Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

ZAICHIK

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2007
Μηνύματα
254
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπερα απο Παταγια. Τελικα παω Δευτερα Koh Samet που ειναι κοντα. Για 5 μερες. Θελω οπωσδηποτε Hotel me Wireless. Μετα επιστροφή στα πατρια εδαφη. Σημερα νοικιασα και μηχανακι 400Βατ οι 2 μερες. Και 1000 η εγγυηση. Kολυμπησα και στα βρωμονερα σημερα, ομως εμαθα για ξενοδοχεια με πισινα οπου μπορω κολυμπω και ηλιοθεραπεια, με μονη υποχρεωση να παρω κατι απο μπαρ πισινας. ΚωσταF16 εντοπισα καλυτερο μερος απο το Lucifer. Malin, ντισκο, οι γκομενες μεσα δεν παιζοντουσαν. Στις εστειλα και με email. 70-100 μετρα μετα Lucifer. Ειναι αυτη δεξια που ανεβαινεις με τις κυλιομενες σκαλες. Ase που τωρα στο Low Season η αναλογια ειναι 30 γυναικες - 1 ανδρας. Σημερα παω παλι εκει
 

ZAICHIK

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2007
Μηνύματα
254
Like
0
Πόντοι
1
Λοιπον τοσες μερες δεν ειδα κανεναν μεθυσμενο, κανεις δεν με πειραξε στον δρομο οπου κυκλοφορουσα με την κοπελα με τα ποδια μετα τις 3 το πρωι, πληρης ασφαλεια, και κατι που στην Ελλαδα ουτε σκεφτονται το κανουν... Ελεγχος ταυτοτητων παντου για να μην μπαινουν ανηλικες στα μαγαζια. Βεβαια εκανα αυτο που με συμβουλευσες να μην κανω ΚωσταΦ16. Την πρωτη που γνωρισα, στην πρωτη που μιλησα και μου αρεσε, κολλησα μαζι της, τωρα συζουμε στο ξενοδοχειο, και αρχιζω βλεπω τα μωρα τριγυρω, ομως δεν μου κανει καρδια της πω τερμα, αφενος λογω χαρακτηρα μου, αφετερου επειδη συντονιστηκαμε απολυτα στο σεξ. Αλλα ουτε σε go go bar εχω παει που δεν με αφηνει, ουτε βεβαια σε μασατζιδικο. Ετσι για παρηγορια κανω καθε μερα oil massage με 300 Βατ να μου περνα καημος. Και αυτη περιμενει απεξω.
 

Barone

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
403
Like
6
Πόντοι
1
η φτηνοτερη περιοδος να πας ειναι νοεμβριο η μαρτιο απριλιο
για μενα ειναι καλυτερα γιατι εχει λιγοτερη ζεστη αλλα και περισσοτερες τροπικες βροχες
Low season ειναι τον μαρτιο- απριλιο αν καταλαβα καλα οπου εχει περισσοτερες βροχες αλλα και λιγοτερη ζεστη???
 

Barone

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
403
Like
6
Πόντοι
1
Λοιπον τοσες μερες δεν ειδα κανεναν μεθυσμενο, κανεις δεν με πειραξε στον δρομο οπου κυκλοφορουσα με την κοπελα με τα ποδια μετα τις 3 το πρωι, πληρης ασφαλεια, και κατι που στην Ελλαδα ουτε σκεφτονται το κανουν... Ελεγχος ταυτοτητων παντου για να μην μπαινουν ανηλικες στα μαγαζια. Βεβαια εκανα αυτο που με συμβουλευσες να μην κανω ΚωσταΦ16. Την πρωτη που γνωρισα, στην πρωτη που μιλησα και μου αρεσε, κολλησα μαζι της, τωρα συζουμε στο ξενοδοχειο, και αρχιζω βλεπω τα μωρα τριγυρω, ομως δεν μου κανει καρδια της πω τερμα, αφενος λογω χαρακτηρα μου, αφετερου επειδη συντονιστηκαμε απολυτα στο σεξ. Αλλα ουτε σε go go bar εχω παει που δεν με αφηνει, ουτε βεβαια σε μασατζιδικο. Ετσι για παρηγορια κανω καθε μερα oil massage με 300 Βατ να μου περνα καημος. Και αυτη περιμενει απεξω.
αχχχχχχχ zaichik και σου ειπανε προσεχεεεεεεεεεεε,,,,,
στειλε φιλε και εδω στο σαιτ τις φωτο, μην μας αφηνεις παραπονεμενους!!!!!!!!!
 

ZAICHIK

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2007
Μηνύματα
254
Like
0
Πόντοι
1
Συμπερασματικα, το καλυτερο μερος δεν ειναι τα μπαρακια ή τα στριπτιζαδικα, αλλα οι ντισκο που μαζευονται τα μοναχά, ανεξαρτητα κουκλιά, οπου το παιχνιδι ειναι ανετο, ολοι οι γνώστες της Παταγιας εκει πανε για κτυπημα απο οτι καταλαβα, αφου και μετα τις 1, μαζευονται απο τα μασατζιδικα και μετα τις 2 απο τα μπαρακια τα μωρα. Εγω βεβαια μονο βλεπω πλεον. Την αλλη φορα που θα ξερω, :headbang: θα το χειριστω αλλιως.
 

Barone

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
403
Like
6
Πόντοι
1
Συμπερασματικα, το καλυτερο μερος δεν ειναι τα μπαρακια ή τα στριπτιζαδικα, αλλα οι ντισκο που μαζευονται τα μοναχά, ανεξαρτητα κουκλιά, οπου το παιχνιδι ειναι ανετο, ολοι οι γνώστες της Παταγιας εκει πανε για κτυπημα απο οτι καταλαβα, αφου και μετα τις 1, μαζευονται απο τα μασατζιδικα και μετα τις 2 απο τα μπαρακια τα μωρα. Εγω βεβαια μονο βλεπω πλεον. Την αλλη φορα που θα ξερω, :headbang: θα το χειριστω αλλιως.
Διωχτη φιλαρακι.... ενταξει καλη καρδια αλλα ειπαμε, εχεις χωσει λεφτα σε αυτο σου το ταξιδι και ο χρονος δεν γυρνα πισω. Αμα επιστρεψεις θα χτυπας πραγματικα το κεφαλι σου!!!!
διωχτην.........
 

ZAICHIK

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2007
Μηνύματα
254
Like
0
Πόντοι
1
Βαρωνε δεν ξερω να στελνω PM και εαν μπορω κανω attach tis φωτογραφιες να σου στειλω απο χθεσινη ντισκο, θα το κοιταξω. Τωρα εδω ειναι 21.30, αυριο θα κοιταξω, εαν το θυμηθω βεβαια. Αν ο ΚωσταςΦ16 που του εστειλα, θελει και μπορει παρακληση ας σου στειλει
 

Barone

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
403
Like
6
Πόντοι
1
Βαρωνε δεν ξερω να στελνω PM και εαν μπορω κανω attach tis φωτογραφιες να σου στειλω απο χθεσινη ντισκο, θα το κοιταξω. Τωρα εδω ειναι 21.30, αυριο θα κοιταξω, εαν το θυμηθω βεβαια. Αν ο ΚωσταςΦ16 που του εστειλα, θελει και μπορει παρακληση ας σου στειλει
μην σπαταλας το χρονο σου φιλε!!! αφου εδωσες αδεια θα μας στειλει ο φιλος Κωστας!!! εσυ ασχολησου εκει, μαζεψε εμπειριες και υλικο και σε περιμενουμε για να μας τα διηγηθεις απο κοντα!!!!! τοτε που θα χτυπας το κεφαλι σου που εμεινες με την ιδια (ΑΣΤΕΙΕΥΟΜΑΙ)!!!
 

kostasbmw

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
801
Like
6
Πόντοι
6
barone
εννοω  φτηνα εισητηρια  αεροπορικα αλλα κατα κανονα σε πρακτορειο μπορει να πετυχεις μια εβδομαδα με πρωινο μπουφε + αεροπορικο 500 με 550 θα ριξω μια ματια και θα σου πω τι παιζει
οταν λεμε βροχες ειναι για λιγα λεπτα αλλα εντονες αλλα δεν ειναι τοσο τραγικα συνιθιζεις
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Για οσους ενδιαφερει το θεμα των εισιτηριων,επαναλαμβανω οτι οι τιμες παιζουν αναλογα τη περιοδο που θα πας,αλλα και ποσο νωρις θα κλεισεις το εισητηριο,αν πας μια περιοδο που υπαρχει μεγαλη ζητηση εισιτηριων.
Απο οσο εψαξα στα διαφορα φορουμς αλλα και ρωτησα ανθρωπους που εχουν παει πολλες φορες και μαλιστα σε διαφορετικες περιοδους,ολοι μου ειπαν το ιδιο πραγμα...Ολα ειναι θεμα "ζητησης"...
Φιλος πηγε περυσι 3 φορες και μου ειπε τα εξης.Πηγε πρωτη φορα τελη Μαρτιου,και πληρωσε 550 με Jordanian,κανοντας μια μικρη σταση στο Αμμαν 3-4 ωρων.Μετα πηγε Ιουνιο και πληρωσε 630 με Qatar.Τελος πηγε και στο τελος Αυγουστου και πληρωσε 1100 με Emirates μεσω Dubai.Ο Αυγουστος ειναι ισως ο ακριβοτερος μηνας.Για οσους ενδιαφερονται ομως για πακετο εισιτηρια -ξενοδοχειο,υπαρχει μια καλη προσφορα τον Αυγουστο σε ενα γνωστο τουριστικο γραφειο-ειδικευμενο για Ασια( για ευνοητους λογους δε μπορω να το αναφερω αλλα γουγληστε το).
10 μερες-7 διανυκτερευσεις+πρωινο,με Gulf Air,γυρω στα 900 ευρω με φορους..
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
marine  τη λενε τη ντισκο zaichik, σε λιγες ωρες θα σας πω φασεις απο εκει,  τι μας κανεις τωρα, και προσπαθουσα να ξεχασω...
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
Την πρωτη που γνωρισα, στην πρωτη που μιλησα και μου αρεσε, κολλησα μαζι της, τωρα συζουμε στο ξενοδοχειο, και αρχιζω βλεπω τα μωρα τριγυρω, ομως δεν μου κανει καρδια της πω τερμα, αφενος λογω χαρακτηρα μου, αφετερου επειδη συντονιστηκαμε απολυτα στο σεξ. Αλλα ουτε σε go go bar εχω παει που δεν με αφηνει, ουτε βεβαια σε μασατζιδικο. Ετσι για παρηγορια κανω καθε μερα oil massage με 300 Βατ να μου περνα καημος. Και αυτη περιμενει απεξω.
Ax σύντροφε, την πάτησες. :headbang: Εγώ σας τάλεγα ότι είναι ζηλιάρες και δεν ξεκολλάνε από πάνω σας. δεν πειράζει φρόντισε να κρατήσεις 2-3 μέρες για μπανκονκ για να ξεσαλλώσεις. Έτσι και αλλοιώς σε βλέπω και του χρόνου να ξανάρχεσαι.
Την μικρή θα την πάρεις μαζί σου στο Ko-samet ? Θάλεγα ναι (ή ευκαιρία να βρεις κάποια άλλη) γιατί δεν νομίζω τώρα να βρείς κοπέλλες και μπαρ εκεί (κάποτε είχε , αλλά ευτυχώς το κάναν εθνικό πάρκο και τη γλύτωσε).
Πάντως έκανες καλή επιλογή νησιού καθώς είναι πανέμορφο. Θυμάμαι τόχα γυρίσει όλο με τα πόδια κάποτε (νοικιασε μηχανάκι). Έχει δεκάδες πανέμορφες παραλίες , αν και από ότι θυμάμαι η diamont beach , έχει αρκετό κόσμο. Εμένα μάρεσε η παραλία Ao prao αν και κάπως απώμερη. Έχει και μια λίμνη στο κέντρο του νησιού μες τη ζούγκλα, που ήταν υπέροχη. δεν ξέρω όμως αν έχει δρόμο για εκεί ή αν θα πρέπει να πεζοπορήσεις στη ζούγκλα. Αξίζει όμως.Πάρε μάσκα και βατραχοπέδιλα.
Περιμένω ¨ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ εντυπώσεις σου από εκεί.
sa wat dee-kap  :sunglasses:
 

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.664
Like
72
Πόντοι
16
Λοιπον, Επιτρεψτε μου να σας διηγηθω μια ιστορια οπως μου τη διηγηθηκε και εμενα καποιος νεος ρεπορτερ της τοτε κρατικης τηλεορασης (ΕΡΤ), τωρα αρκετα γνωστος και μεγαλος  μεσα στο αεροπλανο της Ολυμπιακης γυρνωντας απο Μπανκοκ πριν 22 περιπου χρονια εχοντας παει για ρεπορταζ για αυτο ακριβως το θεμα.
Για να βοηθησω να καταλαβετε πρωτα μερικα ιστορικα στοιχεια.
Κατα τη διαρκεια του πολεμου του Βιετναμ οι αμερικανοι ειχαν δημιουργησει μια βαση στη Βορειο Ταυλανδη (CHIANG MAI) οπου εκπαιδευαν για περιπου 1 μηνα τους στρατιωτες τους πριν πανε στο Βιετναμ ωστε να συνηθισουν στις κλιματολογικες συνθηκες της περιοχης.
Επισης θελοντας να βρουν μια περιοχη ωστε να πηγαινουν οι στρατιωτες που πολεμουσαν στο Βιετναμ οταν επαιρναν αδεια καθως και οσοι τελειωναν τη θητεια τους και επροκειτο να γυρισουν πισω στην Αμερικη, βρηκαν ενα μικρο ψαροχωρι κοντα στη Μπανκοκ (το μονο αεροδρομιο τοτε) με οδικη προσβαση την Πατταγια.
Στα μεσα περιπου της δεκαετιας 60 υπηρχε μια κοπελλα απο τη Καλαματα (ας τη πουμε ΚΑΤΕΡΙΝΑ) παντρεμενη με εναν Αμερικανο ταγματαρχη οταν αυτος υπηρετουσε στην Ελλαδα, ο οποιος μετα σταλθηκε στο Βιετναμ.
Καποια στιγμη ο ταγματαρχης εστειλε ειδοποιηση στη Κατερινα οτι σε λιγο θα τελειωνε η θητεια του στο Βιετναμ και της εστελνε τα εισητηρια να παει στη Ταυλανδη στη Πατταγια οπου υποχρεωτικα θα εμενε 1 μηνα και μετα θα επεστρεφαν μαζι στην Αμερικη.
Πραγματι η  ΚΑΤΕΡΙΝΑ πηγε στη Πατταγια να συναντησει τον αντρα της αλλα τοτε εμαθε πως ειχε σκοτωθει στο Βιετναμ 10 ημερες πριν. Ετσι βρεθηκε χηρα και χωρις λεφτα σε μια χωρα που ουτε Αγγλικα δεν μιλαγανε σχεδον.
Εχοντας καποιο χρονο για να τακτοποιησει ολες τις γραφειοκρατικες διαδικασιες σχετικα με τον αντρα της προσεξε οτι ολοι αυτοι οι στρατιωτες που ερχοντουσαν για διακοπες εδω ειχαν και λεφτα και διαθεση να πιουν και να βρουν κοριτσια ( κατι που ειχαν συνηθησει ηδη στο Βιετναμ) και εχοντας ακουσει για τη περιφημη τοτε ΤΡΟΥΜΠΑ στο Πειραια ( με την αφιξη του Α. Στολου) σκεφτηκε και ανοιξε ενα Bar με κοριτσια και εχοντας και την υποστηριξη των Αμερικανων λογω του οτι ηταν χηρα Αμερικανου στρατιωτικου η δουλειες αρχισαν να πηγαινουν πολυ καλα ωστε να ανοιξει 2-3 bar ακομη.
Δηλαδη και εδω το Ελληνικο επιχειρηματικο δαιμονιο ειχε τη πρωτια με αποτελεσμα η ΚΑΤΕΡΙΝΑ να ειναι η ιδρυτρια της Πατταγια οπως τη ξερουμε σημερα.
Τελικα η ΚΑΤΕΡΙΝΑ γνωρισε και παντρευτηκε εναν αλλο Αμερικανο στρατιωτικο και πουλησε ολα τα μαγαζια της και πηγε να ζησει στην Αμερικη.
Δεν σας ζηταω να πιστεψετε την ιστορια αυτη, ουτε εγω τη πιστευω, αλλα την αναφερω πιο πολυ σαν μυθο οπως ακριβως την ακουσα τοτε.

 

ZAICHIK

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2007
Μηνύματα
254
Like
0
Πόντοι
1
ΚωσταΦ, ειχες δικιο Μαριν την λενε την Ντισκο, αλλα η Ταυλανδη, που την ρωτησα τοσες φορες, με την προφορα της αλλιως μου την ελεγε. Λοιπον γυρισα νωρις, αυριο παω να δω ελεφαντες και τιγρεις, εκδρομη. Εβγαλα φωτογραφιες της δικιας σου στο Lucifer, στις στελνω με email. Σημερα ομως ανεβασαν επανω 2 ρωσιδες που χορευαν κατω, πελατισσες και δυστυχως την ισοπεδωσαν (χορευτικα, εμφανισιακα ιδιο επιπεδο). Θα κανω και καποιες παρατηρησεις ως ανταποκριτης
 

ZAICHIK

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2007
Μηνύματα
254
Like
0
Πόντοι
1
ΑΑΑ τσακωθηκα και εξ αιτιας σου, διοτι για να πιασω καλες φωτογραφιες τραγουδιστριας, με το κουνημα που εκανε συνεχεια τα μαλλια της μπροστα επιανα, αναγκαστηκα βγαλω με ψηφιακη καμμια 30αρια, πιασω και ρωσιδες επανω πιστα και η Ταυλανδή τα πηρε στο κρανιο. Διοτι προσπαθουσα 1 ωρα τα καταφερω. Με τον τσακωμο επιταχυνθηκε και επιστροφη ξενοδοχειο. Επισης ο καιρος μια χαρα ουτε βροχες μονο συννεφια που και που
 

ZAICHIK

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2007
Μηνύματα
254
Like
0
Πόντοι
1
Λοιπον εκατσα σε καφε στο walking street κανενα 2ωρο και εκοβα βολτες καμμια ωρα ακομη. Γιατι οι Ταυλανδοι δεν εχουν μπραβους στα μαγαζια (πορτα)? γιατι δεν πλακωνουνε τους τουριστες στο ξυλο οπως κανουμε εμεις? γιατι δεν τους ποτιζουνε μπομπες? γιατι δεν κοιτανε κλεψουνε και εχει παντου καταλογους? γιατι δημοσιογραφοι δεν βριζουνε για κατασταση ακολασιας? γιατι δημαρχοι δεν βγαζουν ανακοινωσεις εναντιον των τουριστων? Εμεις δηλαδη που διωξαμε ολους του τουρσιτες απο το Φαληρακι της Ροδου και 4 χρονια δεν εχει πατησει κανεις ειμαστε κοροιδα? Εμεις ειμαστε Ελληναρες! Μπορει να εχουμε τωρα αδεια μαγαζια και αδεια ξενοδοχεια, αλλά δεν πειραζει...!! Εκνευριζομαι με Ταυλανδους που γινεται τεραστια ανοικοδομηση στην Παταγια, παντου κτιζονται τεραστια συγκροτηματα κατοικιων, και δεν εχουν εναν Ευαγγελατο και εναν Τριανταφυλοπουλο να φωναξει για ξεπλυμα χρηματος, διαφθορα κλπ. Μαζευουν ολο το χρημα, ενω εμεις οι Ελληναρες δεν το εχουμε αναγκη για αυτο το διωξαμε..... αυτα τα ολιγα....
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
zaichik να ξερεις οτι οι ταυλ. το ρο το λενε λο,  τεσπα, καλο κλαμπακι το μαριν, αλλα το λουσιφερ καλυτερο, θυμασαι τα σορτσακια τα τζιν ξεφτισμενα με το κοκκινο κορδονι στο πλαι?  ειναι η τελευταια λεξη της μοδας για τα ταυλανδεζακια.. ειχα ψωνισει και εγω μωρο με τετοιο σορτσακι, τη NUN, τρελλο ξεκολακι, λιγο ψηλο αλλα κορμαρα, δεν ξερω τι επαθα αλλα εκεινη τη μερα ηθελα οπωσδηποτε ξεκωλο, ηταν με μια φιλη της ,τις πετυχαμε στον πεζοδρομο να περπατανε γρηγορα για να πανε στο λουσιφερ να χορεψουν, κι εμεις απο πισω τους σφαιρα, και εξω απο τις τουαλετες, την προλαβα και την σκουντησα στον κωλο, χορεψαμε πολυ εκεινο το βραδυ και μετα στο δωματιο ειχα αποφασισει για πηδημα το πρωι, αλλα η NUN ειχε αλλη γνωμη, ανταποκριθηκα βεβαια, αλλα οχι για πολυ ωρα, ισως δεν με εφτιαξε πολυ το ξεκωλο στυλ, προτιμω τις μπεμπε συνεσταλμενες χωρις πολλα αξεσουαρ πανω τους, και κυριως να ειναι αρκετα παθητικες στο κρεβατι, με δαγκωματα σφιξιμο ποδιων και ανεβασμα απο πανω μου ψιλοξενερωνω, με πιανουν τα γελια και αποσυντονιζομαι, ας ειναι ομως, θα μεινει και αυτη στο μυαλο μου και στο σκληρο μου δισκο. να προσθεσω οτι ειχε σκουλαρικι στη μυτη και στο δοντι, και ηταν μεγαλουτσικη, 24 χρονων..
 

ZAICHIK

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2007
Μηνύματα
254
Like
0
Πόντοι
1
ελα σου φορτωνω φωτογραφιες, και στα στελνω, σε 10 λεπτα δες εμαιλ σου
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
να ευχηθω στον zaichik καλο υπολοιπο στην ταυλανδη, να του υπενθυμησω οτι πρεπει καποιες μερες να γνωρισει και αλλες κοπελες,και να τον ευχαριστησω για τις φωτο απο την τραγουδιστρια, εγω την εχω μονο στο κινητο και φωτο ,και video.
θελω επισης να πω για αλλη μια φορα οτι καθε ειδους πληροφορια για την ταυλανδη πρεπει να αναφερεται στο φορουμ, και οχι σε πμ. το οτι το θεμα εχει τιτλο " ταυλανδη σεξ τριπ" δεν εχει σημασια, γινονται "ελαφρες" περιγραφες για το σεξ, αλλα   κυριως οι πληροφοριες ειναι γενικου ενδιαφεροντος. φανταστειτε να γραφαμε ανατριχιαστικες λεπτομερεις απο τα πηδηματα, θα εχανε τη μαγεια της η ολη φαση.
διαβαζοντας για τον αυγουστο για το ποσο δυσκολο και  ακριβο ειναι το εισιτηριο, σκεφτομαι να το τρεναρω ως τελη σεπτ. η  τον οκτωβρη, καλυτερα τοτε γιατι θα εχω 20 μερες περιπου στη διαθεση μου και θα ειναι πιο χαλαρα, ετσι στο πουκετ οπωσδηποτε ( να μη με κραζει και ο lordjim ) πλακα κανω, και λιγο στην πατταγια γιατι ενα μερος της καρδιας μου ειναι εκει..   μεγαλος πειρασμος ειναι και το βιετναμ, εχουμε καιρο ακομα, το σιγουρο ειναι οτι ελαχιστοι θα ξερουν οτι ξαναπαω ταυλανδη, κι αυτο γιατι ο κοσμος ειναι ψιλοκακος ζηλευει και βαζει με το μυαλο του αλλα... θα σας εχει τυχει βεβαια τετοια φαση. απ την αλλη σε νομιζουνε για πλουσιο που πας τετοια ταξιδια, ξεχνανε ποσο κοστιζει ενα 2 μερο στο ναυπλιο, η κανονικες διακοπες το καλοκαιρι σε ελληνικο νησι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom