισαι αλλο μαζι μου....και το τι θα δειξω και που μην σε απασχολει..
Εσυ εισαι ο νταβαντης του φορουμ που θα μου κανεις υποδειξεις?
ετσι ακριβως την εχει δει ο τυπος
νταβατζης και ρουφιανος
 

newfan

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2013
Μηνύματα
695
Like
92
Πόντοι
6
Καιρό  είχατε να φανείτε  Αγαπητέ Asian fun.
Σας ειδοποίησε  ο  συνάδελφος σας στο παραλήρημα
Απόψεις έχετε γράψτε τις.
Όσο για τους νταβατζήδες δεν  αναζητώ  ούτε αυτόν ούτε κανένα άλλο ρόλο,  ενοχληθήκατε γιατί δεν επιτρέψαμε εσάς  και εκείνον( lousiano, fusio,  balos, κ.τ.λ. εσείς  τουλάχιστον  παραμένετε πιστός στο nickname σας) να μονοπωλείτε  με  τις φαντασίες και τα  φληναφήματα  σας.
Μιάς  άποψη και γνώση δεν διαθέτετε.
Όσο για το ρουφιάνος,  είναι γνωστό σε πολλούς  ότι  ρουφιάνος  και κουτσομπόλης είσαστε  επί μακρόν.

Περαστικά.
 

namoro

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2015
Μηνύματα
99
Like
0
Πόντοι
0
Φίλε Fusio , δύο ερωτήσεις :

Eκτός απ'την privillege gold card , μήπως είσαι και πουθενά αλλού μέλος ?

To "Fusio" ,σημαίνει κάτι ?
Ναι φιλε.. Εχει πολλαπλη εννοιολογια...Μια απο αυτες τις εννοιες ειναι big poutsa!!!και οποιος θελει και γουσταρει ειμαστε εδω!!!χωρις αναστολες και κομπλεξ!
 

namoro

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2015
Μηνύματα
99
Like
0
Πόντοι
0
Φίλε Fusio , δύο ερωτήσεις :

Eκτός απ'την privillege gold card , μήπως είσαι και πουθενά αλλού μέλος ?

To "Fusio" ,σημαίνει κάτι ?
και στην πρωτη σου ερωτηση η απαντηση ειναι Βεβαια!! Στην ανωτατη σχολη κωλομπαριας που μαλλον θα πρεπει και συ να εισαι μελλος συμφωνα με το ψευδονυμο σου!!
 

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.664
Like
72
Πόντοι
16
Τελικα ρε παιδια εχουνε δικιο αυτοι που λενε οτι οι μαλακες ειναι ΑΝΙΚΗΤΟΙ!!  :headbang:
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.331
Πόντοι
28.786
Τελικα ρε παιδια εχουνε δικιο αυτοι που λενε οτι οι μαλακες ειναι ΑΝΙΚΗΤΟΙ!!  :headbang:
Σωστά γιατί σε παρασυρουν στο δικό τους γήπεδο και σου επιβάλουν το δικό τους τρόπο παιχνιδιού.
 

namoro

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2015
Μηνύματα
99
Like
0
Πόντοι
0
Τελικα ρε παιδια εχουνε δικιο αυτοι που λενε οτι οι μαλακες ειναι ΑΝΙΚΗΤΟΙ!!  :headbang:
γιατι ρε φιλε υποτιμας τον εαυτον σου? Ειπαμε οτι οι γνωσεις σου ειναι περιορισμενες...αντε και οι παρεες σου κακες..οχι ομως να αυτοαποκαλεισαι και μ.....ς!
 

kolobaras76

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
527
Κριτικές
5
Like
3.270
Πόντοι
446
και στην πρωτη σου ερωτηση η απαντηση ειναι Βεβαια!! Στην ανωτατη σχολη κωλομπαριας που μαλλον θα πρεπει και συ να εισαι μελλος συμφωνα με το ψευδονυμο σου!!
Είσαι δηλαδή απόφοιτος της ανωτάτης κωλομπαρικής φιλαράκο , για να καταλάβω ?
 

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.664
Like
72
Πόντοι
16
ΩΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧ Μας την πεσαν οι βαρβατοι!!!  :fuck1: :tits2:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom