Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 37 άτομα (3 μέλη και 34 επισκέπτες)

Tekillas Boom Boom

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.800
Like
403
Πόντοι
36
Μαλιστα, σε ευχαριστω. Από είδα και στο net μπορώ να εχω μαζί μου οτι θέλω σε υγρο αρκεί να ειναι κατω των 100ml και να μην ξεπερνουνε στο συνολο το 1 λιτρο.

Σε ευχαριστω.! Μηπως γνωριζεις μεχρι τα πόσα κιλά μπορείς να πάρεις μαζί σου αποσκευες? ειναι 7 η διαφερει απο εταιρεια σε εταιρεια ?
8 κιλα ειναι φιλε μου,ρωτησα περσι που πεταξα με thai και πριν 3 μηνες που πηγα κυπρο παλι τα ιδια με ειπαν..απο φαρμακα ειχα τα παντα και κανενα προβλημα,αλλα χαπια οχι υγρα..
 

ntinos20

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2010
Μηνύματα
227
Like
0
Πόντοι
1
8 κιλα ειναι φιλε μου,ρωτησα περσι που πεταξα με thai και πριν 3 μηνες που πηγα κυπρο παλι τα ιδια με ειπαν..απο φαρμακα ειχα τα παντα και κανενα προβλημα,αλλα χαπια οχι υγρα..
Μαλιστα σε ευχαριστω τεκιλα (λευκη κιτρινη η μαυρη ? ^^)
That's all εκλεισα και ξενοδοχειακι και κυριακη εφυγα!  ;)



κατι παλια παλικαρια τυπου lakis, kolaresboy, pagtao που ειναι εξαφανισμενοι ? υποθετω βρισκονται σε βαθια περισσυλογη ^^
 

Tekillas Boom Boom

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.800
Like
403
Πόντοι
36
βασικα votka και Gin πορτοκαλι πινω..tekkila κερνουσα kαι με ελεγαν εκει tekilla boom boom ολες..
αντε καλα να περασεις!!!που θα πας?και ποσες μερες?εγω 19 ιανουαριου πεταω εκλεισα bonkαι resort pattaya,Phuket και bangkok θα βρω εκει hotel...με qatar?
 

ntinos20

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2010
Μηνύματα
227
Like
0
Πόντοι
1
βασικα votka και Gin πορτοκαλι πινω..tekkila κερνουσα kαι με ελεγαν εκει tekilla boom boom ολες..
αντε καλα να περασεις!!!που θα πας?και ποσες μερες?εγω 19 ιανουαριου πεταω εκλεισα bonkαι resort pattaya,Phuket και bangkok θα βρω εκει hotel...με qatar?

Φιλε εχω κλείσει με royal jordanian στα 655 ευρω, θα εκλεινα με egypt air ειχα δει τιμη στα 609 αλλα επειδη αργησα μια μέρα την είδα την επομενη 672 ευρωπουλα! Τωρα οι royal δεν έχει και τοσο ιδανικές ωρες αναμονης αλλα και τι να κανουμε δεν ειναι και τοσο καλα τα οικονομικά μας.

Pattaya θα παω αδερφε, 27 μερες θα ειναι ολο το ταξιδακι, φυσικα δεν θα μεινω μονο pattaya. bonkai? κοντα σe beach road εισαι , σε καλο σημειο.
 

Tekillas Boom Boom

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.800
Like
403
Πόντοι
36
και εγω τοσες θα παω καλη τιμη πηρες,Περσι Ιανουαριο πεταξα με thai μεσο μοναχο με 740 ευρω χωρις αναμονες τρελες...
Φετος με qatar Πεταω στα 800 ευρω με 7 ωρες αναμονη ντοχα,αλλα μαζι με phuket συνολο 1000 με βγηκε...εχω και το θεσσαλονικη αθηνα αστα να πανε...
Το bonkai resort ειναι 1 με 1.5 χιλιομετρα απο walking street..περσυ πηγαν κατι φιλοι μου εκει και αυτην την στιγμη που μιλαμε πηγαν παλι στο ιδιο hotel  ειναι ευχαριστημενοι...
με 950 μπατ την νυχτα
 

ntinos20

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2010
Μηνύματα
227
Like
0
Πόντοι
1
και εγω τοσες θα παω καλη τιμη πηρες,Περσι Ιανουαριο πεταξα με thai μεσο μοναχο με 740 ευρω χωρις αναμονες τρελες...
Φετος με qatar Πεταω στα 800 ευρω με 7 ωρες αναμονη ντοχα,αλλα μαζι με phuket συνολο 1000 με βγηκε...εχω και το θεσσαλονικη αθηνα αστα να πανε...
Το bonkai resort ειναι 1 με 1.5 χιλιομετρα απο walking street..περσυ πηγαν κατι φιλοι μου εκει και αυτην την στιγμη που μιλαμε πηγαν παλι στο ιδιο hotel  ειναι ευχαριστημενοι...
με 950 μπατ την νυχτα

Το εχω τσεκαρει ηδη το ξενοδοχειο, joiners free ειναι να υποθεσω ετσι ? ^^

quatar και τοση πολύ αναμονη? συνηθως έχει 2-3 ωρες και οχι 7! και το εισητηριο ειναι και αυτο λιγο τσιμπημενο αλλα να μου πείς όλες οι εταιρεις πανω κατω στις ιδιες τιμές παίζουν. ο mandipl πως προλαβε και εκλεισε με egypt στα 520 ενας θεος ξέρει !!! afffff :o
 

Tekillas Boom Boom

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.800
Like
403
Πόντοι
36
Αυτες που εψαξα ηταν ιδιες οι τιμες για λιγα ευρω πανω κατω,αλλα δεν το κουραζω και πολυ το θεμα...δεν εχω υπομονη να ψαχνω και πολυ..ναι στο bonkai ειναι free..
 

kolares-boy

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2009
Μηνύματα
823
Like
0
Πόντοι
6
Μαλιστα σε ευχαριστω τεκιλα (λευκη κιτρινη η μαυρη ? ^^)
That's all εκλεισα και ξενοδοχειακι και κυριακη εφυγα!  ;)



κατι παλια παλικαρια τυπου lakis, kolaresboy, pagtao που ειναι εξαφανισμενοι ? υποθετω βρισκονται σε βαθια περισσυλογη ^^
Θα έλεγα σε βαθιά οικονομική κρίση..... :headbang:
Όμως όπως εχω ποσταρει και παλαιότερα σε λιγα μηνακια θα ερθει και εμενα η σειρα μου , Βιετνάμ 16 μερες μπας και αποδειχθει η χαμένη Ατλαντίδα μου :2funny:
Οσο για το 'παλιος' δεν θα το υποστήριζα με πάθος. Καλα να περνάτε ολοι οσοι κατεβείτε κάτω αυτες τις μερες!!! :rockon:
 

kolares-boy

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2009
Μηνύματα
823
Like
0
Πόντοι
6
Freelancers στη beach road γενική ταρίφα 700 για short .
Long δε δέχονται σχεδόν όλες για να χτυπάνε πολλά short σε μια μέρα.
Freelancers από disko σε ξεκινάνε από 2000 για long και 1000-1500 για short και
Με παζάρι αν το φτάσεις 1000 και 700-800 αντίστοιχα είναι καλά.
Δε μιλάω για αστέρια αλλά για σχετικά εμφανισημες καθημερινές κοπέλες
Barfine 300 στα bar
Στα gogo οι τιμές έχουν ξεφύγει πολύ μόνο απ έξω περναω
Κάπως ετσι ειναι τα πράγματα σε γενικές γραμμές..... πιστεύω ομως οτι με 1500 εισαι κομπλέ (παντα για freelancers) σχεδον με καθόλου παζαρι το οποίο δεν το κατέχω!!!
Τωρα για gogo , barfine και τιμες γυναικων εκει , πιο ειδικοι να απαντησουν ειναι ο pagtao/ pipinomaniac!!
 

ntinos20

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2010
Μηνύματα
227
Like
0
Πόντοι
1
Θα έλεγα σε βαθιά οικονομική κρίση..... :headbang:
Όμως όπως εχω ποσταρει και παλαιότερα σε λιγα μηνακια θα ερθει και εμενα η σειρα μου , Βιετνάμ 16 μερες μπας και αποδειχθει η χαμένη Ατλαντίδα μου :2funny:
Οσο για το 'παλιος' δεν θα το υποστήριζα με πάθος. Καλα να περνάτε ολοι οσοι κατεβείτε κάτω αυτες τις μερες!!! :rockon:

Κλαιν ρε! θα ερθει και η σειρα σου που θα πείς 2-3 και σημερα και θα με τσιτωσεις ^^
Ευχομαι να ξεμπλεξεις και να σε δούνε τα κοριτσια κάτω ^^ :cheesy:

Εχουμε κανεναν που να βρίσκεται ηδη pattaya να μας πείς πως ειναι ο καιρός ?
Αντε 1 και σημερα  :grin: :grin:
 

Mykonos

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2010
Μηνύματα
271
Like
0
Πόντοι
1
... Τώρα είμαι online με droser , έχει 1 μέτρο νερό στην Πατάγια , γάμα τα ...  :headbang:
 

ntinos20

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2010
Μηνύματα
227
Like
0
Πόντοι
1
... Τώρα είμαι online με droser , έχει 1 μέτρο νερό στην Πατάγια , γάμα τα ...  :headbang:

1 μετρο νερό ? τι έγινε ρε mykonos έβρεχε? αν ναι για ποσο ? :headbang: :headbang: :headbang: μην μου λες τετοια τωρα!!! :s&m_3: :s&m_3:

ΒΤW τα online weather forecast πάνε καλά ? :huh:

κοιταξα έτσι για να περάσει η ωρα για τον καιρο το επόμενο 10ημερο και μου εβγαζε day and night storm and rainy :S for f@ck shake
 

kaligoulas1

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
167
Like
0
Πόντοι
1
Θα έλεγα σε βαθιά οικονομική κρίση..... :headbang:
Όμως όπως εχω ποσταρει και παλαιότερα σε λιγα μηνακια θα ερθει και εμενα η σειρα μου , Βιετνάμ 16 μερες μπας και αποδειχθει η χαμένη Ατλαντίδα μου :2funny:
Οσο για το 'παλιος' δεν θα το υποστήριζα με πάθος. Καλα να περνάτε ολοι οσοι κατεβείτε κάτω αυτες τις μερες!!! :rockon:

Αυτο θα ελειπε να μεινεις πισω.... :idiot: :2funny: :2funny:
 

kolares-boy

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2009
Μηνύματα
823
Like
0
Πόντοι
6
... Τώρα είμαι online με droser , έχει 1 μέτρο νερό στην Πατάγια , γάμα τα ...  :headbang:
Θέλω να είμαι σε μια γωνιά και να δω τα μούτρα του DROSER τωρα που το ψαροχώρι εχει γινει μπάρα....και να προσπαθεί με τα ψευτοαγγλικα του να συνεννοηθεί τηλεφωνικά με το γκομενακι για κατοικον επίσκεψη :2funny: :2funny:
 

visitor74

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
434
Like
3
Πόντοι
1
Ε,ναι πάντα μιλάμε με την προϋπόθεση ότι τα έχεις για να πας σε τέτοια "διαμάντια", οπότε και τα 10€ το ποτό που λες δεν το πολυσκέπτεσαι...



Μόλις διάβαζα ένα αφιέρωμα για ξενοδοχεία και έπεσα στα Top 10 ξενοδοχεία στην Μπανγκόκ για το 2012 !!!

1. Okura Prestige Bangkok Hotel

2. Baiyoke Sky Hotel

3. lebua at State Tower

4. Novotel Bangkok Siam

5. Le Meridien Bangkok

Πρέπει να πω ότι οι τιμές δεν είναι καθόλου απαγορευτικές για την τελειότητα που προσφέρουν...
Αν τα εχεις γιατι οχι,καλες τιμες...Παντως lebua,scirroco sky bar αξιζει ποτακι ασυζητητη,το πιο φθηνο ποτο εχει 10 ευρω βοτκα πορτοκαλι...Απιστευτη θεα
 

Tekillas Boom Boom

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.800
Like
403
Πόντοι
36
Κλαιν ρε! θα ερθει και η σειρα σου που θα πείς 2-3 και σημερα και θα με τσιτωσεις ^^
Ευχομαι να ξεμπλεξεις και να σε δούνε τα κοριτσια κάτω ^^ :cheesy:

Εχουμε κανεναν που να βρίσκεται ηδη pattaya να μας πείς πως ειναι ο καιρός ?
Αντε 1 και σημερα  :grin: :grin:
O καιρος ειναι γαματα,σημερα μια φιλη ταυλανδεζα ανεβασε φωτο απο walking κανονικο tsunami
 

paomak20

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
203
Like
54
Πόντοι
1
Εντάξει ας μη το παρακανουμε με το 1 μετρό νερό, στη
Ws πάντως περπατουσαν όλοι με σαγιοναρες και ξυπολητοι.
Με τον teo (droser) βγαίνουμε κάθε βράδυ
Μάλλον στη buakhao που μένει δημιουργήθηκε ποτάμι
Εδώ και μια βδομάδα βρέχει κάθε νύχτα παντως
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom