Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (1 μέλη και 12 επισκέπτες)

ntinos20

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2010
Μηνύματα
227
Like
0
Πόντοι
1
Εντάξει ας μη το παρακανουμε με το 1 μετρό νερό, στη
Ws πάντως περπατουσαν όλοι με σαγιοναρες και ξυπολητοι.
Με τον teo (droser) βγαίνουμε κάθε βράδυ
Μάλλον στη buakhao που μένει δημιουργήθηκε ποτάμι
Εδώ και μια βδομάδα βρέχει κάθε νύχτα παντως

Μαλιστα, ελπίζω να καλυτερέψει το επόμενο 10ημερο μην ειμαι τοσο γκαντεμης, καθε βράδυ βροχη !:S

Τις πρωινες ωρες ειναι οκ ο καιρός?
 

ntinos20

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2010
Μηνύματα
227
Like
0
Πόντοι
1
Παιδιά φθανω bkk δευτερα 15:15 μεσημερι και λεωφορείο απο bell travel έχει 4 το οποιο δεν βλέπω να το προλαβαινω μεχρι να ξεμπερδεψω, λέτε να χάσω και το τελευταιο των 6? μετά τι επιλογές έχω αν το χάσω?
 

geo70

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.079
Like
58
Πόντοι
16
Παιδιά φθανω bkk δευτερα 15:15 μεσημερι και λεωφορείο απο bell travel έχει 4 το οποιο δεν βλέπω να το προλαβαινω μεχρι να ξεμπερδεψω, λέτε να χάσω και το τελευταιο των 6? μετά τι επιλογές έχω αν το χάσω?

Το πιο πιθανόν είναι να προλάβεις και το 16:00 , στη χειρότερη περίπτωση οι αποσκευές βγαίνουν σε 20-30` , πάντως υπάρχει κι άλλη μία εταιρία (δίπλα στη bell και δεν έχει site για booking) , πιό φτηνή μάλιστα (αν θυμάμαι καλά 125 baht) , έχει μέχρι τις 20:00 αλλά δεν σε πηγαίνει στο ξενοδοχείο σ`αφήνει περιφερειακά και μετά ταξί ...
 

paomak20

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
203
Like
54
Πόντοι
1
Υπάρχει και το κρατικό υπεραστικό
Λογικά προλαβαινεις και το 4 της bell απλώς εντόπισε που είναι ώστε μόλις πάρεις τα
Πράματα σου να πας αμέσως
Ένα επίπεδο κάτω θα κατέβεις gate 8 θα βρεις
 

Επισκέπτης
Το πιο πιθανόν είναι να προλάβεις και το 16:00 , στη χειρότερη περίπτωση οι αποσκευές βγαίνουν σε 20-30` , πάντως υπάρχει κι άλλη μία εταιρία (δίπλα στη bell και δεν έχει site για booking) , πιό φτηνή μάλιστα (αν θυμάμαι καλά 125 baht) , έχει μέχρι τις 20:00 αλλά δεν σε πηγαίνει στο ξενοδοχείο σ`αφήνει περιφερειακά και μετά ταξί ...
Καλα ρε σεις...τσιγγουνευεσθε να δωσετε ενα χιλιαρικο παρα πανω να κατεβετε σαν ανθρωποι με ταξι...τραβιεστε με τα Bell  και δεν ξερω τι αλλα κωλολεωφορεια....και μετα κατω πληρωνετε ασυστολα τις πουτανιτσες 4 και 5 χιλιαρικα!!!!!τι να πει κανεις.......
 

geo70

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.079
Like
58
Πόντοι
16
Καλα ρε σεις...τσιγγουνευεσθε να δωσετε ενα χιλιαρικο παρα πανω να κατεβετε σαν ανθρωποι με ταξι...τραβιεστε με τα Bell  και δεν ξερω τι αλλα κωλολεωφορεια....και μετα κατω πληρωνετε ασυστολα τις πουτανιτσες 4 και 5 χιλιαρικα!!!!!τι να πει κανεις.......

Συμφωνώ , παρόλα αυτά η πληροφορία δίνει επιλογές στον κάθε ενδιαφερόμενο !!!
 

Mykonos

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2010
Μηνύματα
271
Like
0
Πόντοι
1
Το πιο πιθανόν είναι να προλάβεις και το 16:00 , στη χειρότερη περίπτωση οι αποσκευές βγαίνουν σε 20-30` , πάντως υπάρχει κι άλλη μία εταιρία (δίπλα στη bell και δεν έχει site για booking) , πιό φτηνή μάλιστα (αν θυμάμαι καλά 125 baht) , έχει μέχρι τις 20:00 αλλά δεν σε πηγαίνει στο ξενοδοχείο σ`αφήνει περιφερειακά και μετά ταξί ...


... Το Φεβρουάριο μου πήρε 2 ώρες να περάσω από immigration ...  :tickedoff: ... Μου είχε μαζέψει τη βαλίτσα η ασφάλεια του αεροδρομίου αφού είδαν ότι γυρνούσε συνέχεια και δεν τη μάζευε κανείς ...  :sunglasses: ... Πάλι καλά που δεν την τσίμπησε κανένας γιατί δεν μου έχουν ελέγξει ποτέ τις αποσκευές στην Ταϊλάνδη ...  :huh: ... Η Bell σε πάει πιο γρήγορα και από το ταξί ...  ;) ...  Άσε που άμα πετύχεις κάνα μαλάκα ταρίφα παίζει να φας καμιά ώρα να βρεις το ξενοδοχείο αν δεν γνωρίζεις εσύ πως να πας ...  :idiot:
 

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.664
Like
72
Πόντοι
16
Καλα ρε σεις...τσιγγουνευεσθε να δωσετε ενα χιλιαρικο παρα πανω να κατεβετε σαν ανθρωποι με ταξι...τραβιεστε με τα Bell  και δεν ξερω τι αλλα κωλολεωφορεια....και μετα κατω πληρωνετε ασυστολα τις πουτανιτσες 4 και 5 χιλιαρικα!!!!!τι να πει κανεις.......

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :thumbsup:
 

geo70

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.079
Like
58
Πόντοι
16
... Το Φεβρουάριο μου πήρε 2 ώρες να περάσω από immigration ...  :tickedoff: ... Μου είχε μαζέψει τη βαλίτσα η ασφάλεια του αεροδρομίου αφού είδαν ότι γυρνούσε συνέχεια και δεν τη μάζευε κανείς ...  :sunglasses: ... Πάλι καλά που δεν την τσίμπησε κανένας γιατί δεν μου έχουν ελέγξει ποτέ τις αποσκευές στην Ταϊλάνδη ...  :huh: ... Η Bell σε πάει πιο γρήγορα και από το ταξί ...  ;) ...  Άσε που άμα πετύχεις κάνα μαλάκα ταρίφα παίζει να φας καμιά ώρα να βρεις το ξενοδοχείο αν δεν γνωρίζεις εσύ πως να πας ...  :idiot:

Καλά κάτι Αυστραλοί που έμεναν στο ίδιο ξενοδοχείο (Pattaya Bay Resort) , πήραν ταξί απο αεροδρόμιο και ο ταρίφας αφού γυρνούσε επί 30` μέσα στη πατάγια στο τέλος ρώτησε έναν αστυνομικό για να το βρεί ! Γενικά απο Bell εμεινα ευχαριστημένος , ως info υπάρχει και μία ακόμη εταιρία που σε παραλαμβάνει απο αεροδρόμιο με αυτοκίνητο , επιλέγεις μάλιστα απο 2 μοντέλα honda civic και 3 μοντέλα toyota . Οι τιμές ξεκινάνε απο 899 baht (ως 3 άτομα) και φτάνει στο βανάκι (ως 8 άτομα) γύρω στα 3000 ...στο τέλος του booking επιλέγεις κι αν θέλεις άντρα ή γυναίκα οδηγό !!! Αν βρω το site θα το postάρω ...
 

Love you sort time

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.161
Like
1.156
Πόντοι
216
Μιας και βλέπω ότι πολλοί το φυσάτε το χρήμα εδώ να δώσω και εγώ την πρόταση μου για την μεταφορά από το αεροδρόμιο της ΒΚΚ στο ψαροχώρι.Μεταφορά με λιμουζίνα βανάκι,δύο σαμπάνιες,ποτά, σνακς, λουλούδια και δύο κορίτσια για ότι προλάβετε να κάνετε σε μιάμισι ώρα στην "φιλική" τιμή των ...........366 ευρώ.
 
που να τρέχεις για ταξί και λεωφορεία... :grin: :grin: :grin: :grin:
 

boz

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.112
Like
2
Πόντοι
16
Καλα ρε σεις...τσιγγουνευεσθε να δωσετε ενα χιλιαρικο παρα πανω να κατεβετε σαν ανθρωποι με ταξι...τραβιεστε με τα Bell  και δεν ξερω τι αλλα κωλολεωφορεια....και μετα κατω πληρωνετε ασυστολα τις πουτανιτσες 4 και 5 χιλιαρικα!!!!!τι να πει κανεις.......

να το λεγε κανας αλλος ρε τυπε..........
προσωπικα δεν εδωσα πανω απο 2κ για λονγκ με αστερια χωρις γαλλιδες ρωσιδες τσαμπα.ο καθενας εχει το μπατζετ του αλλα μου φαινεται πιο μιζερο να κανεις οικονομια/παζαρι στο 'πουτανι' ειδικα αφου πας για αυτο παρα στο ταριφα στο ξενοδοχειο που σε βλεπει σα βουβαλι/
1κ απο 1κ απο κει ολα μαζευονται.δε γουσταρω να πληρωσω 20-25 παραπανω για κατι που θα μου κοστισει 20-30 λεπτα της ωρας/.εχω να τα χαλασω καπου καλυτερα αφου εχω μπει σε αυτο το τριπακι.
 

Love you sort time

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.161
Like
1.156
Πόντοι
216
φαινεται πιο μιζερο να κανεις οικονομια/παζαρι στο 'πουτανι' ειδικα αφου πας για αυτο παρα στο ταριφα στο ξενοδοχειο που σε βλεπει σα βουβαλι/
Σορρυ ρε boz αλλά τα πουτανάκια μας βλέπουν σαν πρίγκηπες του παραμυθιού????????
Για να μην κοροϊδευόμαστε και μεταξύ μας οι περισσότερες πιο κάτω και από τα σκυλιά μας έχουν.
 

boz

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.112
Like
2
Πόντοι
16
το ξερω λυστ.........οχι σκυλια,βουβαλια,φαλανγκ κτλ ακομα χειροτερα.πορτοφολια.αφου εχεις λεφτα να ερθεις εδω εχεις και λεφτα να με ζησεις και να γινεις χορηγος.
απλα πρεπει να υπαρχει και ενας σεβασμος.ο λουσιανο πχ πολλες φορες εχει πει τι πληρωνετε ρε μλκες και χαλατε την αγορα(το να ακους το μλκα στην ταυλανδη ειναι τραγικο) απο την αλλη το να λεει παρε ταξι και κανε οικονομια στο μουνι ειναι παλι το ιδιο τραγικο.οσοι πανε κατω(και εγω μαζι) πανε για το πακετο.δλδ οσοι ειναι ταυλανδοι δουλευουν σε νορμαλ δουλειες εχουν σεβασμο......τα κοριτσια ειναι απλα πουτανες.
 

geo70

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.079
Like
58
Πόντοι
16
να το λεγε κανας αλλος ρε τυπε..........
προσωπικα δεν εδωσα πανω απο 2κ για λονγκ με αστερια χωρις γαλλιδες ρωσιδες τσαμπα.ο καθενας εχει το μπατζετ του αλλα μου φαινεται πιο μιζερο να κανεις οικονομια/παζαρι στο 'πουτανι' ειδικα αφου πας για αυτο παρα στο ταριφα στο ξενοδοχειο που σε βλεπει σα βουβαλι/
1κ απο 1κ απο κει ολα μαζευονται.δε γουσταρω να πληρωσω 20-25 παραπανω για κατι που θα μου κοστισει 20-30 λεπτα της ωρας/.εχω να τα χαλασω καπου καλυτερα αφου εχω μπει σε αυτο το τριπακι.

Εμένα προωπικά μου αρέσει να ψάχνω και να δίνω ταξειδιωτικές πληροφορίες , οικονομικής και όχι μόνο φύσεως . Αυτό δεν ισχύει μόνο για την Πατάγια που οι 8 μέρες που έμεινα είναι σαν σταγόνα στον οκεανό σχετικά με τα άλλα μέλη του φόρουμ αλλά το κάνω γιατί το γουστάρω ! Άλλωστε γράφω και σε άλλα ταξειδιωτικά φόρουμ με μή μπουρδελοειδή χαρακτήρα ...
Δικιά μου πάντα άποψη : H μεταφορά με τη bell είναι μια χαρά , ειδικά αν πας σ`ενα μέρος το οποίο το `χεις δει μόνο στο google earth , ένα hotel 900-1300 baht στη Πατάγια είναι κατηγορίας των 80-100 ευρώ της ελλάδας , στο πουτανοψάρεμα παίζουν όλες οι τιμές αλλα΄καλό είναι να υπάρχει ένα "χαμηλό" σχετικά ταβάνι ώστε να διατηρηθούν οι τιμές σε "ελκυστικό" επίπεδο , τέλος ο καθένας βάζει τις προτεραιότητές του ...αυτά μιας και απο δικό post ξεκίνησε η αντιπαράθεσή σας !   
 

Επισκέπτης
το ξερω λυστ.........οχι σκυλια,βουβαλια,φαλανγκ κτλ ακομα χειροτερα.πορτοφολια.αφου εχεις λεφτα να ερθεις εδω εχεις και λεφτα να με ζησεις και να γινεις χορηγος.
απλα πρεπει να υπαρχει και ενας σεβασμος.ο λουσιανο πχ πολλες φορες εχει πει τι πληρωνετε ρε μλκες και χαλατε την αγορα(το να ακους το μλκα στην ταυλανδη ειναι τραγικο) απο την αλλη το να λεει παρε ταξι και κανε οικονομια στο μουνι ειναι παλι το ιδιο τραγικο.οσοι πανε κατω(και εγω μαζι) πανε για το πακετο.δλδ οσοι ειναι ταυλανδοι δουλευουν σε νορμαλ δουλειες εχουν σεβασμο......τα κοριτσια ειναι απλα πουτανες.
Ειλικρινα δεν μπορω να καταλαβω τι θες να πεις!!!!!
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
πυθια ο boz η ποσταρισμα μετα απο 12αδα singa......πλακα κανω αφεντικο δεν εχουμε και ποτοαπαγορευση
και συ ρε λουσιανο δωσε καμια επιλογη εκτος του αστικου...ασε που εχουν βγαλει και καρτουλες απεριοριστων διαδρομων , απλα παιξτε το ταυλανδος δ.υ.
απο εκει και περα εχει και αλλους οικονομικους τροπους
οτο στοπ , η και πεζοπορεια...τι ειναι μονο 150 χλμ περιπου η πατταγια...θα γεινετε και φιτ για τα τιλακια
 

Επισκέπτης
:thumbsup: :thumbsup:
πυθια ο boz η ποσταρισμα μετα απο 12αδα singa......πλακα κανω αφεντικο δεν εχουμε και ποτοαπαγορευση
και συ ρε λουσιανο δωσε καμια επιλογη εκτος του αστικου...ασε που εχουν βγαλει και καρτουλες απεριοριστων διαδρομων , απλα παιξτε το ταυλανδος δ.υ.
απο εκει και περα εχει και αλλους οικονομικους τροπους
οτο στοπ , η και πεζοπορεια...τι ειναι μονο 150 χλμ περιπου η πατταγια...θα γεινετε και φιτ για τα τιλακια
  :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

mandipl

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
584
Κριτικές
4
Like
12
Πόντοι
6
και γω δινω + στην bell ....
 

Tekillas Boom Boom

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.800
Like
403
Πόντοι
36
Εμεις που ειμασταν πιο απλες πηραμε ενα βανακι ISUZU απο το αεροδρομιο με 2500 μπατ,ειμασταν 3 ατομα..
Αλλα αλλη φορα με ταξακι με 1200-1500 μπατ το πολυ...
Ο καθενας πηγαινει παντα με την τσεπη του και οπως γουσταρει..
Παντως αν ειναι να σκεφτεσαι οταν πας σε ενα τετοιο ταξιδι μη το ενα μη το αλλο,κατσε καλυτερα σπιτι σου,
η πιο λιγες μερες..
Δεν θα πηγαινα ενα ταξιδι για να καθομαι ολη μερα στο hotel και να πινω ενα ποτο το βραδυ εξω..
Οσο καποιοι που λενε οτι χαλανε τι πιατσα καποιοι δικοι μας οι καποιοι ρωσοι τουριστες δινοντας 3000-4000 χιλιαρικα σε γκομενες
θα πω το εξης:Εαν ενας ρωσος τουριστας το 100ευρο το εχει οπως εμεις το 20 ευρω θα μας ρωτησει και πως θα το ξοδεψει??
Και εγω αν εβγαζα τα λεφτα θα τα σκορπουσα και δεν θα με νοιαζε η τιμη...Παλι εμεις οι μπατιριδες θα τα τραβαμε ολα σαυτην την ζωη ακομα και σαυτο..
Εξαλου και με 1000-1500 μπατ ανετα βρισκεις καλο μωρακι εαν ψαξεις λιγο..




 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom