Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
ελα σου φορτωνω φωτογραφιες, και στα στελνω, σε 10 λεπτα δες εμαιλ σου
τυχερε, στελνεις ανταποκρισεις απο εκει, εγω δυο ποστ ειχα στειλει κσι τα εφαγε  το σαιτ οταν ειχε προβλημα.
αν μπορεις πηγαινε απο την pizza hut, εκτος απο τα ladyboys που δουλευουν εκει εχει και τρελλα πιπινια που φορανε καπελα καουμποικα κοκκινα και κοκκινες μποτες, ονειρικα μωρα , το ενα φοραει και σιδερακια στα δοντια, τρελαινομαι για σιδερακια, μια μασατζου ειχα παρει με σιδερακια, ονειρο.
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
μενω υποχρεος με την τραγουδιστρια και τις φωτο. τι τρελλο μουνακι που ειναι.... ο μπασιστας νεγρος με μακρια ραστα μεγαλο κεφαλι και χοντρος , στο προηγουμενο ταξιδι ενω περπαταγε μεσα στο κλαμπ, μια κοπελιτσα πολυ κοντη πηγε πισω του και τον χτυπησε στον κωλο, αυτος γυρισε το κεφαλι του πισω δεξια και αριστερα και δεν ειδε τιποτα και συνεχισε, ενω η κοντη ηταν ακριβως πισω του, πολυ γελιο, ειναι πολυ κοντες οντως, το παραδεχομαι και εγω, πολλες φορες παθαινα νευροκαβαληκεμα στο σβερκο με το σκυψιμο για να προλαβω να τις δω ολες.
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
θελω επισης να πω για αλλη μια φορα οτι καθε ειδους πληροφορια για την ταυλανδη πρεπει να αναφερεται στο φορουμ, και οχι σε πμ. το οτι το θεμα εχει τιτλο " ταυλανδη σεξ τριπ" δεν εχει σημασια, γινονται "ελαφρες" περιγραφες για το σεξ, αλλα   κυριως οι πληροφοριες ειναι γενικου ενδιαφεροντος. 
Σύντροφε κώστα, sa wat dee-kap.
         Έχω προβληματιστεί και εγώ με αυτό το θέμα, αν δηλ. θάπρεπε να δημοσιεύουμε κάθε πληροφορία που έχουμε για την Ταϋλάνδη στο thread ή μόνο αυτές που εγγίζουν έστω και εμμέσως την θεματολογία του (sex trip) και κατέληξα στο ότι ίσως θάναι καλύτερα να στέλνω πληροφορίες ειδικότερου ενδιαφέροντος με πμ. γιατί θα φορτωνόταν πολύ το thread με πληροφορίες που θα ήταν από άχρηστες ως αδιάφορες στους συναγωνιστές. Δηλ. πόσοι ας πούμε ενδιαφέρονται για την πολιτική κατάσταση στην Ταύλάνδη αυτή τη στιγμή?, ή για τα μουσεία της ή άλλες πληροφορίες καθαρά τουριστικού ενδιαφέροντος. γι΄αυτό επέλεξα να ενημερώνω με πμ τους ενδιαφερόμενους. Αν πάλι έχω λάθος...εδώ είμαστε για να το διορθώσουμε .
Τα κατάφερες με τις φωτό?
 
 

kostasbmw

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
801
Like
6
Πόντοι
6
ειναι γεγονος οτι ειναι στρατοκρατουμενο το μερος αλλα δεν γινετε αλλιως με το τουρισμο που εχουν
εγω ποτε δεν εχω αισθανθει ανασφαλης σε κανενα μερος της ταυλανδης και τις περισσοτερες φορες ημουνα μονος ακομα στο βορειο κομματι οπου εχω μεινει μιλαμε για κατσαναμπουρι και πανω
το καλο ειναι οτι ο γυιος του βασιλια εχει σπουδασει στη γερμανια και εφερε μαζι του το 85 3 πολεοδομους αρχιτεκτονες συμμαθητες του και εχουν μεχρι σημερα καταφερει να αλλαξουν την οψη της πολης.
αυτα σαν παρενθεση γιατι ειπαμε εμεις κοιταμε μονο οτι μας ενδιαφερει  λολ
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
Σύντροφε ZAICHIK στην πραγματικότητα δεν είναι τόσο ρόδινα τα πράγματα εκει πέρα. προσωπικά η Ταύλάνδη μου θυμίζει την ελλάδα του 1970. Τότε που άρχισαν να καταστρέφουν τα νησιά κτίζοντας μεγαθήρια και να γαμούν τις υπέροχες παραλίες τους με ομπρέλες, ξαπλώστρες, μπαρ και δεν συμμαζεύεται. Σ΄αυτή τη φάση είναι τώρα η χώρα. Βέβαιa από τα μέσα του 1990 λαμβάνονται μέτρα περιβαλλοντολoγικής προστασίας, κυρήχθηκαν πολλές περιοχές σε natiοnal park (όπως για παράδειγμα το Ko-samet που θα πας), αλλά παρ΄όλα αυτά η ρεμούλα και η ασυδοσία βασιλεύουν. μην ξεχνάμε ότι και ο μέχρι πρότεινος πρωθυπουργός τους ο Ταξιμ ήταν μεγαλοεργολάβος.
Τώρα όσον αφορά τα θέματα μπράβων, καθαρών ποτών, καταλόγων  κλπ. μη φοβάσαι, δυστυχώς θα παρουσιαστούν και εδώ (Ταϋλάνδη)σιγά-σιγά τα φαινόμενα αυτά.  
Και όσο για την  τηλεόραση έχουν και αυτή τους αντίστοιχους TV stars, μόνο που είναι όργανα των μεγαλοεργολάβων και των πολιτικών τους οποίους και γλύφουν διαρκώς.
Αλλα ακόμα και έτσι δεν παύει να είναι ενα ονειρεμένο μέρος που αξίζει να το τιμήσουμε με την παρουσία μας (πριν χαλάσει τελείως)΄
Sa wat dee-kap

 
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
ποσο να χαλασει αυτη η χωρα? οταν οι ανθρωποι δεν ειναι "χαλασμενοι" τοτε δεν υπαρχει προβλημα. και οι υπεροχες γυναικες τους?  θα χαλασουν ποτε? αδυνατον.
 

kostasbmw

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
801
Like
6
Πόντοι
6
τον ξεχασα τον ταξιμ λολ
αυτος και αν ειναι γλυφτης
 

kostasbmw

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
801
Like
6
Πόντοι
6
τωρα ειδα οτι ειναι ο φιλος στη ΠΑΤΑΓΙΑ
ΠΗΓΑΙΝΕ ΣΤΟ ΒΑΡ 131 ΑΝ ΠΡΟΛΑΒΕΙΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ
 

kronos

Μέγας
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
4.459
Κριτικές
3
Like
12.408
Πόντοι
3.506
Λοιπον, Επιτρεψτε μου να σας διηγηθω μια ιστορια οπως μου τη διηγηθηκε και εμενα καποιος νεος ρεπορτερ της τοτε κρατικης τηλεορασης (ΕΡΤ), τωρα αρκετα γνωστος και μεγαλος  μεσα στο αεροπλανο της Ολυμπιακης γυρνωντας απο Μπανκοκ πριν 22 περιπου χρονια εχοντας παει για ρεπορταζ για αυτο ακριβως το θεμα.
Για να βοηθησω να καταλαβετε πρωτα μερικα ιστορικα στοιχεια.
Κατα τη διαρκεια του πολεμου του Βιετναμ οι αμερικανοι ειχαν δημιουργησει μια βαση στη Βορειο Ταυλανδη (CHIANG MAI) οπου εκπαιδευαν για περιπου 1 μηνα τους στρατιωτες τους πριν πανε στο Βιετναμ ωστε να συνηθισουν στις κλιματολογικες συνθηκες της περιοχης.
Επισης θελοντας να βρουν μια περιοχη ωστε να πηγαινουν οι στρατιωτες που πολεμουσαν στο Βιετναμ οταν επαιρναν αδεια καθως και οσοι τελειωναν τη θητεια τους και επροκειτο να γυρισουν πισω στην Αμερικη, βρηκαν ενα μικρο ψαροχωρι κοντα στη Μπανκοκ (το μονο αεροδρομιο τοτε) με οδικη προσβαση την Πατταγια.
Στα μεσα περιπου της δεκαετιας 60 υπηρχε μια κοπελλα απο τη Καλαματα (ας τη πουμε ΚΑΤΕΡΙΝΑ) παντρεμενη με εναν Αμερικανο ταγματαρχη οταν αυτος υπηρετουσε στην Ελλαδα, ο οποιος μετα σταλθηκε στο Βιετναμ.
Καποια στιγμη ο ταγματαρχης εστειλε ειδοποιηση στη Κατερινα οτι σε λιγο θα τελειωνε η θητεια του στο Βιετναμ και της εστελνε τα εισητηρια να παει στη Ταυλανδη στη Πατταγια οπου υποχρεωτικα θα εμενε 1 μηνα και μετα θα επεστρεφαν μαζι στην Αμερικη.
Πραγματι η  ΚΑΤΕΡΙΝΑ πηγε στη Πατταγια να συναντησει τον αντρα της αλλα τοτε εμαθε πως ειχε σκοτωθει στο Βιετναμ 10 ημερες πριν. Ετσι βρεθηκε χηρα και χωρις λεφτα σε μια χωρα που ουτε Αγγλικα δεν μιλαγανε σχεδον.
Εχοντας καποιο χρονο για να τακτοποιησει ολες τις γραφειοκρατικες διαδικασιες σχετικα με τον αντρα της προσεξε οτι ολοι αυτοι οι στρατιωτες που ερχοντουσαν για διακοπες εδω ειχαν και λεφτα και διαθεση να πιουν και να βρουν κοριτσια ( κατι που ειχαν συνηθησει ηδη στο Βιετναμ) και εχοντας ακουσει για τη περιφημη τοτε ΤΡΟΥΜΠΑ στο Πειραια ( με την αφιξη του Α. Στολου) σκεφτηκε και ανοιξε ενα Bar με κοριτσια και εχοντας και την υποστηριξη των Αμερικανων λογω του οτι ηταν χηρα Αμερικανου στρατιωτικου η δουλειες αρχισαν να πηγαινουν πολυ καλα ωστε να ανοιξει 2-3 bar ακομη.
Δηλαδη και εδω το Ελληνικο επιχειρηματικο δαιμονιο ειχε τη πρωτια με αποτελεσμα η ΚΑΤΕΡΙΝΑ να ειναι η ιδρυτρια της Πατταγια οπως τη ξερουμε σημερα.
Τελικα η ΚΑΤΕΡΙΝΑ γνωρισε και παντρευτηκε εναν αλλο Αμερικανο στρατιωτικο και πουλησε ολα τα μαγαζια της και πηγε να ζησει στην Αμερικη.
Δεν σας ζηταω να πιστεψετε την ιστορια αυτη, ουτε εγω τη πιστευω, αλλα την αναφερω πιο πολυ σαν μυθο οπως ακριβως την ακουσα τοτε.

..Αυτο θυμιζει σαν τραγωδια "Κατερίνα επι Κολωνώ"!!


 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
ειναι γεγονος οτι ειναι στρατοκρατουμενο το μερος αλλα δεν γινετε αλλιως με το τουρισμο που εχουν
εγω ποτε δεν εχω αισθανθει ανασφαλης σε κανενα μερος της ταυλανδης και τις περισσοτερες φορες ημουνα μονος ακομα στο βορειο κομματι οπου εχω μεινει μιλαμε για κατσαναμπουρι και πανω
το καλο ειναι οτι ο γυιος του βασιλια εχει σπουδασει στη γερμανια και εφερε μαζι του το 85 3 πολεοδομους αρχιτεκτονες συμμαθητες του και εχουν μεχρι σημερα καταφερει να αλλαξουν την οψη της πολης.
αυτα σαν παρενθεση γιατι ειπαμε εμεις κοιταμε μονο οτι μας ενδιαφερει  λολ
Σύντροφε έχεις δίκαιο και το έχω αναφέρει και εγώ . H ταύλάνδη είναι μια απόλυτα ασφαλής χώρα για τους τουρίστες. Ουδέποτε ενοιώσα φόβο εκεί (μονο όταν πήγα στα κινέζικα μπουρδέλλα - αλλά αυτό είναι άλλη ιστορία).
Όσον αφορά το διάδοχο μπορεί να σπούδασε στην Γερμανία αλλά είναι και λίγο ψυχάκιας. Όλοι στην Ταύλάνδη συζητάν με αγωνία (κρυφίως βέβαια) το τι θα γίνει ανα πεθάνει ο Ράμα ΙV.
;Oσoν αφορά τον ταξίμ...μας τελείωσε. . Eφαγε ότι έφαγε και.. τον έφαγαν οι στρατιωτικοί.
Και για φινάλε. Που είναι αυτό το ρημαδι το casanovas  :boobies: που μου ξέφυγε ? :headbang:
sa wat dee-kap 
 

ZAICHIK

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2007
Μηνύματα
254
Like
0
Πόντοι
1
Λοιπον σημερα πηγα βολτα με τους ελεφαντες και στις πισινες στο Park Hotel (εκτος και εαν κανω παλι λαθος, εκεινο το ψηλο κτίριο που μοιαζει σαν πυργος τηλεπικοινωνιων, που κατι παλαβοι κατεβαινουν απο τα συρματα). Αμφοτερα καλα. Αυριο, κατοπιν θερμης παρακλησεως, πηρα 2ωρη απογευματινη αδεια και θα παω μοχανος στα μασαντζιδικα για την εμπειρια. Τα βρηκα που ειναι μαζεμενα, απ εξω, μεσα δεν μου επιτραπηκε μπω. Ουτε παντρεμενος να μουνα. Και να φανταστειτε εκανα ολο αυτο το ταξιδι για σεξουαλική εμπειρια. Δευτερα πρωι αναχωρηση για Koh Samet, οποτε τερμα και το wireless στο δωματιο. 
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
zaichik για μασαζ και πηδημα στο "p p masage". εως το απογευμα ειναι ενα κουκλακι, vanesa τη λενε και εχει το νουμερο 131, φυσικα κοντη, και εχει και σιδερακια στα δοντια. προσχαρο μωρο, εγω την πηδηξα με ροζ καποτα.. Α!  και μη ξεχασω,  βρες μια καινουρια για τα νησια, ειναι κριμα, καντο για μας...
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
vonmakoulis  πες για τα κινεζικα μπουρδελα,ειναι στην μπανγκοκ?
και παρακαλατε μην αρχισουν να ψηλωνουν, αλλιως θα με χασουν..
να σας πω σημερα για την tuktaa, ταυλανδεζα που ζει και δουλευει στην μπανγκοκ αλλα που και που πεταγεται στην πατταγια για ξεπετες και χρηματικες αρπαχτες βεβαια,και θα ρωτησω τον vonmakoulis ,γιατι αυτη την εποχη, τελη απριλη, ειχε τοσες πολλες απο μπανγκοκ?
και συνεχιζω για την tuktaa, ενα βραδυ με το φιλο αποφασισαμε να παμε λιγο και σε αλλο μπαρ απο το λουσιφερ, πηγαμε στο μαριν, μεγαλο κλαμπ στο οποιο μου εκανε εντυπωση οτι πολλοι σεκιουριτι με φακους βλεπανε με διακριτικοτητα τι κραταγαν οι πελατες, τεσπα, σαυτο το μπαρ ειχα ψωνισει στο προηγουμενο ταξιδι, μπαινοντας μεσα ηταν μισοαδειο, ειχε βεβαια πολλα κοριτσια αλλα οχι την πληθωρα του λουσιφερ,  σταθηκαμε διπλα σε μια παρεα απο ταυλ. γιατι μας εκανε εντυπωση μια πλατινε ταυλανδεζα, μαλλια πλατινε τρελλο κορμακι,  δεν νομιζω να υπαρχει αλλη με τετοιο μαλλι, μετα απο λιγο μιλαω σε μια που μου αρεσε, επρεπε να ψωνισω γιατι ο φιλος μου την ειχε κρατησει απο την προηγουμενη μερα και βιαζοταν να φυγουμε, λοιπον μετα απο λιγο αρχισε να λεει που θα παμε κτλ. και μου την εσπασε και την παρατησα, δεν ειχα και πολυ ορεξη για πηδημα και αποφασισα να γυρισω μονος στο ξενοδ, λιγο πριν την εξοδο ομως βλεπω μια κοντη ( τι αλλο θα εβλεπα) και ασυναισθητα της πιανω τον κωλο, σηκωνει το κεφαλι να με δει και μου χαμογελαει φυσικα, τη ρωταω αν θα ερθρι μαζι μου και δεχεται, ενημερωνει τις φιλες της και φευγουμε, στο δρομο την βλεπω καλυτερα και συνεχιζουμε, ειχα βγαλει λαυρακι γιατι η εν λογω κοντη δεν κολωνε πουθενα, τα εκανε ολα και πρωκτικο, δεν ειμαι ιδιαιτερα φιλος.. αλλα δεν ξερω πως μου ηρθε και της ζητησα, στην πρωτη "διεισδυση¨" τραβηχτηκε λιγο, μετα ομως χαλαρωσε και αναστεναζοντας βαθια μουρμουραγε "no honey  no honey".  αλλα εδειχνε να το απολαμβανει. θεωρω οτι δεν προσποιουνται, και μου κανει εντυπωση αυτο. ετσι λοιπον για πανω απο μιση ωρα και σε τρεις στασεις εγινε το θαυμα, και αντεχε και σκληρο χτυπημα η κοντη..
σε προηγουμενα ποστ ειχα πει οτι ειναι τοσο μικρη η τρυπουλα τους που ουτε καν την βλεπεις, κι ομως καμια φορα ολα γινονται.
αυτα με την tuktaa, λειο δερμα μαυρο μαλλακι κεφατη, και cim παρακαλω... ολα τα εκανε εκεινο το βραδυ, και να σκεφτειτε οτι ειχα υποσχεθει στον ευατο μου "ρεπο"  γι αυτο φοβαμαι να παω πανω απο δεκα μερες, πως θα αντεξω, οποια βλεπω δεν κρατιεμαι και κατεβαζω αμεσως αιμα..  εχω παθει οξεια ταυλανδεζιτιδα
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
vonmakoulis τι δεν εκανα σωστα στην μπανγκοκ?  πηγα καο σαν, βρηκα ξενοδοχειο ειδα βουδες,αντεξα στη ζεστη τα τουκ τουκ  και τα μποτιλιαρισματα, και το βραδυ θα πηγαινα και στο νανα, αν δεν επεμενε ο φιλος μου να φυγουμε.
τι αλλο δεν εγινε σωστα?  και τι εχασα στο νανα ,που δεν το βρηκα πχ. στην πατταγια.
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
vonmakoulis  πες για τα κινεζικα μπουρδελα,ειναι στην μπανγκοκ?
Σύντροφε αφού το ζήτησες γιατί όχι. Με μια βασική επισήμανση. ΜΗΝ ΤΟ ΑΠΟΤΟΛΜΗΣΕΤΕ ΠΟΤΕ ΜΟΝΟΙ.
Πάμε λοιπόν. Είναι ΦΦλεβάρης του 2001. Την εποχή εκείνη έμεινα 22 μέρες στην Μπανκονκ (δεν το συνηθίζω, συνήθως κάθομαι σπαστά κανένα 10ήμερο), γιατί ήθελα να γνωρίσω και τις πιό κρυφές γωνιές της πόλης (δεν το κατάφερα βέβαια γιατί είναι απέραντη). Οπότε έχοντας βαρεθεί (!!! αν είναι δυνατόν) τα συνηθη μέρη, δεν ξέρω πως μούρχεται να πάω στα κινέζικα μπορδέλλα για τα οποία είχα ακούσει. Πάω λοιπόν στη Khaosan str. και βρίσκω τον Olie. Παρένθεση¨: Ο Όλι είναι ο άνθρωπος μου στην ταϋλάνδη (Όλοι στο Olie), ο προσωπικός μου τουτουκατζής εδώ και 12-15 χρόνια. Ξέρει τα πάντα και κάνει τα πάντα. Μεταφορές, εκδρομές, συνάλλαγμα, ντραγκς, βρίσκει κοπέλλες (κάτι ξαδελφούλες του για να μείνουν τα λεφτα στην οικογένεια), κάνει παζάρια για πάρτι σου κτλ. Προηγούμενα μούχει δείξει όλα τα κόλπα της αμαρτωλής ζωής της πόλης χωρίς ενδιασμούς. Όταν του λέω ότι θέλω να πάω στα κινέζικα μπορδέλλα, τον βλέπω να στραβώνει. Επειδή επέμενα όμως (τούχα τάξει και 500 μπατ) φέρνει και τον γυιό του (αθλητή του Μουάι Ται και εντελώς ανισόρροπο οδηγό) και ξεκινάμε κατά τις 23.00.
Τα κινέζικα μπορδέλλα βρίσκονται στην China town (εντελώς πρωτότυπο) στα δυτικά του κεντρικού σιδηροδρομικού σταθμού της Hua Lumphong, ανάμεσα στην Charoenkrung rd. τον ποταμό Τσαο Πράγια. Η περιοχή παρόλο που το πρωί έχει απίστευτη κίνηση (να πάτε οπωσδήποτε), το βράδυ ερημώνει. Χωνόμαστε λοιπόν σε κάτι θεοσκότεινα δρομάκια, ρυπαρά, με στίβες τα σκουπίδια (δεν είναι πάντα έτσι, τα μαζεύουν τα ξημερώματα), από τα οποία πεταγόντουσαν κάτι τεράστιοι αρουραίοι και μια μυρωδιά...απερίγραπτη. Κάπου εκεί λοιπόν (δεν ξέρω τους δρόμους γιατί οι πινακίδες ήταν στα κινέζικα) υπήρχαν κάτι ξύλινα διόρωφα σπιτάκια τα οποία ναι είχαν γλόμπο , δηλ. ενα κόκκινο φαναράκι. Παραδίπλα κάτι ισόγειες αποθήκες με μισοκατεβασμένα στόρια και με Πορτοκαλί φαναράκια που μέσα ήταν ξαπλωμένοι τύποι και έπιναν όπιο.  Στο δρόμο τώρα (τι δρόμος δηλ. κάτι στενοσόκακα ήταν που μόλις χώραγε το τουκ-τουκ διάφοροι τύποι χυμα στο δρόμο ! πρεζόνια, αλήτες και οπιομανεις που μας κύτταζαν παράξενα. Ένοιωσα ένα κόμπο στο στομάχι, αλλά η περιέργεια μου ήταν μεγάλη και επέμενα να επισκεφτώ τουλάχιστον ένα από αυτά. Σταματάμε λοιπόν κάπου, ο Ολυ παρκάρει το όχημα και κάθεται να μας περιμένει και πάω με το γυιό του σε ένα ακόμη πιό μικρό σοκάκι όπου η είσοδος του μπουρδέλλου. Ξύλινη σκάλα που έτριζε , ανεβαίνουμε στο πρώτο πάτωμα και βρίσκομαι σε ένα σαλονάκι βαρειά διακοσμημένο (κινέζικα φυσικά, με δράκους, κόκκινα βελούδα , έπιπλα βαμμένα χρυσά κτλ), Στο κέντρο η μάμα σαν μια παχουλή κινέζα 50άρα με κότσο, η οποία κόντευε να πάθει συγκοπή από την έκπληξή της όταν είδε ευρωπαίο και Ταϋλανδό να μπαίνουν στο σπίτι της. Ευγενέστατη μας βάζει να καθήσουμε και μας προσφέρει τσαϊ. Εκεί μας λέει ότι είχε πάνω από 10 χρόνια να πατήσει ευρωπαίος στο σπίτι της και αυτός που είχε έρθει πριν ήταν έλληνας καπετάνιος (αθάνατη πατρίδα) !!! Λέμε διάφορες μαλακίες σε ωραίο κλίμα και κάποια στιγμή χτυπάει παλαμάκια και εμφανίζονται 5-6 γκομενάκια με κιμονο και μου λεέι να διαλέξω. Έλα όμως που τα (ωραία οπωσδήποτε) γκομενάκια είχαν πασαλειμένα τα μούτρα τους με μια άσπρη κρέμα και κάτω  από το φώς της κίτρινης λάμπας έμοιζαν τελείως απόκοσμα. Περίπτωση να οπισθοχωρήσω όμως δεν υπήρχε. Διαλέγω μία , Λιάνγκ την έλεγαν, και πάμε στο δωμάτιο. Το δωμάτιο είχε ένα παραβάν και ένα στρώμα κάτω στο έδαφος πάνω σε ένα τατάμι. Η Λιάνκγ με βάζει να γδυθώ πίσω από το παραβάν !! και μετά κάνει και αυτή το ίδιο. ¨είχε πολύ καλό κορμάκι , αλλά μου την έσπαγε αφάνταστα η άσπρη κρέμα που φορούσε στο πρόσωπό της. Αγγλικά γρυ. Φωνάζω τη μάμα - σαν (αφού ντύθηκα !!) της εξηγώ τι θέλω. Ανένδοτη. Πενήντα μπατ στην κοπέλλα και 200 στο σπίτι έξαφάνισαν τους ενδιασμούς της. Πίσω στο δωμάτιο και ...  . Εντάξει ήταν ούτε κρύο, ούτε ζέστη. καμιά σχέση με τα ταϋλανδεζάκια όμως που ζούν τη φάση. Η όλη ιστορία κανονικά στοιχιζε 300 μπατ. Εμένα μου στοιχισε (300 + 200 + 50 + έξτρα 300 στην κοπέλα (καθότι χουβαρντας) 850 μπατ.
Στην έξοδο βρήκαμε τον Όλυ και την κάναμε βιαστικά για ένα body to body massage για να ισιώσω.
Την μεθεπόμενη το πρωί πήγα να το δώ και υπό το φώς της ημέρας και τρόμαξα να το γνωρίσω καθώς είχε εξαφανιστεί πνιγμένο από τους πάγκους των μικροπωλητών γύρω του. Τα οπιοπωλεία από ότι έμαθα τάκλεισαν το 2003.
Φιλική συμβουλή, ΑΠΟΦΥΓΕΤΕ ΤΑ, δεν αξίζει. Όσοι όμως αρέσκονται σε δυνατές συγκινήσεις, ας πανε , αλλά ας πάρουν τις προφυλάξεις τους.
Πάντως την  Τσάϊνα τάουν να τη επισκεφτήτε οπωσδήποτε κατά τη διάρκεια της μέρας. Απίθανο μέρος, με μικροπωλητές να πουλάνε τα πάντα.
Αυτά τα ολίγα από την εμπειρεία μου.
Sa wat dee-kap  :sunglasses: 
 
 

ZAICHIK

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2007
Μηνύματα
254
Like
0
Πόντοι
1
ΚωτσαΦ, για χατηρι σου ξεκινω τωρα για το Ρ Ρ massage αν και δεν βρισκω στον χάρτη το Soi Jirapol οπου βρισκεται. Για χατηρι σου ακομη θα παρω και την Βανεσα και εαν δεν μου αρεσει θα την κανω δυάδα. Κι αυτο διοτι ειχες δικιο σε αρκετα πραγματα, το κυριοτερο οταν σου ειπα θα ηρεμησω μετα 3-4 μερες με το σεξ, νομιζω οτι "φουντωνω" περισσοτερο. Δεν ξερω πως με εχει πιασει, θελω συνεχεια να "πηδαω", η Ταυλανδη νομιζει οτι εχω χρονια να ασκησω το αθλημα. Επισης τελικα η Tawan με παιρνει στο Koh Chang, παρα τις διαμαρτυριες μου, εδω πια κανει αυτη κουμαντο, που θα φαμε, που θα πιουμε, ποτε θα γυρισουμε ξενοδοχειο κλπ κλπ. Θα δω απο το Trat που εχει αεροδρομιο εαν μπορω παω Παρασκευη κατευθειαν Μπαγκογκ.
 

ZAICHIK

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2007
Μηνύματα
254
Like
0
Πόντοι
1
Κατι σημαντικο. Ειχα προϋπολογιζει 200 δολλ. την ημερα, δεν τρωω ουτε 100 δολλ, μου περισσευουν αρκετα (δεν υπολογιζω διαμονη, που και αυτη τσαμπα ειναι), τελικα η Pattaya ειναι αρρωστια, και σε αυτο ειχες δικιο, ενω ειχα προγραμματισει Κουβα, τωρα, εαν η τυχη με βοηθησει, οπως υπολογιζω, να βρω παλι ευκαιρία να την κανω απο γυναικα μου (ρημαδα περιαγωγη και internet, κάλυψη που παρεχουν!) Θα επιστρεψω Οκτωβρη (καλοκαιρι οικογενειακες διακοπες βλεπεις). Οτι περισσεψε θα ερθω το αποτελειωσω τοτε.
 

ZAICHIK

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2007
Μηνύματα
254
Like
0
Πόντοι
1
Το προτιμω απο Κουβα διοτι με βοηθαει περιαγωγή κινητου (καλυψη - αποκρυψη). Δεν ξερω εαν εκει εχει κινητα, που μαλλον δεν εχει. Με περιαγωγή αλλου λες οτι εισαι και αλλου την εχεις κανει. Ριο τοσα χρονια ετσι την κοπανουσα  :grin:.
 

countVronsky

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2006
Μηνύματα
653
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
6
To σιγουρο ειναι οτι δεν εχει περιαγωγη κινητου! Νοικιαζεις απο Κουβα... Ημουν πριν 3 μηνες εκει και με ταλαπωρησε αρκετα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom