Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
Οι τιμες ανεβοκατεβαινουν σα το χρηματιστηριο...αναλογα τη ζητηση..
..Πρεπει να "ψαξεις" σε χιλιαδες πτησεις για να βρεις τη καταλληλη και σε καλη τιμη..Και οσο πιο εμπειρος εισαι στο χειρισμο και ξερεις καποια κολπακια,τοσο καλυτερα αποτελεσματα εχεις..
ʼριστος και κατατοπιστικότατος ο σύντροφος πιπινομανικός.Έτσι έχουν τα πράγματα και έστι πρέπει να κάνετε και θα βρείτε πολύ καλές τίμες, τόσο που 15-20 μέρες στην ταύλάνδη (+ τα εισητήρια) να σας έρθουν φτηνότερα από ότι οι αντίστοιχες μέρες στην Πάρο για παράδειγμα.
 

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.664
Like
72
Πόντοι
16
σιγα σιγα lordjim, ολα θα γινουν, αφου ετσι κι αλλιως ολοι οι δρομοι οδηγουν εκει ,θα παμε παντου
Φιλε Κωστα
Ξερεις τι μου τι δινει με πολυ κοσμο;
Ακουνε για Ταυλανδη και πανε ολο Πατταγια μονο και μονο για να πηδηξουν.
Δεν καταλαβαινουν 2 πολυ απλα πραγματα.
1. Στη Πατταγια ειναι οι πιο σκληρες επαγγελματιες λογω πολλων πελατων.
2.Παντου στην Ταυλανδη μπορεις να βρεις μωρακια πολυ καλλυτερα και λιγοτερo hardcore επαγγελματιες που κοιτανε πως θα στα αρπαξουν.
Και εκτος αυτου πας που πας σε μια χωρα και ξοδευεις ενα σκασμο λεφτα κοιτα και λιγο να δεις 5 πραγματα για τους ανθρωπους αυτης της χωρας ή τι αξιοθεατα εχει ή πως ζουνε βρε παιδι μου! Αυτα μας κανουν να σκεφτομαστε και ισως και καλλυτερους ανθρωπους, ισως μας κανουν να αναθεωρησουμε πολλα πραγματα για τη συμπεριφορα μας, ισως υιοθετησουμε καποια απο αυτα που βλεπουμε ή απορριψουμε αλλα.
Συγνωμη για τον ενικο δεν απευθυνομαι σε εσενα προσωπικα.
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Εγω θα παω πρωτη φορα Ταυλανδη.Η παρεα μου ομως,το εχει κανει Πατησια-Συνταγμα..
Η αληθεια ειναι οτι δε θα εκανα ενα τοσο μεγαλο ταξιδι με μονο σκοπο το τετραπτυχο "Σεξ-φαι-σκατα και υπνο"(Μεγαλε Πανουση)...Να ειμαι δηλαδη ολη μερα στην αναζητηση σεξ και να κανω μονο διαλειμμα για μασα,τουαλετα και υπνο..Ας μη ξεχναμε οτι η χωρα αυτή,ειναι πανεμορφη και ειναι αδικο να την αντιμετωπιζουμε,σα μια δεξαμενη γεματη πουτανες..Ειδικα εμείς οι Ελληνες που ξερουμε τι σημαινει "φυσικο καλος" από την ιδια μας τη χωρα..
Καλο λοιπον το πιτσιλισμα,αλλα εγω θελω να κανω και τα μπανακια μου,να αραξω για λιγο στη παραλια,να φαω τα ψαρακια μου,να πιω τα καφεδακια μου,να γνωρισω και λιγο τη κουλτουρα ενος διαφορετικου λαου..
Και το βραδακι,βουρ στα μπαρακια της αμαρτιας για μπυριτσα και γυναίκες ...1-2 πιτσιλισματα το βραδυ,πριν τον υπνο,ειναι αρκετα..
Θελω να παω διακοπες για αποτοξινωση και να γεμισω τις μπαταριες μου...Οχι να γυρισω Ελλαδα  ξεζουμισμενος σα τον Οσιο Ονουφριο,από το πολυ πλακωμα..
Και από οσα μου ειπαν οι φιλοι μου,το ιδανικο μερος ειναι το ΠΟΥΚΕ..Δεν εχει τοσες γυναίκες,αλλα εχει και παραλια για μπανακι και αραγμα..Και οποιος εχει τη δυνατότητα να μεινει 3-4 τουλάχιστον εβδομαδες,καλο ειναι να βρει ενα μωρο και να κανει εκδρομες γυρω-γυρω να γνωρισει κι αλλα μερη αυτης της πανεμορφης χωρας..
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
Εγω θα παω πρωτη φορα Ταυλανδη.Η αληθεια ειναι οτι δε θα εκανα ενα τοσο μεγαλο ταξιδι με μονο σκοπο το τετραπτυχο "Σεξ-φαι-σκατα και υπνο.Ας μη ξεχναμε οτι η χωρα αυτή,ειναι πανεμορφη και ειναι αδικο να την αντιμετωπιζουμε,σα μια δεξαμενη γεματη πουτανες.Καλο λοιπον το πιτσιλισμα,αλλα εγω θελω να κανω και τα μπανακια μου,να αραξω για λιγο στη παραλια,να φαω τα ψαρακια μου,να πιω τα καφεδακια μου,να γνωρισω και λιγο τη κουλτουρα ενος διαφορετικου λαου.Και το βραδακι,βουρ στα μπαρακια της αμαρτιας για μπυριτσα και γυναίκες ..1-2 πιτσιλισματα το βραδυ,πριν τον υπνο,ειναι αρκετα.
Σύντροφε το έχεις πιάσει το νόημα. ʼψογος.
Για πότε λες να πας ?
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Αυγουστο θα ειμαι εκει...
Αντε..3 μηνες εμειναν!
 

ZAICHIK

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2007
Μηνύματα
254
Like
0
Πόντοι
1
Λοιπον ακυρωνω την υπολοιπη κράτηση στο ξενοδοχείο, και την κανω με ελαφρια πηδηματακια απο την Παταγια. Παω να δω κανενα νησι, να αραξω κατω απο φοινικιες, να κολυμπησω σε ονερικες παραλιες. Βρηκα μια πιτσιρικα, θα την παρω μαζι να δω και κατι αλλο. 4 μερες που θα μεινω εδω ειναι αρκετες. Συμβουλη μου ειναι να ερθει οποιος θελει να δει απο περιεργεια και θα βρει ωραιες πιτσιρικες για να ξεσκασει απο τα προβληματα της δουλειας, να παρει ομως κανενα μωρο (ή μωρά) και να κανει εκδρομες. Η κρατηση του ξενοδοχειου οχι πανω απο 4 ημερες.Τοσο μακρυνο ταξιδι να το περασει ολο στην Παταγια δεν αξιζει. Εγω τωρα ειμαι με μια ωραια Ταυλανδεζα, φανταστικο σεξ, αλλα ουτε εχω ορεξη να φερνω και καθε μερα διαφορετικη στο ξενοδοχειο, ουτε να κανω βολτες σας ερωτευμενος στα βρωμικα δρομακια της Παταγιας. Οι δε παραλιες εδω ειναι αχρηστες, ουτε με αδιαβροχη στολή δυτη δεν μπαινω μεσα.
 

VASILIAS

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2005
Μηνύματα
1.544
Like
4
Πόντοι
16
ρε παιδια το πιο φτηνο εισιτηριο για Αυγουστο πως μπορω να το βρω?
Απο γραφειο?Απο Internet γινεται τιποτα?Ποσο να υπολογιζω?
Θα βρεθει τιποτα με 400-500?
 

markhsios

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
215
Like
0
Πόντοι
1
Εγω θα παω πρωτη φορα Ταυλανδη.Η παρεα μου ομως,το εχει κανει Πατησια-Συνταγμα..
Η αληθεια ειναι οτι δε θα εκανα ενα τοσο μεγαλο ταξιδι με μονο σκοπο το τετραπτυχο "Σεξ-φαι-σκατα και υπνο"(Μεγαλε Πανουση)...Να ειμαι δηλαδη ολη μερα στην αναζητηση σεξ και να κανω μονο διαλειμμα για μασα,τουαλετα και υπνο..Ας μη ξεχναμε οτι η χωρα αυτή,ειναι πανεμορφη και ειναι αδικο να την αντιμετωπιζουμε,σα μια δεξαμενη γεματη πουτανες..Ειδικα εμείς οι Ελληνες που ξερουμε τι σημαινει "φυσικο καλος" από την ιδια μας τη χωρα..
Καλο λοιπον το πιτσιλισμα,αλλα εγω θελω να κανω και τα μπανακια μου,να αραξω για λιγο στη παραλια,να φαω τα ψαρακια μου,να πιω τα καφεδακια μου,να γνωρισω και λιγο τη κουλτουρα ενος διαφορετικου λαου..
Και το βραδακι,βουρ στα μπαρακια της αμαρτιας για μπυριτσα και γυναίκες ...1-2 πιτσιλισματα το βραδυ,πριν τον υπνο,ειναι αρκετα..
Θελω να παω διακοπες για αποτοξινωση και να γεμισω τις μπαταριες μου...Οχι να γυρισω Ελλαδα  ξεζουμισμενος σα τον Οσιο Ονουφριο,από το πολυ πλακωμα..
Και από οσα μου ειπαν οι φιλοι μου,το ιδανικο μερος ειναι το ΠΟΥΚΕ..Δεν εχει τοσες γυναίκες,αλλα εχει και παραλια για μπανακι και αραγμα..Και οποιος εχει τη δυνατότητα να μεινει 3-4 τουλάχιστον εβδομαδες,καλο ειναι να βρει ενα μωρο και να κανει εκδρομες γυρω-γυρω να γνωρισει κι αλλα μερη αυτης της πανεμορφης χωρας..

Όντως, αυτό για το Πούκετ στο προσυπογράφω. Φανταστικό μέρος, φανταστικές εκδρομές, στο Maya Bay,στο Ko Kai, στα PHI-PHI islands κλπ.
Και όσο για τις γυναίκες, πίστεψέ με ότι στην Πατόνγκ έχει πάρα πολλές.....
Τώρα αυτό για το μπάνιο, είναι ένα θέμα. Είναι ωκεανός ρε παιδιά, δεν είνα σαν τις δικές μας θάλασσες. ʼραγμα στην παραλία και jet ski.
 

pattayas

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2007
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
παιδια μην κλεινετε ξενοδοχειο απο τους πρακτορες.με το που βγειτε απο το αεροπλανο θα ορμηξουν πανω σας οι ντοπιοι για να σας πανε σε δικα τους.3-7 ευρω την ημερα.πολυ καλα ξενοδοχεια
 

kailas

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
42
Like
0
Πόντοι
0
Παιδές εχω φάει κόλιμα , τι διαφορά έχει η θάλασσα εκεί απο μια παραλία στον άλιμο ας πουμε;
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
Εγω θα παω πρωτη φορα Ταυλανδη.Η παρεα μου ομως,το εχει κανει Πατησια-Συνταγμα..
Η αληθεια ειναι οτι δε θα εκανα ενα τοσο μεγαλο ταξιδι με μονο σκοπο το τετραπτυχο "Σεξ-φαι-σκατα και υπνο"(Μεγαλε Πανουση)...Να ειμαι δηλαδη ολη μερα στην αναζητηση σεξ και να κανω μονο διαλειμμα για μασα,τουαλετα και υπνο..Ας μη ξεχναμε οτι η χωρα αυτή,ειναι πανεμορφη και ειναι αδικο να την αντιμετωπιζουμε,σα μια δεξαμενη γεματη πουτανες..Ειδικα εμείς οι Ελληνες που ξερουμε τι σημαινει "φυσικο καλος" από την ιδια μας τη χωρα..
Καλο λοιπον το πιτσιλισμα,αλλα εγω θελω να κανω και τα μπανακια μου,να αραξω για λιγο στη παραλια,να φαω τα ψαρακια μου,να πιω τα καφεδακια μου,να γνωρισω και λιγο τη κουλτουρα ενος διαφορετικου λαου..
Και το βραδακι,βουρ στα μπαρακια της αμαρτιας για μπυριτσα και γυναίκες ...1-2 πιτσιλισματα το βραδυ,πριν τον υπνο,ειναι αρκετα..
Θελω να παω διακοπες για αποτοξινωση και να γεμισω τις μπαταριες μου...Οχι να γυρισω Ελλαδα  ξεζουμισμενος σα τον Οσιο Ονουφριο,από το πολυ πλακωμα..
Και από οσα μου ειπαν οι φιλοι μου,το ιδανικο μερος ειναι το ΠΟΥΚΕ..Δεν εχει τοσες γυναίκες,αλλα εχει και παραλια για μπανακι και αραγμα..Και οποιος εχει τη δυνατότητα να μεινει 3-4 τουλάχιστον εβδομαδες,καλο ειναι να βρει ενα μωρο και να κανει εκδρομες γυρω-γυρω να γνωρισει κι αλλα μερη αυτης της πανεμορφης χωρας..

συμφωνω φιλαρακι κ επαυξανω.
το καλυτερο για εμενα ειναι να μπορεσεις να συνδιασεις τα παντα στις διακοπες σου και παντα με τους πιο αργους ρυθμους. απο τη στιγμη που στην ταυλανδη μπορεις να βρεθεις σε ενα πανεμορφο μερος που τα χρηματα σου εχουν τεραστια αξια (ειναι πολυ σημαντικο αυτο), που μπορεις ανα πασα στιγμη να εχεις γυναικα για παρεα και για σεξ (ειδικα για εμενα, με την αδυναμια που εχω σε αυτη τη φυλη το μερος αυτο ειναι παραδεισος), που μπορεις να μενεις στα καλυτερα ξενοδοχεια με πολυ μικρο κοστος και για να μην πολυλογω να κανεις τα παντα, γιατι ν? αγχωθεις? πας 10-15 μερουλες και απλα το απολαμβανεις.


 

pattayas

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2007
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
οποιος ξερει ας δωσει πληροφοριες για ινδονησια.ειναι πιο φτηνα απο την Ταυλανδη?οι γκομενεσ τι λενε?
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
οποιος ξερει ας δωσει πληροφοριες για ινδονησια.ειναι πιο φτηνα απο την Ταυλανδη?οι γκομενεσ τι λενε?

για ριξε μια ματια εδω  δεν γραφει για θεματα πορνειας που ενδιαφερει πολλους απο εδω, αλλα εχει πολλες ενδιαφερουσες λεπτομερειες για διαφορες χωρες (της ασιας κυριως).
 

kostasbmw

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
801
Like
6
Πόντοι
6
πιαδια οι παραλιες του πουκετ και της παταγια ειναι χαλια χρονια τωρα.
εγω περναω απο κει απο το 1977 και εχω διαπιστωσει τα παρακατω
μπανγκοκ πρεπει καποιος να μεινει οπωσδηποτε να κανει τις τρελλες του και να δει και 5 πραγματα
παταγια μονο για μια ημερησια αντε 1 διανυκτερευση το πολυ
πουκετ επειδη δεν ειναι κοντα αν πας καθεσε 3 μερες και πολυ λεω
κο σαμουι ωραιο νησι και πολυ ενδιαφερον να πας με ενα ωραιο νινι
οταν πας ομως για πρωτη φορα δεν προλαβαινεις να τα κανεις ολα και να πας παντου
μια μπανγκογκ παταγια 5 διανυκτερευσεις με εισητηρια και πρωινο 500 περιπου. το φαγητο ειναι παμφθηνο
ξενοδοχειο που προτιμω ειναι το μεναμ χοτελ διπλα στο ποταμι και κοντα στο κεντρο.για φαγητο προτεινω το fish market ειναι εμπειρια μεγαλη.τωρα για βραδυ εχει για ολα τα γουστα εγω παλια πηγαινα στο kings castle οπου ειχε οτι ηθελα και  στις νανας γιατι μου αρεσαν και τα κωλαρακια των τρανσεξουαλ
πουκετ χοτελ προτεινω το holiday in
αν θελει καποιος πληροφοριες οσο μπορω βεβαια ας ρωτησει

φιλικα
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
Παιδές εχω φάει κόλιμα , τι διαφορά έχει η θάλασσα εκεί απο μια παραλία στον άλιμο ας πουμε;
Σύντροφε,
        οι θάλασσες εκεί δεν είναι σαν τις δικές μας.
Πρώτα από όλα είναι ζεστές. Eντάξει δεν καίνε, αλλά δεν έχουν αυτή την αναζωογονητική φρεσκάδα των αντιστοίχων ελληνικών. Από την άλλη τα νερά (όχι παντού εξαρτάται από το μέρος) είναι πολύ πιο θολά από τα ελληνικά, όχι από βρώμα, αλλά γιατί  έχουν μεγάλη περιεκτικότητα σε φυτοπλαγκτόν και είναι έντονο το φαινόμενο της παλίρροιας που ανεβοκατεβάζει και ανακατεύει τα νερά. Προσωπικά καθαρότερα νερά από τα νερά του Ιονίου δεν έχω δει πουθενά. Οι παραλίες πάντως της είναι ʼπαικτες.
Από την άλλη η ποικιλία του βυθού είναι άλλο πράγμα. Ακόμα και μετά το τσουνάμι βλέπεις τη θάλασσα νάναι γεμάτη από ζωη. Πάρτε μάσκα οπωσδήποτε και αναζητήστε καραβάκι να σας πάει σε μέρος για snorkeling.
Sa bai dee-kap  :sunglasses:
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
εγω περναω απο κει απο το 1977 και εχω διαπιστωσει τα παρακατω
μπανγκοκ πρεπει καποιος να μεινει οπωσδηποτε να κανει τις τρελλες του και να δει και 5 πραγματα
παταγια μονο για μια ημερησια αντε 1 διανυκτερευση το πολυ
πουκετ επειδη δεν ειναι κοντα αν πας καθεσε 3 μερες και πολυ λεω
κο σαμουι ωραιο νησι και πολυ ενδιαφερον να πας με ενα ωραιο νινι
οταν πας ομως για πρωτη φορα δεν προλαβαινεις να τα κανεις ολα και να πας παντου
Σύντροφε,
        συμφωνούμε απόλυτα (ακόμα και στην ηλικία από ότι καταλαβαίνω). Γράψε καμιά εμπειρία σου για να ανταλλάξουμε απόψεις.
 

APSOGOS

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2006
Μηνύματα
122
Like
0
Πόντοι
1
Φιλοι συναγωνιστες συναδελφοι ΑΒΕ!!!!!!

Μετα απο μια αποτυχημενη προσπαθειας σφηνοματος ενος πιπινιου και προσπαθοντας να σκοτωσω μερικες ωρες διαβαζοντας ταξιδιοτικες εμπειριες συναδελφων κόλησσα στο συγκεκριμενο  thread. Λοιπον αποφασησα με συνοπτικες διαδικασιες μαλιστα να κανω αιματηρεσ οικονομιες (αρχιζω ραβοντας τις τσεπες των παντελονιων  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:) ωστε τον οκτωμβριο να μου κανω ενα δωρο για τα γενεθλεια μου ενα μαγευτικο 10ημερο. Θα παρακολουθω απο τουδε και στο εξης αδιαληπτος και αδιακοπτος τισ οποιες προσθεσεις ωστε να παω αρτια προετιμασμενος. Σας ευχαριστω ολους για τις οποιες πληροφοριες εχετε δοσει και φυσικα ολες σας οι εμπειριεσ ειτε αρνητικες ειτε θετικες θα βοηθησουν ολους εμας να κανουμε την ζωη μας εκει πιο ευκολη αλλα και πιο ευχαρηστη.   
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
δε νιωθω και πολυ καλα που εχω παει μονο στην πατταγια, σε προηγουμενα ποστ εχω εξηγησει τους λογους.  παντως ειναι οπως την εχω περιγραψει εγω και οι αξιοτιμοι λατρεις της ταυλανδης. εχει δηλαδη και τα κακα της και τα "καλα" της,  τα καλα της τα φανταζεσται...  εμενα παντως μου αρεσει, φιλος σε προηγουμενο ποστ ειπε "συνεχες ψωνισμα" για πηδημα και διαλειματα για φαγητο και τουαλετα..  εμενα μου αρεσει  υπαρχει καποιος απο τους bourdela.com που να μην του αρεσει ?  ΡΩΤΑΩ
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
Κώστα αφού περνάς καλά τίποτα άλο δεν έχει σημασία. Εξάλλου νομίζω ότι συμφωνούμε όλοι όσοι έχομε πάει ότι η Παττάγια είναι μοναδική για σεξοτουρισμό. Απλά όπως είπε και ο σ.lordjim και συμφωνώ μαζί του η Ταυλάνδη δεν είναι μόνο Παττάγια. Και αφού σ΄αρέσει αυτή η χώρα και οι άνθρωποί της πιστεύω ότι πρέπει και αξίζει να γνωρίσεις και τα άλλα της πρόσωπα.
Α πόσταρε και καμία φωτό να χαρεί το στερημμένο ματάκι μας  :o.
 
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom