Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

ZAICHIK

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2007
Μηνύματα
254
Like
0
Πόντοι
1
KωσταΦ, οκ πηγα P P Massage. απο ξενοδοχειο μου δεν ειναι ουτε 200 μ (Jasmine Mansion). H δικια σου, Βανεσα 131 εις  αδεια. Επικεντρώθηκα στην φαινομενικα πιο ψηλή. Το 206, Μία (ή καπως ετσι). Απο κοντα δεν ηταν ουτε 1.55. Σου στειλω με εμαιλ τωρα φωτογραφιες (τις σεμνες ,οι αλλες κρατιουνται για προσωπικη χρηση). Μπορεις να τις στειλεις στους μηυμενους. Τωρα οσον αφορα την εμπειρια, σιγουρα άλλοι παλιοτερα θα την εχουν περιγραψει. Κοπελα εμοιαζε το διασκεδαζει, μεσα στην καλη χαρα. Παντως θα το χαρακτηριζα εμπειρια ζωης, κατι που μενει αξεχαστο. Μετα το μασαζ, δικια μου, εφερε, επιτελους, και κολλητη της για 1000 Βατ. Παμε για φαι (καβουρια και αστακους ως συνηθως), χορο και μετα βουρ στον πατσα, και οι 3. Εαν η αποδοση τους καλη, θα την παρω και την αλλη στην εκδρομη.
 

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.664
Like
72
Πόντοι
16
vonmakulis
To Casanova ειναι στη NANA PLAZA 2ος οροφος οπως ανεβαινεις στο τερμα αριστερα, αλλα εχει αποκλειστικα ladyboys εγχειρισμενα τα πιο πολλα εν αντιθεσει με το OBSESSIONS στον 3ο που δεν ειναι εγχειρισμενα.
Εαν δεν εισαι φαν τους συνιστω την αλυσσιδα των RAINBOWS που εχουν τις καλλυτερες γυναικες.
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
vonmakoulis τελικα στα κινεζικα μπουρδελα η κοπελα ηταν κινεζα η απλα ταυλανδ. ντυμενη γκεισα?  περασα και εγω μερα απο τσαινα ταουν, με τουκ τουκ , χαμος μικροπωλητες παντου.
π zaichik  αρχιζει και συμπαθει την πατταγια, σκληρο ναρκωτικο...
αν προλαβεις φιλε πηγαινε και στο dollhouse a go go λιγο μετα το λουσιφερ, ζητα την poui, και κερασε τη μια μπυρα, ειναι γλυκυτατο μωρακι, για υιοθετηση, μου χαρισε δυο απιστευτα πηδηματα, παρολο που ειναι μια σταλια...
πριν λιγο πεταξα κει την ορχιδεα που μας εδωσαν στην thai airways, την εδωσαν στις γυναικες, αλλα εμενα μου την εδωσε μια θεσσαλονικια που μιλαγαμε για την ταυλανδη 3 ωρες, αυτη ηταν εκει για εμποριο μεταξωτων υφασματων, ειχε ξετρελαθει με την chiang mai, να ναι καλα.
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
και τελειωνω τις περιγραφες με τις ταυλανδεζες με την TIF. σας ειπα για τις poui  nun  fon  yam  nut  tuktaa.
tif  λοιπον, τη γνωρισα στο λουσιφερ και αυτη, ενα βραδυ που δεν ηθελα να μαμησω και ειχε περασει η ωρα, ο φιλος μου εψαχνε και αυτος και μετα απο πολλα ψωνιστηρια βρηκε την tang mo, επρεπε να φυγουμε και επειδη στο "σκορ"  μου εριχνε δυο παραπανω, λεω δε γαμιεται, ας παρω μια στην τυχη και ας μην την πηδηξω, και γυρνωντας το κεφαλι δεξια βλεπω ενα μωρακι με τζινακι σχετικα ψηλη  με γκρι ζακετουλα και αβαφο , φυσικη ομορφια, οταν καταλαβε οτι τη βλεπω μου χαμογελασε ελαφρα, την πλησιασα και σα να την ηξερα χρονια της ειπα να ερθει μαζι μου, ηταν τελειως φυσικη ουτε ξεκωλο ουτε τιποτα, ετσι φυγαμε ,στο δρομο πηραμε ανανα ταυλ. πεπονι και μπανανες. να δοκιμασετε ανανα οσοι πατε, δεν εχει σχεση με αυτους που ξερουμε, φτανουμε στο ξενοδ. ξαπλωνω 15 λεπτα ως συνηθως και στελνω το μωρακι 23 χρονων για ντους, δεν ειχα αποφασισει ακομα τι θα εκανα, οταν βγηκε με την πετσετα και ξαπλωσε διπλα μου αλλαξα γνωμη, ηταν τοσο φιλικη και ειχε χαμογελο τελειο που ξεκινησα να βαλω μπρος τη μηχανη...
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
κοβω το ποστ στη μεση γιατι το σαιτ πεφτει και χανονται, οπως τωρα , το ξαναγραφω,
το δερμα της ηταν μεταξενιο, χαμογελο τελειο, μυριζε και ελαφρια ιδρωτιλα, πολυ ελαφρια, μου αρεσουν οι φυσικες μυρωδιες ,απο τις κολωνιες... λοιπον το μωρο ηταν ενας συνεσταλμενος πυραυλος ,ακουραστο αβιαστο χαλαρο, επι δυωρο τα εκανε ολα, την επομενη μου ειπε οτι ειχε δυο οργασμους...  εκανε και τελειο cif. στενη πολυ... αυτη η στενοτητα τους, με τρελαινει, την κρατησα δυο μερες ισον τρια πηδηματα, αλησμονητα, και το χαμογελο της , αυτα τα χαμογελα τους ΔΕΝ ΠΕΡΙΓΡΑΦΟΝΤΑΙ με τιποτα.. ηξερε και καλα αγγλικα δουλευε σε κινεζικο τουριστικο γραφειο στην μπανγκοκ, ηταν παντρεμενη  χωρισμενη με κινεζο, ειχε και παιδι, ετσι ειπε.
αυτα με την tif, 4 ωρες πριν την αναχωρηση την πηδαγα, δεν μπορουσα να αντισταθω, συγχωρεστε με..
 

ZAICHIK

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2007
Μηνύματα
254
Like
0
Πόντοι
1
χθες βραδυ πηγα σε live show (πιπες, λεσβιακα, σαδομαζοχιστικα (δερνοντουσαν με πλαστικους που...ς μεταξυ τους 2 κορμαρες), μια αλλη εβαζε σφυρικτα στο μ..ι της, αλλη σαπουνια κλπ). Πληρωσα 300 Βατ. Για 1 φορα καλα ηταν, ιδιαιτερα ,ο λεσβιακό. Διπλα ξενοδοχειο μου βρηκα το , με προσφορα δωματιου εως 31.10.2007, στα 650 Βατ. Πολυ καλη τιμή, και ωραια πισινα. Μεχρι 31.10 εχει γενικα, παντου, μεγαλες προσφορες. Χθες εκανε και μονος μου, επιτελους, αναζητηση για πηδηματα. Παντου, λογω μεγαλης προσφορας γυναικων και λειψυδριας ανδρων, δεν ζητανε πανω απο 1000 Βατ, η κοπελα για ολο το βραδυ, να μην πουμε ολη την ημερα. Εγω παντως βολευτηκα, αυριο, με το καλο, θα αραξω στο Koh Chang.
 

ZAICHIK

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2007
Μηνύματα
254
Like
0
Πόντοι
1
Να παρατηρησω επισης οτι πουθενα, καμμια κοπελα δεν σου φορτωνεται για ποτα, κερασματα κλπ. Εαν θελεις δινεις, εαν οχι, παλι με το χαμογελο. Παρατηρουσα γενικα γυρω μου και με εντυπωσιασε, παντα εγω ρωτουσα ποσο, καμμια δεν μου ειπε παρε με για πηδ...α. Στα μπαρακια ειναι 300 Βατ για μαγαζι και στις go go bar (κατι σαν στριπτιζαδικα) 600 Βατ το μαγαζι. Παντως, οπως ειπανε και οι παλιοι, καλυτερα οι ντισκο, και παιχνιδι κανεις, και μεγαλη δυνατοτητα επιλογης εχεις και δεν δινεις στο μαγαζι νταβατζηληικι. Επισης, στη ντισκο Marine, μεσα τουαλετες, ηταν αρκετα αγορακια και σου προσφερανε επιτοπου πιπα για .... (δεν ξερω, δεν ρωτησα). Παντως δεν πρεπει να ηταν ακριβα, εως οτου πλυνω χερια και μου κανουν με το ζορι μασαζ στον ωμο για κανενε 5λεπτο (20 Βατ), 2 πιπωσανε.
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
zaichik,  μην μιλας ποτε για χρηματα με τις κοπελες, χαλας το κλιμα, αν δε μιλησεις για λεφτα δε μιλανε ουτε αυτες εννοηται, οποιος δε μιλαει για λεφτα εννοηται οτι ειναι γνωστης της καταστασης και των τιμοκαταλογων, ετσι δεν θα σου ζητησουν και πολλα, αν ξεκινησεις "ποσα θες" κτλ, σε εχουν για ασχετο και αρχιζουν τα δυχιλιαρα . να αφηνεις να εννοηθει οτι αν κανει καλο σεξ θα παρει και πιο πολλα, ολες κανουν βεβαια, ετσι λοιπον αχνα για λεφτα, εγω δεν τα ανεφερα ποτε, και αν καμια μου ελεγε σπανια  "ποσα θα μου δωσεις" της απαντουσα "no problem". και πεταγε απο τη χαρα της, καλες συνενοησεις,
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
88 και σημερα μεινανε...Με τις περιγραφες που κανετε δε κρατιεμαι... :boff:
 

kosats

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2007
Μηνύματα
289
Like
0
Πόντοι
1
88?...νεοοοοος!και εγω ετοιμαζομαι για μεσα ιουλιου..κατ'αρχας καλως σας βρηκα και μπραβο στα παιδια για τις πληροφοριες.εχω βγει στην γυρα στους γνωστους μου για να ψησω να ερθει κανενας παρεα κατω.αλλιως μονος και ψαρωμενος και αλλιως με παρεακι.απ'οτι εχω καταλαβει μεχρι στιγμης θελω γυρω στα 1000 ευρω για αεροπορικα-διαμονη (10 μερες),γυρω στα 1000μπατ/νυχτα (22ευρω) για την "ξεναγο"  :jerking: και το ποσο για διατροφη ασημαντο!δηλαδη με 1500ευρω εισαι πασας....? :think:κανεις και τα σπα σου και τα ψωνια σου...οπου κανω λαθος ενημερωστε με γιατι θα κλεισω εισιτηρια μεσα ιουνιου και υπολογιζω μεχρι και τα ποτα που θα πιω...νες για φραππε θα παρω απο δω!ελληναρας γαρ  :dancing:
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
vonmakulis To Casanova ειναι στη NANA PLAZA 2ος οροφος οπως ανεβαινεις στο τερμα αριστερα, αλλα εχει αποκλειστικα ladyboys εγχειρισμενα τα πιο πολλα εν αντιθεσει με το OBSESSIONS στον 3ο που δεν ειναι εγχειρισμενα.
Εαν δεν εισαι φαν τους συνιστω την αλυσσιδα των RAINBOWS που εχουν τις καλλυτερες γυναικες.
Σύντροφε ευχαριστώ για τις πληροφορίες. Θα τα ελέγξω προσωπικά στο μέλλον.
Τα RAINBOWS γνωστά και τσεκαρισμένα.
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
kosats  σωστα τα΄λες, και μονος σου να πας no problem, εμενα το ονειρο μου ειναι να παω μονος μου, αν δε μιλας και ελληνικα τοτε "εισαι αλλου" εντελως,   διαβασε καλα το θρεντ και ορμα,  φραπε θα βρεις και εκει, παμφθηνο, τους ανακαλυψε ο κολητος μου, τωρα θα σου ελεγα να κανεις και μια βολτιτσα στην αμαρτωλη παταγια, αλλα οπου και να πας παραδεσος με ουρι ειναι..
ο συντροφος zaichik παει για νησια σημερα, καλα να περασεις φιλε, σε ζηλευουμε ,αλλα κανουμε υπομονη, θα ξαναγυρισει ο τροχος...
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
η dia , αχ  dia
 

Συνημμένα

  • 100_1088.jpg
    100_1088.jpg
    27,6 KB · Εμφανίσεις: 70
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
συναγωνηστες τα καταφερα, μικρυνα τις ταυλανδεζες μου και ετσι χωρανε στο σαιτ,  δεν νομιζω να εχω παραβει τους κανονες του φορουμ, αν ναι ας μου το πουν, αργοτερα θα υπαρξουν και αλλες
 

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.664
Like
72
Πόντοι
16
KostaF16
Φιλε σε παω με 1000!!
Μου θυμιζεις τα νειατα μου.
ΝΑΣΑΙ ΚΑΛΑ να χαιρεσαι τα ταξειδακια.
Και ακου τη συμβουλη μου για BALI, περισυ βγαζανε προσφορες απο εδω 800 Ε ολα πληρωμενα για 15 μερες, Φιλε αμα πας εκει θα ξεχασεις τη Πατταγια.  :dancing:
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
πειτε μου τωρα, τετοια τοπια που θα βρειτε στον πλανητη ?
 

Συνημμένα

  • sait.jpg
    sait.jpg
    56,9 KB · Εμφανίσεις: 65
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
αυτα για την ωρα, οπως καταλαβατε τα μωρα ειναι μεσα στην καυλα και μην σας φαινεται παραξενο, και ποζαρουν συνεχως με ευχαριστηση, εχω και πιο τολμηρες φωτο, αλλα δεν θελω να μου ματιασετε το εργαλειο...
 

Συνημμένα

  • dia ,  thai lady.jpg
    dia , thai lady.jpg
    30,3 KB · Εμφανίσεις: 91

panagis

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2007
Μηνύματα
219
Like
0
Πόντοι
1
dia το κλειδι στην οικονομια!!!!!!!
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
αυτη ειναι η NIG, απο το προηγουμενο ταξιδι το φεβ.  στην πρωτη φωτο ειναι και η παραλια της πατταγια.  το μωρο αυτο εβγαζε τρελλους αναστεναγμους, κυριλε σε ολα της, και παντα η πιο καλοντυμενη, ευγε κοριτσι μου, κρατα τις σημαιες παντα "ψηλα"
 

Συνημμένα

  • 100_0786.jpg
    100_0786.jpg
    88,7 KB · Εμφανίσεις: 111
  • 100_0788.jpg
    100_0788.jpg
    78,1 KB · Εμφανίσεις: 108
  • 100_0789.jpg
    100_0789.jpg
    52 KB · Εμφανίσεις: 114

kosats

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2007
Μηνύματα
289
Like
0
Πόντοι
1
παμε να μεινουμε κατω!!!α ρε ζωαρα που κανουνε!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom