Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
οι φωτο ειναι μεγαλες και δεν μπαινουν, δεν ξερω να τις μετατρεπω, αν μου πει καποιος ευχαριστως
 

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.664
Like
72
Πόντοι
16

[/quote]
οποιος ξερει ας δωσει πληροφοριες για ινδονησια.ειναι πιο φτηνα απο την Ταυλανδη?οι γκομενεσ τι λενε?
Φιλε
Ειναι ΚΑΤΑ ΠΟΛΥ καλυτερες οι γκομενες και κατα πολυ φτηνοτερα ολα.
Αλλα επειδη δεν ειναι τουριστικα ανεπτυγμενη περιοχη θελει προσοχη.
Στη διαθεση σου για οποια πληροφορια θελεις.
 

Barone

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
403
Like
6
Πόντοι
1
μια μπανγκογκ παταγια 5 διανυκτερευσεις με εισητηρια και πρωινο 500 περιπου. το φαγητο ειναι παμφθηνο
τωρα για βραδυ εχει για ολα τα γουστα εγω παλια πηγαινα στο kings castle οπου ειχε οτι ηθελα και  στις νανας γιατι μου αρεσαν και τα κωλαρακια των τρανσεξουαλ
Η τιμή που αναφερεις για 5ημερη ειναι με γκρουπ??? η απλη εκδρομη 5ημερη μονος σου με κλεισμενο χοτελ???
της νανας που λες ειναι καποιο μπαρ????
πες μας πιο πολλα και για τις τρανς. στη μπαγκονκ εχει??? τιμες? συμπεριφορες? για τις κοπελιες εχουν πει πολλα οι φιλοι και εχυμε υπερκαυλωσει!!!!!!!! αμα εχει και τρανς με τετοιες συμπεριφορες δεν θα ξερω που να πρωτοσπρωξω τα ΕΥΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
Πειτε κιαλλα φιλοι ειμαστε ολο αυτια....... :dancing:
 

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.664
Like
72
Πόντοι
16
δε νιωθω και πολυ καλα που εχω παει μονο στην πατταγια, σε προηγουμενα ποστ εχω εξηγησει τους λογους.  παντως ειναι οπως την εχω περιγραψει εγω και οι αξιοτιμοι λατρεις της ταυλανδης. εχει δηλαδη και τα κακα της και τα "καλα" της,  τα καλα της τα φανταζεσται...  εμενα παντως μου αρεσει, φιλος σε προηγουμενο ποστ ειπε "συνεχες ψωνισμα" για πηδημα και διαλειματα για φαγητο και τουαλετα..  εμενα μου αρεσει  υπαρχει καποιος απο τους bourdela.com που να μην του αρεσει ?  ΡΩΤΑΩ

ΕΓΩΩΩΩ  :dancing: :dancing: :grin:
Εχω παει μονο μια φορα ολα αυτα τα χρονια και δεν ξαναπαω με τιποτε.
ΑΑ και οταν βρω ευκαιρια να σας γραψω και μια ιστορια που ακουσα πριν χρονια για την Πατταγια.
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
ρε παιδια το πιο φτηνο εισιτηριο για Αυγουστο πως μπορω να το βρω?
Απο γραφειο?Απο Internet γινεται τιποτα?Ποσο να υπολογιζω?
Θα βρεθει τιποτα με 400-500?
Φιλε μου υπαρχει πτηση με 805$ (περιπου 595 ευρω) με ολους τους φορους..Αλλα ειναι σκετη οδυσσεια..
Φευγει Πεμπτη 6.05 το απογευμα απο Αθηνα και φτανει Ντουμπαι 11.30 το βραδυ.Εκει μενεις μια μερα περιπου και αναχωρεις στις 10.45 το βραδυ της Παρασκευης για Κολομπο στη Σρι λανκα και φτανεις στις 04.45 ξημερωματα Σαββατου.Μενεις δυομιση ωρες Σρι λανκα και φευγεις στις 07.20 το πρωι και φτανεις 12.20 το μεσημερι του Σαββατου Μπανγκογκ...Το ταξιδι δηλαδη μαζι με τις στασεις διαρκει 38 ωρες και 15 λεπτα,απο τις οποιες οι 12.30 ειναι στον αερα...
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
οι φωτο ειναι μεγαλες και δεν μπαινουν, δεν ξερω να τις μετατρεπω, αν μου πει καποιος ευχαριστως
Σύντροφε Κώστα.
                Δοκίμασε με ένα οποιοδήποτε πρόγραμμα επεξεργασίας εικόνων και κανε resize. Φέρε την στην επιθυμητή ανάλυση (μέχρι 1kb) kάνε save as (για να μην χάσουμε και την παλιά)και voila.
Αναμένουμε με ανυπομονησία.
 

Barone

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
403
Like
6
Πόντοι
1
vonmakoulis ευχαριστω για το αναλυτικο σου πμ για αλλη μια φορά. Αποφασισα τελικα οτι η μπανγκοκ θα ειναι ο βασικος μου προορισμός και με καποιες μερες καπου αλλου. παντως ειστε απιθανοι τυποι οσοι γραφετε για thai και θα επρεπε να σας εχουν επιτημους πρεσβευτες στο εξωτερικο!!! Μπραβο σας φιλοι!!! εχετε πεισει πολυ κοσμο, οχι λογω του μερους καθαυτου, αλλα κατα μεγαλο ποσοστο με την περιγραφικοτητα σας και την αγαπη σας οπως την εκφραζετε για την περιοχη!!! εμενα αυτο με επεισε!!!! αναμενουμε ιστοριες σας!!! ο ανταποκριτης zaichik δεν εχει μεταδωσει τιποτα. θα επηξε στα κοντα μαλλον και δν προλαβαινει!!!!!!
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
δεν μπορεσα να βαλω φωτο, αλλη φορα,
θελω να πω σημερα για μια κοπελα απο το ΛΑΟΣ, οχι του καρατζαφερη..
λοιπον καταπληκτικο κοριτσι, γελουσε συνεχεια ,εκανε αστεια, και  στο κρεβατι αστερι, πολυ καλυτερη απο τις ταυλ. αν βεβαια μπορει να γινει συγκριση...  ηταν ψιλοπαρανομη στη χωρα, ειχε διαβατηριο, το ειδα, τη λενε FON. την ειχα δυο μερες, οχι συνεχομενες, τη συναντουσα στο lucifer , χορευε τρελλα δεν ηταν ιδιαιτερα καλοντυμενη, αλλα ειχε το γνησιο ασιατικο χαμογελο που το αγαπουσες απο την πρωτη στιγμη. με επλενε στο μπανιο, εκανε πιπες σε απιθανα μερη και διαρκως ,χωρις να θελω μερικες φορες (και καλα).ηξερε λιγα αγγλικα και μιλαγε για τη χωρα της, ελεγε λιγο λυπηρα πραγματα, αλλα με τετοιο τροπο που δεν σε πειραζε. εγω παντα προσπαθω να μαθω για την πατριδα τους, και οταν καποια ξερει λιγα παραπανω αγγλικα, ρωταω συνεχως, αυτα γισ τη FON, θα τη θυμαμαι παντα, κσι ελπιζω να την ξαναδω.
μια ταυλ. μας ελεγε "thai ladie want fuck"  και οταν φευγαμε μας ελεγε " good luck for you, good fuck for us".

 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
καπως ετσι ειναι εκει, και καλυτερα.
 

Συνημμένα

  • tn_36_1.jpg
    tn_36_1.jpg
    3,3 KB · Εμφανίσεις: 65
  • Young1.jpg
    Young1.jpg
    41,9 KB · Εμφανίσεις: 103
  • Young6.jpg
    Young6.jpg
    51,7 KB · Εμφανίσεις: 129
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
και πιπες βεβαια, παντου και παντα
 

Συνημμένα

  • Suck5.jpg
    Suck5.jpg
    37,9 KB · Εμφανίσεις: 65
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
ποιος θα το  παρει αυτο?
 

Συνημμένα

  • 14.jpg
    14.jpg
    58,9 KB · Εμφανίσεις: 26

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
παντως ειστε απιθανοι τυποι οσοι γραφετε για thai και θα επρεπε να σας εχουν επιτημους πρεσβευτες στο εξωτερικο!!! Μπραβο σας φιλοι!!! εχετε πεισει πολυ κοσμο, οχι λογω του μερους καθαυτου, αλλα κατα μεγαλο ποσοστο με την περιγραφικοτητα σας και την αγαπη σας οπως την εκφραζετε για την περιοχη!!! εμενα αυτο με επεισε!!
Σύντροφε, είναι γεγονός, ότι προσωπικά την Ταϋλάνδη την έχω βαθεία μες την καρδιά μου και την βλέπω σαν δεύτερη πατρίδα μου (και το ʼμστερνταμ επίσης, αλλά αυτό είναι άλλη ιστορία). Αλλά προσοχή. Εκφράζω καθαρά υποκειμενικές απόψεις. Οι ξένες χώρες (και πόλεις)είναι σαν τις γκόμενες. Σ΄αλλους αρέσουν και σε άλλους όχι. Δηλαδή θέλω να πώ ότι η ταύλάνδη δεν είναι επίγειος παράδεισος. Κάθε άλλο μάλιστα. ένας καλομαθημένος και μη εξικειωμένος με τα ταξίδια -και μάλιστα στην ασία- Έλληνας μπορεί να φρικάρει από την πρώτη στιγμή και να θέλει να πάρει το επόμενο αεροπλάνο για να φύγει και αν μείνει νάναι συνέχεια στην γκρίνια. Για να μπορέσει να ξεπεράσει κάποιος το πολιτισμικό σοκ που θα υποστεί (οπωσδήποτε) , θα πρέπει να ξεχάσει τελείως την ελληνική (μα και ευρωπαϊκή) πραγματικότητα, να μην κάνει συγκρίσεις μ΄αυτή  και να προσπαθεί να βλέπει τα δρώμενα με τα μάτια των εντοπίων. Και αυτό προύποθέτει γνώση.Γνώση της ιστoρίας, των πολιτισμικών συνηθειών, της θρησκείας, της κουλτoύρας του τόπου (και εννοείται και των σεξουαλικών συνηθειών ...για να μην ξεχνιώμαστε που είμαστε). Αυτό λοιπόν προσπαθώ λοιπόν να κάνω (και οι σύντροφοι υποθέτω το ίδιο) να σας μεταδώσω τις γνώσεις μου και τις εμπειρείες μου για την χώρα αυτή , ώστε όποιος αποτολμήσει τα ταξίδι για εκεί να να μην κολύμπήσει σε βαθεία νερά και να μην ακολουθήσει την πεπατημένη των τουριστών που θα του στερήσουν τη δυνατότητα να δεί το πραγματικά υπέροχο πρόσωπο της χώρας αυτής και των ανθρώπων της.
Sa wat dee-kap    :sunglasses:
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
Μερικά ερωτήματα προς συντρόφους.
Barone για πότε λες. Εχεις βγάλει πρόγραμμα. Στη διαθεσή σου για κάθε πληροφορία (τα τουριστικά σε πμ, τα σεξουαλικά στο thread).
Lordjim μας υποσχέθηκες ιστορία από Πατταγια. Αναμένουμε.
Pattayas. Μήπως είναι καλύτερα να ανοίξουμε άλλο thread για ινδονησία ?
Zaichik που χάθηκες? περιμένουμε τις ανταποκρίσεις σου.
kostasf16. keep working !!.
kostawbmw πόσταρε κάποιες από τις εμπειρείες σου.

 

panagis

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2007
Μηνύματα
219
Like
0
Πόντοι
1
ο κοσμος (και γω μαζι )διψαει για πληροφοριες...δωστε και σωστε
 

duros

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
172
Like
42
Πόντοι
1
Αγαπητοι συναγωνιστες. Ως σχετικα παλιουρας της Ταιλανδης, καθοτι εχω παει πολλες φορες τα τελευταια 10 χρονια, για καποιον που πηγαινει πρωτη φορα , προτεινω τα εξης.
Μπανγκοκ, οχι πολυ. Συνολο δυο-τρεις μερες. Πουκετ για καμμια βδομαδα, με διαμονη οπουδηποτε λιγο εξω απ την πατονγκ. Δεν χρειαζεται να βρισκεσαι μεσα στο χαμο της πατονγκ ολη μερα. Νοικιαζεις κι ενα μηχανακι και γυρνας ολο το νησι, το οποιο εχει παρα πολλα ωραια μερη. Το βραδακι Πατονγκ. Πολυ καλη περιπτωση ειναι και τα κοντινα στο Πουκετ νησια. Εχει παρα πολλα, μπορεις να φορτωσεις γκομενακι απο το Πουκετ και να το παρεις μαζι σου για τρεις - τεσσερις μερες
 

Barone

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
403
Like
6
Πόντοι
1
Μερικά ερωτήματα προς συντρόφους.
Barone για πότε λες. Εχεις βγάλει πρόγραμμα. Στη διαθεσή σου για κάθε πληροφορία (τα τουριστικά σε πμ, τα σεξουαλικά στο thread).
Lordjim μας υποσχέθηκες ιστορία από Πατταγια. Αναμένουμε.
Pattayas. Μήπως είναι καλύτερα να ανοίξουμε άλλο thread για ινδονησία ?
Zaichik που χάθηκες? περιμένουμε τις ανταποκρίσεις σου.
kostasf16. keep working !!.
kostawbmw πόσταρε κάποιες από τις εμπειρείες σου.
Λεω οκτωβριο που απο  οτι καταλαβα ειναι καλη εποχη. για εισητηρια θα ψαξω να τα κλεισω αυγουστο να βρω καλη τιμη. θα σε ενημερωσω οταβ θα χρειαστω βοηθεια για τα εισητηρια!!!!!
 

Barone

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
403
Like
6
Πόντοι
1
Αγαπητοι συναγωνιστες. Ως σχετικα παλιουρας της Ταιλανδης, καθοτι εχω παει πολλες φορες τα τελευταια 10 χρονια, για καποιον που πηγαινει πρωτη φορα , προτεινω τα εξης.
Μπανγκοκ, οχι πολυ. Συνολο δυο-τρεις μερες. Πουκετ για καμμια βδομαδα, με διαμονη οπουδηποτε λιγο εξω απ την πατονγκ. Δεν χρειαζεται να βρισκεσαι μεσα στο χαμο της πατονγκ ολη μερα. Νοικιαζεις κι ενα μηχανακι και γυρνας ολο το νησι, το οποιο εχει παρα πολλα ωραια μερη. Το βραδακι Πατονγκ. Πολυ καλη περιπτωση ειναι και τα κοντινα στο Πουκετ νησια. Εχει παρα πολλα, μπορεις να φορτωσεις γκομενακι απο το Πουκετ και να το παρεις μαζι σου για τρεις - τεσσερις μερες
καπως ετσι θα φτιαξω προγραμμα!!!
παιζει καποιο λινκ με χαρτη της ται να δουμε που ειναι αυτα τα μερη?????
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
καπως ετσι θα φτιαξω προγραμμα!!!
παιζει καποιο λινκ με χαρτη της ται να δουμε που ειναι αυτα τα μερη?????
δοκίμασε το ? , ή ακόμα καλύτερα μπες στο google earth να δείς τα μέρη που θα επισκεφτείς.
το δε πρόγραμμα που σκέφτεσαι να ακολουθήσεις είναι οκ.
 

kostasbmw

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
801
Like
6
Πόντοι
6
η φτηνοτερη περιοδος να πας ειναι νοεμβριο η μαρτιο απριλιο
για μενα ειναι καλυτερα γιατι εχει λιγοτερη ζεστη αλλα και περισσοτερες τροπικες βροχες
vonmakoulis το ιδιο καταλαβα και γω απο τα συμφραζομενα
εγω καθοτι πρωτες φορες εκει ημουνα 18 λογω ταξιδιου αυστραλια καναμε παντα 48 στοπ οβερ για να κανουμε και το χαβαλε μας
βεβαια καμμια σχεση το 1977 με το τωρα.τοτε πηδαγα οτι εβρισκα μπροστα μου με και χωρις προφυλακτικο.
με τα χρονια οι χωματοδρομοι της μπανγκοκ φινανε ασφλατος και τα μπαρακια πληθυναν εγω ξεχωριζω απο παλια to casanovas(εκει στην πεφτουν λιγο αγρια αλλα δεν χρειαζεται να ψαρωνεις απο το χουφτωμα αλλα προσεχουμε τα χρηματα μας) to tempatations kai to nana bar gia transexual και ta kings castle kings corner για οτιδηποτε καταστασεις.βεβαια καλο ειναι να αποφεγονται τα δωματια που εχουν τα μπαρακια γιατι κλεβουν καμμια φορα και να τη πηγαινεις στο ξενοδοχειο με την ανεση σου πας στο δωματιο σου και σουρχετε
αντε να ψαξω και για καμμια φωτο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom