Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 34 άτομα (7 μέλη και 27 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Ισως ειναι καιρος να ξεσκαρταρει  λιγο η κατασταση....αρκετους κουβαρνταδες - φαγαμε τα τελευταια χρονια,και δεν εννοω μονο Ελληνες,και οι υπολοιποι δυτικοι καπου ειχαν ξεφυγει..αλλα οι Ελληνες  δεν πανε πισω!!!!!
Αναστησαμε Βουλγαρια Ρουμανια Αλβανια,να αναστησουμε και την Ταυλανδη? παει πολυ!!!!!
 

suncity

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.190
Κριτικές
21
Like
341
Πόντοι
2.027
λοιπον..το βιντεακι που θα βαλω απο κατω το εχω δει πολυ καιρο τωρα στο ιντερνετ
αλλα δεν περασε απο το μυαλο μου να το βαλω ...ισως καποιοι να το εχετε ηδη δει
αλλα το ποσταρω για οσους δεν το εχουνε δει...πιστευω οτι αξιζει να το δει καποιος μονο και μονο για την ιστορια που διηγειτε
για να προλαβω τα σχολια σας δεν εχει σχεση με ολα αυτα που συζηταμε εδω ..αλλα εχει σχεση με την ταυλανδη

 

mandipl

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
584
Κριτικές
4
Like
12
Πόντοι
6
ειμαι απο σημερα παταγια ως τις 27 .....οποιος θελει μπορει να στειλει μυν για ομαδικο κυνηγι ταυλανδεζουλιδικων μωρων ...

by the way ξερουμε τι παιζει εδω η θα πρεπει να κανω κασκαντεριλικια
 

geo70

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.079
Like
58
Πόντοι
16
λοιπον..το βιντεακι που θα βαλω απο κατω το εχω δει πολυ καιρο τωρα στο ιντερνετ
αλλα δεν περασε απο το μυαλο μου να το βαλω ...ισως καποιοι να το εχετε ηδη δει
αλλα το ποσταρω για οσους δεν το εχουνε δει...πιστευω οτι αξιζει να το δει καποιος μονο και μονο για την ιστορια που διηγειτε
για να προλαβω τα σχολια σας δεν εχει σχεση με ολα αυτα που συζηταμε εδω ..αλλα εχει σχεση με την ταυλανδη


Ωραίο βιντεάκι !
Στο τέλος νόμιζα πως θα έλεγε ποιοί απο τους πιτσιρικάδες έγιναν lady-boys... :grin:
 

marine

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2009
Μηνύματα
45
Like
10
Πόντοι
0
απο 27 Νοεμβ. και εγω κατω
πτηση με Egypt (+ 20 kg gift) και μου βγηκε περιπου 680ε (το εισητηριο ειναι με επιστροφη σε 3 μηνες)

καλη συνεχεια σε ολους
 

Love you sort time

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.161
Like
1.156
Πόντοι
216
...... ενα κλασσικό βιντεάκι από Phuket


καλά να περνατε όσοι είστε κάτω :rockon:
 

geo70

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.079
Like
58
Πόντοι
16
Επειδή βλέπω ότι το ενδιαφέρον στο forum μοιράζεται ως εξής : Pattaya 90% , BKK 5% , Phuket 4,8% , Chiang Mai 0,1% , Κο Samui 0,1%...για κάποιον που θέλει μία πιο ολοκληρωμένη εικόνα της χώρας , και για όσους απο εσάς την έχετε , πιστεύω πως θα ήταν πολύ χρήσιμο να ποστάρατε κάποιες πληροφορίες-διαφορές και για τις μειοψηφικές περιοχές .
Δηλαδή π.χ ποιός ο λόγος να ξαναπάει κάποιος pattaya και όχι BKK & Ko Samui ? ή ΒΚΚ & Phuket ?
 

marine

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2009
Μηνύματα
45
Like
10
Πόντοι
0
Χορταστικο ταξιδι, μυριζομαι ερωτες,
Καλη διαμονη στον παραδεισο.

Σε ευχαριστω πολυ,
Εχεις δωσει πολλες πληροφοριες ολα αυτα τα χρονια και σου αξιζουν πολλα μπραβο, οπως και στα αλλα παιδια
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
λοιπον..το βιντεακι που θα βαλω απο κατω το εχω δει πολυ καιρο τωρα στο ιντερνετ...ισως καποιοι να το εχετε ηδη δει αλλα το ποσταρω για οσους δεν το εχουνε δει...πιστευω οτι αξιζει να το δει καποιος μονο και μονο για την ιστορια που διηγειται
Πολύ καλό,μπράβο !
 

Andrew19

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2006
Μηνύματα
109
Like
18
Πόντοι
1
ειμαι απο σημερα παταγια ως τις 27 .....οποιος θελει μπορει να στειλει μυν για ομαδικο κυνηγι ταυλανδεζουλιδικων μωρων ...

by the way ξερουμε τι παιζει εδω η θα πρεπει να κανω κασκαντεριλικια

Είναι το παλιό Goodfellas αυτό που είχε τις γκόμενες που σε χαιρετούσαν από το μπαλκόνι στη WS.
Το μέρος είναι ωραίο, αλλά δεν είχε ιδιαίτερο κόσμο οταν είχα πάει εγώ. Αρκετός λαός με το που σχολάει από τη δουλειά του πάει εκεί και δεν είναι πήχτρα σαν το Insomnia ή το Marine. Τώρα αν θα έχει καλά πράγματα, μέτρια πράγματα ή άσχημα πράγματα είναι ανάλογα την ημέρα.
 

asia_fun

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
3.888
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Επειδή βλέπω ότι το ενδιαφέρον στο forum μοιράζεται ως εξής : Pattaya 90% , BKK 5% , Phuket 4,8% , Chiang Mai 0,1% , Κο Samui 0,1%...για κάποιον που θέλει μία πιο ολοκληρωμένη εικόνα της χώρας , και για όσους απο εσάς την έχετε , πιστεύω πως θα ήταν πολύ χρήσιμο να ποστάρατε κάποιες πληροφορίες-διαφορές και για τις μειοψηφικές περιοχές .
Δηλαδή π.χ ποιός ο λόγος να ξαναπάει κάποιος pattaya και όχι BKK & Ko Samui ? ή ΒΚΚ & Phuket ?
η μπανγκοκ παντα ειχε τα καλυτερα μουνια, απλα η παταγια ειναι φαση ελληνικο καλοκαιρακι παραλια και το μουνι στο πιατο, η μπανγκοκ εχει μετακινησεις, εχει χαος, εχει πολυ σπιντ ρυθμους (σε σχεση με παταγια) και ειναι και πιο ακριβη 
 
 

visitor74

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
434
Like
3
Πόντοι
1
Εισαι ωραίος φίλε. :2funny: :2funny:
Εδώ οι περισσότεροι δεν έχουν μαντήλι να κλάψουν.Εχουν ποστάρει δύο σελίδες πως να γλυτώσει κάποιος 5-6 ευρώ για το ταξί και εσύ τους προτείνεις ξενοδοχεία με 100-500 και βάλε ευρώ τη βραδυά.Φάτε μάτια ψάρια με λίγα λόγια.
Αφού μπαίνεις στον κόπο να προτείνεις δεν ποστάρεις και κάτι να έχει πρακτική αξία και να είναι προσιτό για το πορτοφόλι των πολλών;  :think:


Δίκιο έχεις μιας και εγώ σε αυτήν την κατηγορία ανήκω... next time θα ψαχτώ για τίποτα " best of cheap"  :rockon: :rockon:
 

visitor74

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
434
Like
3
Πόντοι
1
Καλές τιμές η Egypt, βρήκα μια καταπληκτική τιμή για τις ημερομηνίες που λες... 666€...τυχαίο ?

www.bestbookingprices.com/flights.html?a_aid=70711]http://www.bestbookingprices.com/flights.html?a_aid=70711[/url]

διαβολικές διακοπές!  :rockon: :rockon: :rockon:




απο 27 Νοεμβ. και εγω κατω
πτηση με Egypt (+ 20 kg gift) και μου βγηκε περιπου 680ε (το εισητηριο ειναι με επιστροφη σε 3 μηνες)

καλη συνεχεια σε ολους
 

kolares-boy

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2009
Μηνύματα
823
Like
0
Πόντοι
6
Επειδή βλέπω ότι το ενδιαφέρον στο forum μοιράζεται ως εξής : Pattaya 90% , BKK 5% , Phuket 4,8% , Chiang Mai 0,1% , Κο Samui 0,1%...για κάποιον που θέλει μία πιο ολοκληρωμένη εικόνα της χώρας , και για όσους απο εσάς την έχετε , πιστεύω πως θα ήταν πολύ χρήσιμο να ποστάρατε κάποιες πληροφορίες-διαφορές και για τις μειοψηφικές περιοχές .
Δηλαδή π.χ ποιός ο λόγος να ξαναπάει κάποιος pattaya και όχι BKK & Ko Samui ? ή ΒΚΚ & Phuket ?
Μμμμμ... κάτσε να σκεφτώ  :think: :think:  τα λεφτά μήπως?
 

taou

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2010
Μηνύματα
344
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
1
η μπανγκοκ παντα ειχε τα καλυτερα μουνια, απλα η παταγια ειναι φαση ελληνικο καλοκαιρακι παραλια και το μουνι στο πιατο, η μπανγκοκ εχει μετακινησεις, εχει χαος, εχει πολυ σπιντ ρυθμους (σε σχεση με παταγια) και ειναι και πιο ακριβη 

Αυτό είναι που με χάλασε περισσότερο απ' όλα. Χάος πραγματικό, ειδικά όταν βρέχει, δεν υπάρχει δρόμος χωρίς μποτιλιάρισμα. Καυσαέρια, σε απίστευτο βαθμό.
Στην μπανγκοκ προσπάθησαν τρεις φορές τουλάχιστον να με κοροϊδέψουν, το κατάφεραν μία.
Όποιος σας λέει, όταν θες να πας κάπου ότι είναι κλειστό, να μην το πιστέψετε!!!!
Θέλει να σας πάει, εκεί που παίρνει μίζες!
Επίσης στα τουκ τουκ, όταν σας λένε απίστευτα καλή τιμή για να σας πάνε κάπου, καλά θα είναι να μην πάτε.
Εκτός αν θέλετε να κάνετε βόλτα από όλα τα μαγαζιά που παίρνει μίζα ο τύπος για κανένα δίωρο και στο τέλος να σας πει άλλο ποσό... 
Τα μόνα καλά ήταν το skybar... απίστευτα ρομαντικό για ζευγάρι... και το ξενοδοχείο
Shama Bangkok Sukhumvit

http://[URL unfurl="true"]www.eikona.info/images/14464288551203862576.jpg[/img[/URL]]

[img]http://[URL unfurl="true"]www.eikona.info/images/25754853222327573988.jpg[/img[/URL]]
 

χρηστος10

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
5.803
Like
0
Πόντοι
66
paidia με 300 ευρω.. μπορω να παω πανε ελα ελλαδα ταιλάνδη να γαμησω να φαω ψιλοκαλα και να κατσω 1 εβδομαδα με τα ποτα μου τις απλες μου και τα γουστα μου τα κερασματα μου τα γαμησακια μου κτλ..???
 

Tekillas Boom Boom

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.800
Like
403
Πόντοι
36
φίλε μου, όλοι πάνω κάτω στα ίδια ήμαστε. εμένα μου κόψαν έως τώρα πάνω από € 250 και έρχεται νέα μείωση. το ζήτημα δεν είναι μόνο οι μειώσεις. είναι ότι όλα τα υπόλοιπα, παραμένουν στις ίδιες τιμές, αν όχι δεν παίρνουν αυξήσεις. δε γίνεται να έχουν κόψει στον περισσότερο κόσμο πάνω από 15-20% (στους μισθούς), 30-40% (μαζί με έμμεσους, άμεσους φόρους) και όλα να είναι στις ίδιες τιμές, αν όχι και υψηλότερα... Το ερώτημα που τίθεται είναι, αξίζει να 340 ημέρες να είναι μίζερος για 20 ημέρες στην Ταιλάνδη; Εγώ προσωπικά δεν το κάνω... Άμα η οικονομική μου κατάσταση ήταν λίγο καλύτερα, θα το έκανα...
Eιναι δυσκολο και θελει υπομονη για να το κανεις,αλλα και εδω τα ιδια και τα ιδια τοσα χρονια τα βαρεθηκα,εχω γυρισει σχεδον ολα τα νησια της Ελλαδας και εχουμε πανεμορφα νησια αλλα αυτην του ειδους την διασκεδαση εδω Ελλαδα και θεσνικη την βαρεθηκα πρωσοπικα εγω γιαυτο και κανω τα παντα να ξαναπηγαινω ταυλανδη...Και δοξα το θεο δεν ειχα ποτε εδω προβλημα με γυναικες παντα ειχα μια διπλα μου για οσους νομιζουν οτι εδω δεν ειχα στην μοιρα Ηλιο και ξεπεταγομαι στην thai για να πηδαω..ναι παω και για να πηδαω οπως το κανουν ολοι και οποιος λεει το αντιθετο λεει ψεμματα αλλα ειμαι και πολυ φυσιολατρης και ζωωφιλος που η thai τα συνδιαζει ολα για μενα...Φτανει εδω η εκμεταλευση που πας σε ενα νησι δινεις 80 ευρω το χειροτερο δικλινο με τεσσερις ασπρους τοιχους και εξηπηρετηση μηδεν,sorry αλλα δεν θα παρω..τερμα η Ελλαδα για μενα,προτιμω να ειμαι σφιχτος και να πηγαινω εκει που πραγματικα περναω καλα και να κανω κοιλιακους απο το γελιο παρα εδω και να το μετανιωνω στο τελος...Τα καλυτερα μου χρονια τα περασα χαλκιδικη αλλα πλεον αυτα για μενα ειναι για 15χρονα πλεον..

Παντως απο του χρονου ουτε αυτο θα μπορω να κανω,δηλαδη οικονομια για να ξαναπαω Thai γιατι θα ειναι χειροτερα τα πραματα και τα εξοδα τρεχουν και δεν διαθετω αλλα φραγκα, οποτε αυτο που λες αν ηταν και μενα η οικονομικη μου κατασταση λιγο καλυτερα ναι θα ξαναπηγαινα.οποτε ισως αργησω να ξαναπαω thai ξανα..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom